PDA

View Full Version : За метълите,метълките , Рокерите и рокерките ;)



MetalMiho
08-07-2009, 12:16
хехе ;) здравейте хора , темичката не е кой знае кво но все пак стана ми любопитно , колко хора във форума слушат НАШАТА музика
и въпросите са ми такива

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

Ето и моите отговори ако искате да сравните:
1. Да, На китара , Бас и на БАрабани , но главно на китара
2.Metallica , Megadeth , Whitesnake , Deep Purple , Rainbow , The Offspring( абе доста са мога да изреждам до края на лимита за текст)
3.Лично нямам предпочитания стига да има яка жица и да ме кефи ;)
4.Да свиря в група , за съжаление не сме се спряли на име още
5.КИтарата ми е : Ibanez grg 170 dx , статистика кво да кажа 2 Humbukers , 1 single coil , като за мойте финансови възможности китарата е супер :) свиря г/д от 2 години

Айде , Вие сте

Nam3less3
08-07-2009, 12:19
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
1.Не, но бих пробвал.
2.Led Zeppelin, Uriah Heep, Deep Purple, Black Sabbath(и на всяка група по 2-3 песни има които харесвам, от рок до black metal).
3.Класически рок.
4.Няма такива наоколо.

Jumbie483
08-07-2009, 12:39
здрасти 8-) :P
Аз не свиря на нищо вече (преди имах опити с китара) .. И нямам любими групи и т.н. Любима музика също нямам. Слушам и метъл и рок и всичко друго, което ми харесва.
Но пък хайде да кажа няколко групи, чиито песни често-често се въртят на winamp-а :)
slipknot, the cranberries, papa roach, queen, lordi, guns n` roses, deep purple, rammstein, metallica, scorpions, nickelback, kiss, him, whitesnake , within temptation и т.н. и т.н.

The_Demon_Girl
08-07-2009, 12:51
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)




1. За жалост не
2. AC/DC
`Guns N' Roses
`Rainbow
`Scorpions
`Metallica
`Whitesnake
`Kiss
`Accept
`Helloween
`Def Leppard
`Bon Jovi
`Pink Floyd
.. и тн.
3. Хард Рок, Рок енд Рол

Forester
08-07-2009, 13:31
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1. Да, на китара
2. Metallica, Guns N' Roses, Scorpions
3. Класически рок
4. Не
5. Свиря на класическа от около 10 месеца

MetalZone
08-07-2009, 14:50
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)




1) Не
2) В момента ми е любима - Crematory има и др, но не си заслужил да ти ги казвам :D майтап... просто ме мързи да пиша
3) Дет метъл
4) Не
5) Не свиря

North
08-07-2009, 16:50
1. Свирите ли на някакъв инструмент? Не,аз съм тотален музикален инвалид.
2. Любими групи?Ужасно много.Най-любимата ми - Evanescence
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) Слушам всичко в общи линии,дори да не ми е любимо,зависи от настроението ми.
4.Свирите ли в група?Не.

vampire_girl_
08-07-2009, 17:25
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
- Пробвам се да дрънкам на китара,но хич не ме бива xD
2. Любими групи?
-Metallica,Judas Priest,Slayer,AC/DC,Guns N' Roses,Skid Row... еtc.
http://www.last.fm/user/temptation___/library
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
- траш,готик,симфоничен метъл и доста олдскуул рок.Слушам и малко дет,блек и пауър,но напоследък пагана ми стана интересен ^^
4.Свирите ли в група?
- за сега само пея ;D
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
- акустична,ама ако кажа,че свиря ще бъде пресилено ;DD

Swinkenhoffer
08-07-2009, 17:28
интересно... тема, която не е тъпа за метъл и рок. 8-)

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
Свирила съм на пиано + грайндкор на китара. :D

2. Любими групи?
Opeth, Amorphis, Evergrey, Susperia, Nevermore, Katatonia, Sonata Arctica и кви ли не още..

3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
Ем, метъл, че обхващо всичко.

