PDA

View Full Version : Вашите грешки в любовта



GUESS
08-07-2009, 06:39
Здравейте тийнове :)

Имам въпрос към вас... Може ли да посочите вашите грешки в любовта? Лоши навици, обичайно повтарящи се грешки, които се прерастват в спор между вас и половинката Ви? Неща, за които знаете, че Вие самите имате вина, че стават.

Правите ли си равносметка когато се разделите с един човек за вашият дял от раздялата? Къде сте сгрешили, какво не му сте дали на човека до вас, за държанието Ви спрямо него/нея?

Не говорим за нейните/неговите грешки във вашата връзка, а за вашите. За тези, за които Вие се чуствате виновен/а, че ги правите и съжалявате понякога...

Ето част от моите..
1. Лесно правя компромис и забравям лошото..което естествено се повтаря след време.
2. Винаги като той се расарди/намуси аз го търся първа..
3. Не обичам да давам обяснения на който и да е къде, кога и с кой съм бла. Това поражда спорове между мен и него.
4. Позволявам си да го лъжа понякога.
5. Не показвам емоциите си, а ги крия...не искам да изглеждам слаба в очите му.
6. Ей така без причина понякога не си вдигам телефона, когато той звънни и излизам с обяснението, че съм била в банята.
7. Имам навика да му гледам телефона и хронологията на skype докато той се занимава с нещо друго.
8. Нямам навика да му споделям всичко

Та..това бяха часта от моите лоши навици, грешки които допускам почти във всяка една връзка. Но съм решила и знам, че мога и без тях :)

Е сега сте Вие...признайте си къде смятате, че грешите в една връзка.

Няма безгрешни хора :)

Sh@d0w
08-07-2009, 06:42
Имах и твърде много доверие,това ми беше единствената грешка....

Swingswing
08-07-2009, 06:44
Имах и твърде много доверие,това ми беше единствената грешка....

+1

+ Бях много наивен и си мислех, че тя може да се промени :?

Priceless
08-07-2009, 07:15
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8)

Iliqn4eto
08-07-2009, 07:20
Имах и твърде много доверие,това ми беше единствената грешка....

+1

+ Бях много наивен и си мислех, че тя може да се промени :?

и аз съм така ,но .. истината излезе друга

RaZzer
08-07-2009, 07:22
Винаги като тя се расарди/намуси аз я търсех първи...

Прекалено много я заобичах

vampirekiss
08-07-2009, 10:40
-супер ревнива съм,но поне не го показвам често
-искам твърде много време за себе си и не обичам да прекарвам цели дни залепена за гаджето (добре,че сега съм сама)
-трудно отстъпвам
-никога не паказвам,когато съжалявам за действията си.

Nadelina
08-07-2009, 10:47
1. Пуша цигари.
2. Напивам се.
3. Прекалено често се извинявам и вече се загуби смисъла на думата.
4. Споделям абсолютно всичко.

rusoto_baby_f
08-07-2009, 10:51
Имах и твърде много доверие,това ми беше единствената грешка....

...понякога правя излишни сцени на ревност :?

трудно отстъпвам и никога не показвам,когато съжалявам за действията си.

Faces
08-07-2009, 10:56
Много трудно се доверявам като избеснея наистина избеснявам и понякога като ми стане кофти от нещо не го споделям запазвам го в себе си и го развивам до някво лудо ниво превръщайки го в нещо което не е.

fenasf
08-07-2009, 10:57
Помислих една тъпа kурва за свестно момиче.

DeViLgIlrL16
08-07-2009, 11:10
мекушава съм... в това влизат... прощавам лесно... винаги аз търся някой и го моля да ми прости, дори и грешката да е била негова... натяквам предишни грешки когато каже, че нещо никога не го е правил... и, че е различен... постоянно се ядосвам от срещи с момичета (егати гадната ревност дето имам), а уж не ми пука... и много други неща... като например готова съм да умра за него... и правя всичко за което ме моли... :( :oops:

ssmilee
08-07-2009, 11:12
1. Много често се извинявам ис якаш вече няма смисла думата...
2. Всичко споделям ...
3. Твърде добра съм .. и понякога ми се качва на главата ...
4. Понякога съжалявам за лоша дума която съм изрекла за него ...

:-P

Hilary_
08-07-2009, 11:29
Ммм тая тема ми хареса много и ще гледам да съм изчерпателна .. :wink:

Такам .. грешките ми са, че като ми има нещо или съм тъжна, като ме попита к'во ми е аз винаги казвах "нищо", което безкрайно много го нервеше ... инат съм и то голям, което също е много изнрвящо ... ревнива съм (от части) гледам да се владея ... бързо се паля за всичко ... може и една дума да ме изнерви на макс казана не на място ... наивна съм и си мисля, че всичко е розово!!

"Правите ли си равносметка когато се разделите с един човек за вашият дял от раздялата? Къде сте сгрешили, какво не му сте дали на човека до вас, за държанието Ви спрямо него/нея?"

Да правя си .. ии осъзнавам, че и двамата имаме вина ... но той не го осъзнава!! :? Мразя някой да не си признава грешките като знае, че е сгрешил .. :?

anonimchetou
08-07-2009, 11:38
всеки има грешки..

FiRe_LaDy
08-07-2009, 11:45
Аз не съм правила много грешки,но пък като направя една грешка после я повтарям незнам колко пъти.За предишните ми връзки бих казала като общо,че грешките ми са биле следните: чаках момчето да направи първата крачка за каквото и да било;държах се дръпнато и на разтояние;винаги имаше стена м/у мен и момчето и по този начин не го допусках до себе си почти никак;когато нещо не ми е било интересно на мен - не проявявах никакъв интерес.
А със сегашния ми приятел постоянно се чупех,ако нещо не стане,както аз искам.И още по-лошото,че като се начупех не му обяснявах защо се цупя,а само си мълчах и повтарях "нищо ми няма".Е след подледната ни раздяла се промених и за сега мисля,че не съм допускала грешки,освен,че още се дразня от бившата му и винаги се ровя из компютрите на приятелите му и неговия ... за да видя някоя снимка или хронология.После съжалявам,че съм го направила (ако намеря нещо де) и почвам да плача от нерви. ](*,)

SiNiStEr
08-07-2009, 11:48
Адски ревнива съм.
Бързо се привързвам към някого.
Ако ми има нещо си мълча,и много трудно казвам какво ми има.
Мразя да споделям.

Jumbie483
08-07-2009, 12:14
Имах му твърде голямо доверие..
Бях твърде добра с него.. Никога не съм му се сърдила, не съм повишавала тон, когато мненията ни противоречаха винаги аз се изкарвах виновна и се извинявах, та всичко да е наред и да не се караме.
Като цяло съм много мекушава с момчетата, които харесвам.. :?

3oPuTy
08-07-2009, 12:19
За предишните ми връзки не ми се мисли,но в сегашната грешките ми са:
-Страшна ревност ... нервя се дори,когато прати някоя целувка на някое момиче в Импулс :? :o Да не говорим,че ако някоя го погледне докато сме в някое заведение ми идва да метна някоя чаша по нея :-D :oops: Тая тъпа ревност винаги ми е била проблем :?
-Когато ми има нещо и той ме попита,какво ми е ВИНАГИ казвам "нищо!" по един скапан начин и той започва да си мисли,че причината за настроението ми е в него :?
-Не съм свикнала да правя компромиси и винаги искам да става по моята ... За щастие вече започнах да осъзнавам,че в една връзка не само едната страна трябва да прави компромиси :-)
-Много лесно се влияя от чуждото мнение :?
-Често го бъзикам с неща от рода "Еее май е време да звънна на любовника" или "Еййй пак си с любовницата и не се сещаш да ми се обадиш" :? Адски много се изнервя на тия изрази,защото съм първото момиче,с което иска да има сериозна връзка и все си мисли,че може наистина да му изневеря :-D :-)
-Не си показвам истинските чувства все още :? Когато сме заедно се държа доста по-студено,от колкото когато му пиша някой друг СМС за лека нощ :? Явно това ми е някакъв вид защитна реакция в случаи,че нещата се прецакат и се разделим :?

