PDA

View Full Version : въпрос



sil_vi
08-07-2009, 09:53
предполагам,че има вече не една такава тема но .... та въпроса ми е при секс без презерватив и без да свършва момчето и при условие че до седмица-10 дни трябва да ми започне менструацията , има ли голям шанс да се забременее

l0lz
08-07-2009, 09:56
ХМ..
Да. : )
100%

Midi4ka
08-07-2009, 10:24
Да,шанса е огромен...тогава би трябвало да бъдеш в овулация,а както знаем по времето на овулацията шанса от забременяване е най-голям...

beliqsmok
08-07-2009, 10:26
Защо не използвате презерватив бе хора #-o

sil_vi
08-07-2009, 10:30
Да,шанса е огромен...тогава би трябвало да бъдеш в овулация,а както знаем по времето на овулацията шанса от забременяване е най-голям...


значи по-скоро до 3-5 дена трябва да ми дойде .. така че предполагам не съм в овулация

NarcisaB
08-07-2009, 10:45
Много си тъпа

sil_vi
08-07-2009, 10:51
явно като тебе

NarcisaB
08-07-2009, 11:00
Поне не правя секс без презерватив

sladkata_bebz
08-07-2009, 15:29
10-14 дни преди да ти дойде си в овулация(има разлика при всички жени)Ако съм прочела правилно казваш,че до 10 дни трябва да ти дойде,така че не нападай другите по тази тема.Има вероятност да си бременна,дори и да не е свършил има предеякулационна течност преди това.
Ако ти закъснее си направи тест и другия път го прави с презерватив.

t0d1t0
08-07-2009, 19:14
Защо не използвате презерватив бе хора #-o
В криза сме бе , от къде пари ... То ми се пада амен , амен 1 лев за секс ... Ти мислиш ли?

Поне не правя секс без презерватив

Леле какъв отговор ... Малееее каква заплаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Хах и като не правиш ко... И аз съм без гумички айде 2ма на 1 - Печелим :lol:

Та по темата - хората ти казаха - може да си в овулация и тогава има много по-голям шанс да забременееш ако се изпусне ;)

haritov
08-07-2009, 19:20
марш при гинеколога преди да е станало късно

Btlin
08-07-2009, 19:53
Ако не е свършил, шансът е малък, споко.
Ако се забременяваше от раз, са щяхме да сме 20 милярда на земята, и само с предякуална течност шансът е минимален.
Другия път го правете с презерватив, поне за да не ти е притеснено на теб после, шото всички женки знаем тва колко е тегаво-
Засега акквото е станало, станало, според мен не си бременна, да кажеш ако ти дойде и умната.

cv3t3linda
08-07-2009, 20:02
10-14 дни преди да ти дойде си в овулация(има разлика при всички жени)Ако съм прочела правилно казваш,че до 10 дни трябва да ти дойде,така че не нападай другите по тази тема.Има вероятност да си бременна,дори и да не е свършил има предеякулационна течност преди това.
Ако ти закъснее си направи тест и другия път го прави с презерватив.

Да да и аз съм на тфа мнение .. :-) въпреки че не е особено голям шанса си го има :booooomb: :booooomb: :booooomb:

uNvaLuabL3
08-07-2009, 20:07
абе най-добре си е винаги секса да е с презерватив, 'щото незнаеш точно кога си в оволация, смисъл че понякога цикъла подранява, следователно и оволацията е по-рано отколкото си мислим. Така че, за да спим спокойно най-добре винаги да се пазим :)

t0d1t0
08-07-2009, 20:11
Не е бременна , няма да забременее и толкова ... Жалко исках торта :( А и не е задължително цял живот с презерватив ... Това да не усетиш жена през целия си живот... :shock:

hamacs563
08-07-2009, 20:33
10-14 дни преди да ти дойде си в овулация(има разлика при всички жени)Ако съм прочела правилно казваш,че до 10 дни трябва да ти дойде,така че не нападай другите по тази тема.Има вероятност да си бременна,дори и да не е свършил има предеякулационна течност преди това.
Ако ти закъснее си направи тест и другия път го прави с презерватив.