4.Свирите ли в група?
Не съвсем...

Ge7OverHere
08-07-2009, 17:38
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
ел.китара

2. Любими групи?
AC/DC,Deep Purple,Dire Straits,Queen,Godsmack,Slayer,Slipknot,Manowar,Lor di,Dio,EVH,Sabbath,Motorhead,Megadeath..

3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
Рок

4.Свирите ли в група?
Не

RiseGirl
08-07-2009, 17:44
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
правя жалки опити за китара
2. Любими групи?
П.И.Ф.
Guano Apes
Rise Against
Godsmack
Bon Jovi
Walls of Jericho
Kamelot
Metallica
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
рок
4.Свирите ли в група?
не

DjBaloon
08-07-2009, 19:32
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
правя жалки опити за китара
не

:lol: :lol: :lol:

LizZz
08-08-2009, 09:27
За какво ги слагате тея single coil се чудя само, ама карай...
Иначе добре към ЕБАНез си тръгнал. :Д

izrodee
08-08-2009, 09:47
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1. китара
2. G'N'R, Whitesnake, Deep Purple, Metallica, Gary Moore, AC/DC, Scorpions, Nickelback, Bon Jovi, Red Hot C.P. , BTR , Signal , FSB (разочарова ме това че до сега никой не беше написал бг рок група... а те наистина могат да се сравнят с останалите горе.. :) )
3. класически рок, алтернативен рок, хард рок
4. има план за група, но все още не репетираме.....
5. peavey plus .. двупосочно тремоло, 2ен адаптер EMG-HZ, 2 еденични адаптера на фендър, 22 прагчета....

LizZz
08-08-2009, 09:51
Я да видим има ли басисти тук, че издирвам един такъв индивид за хард рок, прогресив рок, фънк и етц.

Wildchildd
08-08-2009, 12:44
хехе ;) здравейте хора , темичката не е кой знае кво но все пак стана ми любопитно , колко хора във форума слушат НАШАТА музика
и въпросите са ми такива

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и
Айде , Вие сте

1. Китара, ама съм зле 8-) .
2. Children Of Bodom, Blind Guardian, Korpiklaani , Ensiferum , Norther , Nightwish,Manowar, Metallica
3.Мелодет и пауър метъл :)
4.не
5. ESP Alexi 200, чак ме е яд , че съм толкова зле с толкова яка китара...срамота е

walk
08-08-2009, 19:21
[quote="MetalMiho"]хехе ;)

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1.все още си свиря на акустичната китара ии барабани
2.children of bodom,pantera,nirvana,megadeth,guns n roses
3.трудно :D блек,дет,траш,рок,грайнд,ме одичен,
4.в момента не,за жалост

BrainlessROCKBABY
08-08-2009, 19:40
1. Свирите ли на някакъв инструмент? Опитвам на китара, ама не се получава много..Ще взема да ходя на уроци.
2. Любими групи? пфф..Nirvana, Nickelback, Kaiser Cheifs, Snow Patrol, Muse, Three Days Grace, The Fray, RHCP, KoRn, Limp Bizkit, Blur...
3. Предпочитан стил Рок, Алтернатив, Инди, Гръндж
4.Свирите ли в група? Мне
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
Акустична :D :oops:

fluffypie
08-08-2009, 19:52
хехе ;) здравейте хора , темичката не е кой знае кво но все пак стана ми любопитно , колко хора във форума слушат НАШАТА музика
и въпросите са ми такива

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)




1.Не,не свиря..
2.Обожавам класически рок и гръндж.
3.Любимите ми групи:
Nirvana
Soundgarden
Alice in chains
Pearl Jam
Guns N' Roses
Pink Floyd
Led Zeppelin
30 seconds to Mars
Static X <3
Slipknot
Rammstein
Black sabbath
Red hot chilli peppers
Scorpions
AC/DC
Metallica
Aerosmith
Oasis
The cranberries
Щурците,Б.Т.Р,Ахат