За щастие той си ме търпи въпреки всички тия скапани неща в характера и държанието ми :-) :-) :-)

ThePowerOfLove
08-07-2009, 12:37
Може би най-голяма ми грешка е, че повечето ми връзки са започвали чрез запознанство в интернет... и от там пламва една любов :D а като се видим - човека е съвсем друг :? Като цяло за тва ме е яд. Ама вече гледам да не се повтаря :)

Assshley
08-07-2009, 13:53
Запознайте се с царицата на грешките . (: Някои от грешките са стари,други още ги допускам.
- Преди му имах страшно голямо доверие в смисъл от гледна точка на това,че не ми изневерява,че не занимава други момичета сега вече обаче не е така . Знам,че не го прави,но винаги си имам 1 на ум.
- Споделям му абсолютно всичко и вече си позволявам да си говоря пред него на харабия демек каквото ми е на сърцето това и на душата и често пъти изглежда така все едно му се правя на някаква,а той най-много го мрази това.
- За сцените на ревност да не говорим.Имало е случеи,в които наистина съм ревнувала без причина и той се е хващал за главата .
- В повечето случеи,когато ми е кофти заради него и се намуся като ме пита какво има винаги казвам "нищо",защото ме е страх от реакцията му обаче той винаги ме изхваща ии накрая си признавам. :lol:
- Понякога имам навика да приемам прекалено навътре нещата и да драматизирам за глупости и да се притеснявам.
- Държа се прекалено студено на моменти,случва се дори да не го поглеждам особено,когато съм ядосана и още не съм говорила с него.

Kukumqvka
08-07-2009, 13:56
Прекалено наивна съм и от там идва всичко ..

Xitap
08-07-2009, 14:55
Доверието... липсата на време.

ellikok
08-07-2009, 15:19
правя прекалено много компромиси и по този начин несъзнателно оставям да ми с екчат на главата

lifelesscorpse
08-07-2009, 15:21
Че те са неизброими...въпреки това той ме обича...хах...

TheDevilInMe
08-07-2009, 19:43
Давам повече от себе си, отколкото другия във връзката.
Имам голямо доверие
Правя излишни компромиси

Ами и двамата имаме вина, но определено той се държеше като задник след месеци заедно, необяснимо защо и искаше да се виждаме в най - неподходящото време, това ме накара да му върна жеста иии :(

KroGh
08-07-2009, 20:56
Имах и твърде много доверие,това ми беше единствената грешка....
+ че зарязах всички и всичко давах за нея..дадах и сърце и душа за нея...и след 3 години тя ги захвърли на вятъра..а вятъра ги отвя надалеч и едва ли повече някога ще направя същата грешка да съм толкова предан и толкова влюбен..да правя всичко само и само на нея да и хареса,на нея да и е добре,на нея..всичко за нея..а тя..тя се подигра със всичко и най-вече с мен..Хем знаеше,че мразя лъжата и предпочитам всичко да се казва в очите..повече никаква вяра на жена!!!Винаги с едно наум.!!!

ByK
08-07-2009, 21:21
ако имам чувства към някога ги премълчавам.. възможно най - голямата според мен :-k

BlindedAngel
08-07-2009, 22:23
1.На моменти болезнено ревнив
2.Все си мисля че ще я изгубя
3.Влюбен ли съм истински имам чувството че понякога задушавам с любов
4.Не ми се отдава да разбирам отсрещната страна,въпреки че се старая ( все си знам на мойта )
5.Изглежда така все едно отдавам голямо значение на секса а то не е така - просто ми се иска по много и не може да ми смогне...Което я обижда и наранява (поне така си мисля)...

Това е...

therichbitch
08-07-2009, 23:06
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8) +
> мн съм докачлива и дигам пара и за най- малкото
> и аз обичам да му ровя из хронологията и СМС-ите
> трудно показвам какво изпитвам
> не се доверявам почти никога
> мнителна съм и се самонавивам
> не си меря думите и мн наранявам понякога
> голям инат съм и правя някои неща напук
> НЕ правя компромиси почти никога, защото живея със заблудата,че те са признак на слабост , а не е така, но е мн трудно да се отърсиш от това- емм мисля,че тази ми е най- голямата грешка, не само в любовта

plamka
08-08-2009, 01:08
Имам доста голямо чувство за собственост... Не е точно ревност, просто искам целия да си е за мен, само аз да съществувам за него. Осъзнавам, че не е възможно, ест. ;) Но заради това понякога се сърдя за глупости и от тия глупости излизат караници..
Също доста лесно се привързвам и страдам доста дълго после..
Мисля, че най - вече тези двете..

Nickole
08-08-2009, 03:09
Ето част от моите..
1. Лесно правя компромис и забравям лошото..което естествено се повтаря след време.
6. Ей така без причина понякога не си вдигам телефона, когато той звънни и излизам с обяснението, че съм била в банята.
:-D
А да..... Наивна съм и му вярвам и прощавам за всичко....... :(

vihrenco
08-09-2009, 11:27
Имах и твърде много доверие,това ми беше единствената грешка....

другите грешки доидоха от там.....колко жалко де

ShtrudeL
08-09-2009, 11:37
-Прекалено съм дребнава/сантиментална/мекушава
-Не мога да се сърдя.
-Не съм особено приказлива Оо
-Ако се скараме винаги ще се извиня първа независимо кой е виновен... +не мога да викам/крещя/да се карам на някой Оо Все гледам да оправя положението...нищо че понякога отсреща не ме разбират и си знаят тяхното...
-По някога съм адски наивно същество.
-дори от най-малките дреболии може да ми стане тъжно и почват едни филми... Оо
-Винаги (почти) като ме пита кво ми е казвам "Нищо"...вече гледам да го избягвам,но...трудно изразявам емоциите си с думи Оо
-За друго не се сещам ама има ^

0nem0retIme
08-09-2009, 12:16
1. Винаги,когато се скраме за нещо,дори и той да е виновен,аз го търся първа и аз оправям нещата..
2. Понякога се сърдя за глупости.Дори и да знам,че ме бъзика за нещо,започвам да му се сърдя сериозно..
3. Като се скраме,имам навика да го карам да ревнува..

Друго не се сещамм.. :D

Slave4You
08-09-2009, 16:17
1) Много бързо се отказвам (а понякога даже не опитвам)
2) В повечето случаи (ако не всички) съм изключително горда-мнооого лошо нещо!!!
3) Трудно се доверявам
4) Реагирам доста импулсивно - не обмислям нещата и правя глупости
5) Понякога очаквам твърде много от хората около мен..

awes0mEe
08-10-2009, 12:46
Бързо се паля.
Когато се скараме,почти винаги аз го търся.
Дори и някоя негова дума казана не на място може да ме накара да изревнувам или да побеснея :?.
Страшен инат съм.

ThisIsMe
08-10-2009, 12:54
Инат съм :D

sweatkiss
08-10-2009, 13:06
Ами аз допускам много грешки и така провалих последната си връзка и много ме е яд
1.Давам всичко от себе си за човека които обичам и много често не се отценява
2.Голям инат съм
3.Немога да си мълча и казвам неща за които после съжелявам
4.Трудно преживявам раздялите
5.Не мога да откажа НИЩО като се влюбя
6.И много бързо хлътвам
И още много и така се ядосвам ,че се разделих с човека които съм обичала най-много през живота си :-x :-x :-x :(

Dimana99
08-10-2009, 15:51
Не мога да обичам!

ImmortalForever
08-10-2009, 18:30
^ И аз..

milan4eto
08-11-2009, 06:14
Прекалено наивна съм и от там идва всичко ..

+1

BePoHuKa
08-11-2009, 06:22
Ами.. не знам дали това е грешка, но понякога ме е страх до каква степен обичам приятеля си! Никога не съм обичала така. Страх ме е, че ако някога нещо се случи и се разделим, света ми ще се срине. Яд ме е, че съм толкова зависима от този човек и че сърцето ми е в ръцете му. Парадоксалното е, че тези неща ме правят и адски щастлива. Никога не съм била от онези момичета, които следят гаджетата си напред-назад и не се отлепят от тях, но със сегашния ми приятел.. е различно. Не съм ревнива, за 7 месеца не сме се карали общо взето, а сме почти всеки ден заедно. Той изпитва същата обич към мен и го е доказвал не веднъж. Всичко върви толкова добре, сякаш е прекалено хубаво за да е истина. Този факт поражда някакъв страх у мен - ето на това ме е яд толкова много! Не мога да си го обясня..не съм някакво слабохарактерно момиче. Това не е в мой стил просто.


Не знам.. може би всичко това звучи абсурдно. И аз не знам.. за това гледам да не мисля по въпроса и да се радвам на това, което имам за да не пропилея всичко в страх без причина. :)


п.с. Не е някаква параноя, просто понякоа при мисълта ме побиват тръпки. :-D :-|

Itgirl
08-11-2009, 06:38
Естествено....най-голямата грешка е когато си с един човек че започваш да го приемаш за даденост и че разчиташ на факта че в момента е с теб без да се замислиш че за секунда нещата могат да се променят....когато спреш да се притесняваш как изглеждаш когато спреш да правиш някакви специални и елементарни неща които могат да поддържат вашата връзка....

mysticinside
08-11-2009, 07:55
Прекалено съм, чувствителна и нещо като се сдърпаме аз първа казвам извинявай или му се мятам да го гушкам или ако сме се карали в скайп той излиза и аз първа пиша смс от сорта на "извинявай не исках да се караме" :? ии много го юркам да правим неща които той не иска,припомням му къде е ходил без да ми каже дори че излиза и ей такива :)

differentbynature
08-11-2009, 12:06
Ох много са.. :?

