PDA

View Full Version : Смея ли да вярвам?



VeSna
08-07-2009, 09:44
Здравейте! Имам малък проблем и бих искала съвет, но незнам към кого да се обърна. Започваме оттам - омъжена съм, имам и дете от почти месец, проблема е в това, че нямам кой знае какво доверие на мъжа си. Всичко идва оттам, че има много съмнителни глупости, оправдания, недомлъвки и прочие. Конкретно - бременна в 8-9 месец ми се налагаше доста да пътувам и то с влак, мъжа ми беше на работа и неможеше да ме придружава.През едно от тези мой пътуваня (за което беше планувано да дойде с мен, но не дойде) ми звънна и ми каза, че отива на събор с един негов приятел. В интерес на истината притесних се да не сгази лука от рода на пиене, каране, побойща и т.н. НО през нощта (изрично исках да знам, че всичко е било наред и си е легнал, без произшествия) чаках, позвъняване, чаках, но напразно. На следващия ден трябваше да ми се обади да ми каже, че си е тръгнал от там пак за да го не мисля, но до обяд нямаше признаци на живод, пиша аз "забрави ме ей ехооо живи ли сте? какво става с вас?" и т.н. и отговор няма. Както и да е - разбирам после, че не бил спал при тоя дет е бил на гости, а при някав комшия (много удобно) и нямало от къде да си купи ваучер да ми пише. Разбирам после, че бившата му приятелка му е "кликвала" тогава и когато зададох въпроса - Какво е това? ми се отговори - незнам, не съм и видял, даже не помня и т.н. Е чакам мнение колко е възможно това и кой как би реагирал в подобна ситуация? Благодаря за мненията! :-o

Iliqn4eto
08-07-2009, 09:49
м вие от колко време сте заедно и омъжени .. но да не дойде със жена си ,при положение че си била бременна и то напреднала бременност,а да ходи на някакъв си събор и да спи и той не помни къде (или така му изнася ) ... явно има нещо гнило,но не е задължително да е мацка,просто някои мъже ..
но най-добре си поговори с него ,вие сте семейство

beliqsmok
08-07-2009, 09:54
След като сте се оженили значи би трябвало да му имаш малко доверие :) . Пък ако смяташ че ти е изневерил лесно можеш да го хванеш ..има методи :wink:

FiRe_LaDy
08-07-2009, 09:57
Омъжена си за този човек и имаш дете от него,а му нямаш доверие :shock:

l0lz
08-07-2009, 09:57
Омъжена си за този човек и имаш дете от него,а му нямаш доверие :shock: :lol:

3oPuTy
08-07-2009, 10:13
Омъжена си за този човек и имаш дете от него,а му нямаш доверие :shock:
А да си се замисляла,че след като са заедно от почти година значи авторката е забременяла и в последствие са решили да се омъжат,т.е. един вид по принуда (до някъде)


По темата:Ако бях в твоята ситуация не знам как щях да реагирам,но ако сега ми се случи нещо подобно сигурно ще го зарежа :? Адски съм ревнива и ако стане нещо такова ще започна трета световна война :? :o
Най-добре поговори с него и му кажи всичко,което те притеснява.Все пак имате дете и трябва да се изясните поне заради него!

Nadelina
08-07-2009, 10:25
Той се е оженил, без да го обмисля много много и ситуацията го е притискала. Според мен не, че ти изневерява, просто още му е трудна промяната. Не може да погледне още на себе си като на женен мъж, който трябва да се грижи за жена си. Той като се погледне в огледалото и вижда момчето, което иска да отиде с приятелите си и да се напие. Имай му малко повече доверие, мъжете много по-бавно свикват с такива промени, развиват се по-бавно.

VeSna
08-07-2009, 10:27
Омъжена си за този човек и имаш дете от него,а му нямаш доверие :shock:
А да си се замисляла,че след като са заедно от почти година значи авторката е забременяла и в последствие са решили да се омъжат,т.е. един вид по принуда (до някъде)


По темата:Ако бях в твоята ситуация не знам как щях да реагирам,но ако сега ми се случи нещо подобно сигурно ще го зарежа :? Адски съм ревнива и ако стане нещо такова ще започна трета световна война :? :o
Най-добре поговори с него и му кажи всичко,което те притеснява.Все пак имате дете и трябва да се изясните поне заради него!

Точно там е работата - повдигах въпроса и ми се отговаря - незнам, не съм и видял, че ми е звънела и т.н. Е мога ли да вярвам според вас?

VeSna
08-07-2009, 10:32
Той се е оженил, без да го обмисля много много и ситуацията го е притискала. Според мен не, че ти изневерява, просто още му е трудна промяната. Не може да погледне още на себе си като на женен мъж, който трябва да се грижи за жена си. Той като се погледне в огледалото и вижда момчето, което иска да отиде с приятелите си и да се напие. Имай му малко повече доверие, мъжете много по-бавно свикват с такива промени, развиват се по-бавно.