MetalMiho
08-08-2009, 20:25
За какво ги слагате тея single coil се чудя само, ама карай...
Иначе добре към ЕБАНез си тръгнал. :Д

не съм го сложил аз тоя сингъл койл хахах , Ибанез са го сложили просто нямах достатъчно пари за китара сома с ХЪМБЪКари каквато искам :)

eikichi
08-08-2009, 20:39
Ахаха, добре. :grin:

1.Аз като бях в гимназията пеех. :lol:
2.и 3.О, много са, имам над 20,000 песни и си ги слушам постоянно и като цяло жанровете са: метъл, рок, транс, джаз, малко класика, J-Pop/J-Rock.
4.Свирихме в един гараж с бандата, ама всеки се разотиде и те така..

blader
08-08-2009, 21:35
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1:не...пея ама то като няма кой да свири е някакво тъо...в целия шибан град има само един шибан китарист който още се и учи и няма нито един друг музикант който да може да свири на нещо друго(говоря за бас,барабани...кийборд...) осевен един пич който свири на пиано...адски навит е за група ама човека покрай толкова симфоний и сюити трудно би свикнал със синт елементите...

2 и 3 ще ги слея като подредя групите по стилове...
ето:
newmetal:КоЯn,LINKIN PARK,LIMP BIZKIT,P.O.D.,SYSTEM OF A DOWN,

alternative metal:10 YEARS,STAIND,DROWNING POOL,EVANESCENCE,FLYLEAF,THREE DAYS GRACE,SEVENDUST,GUANO APES,PLACEBO.VEX RED,

industral metal:STATIC X,RAMMSTEIN,DOPE,MARILYN MANSON.ORGY,CREMATORY(въпреки че те имат не повече от 5 industrial песнички...и все пак...са си много добри industrial песнички...),CELLDWELLER,

4:отговор на този въпрос е даден в отговора на първия...

well...that's all folks...

LizZz
08-08-2009, 21:39
Те и те закво го слагат не се знае, само пречи...

Аз и на тая страница да кажа, че диря басист, клавирист и вокал. :Д

Extremescream
08-09-2009, 08:48
1. Свирите ли на някакъв инструмент? Не,но би ми се искало на китара или на цигулка
2. Любими групи? Nightwish,Epica,Manowar,Scorpions,Green Day,Joan Jett and the Blackhearts,HIM,BFMV...иииии повече не се сещам
3. Предпочитан стил Симфоничен метъл
4.Свирите ли в група? Не :(

Bianca
08-09-2009, 08:59
1. Свиря на флейта. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
2. The Beatles
Smokie
Foreigner
Deep Purple
Rainbow
Toto
Eagles
Metallica
3. Classic Rock!
4. Нье.

EarthShaker
08-09-2009, 09:16
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду
4.Свирите ли в група?


1 - барабанчик 8-)
2 - български: Wickeda, Pizza, Bgz, One Faith, Symbolic, Vendetta, Indignity,Cherno Feredje, Контрол, Ремонт..
чужди: пф... много са. давам само пример от повечето стилове : RHCP, Six feet under, Sepultura, Slayer, Dismember, Unleashed, Korpiklaani, Soulfly, Nirvana, MOTORHEAD, Manowar, Ac/Dc, Accept, Judas Priest, Exploited, Sex Pistols, Dropkick Murphys, Rancid, RATM, NOFX, Barcode, Disrespect... тия най-много сякаш, може и да съм пропуснал
3 - хардкор, пънк, ска, дет и траш, фънк и разни кросоувъри (red hot)
4 - да.

MetalMiho
08-09-2009, 11:47
Те и те закво го слагат не се знае, само пречи...