-Ревнива съм и понякога много издребнявам, което него естествено го дразни.. ма кво да се прави.. обичам го :?
-Не си признавам грешките или дори да ги явно не личи щом той така твърди :?
-Дори когато той ме е е обидил го търся първа и винаги първа искам да оправя нещата
-Прекалено много го обичам и понякога е задушаващо
-Изричам много думи по негов адрес когато съм ядосана които.. НЕ мисля :-x
-Бързо се паля за глупости
-Очаквам едва ли не той никога да не е допускал грешки :?
-На моменти явно не показвам любовта си след като той не ми вярва че го обичам :?
-Наивна съм и се е случвало да ме манипулира :? защото му гласувам доверието си..
-Сърдя се когато ме бъзика.. много са неприятни бъзиците му понякога :?
-Прекалено досадна съм.. когато ми каже "остави ме" не мога да го направя :(
-Много съм привързана към него и на моменти имам силна нужда от него.. а го няма.. и плача.. :(
-Когато аз съм виновна му натяквам за някои негови "грешки" при което той ме нарича с какви ли не ужасни думи.. за което разбира се е прав :?

Е.. май не съм ангел а? :-D

Priceless
08-11-2009, 12:08
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8) +
> мн съм докачлива и дигам пара и за най- малкото
> трудно показвам какво изпитвам
> не се доверявам почти никога
> мнителна съм и се самонавивам
> не си меря думите и мн наранявам понякога
> голям инат съм и правя някои неща напук
> НЕ правя компромиси почти никога, защото живея със заблудата,че те са признак на слабост , а не е така, но е мн трудно да се отърсиш от това- емм мисля,че тази ми е най- голямата грешка, не само в любовта

Мдааа ... за тези не се бях сетила 8-)

Bellatrix
08-11-2009, 12:11
1.) Падам си доста ревнива, макар че никога не бих му го показала.
2.) Нервирам се понякога за малки неща. (особено като съм в кофти настроение)
3.) Изключително бързо прощавам почти всякакви грешки.

kypo
08-11-2009, 20:44
доверих се напълно - грешка номер едно, но може би без д аго бях направил никога нямаше да е толкова яко и да пазя все още толкова готин спомен от почти цяла година с това момиче.
подцених нуждата от секс - е това вече е основна грешка. един вид не я таковах колкто трябваше...
друга грешка нямам - дадох и всичко което поиска - любов в началото, доверие и опора по средата, оставих я намира без да я притеснявам повече след края.

иначе мога да кажа за една огромна грешка която правя със сегашната си приятелка, страх ме е че ще ми изиграе лоша шега защото съм с нея, а заспивам все още с мисълта за бившата... боря се но нищо не мога да направя, сигурно дълбоко в себе си се надявам с бившата да не е приключило всичко. не съм казал на никого за това, само аз си знам колко е трудно да обичаш някого когото не можеш да имаш

DevilWish
08-11-2009, 20:54
1.Твърде наивна съм.
2.Понякога не му вдигам и си измислям предтекст.
3.Лъгала съм го.
4.Винаги, когато се разсърди го търся първа ,не зависимо кой от нас е виновен.
5.Обичам да нося полички, а той ми забранява едва ли не.
6.Момиче съм ,което се разбира предимно с момчета, а това за него е проблем.
7.Доста ревнувам.
8.Прощавам всичко.
9.Бързо се паля и то за глупости.
10.Не разбирам от бъзиците му и се караме.
11.Показвала съм се слаба пред него ,защото често ме е виждал разплакана.
12.Изневерявала съм.

Излезнах толкова гадна .. всеки би избягал от мен :# Но аз говоря специфично в сегашната ми връзка ;)

daqna90
08-11-2009, 21:41
Моите грешки са много ще изброя някои за които се сетя:
прощавам лесно, имам голямо тарпение и добрина,отдавам се напълно на човека до себе си,приварзвам се бързо, и за сега немога да се сетя за други :lol:

KykLe
08-11-2009, 22:23
ами толкова често ми се налага да спомена думата "извинявай" пред човека,който обичам,че той вече не вярва в нея след като една единствена грешка се повтори 1000 пъти

dif4u1912
08-11-2009, 23:45
да обичаш значи да правиш адски много компромиси...ако искате по малко грешки се научета да правите компромиси и вяра също да е на челните места...ако нямаш вяра в партниьора си колкото и да е голяма любовта рано или късно ревността се обажда и тогава става лошо :) погледнете обратно на това което написах и ще видите грешки в любовта :)

eminemfenka
08-12-2009, 22:47
*Избрах неправилния..
*Бързо се привързах..
*Имах доверие..
*Бях искрена..
*Простих му..
*Оставих се,да ме тъпче..[/b]

Amateur
08-13-2009, 01:03
Бързо се привързвам към човека до себе си...
Затварям си очите и прощавам неща които не трябва...преди де вече не :D

Silvеto
08-13-2009, 14:38
5. Не показвам емоциите си, а ги крия...не искам да изглеждам слаба в очите му.
не показвам любовта си, държа се студено....

buntar90
08-13-2009, 16:16
лесно се привързвам и съм прекалено честен :(

Iviqna
08-13-2009, 21:39
1.Лъгала съм го
2.Изневярявала съм го
3.Винаги съм му прощавала всичко(независимо какво е направил)
4.каквото мисля,му го казвам веднага
5.Много пъти съм плакала пред него,когато той е направил нещо
6.Звъня му постоянно
7.Винаги искам да знам къде е и с кой е

Май е това.. :)

ani4kabani4ka
08-13-2009, 22:20
Хммм....Понякога ми се случва да бъда ужасно горделива и макар да виждам ,че греша просто от инат си държа на моето.Нямам навика да се извинявам...Или ако го правя ,то не ми е особено лесно :? И един мн мн кофти навик ,от който се срамувам ужасно ,ама ужасно много е ,че понякога ... ъъ спестявам истината само и само да се харесам ,да не ме остави ... Много ли е ШаНтАв?!?!
... хах Ееем това са най-'вредните' ми навици ...Ноооооо както каза Guess ...





Но съм решила и знам, че мога и без тях :)

Няма безгрешни хора :)

l0lz
08-13-2009, 22:23
1. Чукам много здраво.
2. Чукам ПРЕКАЛЕНО здраво!
3. О, да.. Чукам без да спирам.
4. Чукам, та чак протърквам..
5. Чукам, докато не умре, курвата мръсна!!
И май е тва..

Ballbreaker
08-13-2009, 22:27
Грешката ми е една. Не знам дали вярвам в любовта и дали тя съществува. Все още смятам, че не е така, но има едно странно приятелско чувство, което винаги е малко над приятелството. А то рядко се изпитва, някои никога не го изпитват.

guinessgirl
08-13-2009, 23:12
1. ревнива съм
2. държа се гадно и не ми пука
3. изневерявала съм
4. казвала съм,че го обичам,докато се чудя как по-простичко да му кажа,че всичко е свършило
5. лъгала съм
6. обикновено съм с някого известно време,късам го и след това,когато разбера,че всъщност ми липсва,искам да се върна обратно
7. понякога суупер много се разнежвам и ми се е случвало да плача,докато се гушкаме,например

Ballbreaker
08-13-2009, 23:14
3. изневерявала съм


в темата "Бихте ли Простили Изневярата?"

не.
при каквито и обстоятелства да се е случило-НЕ.

:")

guinessgirl
08-13-2009, 23:23
хахаахаа,ето още един мой минус:

8. аз мога да правя каквото си искам,и трябва да ми се прощава,но ако някой ми върти същите номера-да ме забрави.

Ballbreaker
08-13-2009, 23:40
Заслужила си си прякора "Бруталийка" май,

8992LIGHTER
08-13-2009, 23:43
май съм прекалено наивна ама и тва ще се опрай 8)

marti93
08-20-2009, 15:50
ревнива прекалено много ,ако обичам търся първа , бях безкомпромистна ,за съжаление ги осъзнавам късничко

miminkaa
08-20-2009, 18:40
Доверявам се ,а после сажелявам.. :)

MaLkaTa_LaDy
08-20-2009, 19:02
Прекалено наивна съм и не мога да показвам чувства. Някакси когато показвам чувствата си, се чувствам слаба. :o

Rhype
08-21-2009, 06:45
Доверчив съм :x

bebenceto23
08-21-2009, 11:27
за себе си бих казала че съм малко повече от допустимото наивна..
-ревнива сам в границите на нормалното
-не се доверявам лесно
един от минусите ми може би е че съм голям инат.. и съм на вълни.. скапе ли ми се настроението покрай мен всичко скапва... :(

cinderella_gugutka
08-21-2009, 11:44
1,2 5

LovelyGirl
08-21-2009, 11:59
-Прекалено съм дребнава/сантиментална/мекушава
-Не съм особено приказлива Оо
-не мога да викам/крещя/да се карам на някой Оо Все гледам да оправя положението...нищо че понякога отсреща не ме разбират и си знаят тяхното...
-По някога съм адски наивно същество.
-дори от най-малките дреболии може да ми стане тъжно и почват едни филми... Оо
-Винаги (почти) като ме пита кво ми е казвам "Нищо"...вече гледам да го избягвам,но...трудно изразявам емоциите си с думи Оо
-За друго не се сещам ама има ^

Б**ти тъпите риби дето сме 8-)
Аз съм същата..

addicted94
08-21-2009, 22:24
направих грешката да потърся утеха в неправилния човек и това срина всичко ..