Да да и аз съм на тфа мнение .. :-) въпреки че не е особено голям шанса си го има :booooomb: :booooomb: :booooomb:

2х :) И се научете да ползвате презервативи :) Те не хапят ;)

BePoHuKa
08-07-2009, 21:06
Да,шанса е огромен...тогава би трябвало да бъдеш в овулация,а както знаем по времето на овулацията шанса от забременяване е най-голям...
+1 ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВ!!!!!

sladkata_bebz
08-07-2009, 21:16
Не е бременна , няма да забременее и толкова ... Жалко исках торта :( А и не е задължително цял живот с презерватив ... Това да не усетиш жена през целия си живот... :shock:
Като не ползват презервативи има и много други начини (без прекъснатият полов акт)да се предпазват"ако искат да се усетят" без да има драми и въпроси след това дали ще има бебе или не.

NarcisaB
08-07-2009, 21:28
Абе колко ненормалници са се събрали на едно място?
не мога да си представя как някой може да прави секс без предпазни средства. Че нямате елементарна здравна култура половината, то е ясно. Ама кой да подозира, че нямате и уважение към собствените си здраве и безопасност...
Скъпи били презервативите.. И сигурно като свършите, го изсипвате през терасата и го мятате на телта да се продуха малко... И после пак. Ако не разчитате на изпитания ефективен бабешки метод с прекъсване на акта. Или си мерите температурата през дупето...
Дори презервативите и оралните контрацептиви, които се водят за най-сигурните методи за предпазване, не осигуряват желаните 100% надеждност.
А пък тая безотговорност един ден се връща

t0d1t0
08-07-2009, 22:50
Значи хора вие това бебе го имате за най-голямата болест! Значи няма да мислите за презерватива като метод за предпазване от болести и т.н. , а за бебе ... То е по-смъртоносно и от СПИН-а , сифилис и всичките други венерически болести :( Като забременее то има начин - Аборт и толкова , то е ясно. :roll: Аз предпочитам да съм сигурен , че момичето до мен е здраво отколкото да се притеснявам да забременее. Т'ва не е смъртоносна болест, а и не е сигурно , че презерватива ще е здрав после... Никой контрацептив не е 100% сигурен! :? А и Нарцис , китка ли си къв си ...
Ама кой да подозира, че нямате и уважение към собствените си здраве и безопасност... М това пък какво ще рече? Че ако приятелката ми забременее ще умре :shock:

NarcisaB
08-08-2009, 08:12
................А и Нарцис , китка ли си къв си ...
Ама кой да подозира, че нямате и уважение към собствените си здраве и безопасност... М това пък какво ще рече? Че ако приятелката ми забременее ще умре :shock:


Китка съм, миличко. Проблем?
Първо: Изключваме вероятността да са смъртно болни. Затова говорим за опасността от забременяване. Вярно е, че презервативите предпазват И от болести, предавани по полов път. И е вярно, че отново не предпазват на 100%.
Приемаме, че двамата са си здрави, верни и обичливи.
Ама колкото и да са обичливи, им е рано за бебе.

А относно последствията от една нежелана бременност - възможността да запазиш или махнеш детето, стресът за една жена е огромен. А какво остава за някаква малка пикла(Не конкретизирам авторката, а всички опитни "дами" под 18 ). Не бива да се разсъждава така7 "Е, какво толкова, аборт и готово". Ако стресът за психиката и тялото не бяха толкова големи и сериозни, нямаше да се изисква мама и татко да те водят на аборт, докато си непълнолетен.
Освен това решението да убиеш живот, макар още в неговото начало, не е никак лесно. Гледай клипчета, ако не вярваш. Рецепторите за болка се развиват още преди 3-тия месец(до който абортът е позволен)... Не ми се обяснява. Просто очевидно не си гледал как по време на цялата интервенция малкият жив организъм се бори, за да не го убият. Защото е точно така.
А относно смъртни случаи при аборт - многобройни са. А за здравни последици - при едни такива няма. При други - да. Шанс.

Extremescream
08-08-2009, 19:14
Секс без предпазни средства винаги крие риск от нежелана бременност.
Демек-да,може

Midi4ka
08-08-2009, 19:22
Да,била си в овулация... риска го има винаги и си КУПУВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВИ! не са толкова скъпи...