Аз и на тая страница да кажа, че диря басист, клавирист и вокал. :Д

Ами попринцип , сингълите са супер за Сърф Рок и Сърф Метъл дори , както и за Джаз , Блус и тям подобни , Deep Purple (ritchie blackmore , Steve Morse) Главно свирят на китари със сингъли и саунда им кърти
Главно са го сложили там за да покрият горе доло всички стилове които може да се свирят на китарата , щото все пак е един от по за начинаещи модел , докато откриеш истикнския си стил на музика .....

vampire_girl_
08-09-2009, 13:06
Надявам се автора да не се сърди,че пускам пост не съвсем по темата,а ако се сърди,нека за извинение се поздрави с Metallica - Creeping Death xD



Та - търсим барабанист от Варна,ама по възможност,да може да вкарва и четирите си крайника в действие,че за момента има двама желаещи,но единия съвсем го няма никакъв,а другия,ако се намери барабанист/ка ,минава за втори бас.

EarthShaker
08-09-2009, 13:35
^2 баса :lol:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-09-2009, 13:49
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1. Китара
2. Disturbed, Rainbow, Kalmah, Norther, Eluveitie и себеподобни
3. Б
4. не, но бих искал ... скоро :)

MetalMiho
08-09-2009, 17:51
Надявам се автора да не се сърди,че пускам пост не съвсем по темата,а ако се сърди,нека за извинение се поздрави с Metallica - Creeping Death xD



Та - търсим барабанист от Варна,ама по възможност,да може да вкарва и четирите си крайника в действие,че за момента има двама желаещи,но единия съвсем го няма никакъв,а другия,ако се намери барабанист/ка ,минава за втори бас.

Не се сърдя бе ;) пускайте си обяви нямам нищо на против ;) 8-)

sexy_for_you
08-09-2009, 21:25
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1.За съжаление не.Но много ми се иска да свиря на китара.За съжаление нямам достатъчно време и възможност.
2.Deep Purple,Whitesnake,Rainbow,Scorpions,Evanescence,Ni ghtwish,Within Temptation
3.Предпочитам класически рок,като слушам не само него.

SnowWhiteQueen
08-10-2009, 10:47
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1.Да, на китара.Преди исках на барабани, ама нещо се отказах и си взех китара. :D Свиря от около 7-8 месеца.Не е много. :D
2.Доста са. 8-) Evanescence ( супер кофти ми е, че се разпаднаха, а сега някаква нова вокалистка замества Amy Lee... :-x :cry: ) Trivium, Fear Factory, Led Zeppelin, БТР и май са това :D
3.Hard Rock, Symphonic Metal, Death Metal, Grindcore и може би Metalcore
4.За жалост не.Още ми е рано :D
5.Все още свиря на акустична китара, но скоро време се надявам да си взема електрическа. :)

psychopath
08-10-2009, 11:05
1. Свирите ли на някакъв инструмент? На китара
2. Любими групи? - dropkick murphys, perkele, flogging, dragonforce, sabaton, children of bodom, hammerfall, sonata arctica, megadeth, iron maiden, deep purple, ensiferum, blind guardian
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
Фолк/Мелодет/Пауър метъл, Айриш пънк, Ой!
4.Свирите ли в група? - Преди свирех, в момента не, скоро пак ще свиря :D
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
На черна :D

Immortalia
01-22-2010, 23:59
[quote="MetalMiho"]хехе ;) здравейте хора , темичката не е кой знае кво но все пак стана ми любопитно , колко хора във форума слушат НАШАТА музика
и въпросите са ми такива

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1) Свиря на китара ..
2) Burzum,Satyricon,Taake,Darkthrone,Omnia,Immortal,I nfernal War,Catamenia
3) б) метъл - блек ( паган,депресив,симфоник), траш.. ии викинг/фолк
4) мм не
5) имам фендър ( акустика) ноо любими китари са ми ЕСП ..свиря оттт има няма година ( непрофесонално :D )

Mooo6no
01-23-2010, 07:29
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
Имах някакви проби преди години, но си остана с пробите
2. Любими групи?
Оу, доста са, прекалено много, за да ги изреждам, защото няма да ми стигнат 10 страници.
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
ми всичко, но напоследък най-уважавам прогресива

FuCkInBuBbLeGuM
01-23-2010, 07:48
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
Да. И аз като повечето на китара.
2. Любими групи?
Cradle Of Filth, Crematory, Apocalyptica, Tarot, HIM, Trivium, Behemoth
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
Блек, Готик, Викинг, Фолк, Дет метъл и т.н
4.Свирите ли в група?
Засега не... тряя се усъвършенствам, за да мога да свиря пред хора :D
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
Аз свиря на най- обикновен Стаг, щото съм начинаеща. "Свиря" от 5 месеца... За рд-то ще ми взимат електрическа.