ShtrudeL
08-21-2009, 22:29
-Прекалено съм дребнава/сантиментална/мекушава
-Не съм особено приказлива Оо
-не мога да викам/крещя/да се карам на някой Оо Все гледам да оправя положението...нищо че понякога отсреща не ме разбират и си знаят тяхното...
-По някога съм адски наивно същество.
-дори от най-малките дреболии може да ми стане тъжно и почват едни филми... Оо
-Винаги (почти) като ме пита кво ми е казвам "Нищо"...вече гледам да го избягвам,но...трудно изразявам емоциите си с думи Оо
-За друго не се сещам ама има ^

Б**ти тъпите риби дето сме 8-)
Аз съм същата..

Нали... х)
Кво да се прави... ^_^

w0sh
08-21-2009, 22:57
Проблем ми е, че хората ми омръзват бързо.
И често обичам да споря. (само за спорт де, без злоба, ама не всички го разбират)

sweet4esf
08-21-2009, 23:43
Ммм тая тема ми хареса много и ще гледам да съм изчерпателна .. :wink:

Такам .. грешките ми са, че като ми има нещо или съм тъжна, като ме попита к'во ми е аз винаги казвах "нищо", което безкрайно много го нервеше ... инат съм и то голям, което също е много изнрвящо ... ревнива съм (от части) гледам да се владея ... бързо се паля за всичко ... може и една дума да ме изнерви на макс казана не на място ... наивна съм и си мисля, че всичко е розово!!

"Правите ли си равносметка когато се разделите с един човек за вашият дял от раздялата? Къде сте сгрешили, какво не му сте дали на човека до вас, за държанието Ви спрямо него/нея?"

Да правя си .. ии осъзнавам, че и двамата имаме вина ... но той не го осъзнава!! :? Мразя някой да не си признава грешките като знае, че е сгрешил .. :?


:)

Moonchild
08-22-2009, 00:09
Доверих се-съжалявах,и другата ми грешка е,че все още имам чувства към него и колкото и да ме смачка бих направила всичко ,за да се съберем :(

Kostadin_682
08-22-2009, 09:41
Мм хубава тема...
1. Много лесно се привързвам
2. Ужасно много съм наивен
3. Когато се скараме или нещо подобно винаги се извинявам аз...
4. Когате нещо ме мъчи не го споделям, а го затварям в себе си...
5. Леко ревнив ако видя, че нещо ме будалка

Lonelysoul
08-22-2009, 10:53
1. Опитвах се да мисля като нея и да правя това кеото ще я зарадва повече
2. Прекалено съм пасивен доли дефънзивен от страх за отбласкване и тези ми деиствия често водят до това от което ме е страх.
3. Много хора сам и казвали че прикривам емоциите си и никои неможе да ме усети кога съм ядосан кога смъ тъжен и тн което много често води до неразбиране от момичето и си вкара филми главата много лошо е това но незнам него правя нарочно несе усещам даже и в моито очи като дакажме ми е гадно си личи мн за др несе сещам

slun4ice_90
08-22-2009, 18:31
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8) Съглнасна,но ще допълня още няколко неща:Не вярвам вече на момче,защото много лъжи понесох и компромиси вече няма да правя.Лесно се привързвам,а после трудно се разделям.Има още неща,но сега нямам време да пиша. :-D

sulley
08-22-2009, 19:30
Не успях да се отпусна напълно и да бъда себе си. :?
От друга не се и отстоявах много..бе поне си осъзнах грешките,но ме е яд.. :-o

Bombshell
08-22-2009, 19:33
Проблем ми е, че хората ми омръзват бързо.
И често обичам да споря. (само за спорт де, без злоба, ама не всички го разбират)а
Брат, ква зодия си 8-)
Същото съм и аз...споря споря..като разбера, че не съм прав, спирам за секунда, поглеждам някво неловко и продължавам да споря на лигня... 8-)

peteto_love
08-22-2009, 21:23
Много съм ревнива,когато се разсърди,аз го търся дори и той да е сгрешил.Правя много компромиси,докато не ми изтече фитилът и експлодирам :booooomb: Когато ми изтече търпението и един човек ми падне в очите,всичко е загубено..Понякога казвам неща който не мисля,когато съм ядосана.Може би трябва да съм малко по-крайна и решителна,а не да се размеквам и да става неговата..Много го заобичах,а това е слабост.. :? имах прекалено много доверие в бившото ми гадже,той започна да си позволява много и просто го оставих след 2 годишна връзка.Преди това го предопредих,че губя търпение и че ме наранява супер много,а той продължи...За това сега се опитвам да не се доверявам много,макар че ходим от 4 месеца и половина..След каот се опарих веднъж,не искам да ме наранят отново..

KiLLeR_InSTiNkT
08-22-2009, 21:34
Най-голямата ми грешка беше, че не си показвах чувствата достатъчно. В момента се старая да ги показвам максимално често.

shmurkam
08-22-2009, 21:39
Най-голямата ми грешка беше, че не си показвах чувствата достатъчно. В момента се старая да ги показвам максимално често.
+1 Аз съм идиот :smt026

evelinka1122
08-22-2009, 21:56
трябва да стане все по моята! какво да направя.... преследвам целите си до край и малко инат падам.... ревнива съм... каквоо да направя прекалено ми е ценно! знаете ли колко трудно си го върнах... мой си е!!! :)

Jeuelle
08-22-2009, 22:06
Държа се арогантно и се старая да не се привързвам , от страх .....

Lyricon
08-22-2009, 23:49
-постоянно правя грешки,тъпи,малки грешки,които обаче понякога изглеждат големи
-не мисля преди да говоря и почти винаги,това което кажа се разбира по друг начин,точно благодарение на това
-не съм търпелив в много ситуации
-често се изнервям за глупости,ама много се изнервям,това докарва и приятелката ми до кофти настроение
-лесно се засягам
-когато се скараме,често в старанието си да оправя нещата възможно най-бързо и казвам всичко:защо мисля,че сме се скарали,как да го поправим и т.н. и в това старание понякога още повече разпалвам нещата...

Punisherrr
08-23-2009, 07:20
За сега имам щастието да съм на 6 в любовта,но се сещам за това,че понякога забравям,че и на него му е тежко и не само аз страдам от това,че сме далеч един от друг. :smt102 ...а и че много се ядосвам и му викам,че не може да кара кънки 8-)
Некви ей такива глупости само... всичко друго е чук :smt040

mechtaq_za_teb
08-23-2009, 07:41
Привържа ли се към някого почвам да се държа различно. Размеквам се. Скарваме се и независимо, че той е виновен, аз се извинявам и гледам да оправим нещата. Прекалено лесно прощавам... Но пък и често правя от мухата слон. :(

dark0s
08-23-2009, 15:11
понякога ревнувам , може би другите грешки които допускам са по незначителни но тази е осъзната

0utrageous
08-23-2009, 15:27
доверявам се много бързо...и се потдавам лесно..
и когато се влюбя много много много и пазя момчето,от момиче както пазя окото си..
лесно се заблуждавам :(

sweety_blondy
08-23-2009, 15:29
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8)


++1 и аз съм така

sweety_blondy
08-23-2009, 15:30
Когато се скараме,почти винаги аз отстъпвам,защото си го обичкам много и не искам да съм без него нито минута .. това е грешка,защото всеки трябва да признава вината си.. а аз прекалено мн омеквам в името на това което искам

Faces
08-23-2009, 15:35
1.Избухлив съм даже напрао си откачам
2.Като захапя нещо което ме е подразнело трудно спирам да говоря за него.
3.Не прощавам никога нищо твърде ми е голяма гордоста.
4.Понякога искам повече отколкото могат да ми дадът но аз съм човек който си знае цената и какво заслужава и никога няма да се примиря с по малко.
5.Ревнив съм не 1 или 2 глави съм чупил щот се въртят около момичето с което съм тъпо не тъпо такъв съм.
6.Понякога от някой съвсем невинни неща се вкарвам във филм и това води до точка 1 :)