Съгласна съм, мъжете действително приемат нещата много по-бавно. Но аз мразя лъжите и точно в тази ситуация със позвъняването и с "света вода ненапита" не съм сигурна, че ми се казва изтината. Не ме е лъгал (или поне незнам) за нищо същественно. Е както обикновенно става се мисли за плейбоя и още неможе баш да приеме, че е женен и трябва да промени малко държанието си. Разбирам - цял живот си се държал по един начин и аз съм била така и всеки друг, но има граници вече и после ? Да вярвам? Нищо не се е случило поне досега или поне незнам, но как да имаш доверие?
Някой да ми обясни?

anonimchetou
08-07-2009, 10:33
пфф ами не мене ми се е случвало нещо подобно макар че има голяма разлика все пак вие сте женени и с детенце.. аз съм къде къде по назад..но все пак моето мнение е че нещо не е както трябва смисъл че той (мъжа ти) ти спестява нешо.. тези мъжки глупости от рода на не съм видял.. ала бала супер смешно звучи..поне според мен е някво оправдание но ти си го познаваш ти знаеш най-добре и отношенията ви..

anonimchetou
08-07-2009, 10:35
а за доверието ето така се губи малко по-малко.. както ти започваш сега да се съмняваш и така нататъка.. ако той не опровергае съмненията ти .. може и да се задълбочат което изобщо не е на добре ..

VeSna
08-07-2009, 13:18
пфф ами не мене ми се е случвало нещо подобно макар че има голяма разлика все пак вие сте женени и с детенце.. аз съм къде къде по назад..но все пак моето мнение е че нещо не е както трябва смисъл че той (мъжа ти) ти спестява нешо.. тези мъжки глупости от рода на не съм видял.. ала бала супер смешно звучи..поне според мен е някво оправдание но ти си го познаваш ти знаеш най-добре и отношенията ви..

И аз това викам - имам доверие само на кучето си, но никога не забравям, че и то е мъжко.... Абе не съм тръгнала и няма да тръгна да правя скандали ако не съм 1000% убедена, че съм права, но и винаги си имам едно на ум, че може да не е точно така, как се говори...

3oPuTy
08-07-2009, 13:25
Омъжена си за този човек и имаш дете от него,а му нямаш доверие :shock:
А да си се замисляла,че след като са заедно от почти година значи авторката е забременяла и в последствие са решили да се омъжат,т.е. един вид по принуда (до някъде)


По темата:Ако бях в твоята ситуация не знам как щях да реагирам,но ако сега ми се случи нещо подобно сигурно ще го зарежа :? Адски съм ревнива и ако стане нещо такова ще започна трета световна война :? :o
Най-добре поговори с него и му кажи всичко,което те притеснява.Все пак имате дете и трябва да се изясните поне заради него!

Точно там е работата - повдигах въпроса и ми се отговаря - незнам, не съм и видял, че ми е звънела и т.н. Е мога ли да вярвам според вас?
Имах предвид,че трябва да го хванеш някой път във вас и да му кажеш "Така и така ... Това и това не ми харесва и си мисля,че си започнал да излизаш от правия път ... Не знам дали на оня купон или по някое друго време си правил нещо с някоя,но не забравяй,че имаш дете,което очаква да бъде обичано и отгледано и от двамата си родители!Най-добре се замисли над това и над държанието си напоследък ... Ако си с мен само от задължение по-добре си хващай багажа и изчезвай,защото не искам детето ми да израсне сред лъжи,а и аз самата не искам да бъда лъгана!" и ще видиш как на бързо ще му дойде акъла в главата :-D
Успех :-)

mitternacht
08-07-2009, 13:47
Не знам дали тук ще получиш адекватен отговор, тъй като това все пак е тийн сайт, но няма лошо, че си попитала.Може да пробваш и на някое друго място, където влизат и жени с деца, които може да имат подобни проблеми.
По темата не мога да отговоря.Може би би могла да засилиш контрола, но без той да се усети.Само ако не ти пречи, накрая ако все пак го хванеш в крачка.

Kukumqvka
08-07-2009, 13:50
Според мен трябва да му имаш повече доверие .. все пак сте женени,а кво семейство ще бъде без доверие.Но ако наистина толкова много се съмняваш можеш да ''засилиш контрола '' ,без той да се усети и накрая да го хванеш в крачка както каза mitternacht

ellikok
08-07-2009, 15:31
Той се е оженил, без да го обмисля много много и ситуацията го е притискала. Според мен не, че ти изневерява, просто още му е трудна промяната. Не може да погледне още на себе си като на женен мъж, който трябва да се грижи за жена си. Той като се погледне в огледалото и вижда момчето, което иска да отиде с приятелите си и да се напие. Имай му малко повече доверие, мъжете много по-бавно свикват с такива промени, развиват се по-бавно.и аз мисля така

Xitap
08-07-2009, 17:50
пфф ами не мене ми се е случвало нещо подобно макар че има голяма разлика все пак вие сте женени и с детенце.. аз съм къде къде по назад..но все пак моето мнение е че нещо не е както трябва смисъл че той (мъжа ти) ти спестява нешо.. тези мъжки глупости от рода на не съм видял.. ала бала супер смешно звучи..поне според мен е някво оправдание но ти си го познаваш ти знаеш най-добре и отношенията ви..

И аз това викам - имам доверие само на кучето си, но никога не забравям, че и то е мъжко.... Абе не съм тръгнала и няма да тръгна да правя скандали ако не съм 1000% убедена, че съм права, но и винаги си имам едно на ум, че може да не е точно така, как се говори...
Авторке... я по-мъжки! Щом имате брак, значи имаш право да му държиш сметка. К'ъв е тоя мухльо дето не знаел. Незнанието не е оправдание, както и незнам не е отговор на въпрос. Ама като му се доебе, всичко знае нали? Стягай го, че нещата не са на добре. Аз съм от малко по-големите във форума (24г.) и мисля, че си в правото си да го разпънеш на кръст. И хич не го мисли. Ако е проблем, го реши отначало, за да не прерасне после в сериозен. Нали знаеш - мъжете като ги натискаш, стават хора.