MonSitY
01-23-2010, 09:46
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?

1. барабани :D
2. Gotthard, Helloween, Deep Purple, Queen, Breaking Benjamin, Kamelot, Skillet и още много и много...
3. Рок и Метъл
4. Не :(

SunnyTime
01-23-2010, 14:21
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1.Да,на пиано.
2.Nightwish,Linkin Park.Deep Purple,Nazareth,Guns'n Roses,Evanescence и т.н...
3.Рок и метъл (:
4.Не,но може и да просвиря (:
5.Не свиря,но много искам (:

NamelessRomantic
01-23-2010, 15:47
Китарка
Много са
Хеви метъл/хард рок основно
Не мисля че може да се каже че аз свиря,или че сме група...хм.
Акустична - stagg a2006bk `щото няя пара за електричка.Толко време сънувам пакета на новака - Squier със някакво малко 15 вата кубе на Stagg.Sad.Иначе от 1-2 седмици се уча с перо щото до ся само с пръсти година и 2 месеца.
П.П. Евала за темата.И много пз на Йорданка лол.

DesireToFire
01-23-2010, 16:06
1. Свирите ли на някакъв инструмент? В издирване на учител съм (за китара)
2. Любими групи? Pantera, Slayer, Damage Plan, Metallica, Exodus, Guns, Anacrusis, Machine Head, etc.
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) Thrash, Heavy, Groove напоследък и малко по-екстремно. Понякога и малко олдскуул рок
4.Свирите ли в група? Абе имаме планове, ама първо да се научим да свирим :lol:
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

BoXxYbabee98
01-23-2010, 22:59
1.Да - ел.китара
2.Black sabbath ,Ozzy Osbourne, Pantera,Judas Priest,Depeche mode,faith no more,The beatles,the doors,2pac,nirvana,psy trance,old school techno,classical music,Scorpions,Enigma,Gregorian,Всички стари бг групи итн - МУЗИКАЛНА БОЗА
3.метъл- old school heavy metal
4.не
5.Фендерче- пълен шит е

iLovePussyJuice
01-23-2010, 23:42
хехе ;) здравейте хора , темичката не е кой знае кво но все пак стана ми любопитно , колко хора във форума слушат НАШАТА музика
и въпросите са ми такива

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и
Айде , Вие сте

1. Китара, ама съм зле 8-) .
2. Children Of Bodom, Blind Guardian, Korpiklaani , Ensiferum , Norther , Nightwish,Manowar, Metallica
3.Мелодет и пауър метъл :)
4.не
5. ESP Alexi 200, чак ме е яд , че съм толкова зле с толкова яка китара...срамота еверно е срамота...
в момента ти оговаря българския Сам Тотман, който свири на ебати шибаната китара, но все пак е виртуоз :-D

MVEclipse
01-24-2010, 09:45
1. Не свиря.

2.
- Norther
- CoB
- Kalmah
- Dark Tranquillity
- Ensiferum
- Sabaton
- Scar Symmetry
- Soulfly
- Unsun

3. Като стил слушам почти всичко, предимно Power и Melodic Death.

4. Трудно се свири в група като не свириш на нищо :)

Stan4o123
01-24-2010, 10:01
o obojavam scar symmetry!!!