Priceless
08-23-2009, 17:17
1.Избухлив съм даже напрао си откачам
2.Като захапя нещо което ме е подразнело трудно спирам да говоря за него.
3.Не прощавам никога нищо твърде ми е голяма гордоста.
4.Понякога искам повече отколкото могат да ми дадът но аз съм човек който си знае цената и какво заслужава и никога няма да се примиря с по малко.
5.Ревнив съм не 1 или 2 глави съм чупил щот се въртят около момичето с което съм тъпо не тъпо такъв съм.
6.Понякога от някой съвсем невинни неща се вкарвам във филм и това води до точка 1 :)

Ооо дааа .. определено :D Особенно 1, 2 са ми познати .. до болка .. а за 5 и 6 да не говорим 8-)

Faces
08-23-2009, 18:31
1.Избухлив съм даже напрао си откачам
2.Като захапя нещо което ме е подразнело трудно спирам да говоря за него.
3.Не прощавам никога нищо твърде ми е голяма гордоста.
4.Понякога искам повече отколкото могат да ми дадът но аз съм човек който си знае цената и какво заслужава и никога няма да се примиря с по малко.
5.Ревнив съм не 1 или 2 глави съм чупил щот се въртят около момичето с което съм тъпо не тъпо такъв съм.
6.Понякога от някой съвсем невинни неща се вкарвам във филм и това води до точка 1 :)

Ооо дааа .. определено :D Особенно 1, 2 са ми познати .. до болка .. а за 5 и 6 да не говорим 8-)
Хаха е поне можеш да кажеш че ме познаваш наистина :P ами аз да казвам ли за твоите а а а :P

Priceless
08-23-2009, 18:52
1.Избухлив съм даже напрао си откачам
2.Като захапя нещо което ме е подразнело трудно спирам да говоря за него.
3.Не прощавам никога нищо твърде ми е голяма гордоста.
4.Понякога искам повече отколкото могат да ми дадът но аз съм човек който си знае цената и какво заслужава и никога няма да се примиря с по малко.
5.Ревнив съм не 1 или 2 глави съм чупил щот се въртят около момичето с което съм тъпо не тъпо такъв съм.
6.Понякога от някой съвсем невинни неща се вкарвам във филм и това води до точка 1 :)

Ооо дааа .. определено :D Особенно 1, 2 са ми познати .. до болка .. а за 5 и 6 да не говорим 8-)
Хаха е поне можеш да кажеш че ме познаваш наистина :P ами аз да казвам ли за твоите а а а :P

Ай ай ай кажи ги да те видя :D

LadyDi
08-23-2009, 18:56
понякога ревнувам , може би другите грешки които допускам са по незначителни но тази е осъзната
Това не е грешка. Грешката е да правиш скандали.

Faces
08-23-2009, 21:21
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8)
"Филмирам се прекалено много 8-) " - аха сериозно ли е не го вярвам това :P
"И понякога правя излишни сцени на ревност :? "- e за това не мога да ти кажа нищо щот и аз съм така ама ти май си маалко по зле от мен в тая област :P
"А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8) "- ехх не го ли знам не го ли знам а ? :-P

Priceless
08-23-2009, 21:24
Аз ли съм по-зле? Я я пак си помисли? :-o Шото май не помниш оная вечер :? 8-) Пък аз съм така само за един определен човек ( нещо ) 8)

Faces
08-23-2009, 21:25
Аз ли съм по-зле? Я я пак си помисли? :-o Шото май не помниш оная вечер :? 8-) Пък аз съм така само за един определен човек ( нещо ) 8)
Леле слагаш си грях на душата с тия думи :P не е така знаем го и 2-мата признай си хехехе ;)

Priceless
08-23-2009, 21:28
Сегааа .. стига лъга хората. :-o Много добре знаеш как стоят нещата с тая ...

И не ме карай да спамя, ти казах... Къв човек си ти не мога да разбера 8-) Аз ставам примерна вече ... :D

Faces
08-23-2009, 21:29
Сегааа .. стига лъга хората. :-o Много добре знаеш как стоят нещата с тая ...

И не ме карай да спамя, ти казах... Къв човек си ти не мога да разбера 8-) Аз ставам примерна вече ... :D
Да е аз лъжа :P а ти саамо премълчаваш нещата ;) имаше една песен в която се пееше..."лъжа ееее" :D

Priceless
08-23-2009, 21:33
Имаше и една песен в която се пее "Такъв е филма братле, в който живееш" ... 8-)

Е не е баш така де .. ама айде нали да се отнася за случая 8)

Faces
08-23-2009, 21:35
Сигурно е симпатична песен но не виждам какво общо има с мен хехе.Но има една много хубава "истината е една признай я и недей да кривиш пред нея своята душа" шах и мат :D

Priceless
08-23-2009, 21:39
А какво ще кажеш за "Истината е такава, каквато я виждаш само ти .. и съвсем друга във моите очи .. айде бате, порастни .. и като мъж я приеми" ? 8) 8-)

Faces
08-23-2009, 21:43
Истината е една кривиш я както искаш за да пасне на твоята среда истината е жестока тежка но към тебе сочи тя сега чуй я как шепти излез от филма...и добре дошла в реалноста ;) не можеш да ме забиеш просто не можеш :-P :D

Priceless
08-23-2009, 21:52
Хааахх...

Истината не шепти, а направо в лицето ти крещи..Внимавай, baby , само да не те заболи ;) Аз реалността отдавна съм я опознала, ти за мен не се грижи .. Въпроса е да я приемеш и ти .. ;)

Faces
08-23-2009, 21:56
Мен да ме заболи едва ли аз съм горял и оцелял да съм здраво стъпил и да живея в реалноста не съм спрял а ти къде си в коя страна май лежиш под измислена дъга виждаш неща които ги няма моите думи действат като кофа със студена вода отварят широко твоите очи стига се прави...най накрая прогледни :)

3oPuTy
08-23-2009, 21:58
^ Добре де ще ми обясните ли к'ъв е смисъла да спамите в темата,след като си имате скайповете?!
Пффф една тема имаше без спам,а сега и тя пропадна :?

Faces
08-23-2009, 22:00
Да е супер кво в 1.00 едва ли мисля много трезво кво пропада и кво не :D

Priceless
08-23-2009, 22:03
Епа може и да му го нямам 8-) Пък иначе .. ТОЙ е виновен, той ме предизвика .. аз му казах. И се спирам вече ! :?

Seattle
08-24-2009, 00:06
1. прекалено много им ходя по акъла
2. много време прекарвахме заедно, което доведе до тва че си омръзнахме много бързо

coolness
08-24-2009, 16:06
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8)
+1
Да и като го допусна той се оказва женкар,на който му е било за едната бройка...

LadyDi
08-24-2009, 16:09
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8)
+1
Да и като го допусна той се оказва женкар,на който му е било за едната бройка...

Че ако го допускаш толкова трудно, как не си разбрала, че е женкар??? То това става ясно само след 1 прекаран ден с него.
И какво изобщо разбирате под "трудно допускам"?

l0lz
08-24-2009, 16:10
Ами общо взето винаги се прецаквам по- тъпо и от Къци..

coolness
08-24-2009, 17:02
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8)
+1
Да и като го допусна той се оказва женкар,на който му е било за едната бройка...

Че ако го допускаш толкова трудно, как не си разбрала, че е женкар??? То това става ясно само след 1 прекаран ден с него.
И какво изобщо разбирате под "трудно допускам"?
Ми става въпрос ,че трудно мога да се влюбя в някое момче,а влюбя ли се то ще е най-неподходящия

LadyDi
08-24-2009, 17:05
Ми става въпрос ,че трудно мога да се влюбя в някое момче,а влюбя ли се то ще е най-неподходящия

Как се влюбваш?

3oPuTy
08-24-2009, 17:17
Филмирам се прекалено много 8-) И понякога правя излишни сцени на ревност :?
А да .. и може би най-важното - трудно, ама наистина много трудно допускам човек до себе си 8)
+1
Да и като го допусна той се оказва женкар,на който му е било за едната бройка...

Че ако го допускаш толкова трудно, как не си разбрала, че е женкар??? То това става ясно само след 1 прекаран ден с него.
И какво изобщо разбирате под "трудно допускам"?
Не съм съгласна ... Моя приятелка ходи 6 месеца и нещо с едно момче,което си беше женкар от класа ... След като тя му пусна оня я заряза,а преди това изглеждаше толкова влюбен в нея ... Постоянно бяха заедно,той й правеше разни подаръци без повод,ходеха на романтични вечери и т.н. ... А когато го попитах що я заряза така нагло той ми каза "Ми аз бях с нея само заради едната бройка ... а това,че й правех подаръци и т.н. беше просто начин да й втълпя,че я обичам ... "
Познавам и други момчета,които са постъпвали по подобен начин ... Или са били с 2 момичета едновременно в продължение на месеци и т.н. .... Абе както се казва "Има ли желание,има и начин" :o

LadyDi
08-24-2009, 17:26
Не съм съгласна ... Моя приятелка ходи 6 месеца и нещо с едно момче,което си беше женкар от класа ... След като тя му пусна оня я заряза,а преди това изглеждаше толкова влюбен в нея ... Постоянно бяха заедно,той й правеше разни подаръци без повод,ходеха на романтични вечери и т.н. ... А когато го попитах що я заряза така нагло той ми каза "Ми аз бях с нея само заради едната бройка ... а това,че й правех подаръци и т.н. беше просто начин да й втълпя,че я обичам ... "
Познавам и други момчета,които са постъпвали по подобен начин ... Или са били с 2 момичета едновременно в продължение на месеци и т.н. .... Абе както се казва "Има ли желание,има и начин" :o

Ти как разбра, че е бил женкар от класа? Преди или след като той я заряза? А и не вярвам "женкар от класа" да си губи времето 6 месеца с едно момиче, само заради едно единствено ч*кане... Явно се е случило нещо друго, което не знаеш.

coolness
08-24-2009, 17:31
Ми става въпрос ,че трудно мога да се влюбя в някое момче,а влюбя ли се то ще е най-неподходящия

Как се влюбваш?
Сладък е ,печен,има много какво да си кажа с него,но знам ,че не иска да се обвърже,а иска само едно нещо от мен ;)

LadyDi
08-24-2009, 17:32
Сладък е ,печен,има много какво да си кажа с него,но знам ,че не иска да се обвърже,а иска само едно нещо от мен ;)
Това не е влюбване, а привличане. Разликата е огроомна. Почти колкото отсечката от магистрала Тракия, дето тей и не я довършиха.

3oPuTy
08-24-2009, 17:39
Не съм съгласна ... Моя приятелка ходи 6 месеца и нещо с едно момче,което си беше женкар от класа ... След като тя му пусна оня я заряза,а преди това изглеждаше толкова влюбен в нея ... Постоянно бяха заедно,той й правеше разни подаръци без повод,ходеха на романтични вечери и т.н. ... А когато го попитах що я заряза така нагло той ми каза "Ми аз бях с нея само заради едната бройка ... а това,че й правех подаръци и т.н. беше просто начин да й втълпя,че я обичам ... "
Познавам и други момчета,които са постъпвали по подобен начин ... Или са били с 2 момичета едновременно в продължение на месеци и т.н. .... Абе както се казва "Има ли желание,има и начин" :o

Ти как разбра, че е бил женкар от класа? Преди или след като той я заряза? А и не вярвам "женкар от класа" да си губи времето 6 месеца с едно момиче, само заради едно единствено ч*кане... Явно се е случило нещо друго, което не знаеш.
Представи си знаех още преди те да тръгнат - логично е щом твърдя подобни неща за него и не,не се е случило нещо,за което да не знам ... Освен това,както вече споменах (ама явно няма кой да чете) той не е единственото момче с такъв случай,което познавам ...

LadyDi
08-24-2009, 17:44
Представи си знаех още преди те да тръгнат - логично е щом твърдя подобни неща за него и не,не се е случило нещо,за което да не знам ... Освен това,както вече споменах (ама явно няма кой да чете) той не е единственото момче с такъв случай,което познавам ...

Много добре прочетох какво си написала. Искрено се възхищавам на забележителния ти опит. Наистина се изискват доста познания, за да откриеш истинските женкари сред пикльовците, които смятат, че светът е в краката им. Радвам се, че има такива жени.
Но не отговори на въпроса ми. След като имаш такива завидни знания за женкарите, защо един женкар ще си губи 6 месеца време, само да преспи един единствен път с някоя "бройка"?

coolness
08-24-2009, 17:46
Сладък е ,печен,има много какво да си кажа с него,но знам ,че не иска да се обвърже,а иска само едно нещо от мен ;)
Това не е влюбване, а привличане. Разликата е огроомна. Почти колкото отсечката от магистрала Тракия, дето тей и не я довършиха.
Не мислиш ли ,че аз усещам по добре какво е? Всеки път като го видя умирам,защото знам,че няма да съм с него и въпреки че ме боли да го гледам,във всеки удобен случай ходя пак при него.Имали сме невероятните моменти...така че не говори без да знаеш ;)

LadyDi
08-24-2009, 17:49
Не мислиш ли ,че аз усещам по добре какво е? Всеки път като го видя умирам,защото знам,че няма да съм с него и въпреки че ме боли да го гледам,във всеки удобен случай ходя пак при него.Имали сме невероятните моменти...така че не говори без да знаеш ;)
Извинявай, че ще те разочаровам, но аз най-много обичам да говоря, когато не знам. Така се научавам.
Да, боли те да го гледаш, защото знаеш, че не можеш да бъдеш с него. Това е неутоленото секуално влечение, което много често се бърка с любовта. Какво, обаче, е любовта?
Любовта се появява тогава, когато след секса останат само мръсните чорапи по пода, а ти ги събираш с усмивка на лице, защото знаеш, че не можеш да живееш без този човек.
Не можеш да си влюбена в някого, ако не си била с него. Можеш да си падаш по него, може да ти се обръща стомаха от вълнение. Но това не е любов.

coolness
08-24-2009, 17:53
Не мислиш ли ,че аз усещам по добре какво е? Всеки път като го видя умирам,защото знам,че няма да съм с него и въпреки че ме боли да го гледам,във всеки удобен случай ходя пак при него.Имали сме невероятните моменти...така че не говори без да знаеш ;)
Извинявай, че ще те разочаровам, но аз най-много обичам да говоря, когато не знам. Така се научавам.
Да, боли те да го гледаш, защото знаеш, че не можеш да бъдеш с него. Това е неутоленото секуално влечение, което много често се бърка с любовта. Какво, обаче, е любовта?
Любовта се появява тогава, когато след секса останат само мръсните чорапи по пода, а ти ги събираш с усмивка на лице, защото знаеш, че не можеш да живееш без този човек.
Не можеш да си влюбена в някого, ако не си била с него. Можеш да си падаш по него, може да ти се обръща стомаха от вълнение. Но това не е любов.
Повярвай била съм с този човек и до секс не сме стигали,не защото не искам,а защото въпреки желанието ми знам,че не е правилно!Ако беше "неутолено сексуално влечение" щях да се н**ба с него (а съм имала такава възможност) и да ми мине ;)

LadyDi
08-24-2009, 17:56
Ти за подсъзнание да си чувала? Хубаво, че си се въздържала да го нае*еш и да ти мине, поздравления.
Но не каза ли самата ти, че не можеш да си с него, защото той не искал да се обвързва? А сега изведнъж се оказа, че си била с него. Хайде, уточни се със себе си, и ела да ми обясниш как точно стоят нещата.

3oPuTy
08-24-2009, 18:00
Представи си знаех още преди те да тръгнат - логично е щом твърдя подобни неща за него и не,не се е случило нещо,за което да не знам ... Освен това,както вече споменах (ама явно няма кой да чете) той не е единственото момче с такъв случай,което познавам ...

Много добре прочетох какво си написала. Искрено се възхищавам на забележителния ти опит. Наистина се изискват доста познания, за да откриеш истинските женкари сред пикльовците, които смятат, че светът е в краката им. Радвам се, че има такива жени.
Но не отговори на въпроса ми. След като имаш такива завидни знания за женкарите, защо един женкар ще си губи 6 месеца време, само да преспи един единствен път с някоя "бройка"?
Щот женкарите се хвалят не само с общата бройка на момичетата,с които са спали,а и с девствените (както беше в случая),с недостъпните ... Да не говорим,че има и такива,които са с момиче само заради някой бас ...
На т'ва с баса попаднах снощи в едно кафене ... На масата до нас имаше 5 момчета и едното с голям кеф каза "Е к'во стана бе Пламене?!Видя ли,че ... (не запомних името на момичето) ми пусна преди 6-я месец ... Ся си чакам 50-те лева,за които се хванахме на бас иначе ще кажа на твойта що вече 2 месеца й търпиш капризите",при което едното момче извади 20 лв. и му каза,че останалите ще му ги даде до 2 дена,защото в момента няма ...

П.П.Мисля,че доста излезе от темата и предлагам да спрем със спама до тук!Ако имаш няк'ви други въпроси - ЛС ;)

w0sh
08-24-2009, 18:01
Тука се навлиза в психологията.
Аз като професионалист ще кажа, че либидото е страшна работа.

coolness
08-24-2009, 18:03
Ти за подсъзнание да си чувала? Хубаво, че си се въздържала да го нае*еш и да ти мине, поздравления.
Но не каза ли самата ти, че не можеш да си с него, защото той не искал да се обвързва? А сега изведнъж се оказа, че си била с него. Хайде, уточни се със себе си, и ела да ми обясниш как точно стоят нещата.
Целували сме се,натискали сме се и сме били по цял ден заедно в период от време и когато се стигна до там,че го отрязах за секса той просто не ми звънна повече ;) Знам,че не му пука за мен,знам,че съм му била само за бройката,но времето,което прекарах с тоя човек беше най-хубавото в живота ми

LadyDi
08-24-2009, 18:04
Щот женкарите се хвалят не само с общата бройка на момичетата,с които са спали,а и с девствените (както беше в случая),с недостъпните ... Да не говорим,че има и такива,които са с момиче само заради някой бас ...
На т'ва с баса попаднах снощи в едно кафене ... На масата до нас имаше 5 момчета и едното с голям кеф каза "Е к'во стана бе Пламене?!Видя ли,че ... (не запомних името на момичето) ми пусна преди 6-я месец ... Ся си чакам 50-те лева,за които се хванахме на бас иначе ще кажа на твойта що вече 2 месеца й търпиш капризите",при което едното момче извади 20 лв. и му каза,че останалите ще му ги даде до 2 дена,защото в момента няма ...
Добре, да приемем, че си права. В такъв случай, проблемът остава в приятелката ти. Един женкар винаги се познава. Не можеш да ме убедиш, че мъжете са чак толкова добри лъжци и актьори, че да заблудят едно достатъчно умно момиче в продължение на 6 месеца, докато си отвори краката.

LadyDi
08-24-2009, 18:06
Целували сме се,натискали сме се и сме били по цял ден заедно в период от време и когато се стигна до там,че го отрязах за секса той просто не ми звънна повече ;) Знам,че не му пука за мен,знам,че съм му била само за бройката,но времето,което прекарах с тоя човек беше най-хубавото в живота ми
Ей, голяма връзка сте имали.
Извинявай, аз съм сгрешила. Ти си познала най-чистата, най-красивата любов. Не допускай следващия толкова близо до себе си, може отново да е неподходящ...

coolness
08-24-2009, 18:11
Целували сме се,натискали сме се и сме били по цял ден заедно в период от време и когато се стигна до там,че го отрязах за секса той просто не ми звънна повече ;) Знам,че не му пука за мен,знам,че съм му била само за бройката,но времето,което прекарах с тоя човек беше най-хубавото в живота ми
Ей, голяма връзка сте имали.
Извинявай, аз съм сгрешила. Ти си познала най-чистата, най-красивата любов. Не допускай следващия толкова близо до себе си, може отново да е неподходящ...
Аз много добре знам,че не сме имали никаква връзка и много добре знам от самото начало какъв е .Просто сгреших,че си позволих да се влюбя в него ;)

LadyDi
08-24-2009, 18:15
Окей, окей. И без това се изморих от този спор.

innocentt
08-24-2009, 18:29
1.адски много съм ревнива
2.понякога ейй така си намирам теми за да споря
3.не му позволявам да прави нещата които харесва

друго не се сещам :D

08-24-2009, 18:40
1- Нямам му грам доверие (което е причина за всичко което ще изброя)
2- Ревнувам много,не го показвам често,понеже съм горделива,но го тая в себе си и избухвам за всичко малко,докато накрая не си излея истинската причина
3- Инат съм
4- Егоист съм,трябва все моето да става,друго не признавам! :-D
5- Най голямата ми грешка-СУПЕР искрена съм за всичко. Вече се научавам да лъжа.
6- Заради искреноста ми,казвам неща които смалят самочувствието му.
7- Научих се да обичам. Голяма грешка. Останових,че когато заобичам,давам себе си. Всичко или нищо. Жалко за мен,благородно завиждам на хората които не са влюбени.
Малко са тези които се влюбват в точния човек.

Яка тема,все едно съм на терапевт,всичко си изпях! :-D

Converse333
08-24-2009, 19:37
Засега не съм допускала никакви грешки. 8)

Zaharinka
08-24-2009, 19:45
В това,че си падам по връзки от разстояние 1/2 от връзките ми са били такива 8-) .Мразя да бъда ограничавана а в същото време искам като му звънна до 10 минути да е в нас ама няма. :D

3oPuTy
08-25-2009, 00:12
Щот женкарите се хвалят не само с общата бройка на момичетата,с които са спали,а и с девствените (както беше в случая),с недостъпните ... Да не говорим,че има и такива,които са с момиче само заради някой бас ...
На т'ва с баса попаднах снощи в едно кафене ... На масата до нас имаше 5 момчета и едното с голям кеф каза "Е к'во стана бе Пламене?!Видя ли,че ... (не запомних името на момичето) ми пусна преди 6-я месец ... Ся си чакам 50-те лева,за които се хванахме на бас иначе ще кажа на твойта що вече 2 месеца й търпиш капризите",при което едното момче извади 20 лв. и му каза,че останалите ще му ги даде до 2 дена,защото в момента няма ...
Добре, да приемем, че си права. В такъв случай, проблемът остава в приятелката ти. Един женкар винаги се познава. Не можеш да ме убедиш, че мъжете са чак толкова добри лъжци и актьори, че да заблудят едно достатъчно умно момиче в продължение на 6 месеца, докато си отвори краката.
Не съм те карала да ми вярваш ... А и няма да е зле да спреш с тоя спам ;) Щом искаш да кажеш нещо - пиши ЛС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KoRnFlAkE
08-25-2009, 01:29
ревнива съм, не го показвам и после се муся, без да му казвам причината.
не знам по какъв начин наранявам хората, но момче, което никога не е плакало за момиче преди мен, е плакало за мен (пред мен). просто понякога се отнасям.. все едно не ми пука, а всъщност е обратното. не знам как да го обясня.

anity92
08-25-2009, 16:14
хм .. при мен е имало изневери, лъжи от моя страна естествено ..
много пъти съм се опитвала да изляза винаги права
а знам че въобще не съм ..
постоянно правя от мухата --->> слон и се караме за глупости ..
естесвено пак заради мен ..
правеше всичко за мен а аз го тормозих постоянно :( обиждах го пред всички говорех му за бившите си гаджета а знаех че той много държи на мен .. абе кфо ли не е изтърпял горкия заради мен и въпреки всичко пак си ме обича :cry: :smt007 .. пожелавам на всяко едно момиче да има такова добро и свястно момче до себе си .. защото вече са рядкост такива момчета :)

LadyDi
08-25-2009, 20:28
Щот женкарите се хвалят не само с общата бройка на момичетата,с които са спали,а и с девствените (както беше в случая),с недостъпните ... Да не говорим,че има и такива,които са с момиче само заради някой бас ...
На т'ва с баса попаднах снощи в едно кафене ... На масата до нас имаше 5 момчета и едното с голям кеф каза "Е к'во стана бе Пламене?!Видя ли,че ... (не запомних името на момичето) ми пусна преди 6-я месец ... Ся си чакам 50-те лева,за които се хванахме на бас иначе ще кажа на твойта що вече 2 месеца й търпиш капризите",при което едното момче извади 20 лв. и му каза,че останалите ще му ги даде до 2 дена,защото в момента няма ...
Добре, да приемем, че си права. В такъв случай, проблемът остава в приятелката ти. Един женкар винаги се познава. Не можеш да ме убедиш, че мъжете са чак толкова добри лъжци и актьори, че да заблудят едно достатъчно умно момиче в продължение на 6 месеца, докато си отвори краката.
Не съм те карала да ми вярваш ... А и няма да е зле да спреш с тоя спам ;) Щом искаш да кажеш нещо - пиши ЛС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не си ми чак толкова близка, че да ти пиша ЛС. За удивителните няма да говоря.
Освен това, не е спам, мислех, че водим спор. Явно съм се заблудила.
Е, със здраве :)

DejaVu31
08-27-2009, 12:30
1.Никога не показвам и най-малка следа от ревност,въпреки че съм болезнено ревнива ( мойто си е мое,чуждото е общо 8-) )
2. Не показвам 1-ва интерес и обикновено не се интересувам от някои преди той да почне да се интересува
3.Обичaм свободата си,но държа когато съм с даден човек той да ми обръща достатъчно внимание.
4. Обичам просто да се забавлявам и си изкарвам приятно,не ми допадат драмите и изкуствените отношения. :-)

Found_a_lover
08-27-2009, 14:22
1. Мнооого съм ревнива :? и стават проблеми заради тва

2. Като се скараме и все аз бързам да оправя положението и търся причината за караницата в мен..

3. Прощавам лесно :?

djudji
08-30-2009, 22:54
В това,че си падам по връзки от разстояние 1/2 от връзките ми са били такива 8-)
+това понякога всичкото това разстояние нарпаво те убива :(
никога не показвам ревност,въпреки че съм ревнива,иИ най-голямата грешка която поражда скандали е че дори и да ми има нещо винаги го премълчавам ....

Sworty
08-31-2009, 01:43
В това,че си падам по връзки от разстояние 1/2 от връзките ми са били такива 8-)

2. Като се скараме и все аз бързам да оправя положението и търся причината за караницата в мен..
3. Прощавам лесно :?
Ето тези неща ги виждам и в мене си, прекалено много доверчив съм, може и заслепен да се каже и аз незнам с точност, когато има нещо винаги първо мене си обвинявам, макар и да знам, че не съм виновен, но само и само мир да им поемам аз вината.

Grassh0pper
08-31-2009, 08:43
хм .. при мен е имало изневери, лъжи от моя страна естествено ..
много пъти съм се опитвала да изляза винаги права
а знам че въобще не съм ..
постоянно правя от мухата --->> слон и се караме за глупости ..
естесвено пак заради мен ..
правеше всичко за мен а аз го тормозих постоянно :( обиждах го пред всички говорех му за бившите си гаджета а знаех че той много държи на мен .. абе кфо ли не е изтърпял горкия заради мен и въпреки всичко пак си ме обича :cry: :smt007 .. пожелавам на всяко едно момиче да има такова добро и свястно момче до себе си .. защото вече са рядкост такива момчета :)

- А така... на изчезване са "такива момчета" ама такива курвенски момиченца като теб ,които немогат да оценят това което имат са много ! Направи си извод сама ! :? :o

SunShinePearl
08-31-2009, 11:37
Ами..да видим ОГРОМЕН инат съм!Мн лесно се вбесявам,не си признавам лесно грешките и мн рядко се извинявам.Понякога много мрънкам без причина,пия...НЕ пуша поне.Това се сещам за сега.

miss_asi
08-31-2009, 11:43
1. Доверявам се много лесно на някого,който харесвам.
2. Трудно приемам раздилите.
3. Ужасно съм ревнива.Както някой беше казал вече "Вкарвам се в некви филми!"
4. Ядосвам се за най-малкото и казвам неща,които всъщност не мисля.
5. Ако не е моето,няя да е ничие друго.

smiirnoff
08-31-2009, 12:17
Привързвам се твърде много .. 8-)
Понякога и аз се "Вкарвам във филми" :Д (ама не съм ревнива :д .. филмирам се за ГЛУПОСТИИИ :Д)
.. ии доста често се лигавя прекалено много :д

^^ 8-)

anity92
08-31-2009, 19:07
хм .. при мен е имало изневери, лъжи от моя страна естествено ..
много пъти съм се опитвала да изляза винаги права
а знам че въобще не съм ..
постоянно правя от мухата --->> слон и се караме за глупости ..
естесвено пак заради мен ..
правеше всичко за мен а аз го тормозих постоянно :( обиждах го пред всички говорех му за бившите си гаджета а знаех че той много държи на мен .. абе кфо ли не е изтърпял горкия заради мен и въпреки всичко пак си ме обича :cry: :smt007 .. пожелавам на всяко едно момиче да има такова добро и свястно момче до себе си .. защото вече са рядкост такива момчета :)

- А така... на изчезване са "такива момчета" ама такива курвенски момиченца като теб ,които немогат да оценят това което имат са много ! Направи си извод сама ! :? :o




хах курвенски момиченца първо се научи да пишеш правилно след това ме обиждай .. и за твое сведение не съм курва .. не ме познаваш за да казваш каквото и да е било за мене най малкото пък че съм курва ..

LoveRetroMusic
09-01-2009, 12:42
Привързвам се прекалено много ...

Crazytu
09-01-2009, 13:13
Грешкиии хмм ..
1. Когато съм ядосана на някого, винаги си го изкарвам на приятеля ми (вече бивш) иии в яда си казвам неща които не мисля, но които го нараняват.
2. Имах го един вид за моя собственост ии доста го ревнувах .. а от него исках да ми дава пълна свобода. :? :(

anichkata999
09-01-2009, 14:52
1твърде много доверие
2прекалена ревност
3при всяко скарване аз званях парва
4правя всичко за което ме моли ми тва са

Priceless
09-01-2009, 15:03
1твърде много доверие
2прекалена ревност

Е не може хем доверие, хем ревност :shock:

pwnage
09-01-2009, 21:52
Моята грешка в любовта е,че я търся а няма кой да ми я даде. Не се шегувам.

ShtrudeL
09-01-2009, 21:57
Моята грешка в любовта е,че я търся а няма кой да ми я даде. Не се шегувам.

Имаш плашещ аватар. Оо
00:56 е бе човек. Оо

bRoKeN_InSiDe
09-01-2009, 22:43
Не показах истинските си чувства, незнаех какво искам и загубих момчето, въпреки че съм адски влюбена в него и не мога да го забравя! :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

mmKamm
09-01-2009, 23:24
може би не си показвам чувствата.
Последната грешка, която направих...немога дори да я споделя, но ми е аааааадски гадно за това. И незнам как ще продължа. :shock:

Grassh0pper
09-02-2009, 11:44
хм .. при мен е имало изневери, лъжи от моя страна естествено ..
много пъти съм се опитвала да изляза винаги права
а знам че въобще не съм ..
постоянно правя от мухата --->> слон и се караме за глупости ..
естесвено пак заради мен ..
правеше всичко за мен а аз го тормозих постоянно :( обиждах го пред всички говорех му за бившите си гаджета а знаех че той много държи на мен .. абе кфо ли не е изтърпял горкия заради мен и въпреки всичко пак си ме обича :cry: :smt007 .. пожелавам на всяко едно момиче да има такова добро и свястно момче до себе си .. защото вече са рядкост такива момчета :)

- А така... на изчезване са "такива момчета" ама такива курвенски момиченца като теб ,които немогат да оценят това което имат са много ! Направи си извод сама ! :? :o




хах курвенски момиченца първо се научи да пишеш правилно след това ме обиждай .. и за твое сведение не съм к***а .. не ме познаваш за да казваш каквото и да е било за мене най малкото пък че съм к***а ..

добре добре.. просто не го ядосвай ! толкова ли е сложно... :neutral: [-(

pwnage
09-02-2009, 15:11
Дишайте и бройте до 10

baby_face
09-02-2009, 15:20
Супер ревнива съм и си го искам само за мене. 8-)

flowerlina
09-02-2009, 16:58
1.Никога не показвам и най-малка следа от ревност,въпреки че съм болезнено ревнива ( мойто си е мое,чуждото е общо 8-) )
2. Не показвам 1-ва интерес и обикновено не се интересувам от някои преди той да почне да се интересува
3.Обичaм свободата си,но държа когато съм с даден човек той да ми обръща достатъчно внимание.
4. Обичам просто да се забавлявам и си изкарвам приятно,не ми допадат драмите и изкуствените отношения. :-)
Същото + т'ва, че се правя на недостъпна, което е мн тъпо и ужасно мн се дразня на себе си

Assshley
09-02-2009, 18:32
Най-огромната ми грешка е,че съм се влюбила . :)

Ilikeliljon
09-02-2009, 19:06
Обсебването. Определено ми се случи в последната връзка и е отвратително. Не се обсебвайте и не го бъркайте с любовта обсебването един на друг. То само привидно е любов, а реално е собственичество, егоизъм за двама или както казва Ерих Фром follie a deux :) :)

anity92
09-02-2009, 19:12
хм .. при мен е имало изневери, лъжи от моя страна естествено ..
много пъти съм се опитвала да изляза винаги права
а знам че въобще не съм ..
постоянно правя от мухата --->> слон и се караме за глупости ..
естесвено пак заради мен ..
правеше всичко за мен а аз го тормозих постоянно :( обиждах го пред всички говорех му за бившите си гаджета а знаех че той много държи на мен .. абе кфо ли не е изтърпял горкия заради мен и въпреки всичко пак си ме обича :cry: :smt007 .. пожелавам на всяко едно момиче да има такова добро и свястно момче до себе си .. защото вече са рядкост такива момчета :)

- А така... на изчезване са "такива момчета" ама такива курвенски момиченца като теб ,които немогат да оценят това което имат са много ! Направи си извод сама ! :? :o




хах курвенски момиченца първо се научи да пишеш правилно след това ме обиждай .. и за твое сведение не съм к***а .. не ме познаваш за да казваш каквото и да е било за мене най малкото пък че съм к***а ..

добре добре.. просто не го ядосвай ! толкова ли е сложно... :neutral: [-(




аз не съм уточнила ама това което написах по-горе си е за преди .. просто ме домързя да го напиша .. моя е грешката :) а сега вече ако това ще те успокои съм в много добри отношения с приятеля си ..