TrustNobody
01-24-2010, 11:35
1.епа,опитвам се да дрънча на акустична китара.
2.Arctic Monkeys, Muse, Snow Patrol, Skillet, Reel Big Fish, Dropkick Murphys, Paramore, Red, Death Cab for Cutie, Story of the Year, The All-American Rejects, Coldplay, Kings of Leon, NOFX, Kaiser Chiefs, Pillar, The Subways, Lostprophets, Dead by April, и още доста.
3. рок (доста общо казано).
4. не

8-)

knadoi
01-24-2010, 11:54
1. Свирите ли на някакъв инструмент? -китара
2. Любими групи? -Metallica ,Guns`N`Roses , The offspring , Three days grace ии още много
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) -не мога да избера
4.Свирите ли в група? -не
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) -черна акустична stagg <3

Stan4o123
01-24-2010, 11:55
1. Свирите ли на някакъв инструмент? Не...
2. Любими групи? Breaking benjamin,Three days grace,Seether,Hoobastank,Celldweller,Creed,Crossfa de,12 stones,Sr-71,Sum41,Blink 182,Anti-flag,Story of the year,Funeral for a friend,Bullet for my valentine,Lost prophets,The fray,The killers,Good charlotte,Papa Roach,Skillet,Thousand Foot Krutch,Dope,Slipknot,Nickelback,Theory of a Deadman,Scar Symmetry,The Offspring...
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Пънк
4.Свирите ли в група? Ами не,аз съм музикален инвалид :D

XTREMEFREERIDE
01-24-2010, 12:11
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1.Подрънквам на китара,ама любителската.Иначе мисля,че ми се отдава,все пак тати е свирил в група някога. 8-)
2.Sonata Arctica,Metallica,Stratovarius,RHCP,BFMV,Highland Glory,Guns'n'Roses etc.
3.Пфф,всичките му разновидности.Рока и метъла са моята най-голяма любов. :smt007
4.Не,но много искам.
5.Както казах преди,подрънквам,на акустична все още,но предполагам скоро ще се спазаря с тати и за електрическа.Не съм много разбирачка в техниката,но мисля,че се пада ритъм китара със метални струни и може да се включва към кубе.

NamelessRomantic
01-25-2010, 17:04
bump.

sunman
02-08-2010, 18:29
1.Свиря на китара.
2.АC/DC,Metallica,Iron Maiden,Guns n Roses,Pantera,Deep Purple и мн други.
3.Ми,всички стилове без neo metal.
4.НЕ.
5.Миии имам 3 китари: акустична КРЕМОНА (без КРЕМОНА за каде :P :D ),Jackson JS30KK,Fender Strat :-P

billytalent
02-08-2010, 18:45
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
те

1-Опитвам се на китара
2-Cradle Of Filth,Dimmu Borgir,Graveworm...
3-Дет метъл,Блек метъл,Готик метъл
4-Не,вокал съм :D
5-електрическа Стагг

Lewd
02-08-2010, 19:27
1.Не свиря.
2.Доста са.Three Days Grace,3 Doors Down,Breaking Benjamin,Bullet for my valentine,Disturbed,Trivium,Egypt Central,Papa Roach,Saliva,Dry Cell,Within Temptaion,Nightwish,Cradle of Filth,EdGuy,Five Finger Death Punch,Sonic Syndicate,Pain,Alter Bridge,Skillet и AFI.
3.Най-голям фен съм на метъла,но харесвам много и олд скуул рока.Не съм фен на пънка с изключение на AFI,които просто мед ми капе от сърцето докато им слушам музиката.
4.Не свиря,а и се считам за музикален инвалид,защото пея доста зле.Ограничавам се само със слушане. :)

fluffka1
02-08-2010, 20:32
ехее то имало доста свестни хорица тука :)
та значии....
1. да свириш не значи да можеш да свириш "Мила моя мамо" на пианото, или пък да знаеш 3 акорда на китарата, така че аз немога да кажа че свиря, но имам синтезатор, на който умея до някаква степен, както и дрънкам на ел. китара... абе забавлявам се общо взето, но мисля да се захвана по-сериозно и да тръгна на уроци по класическа китара :)
2. Любими групиии.... ами слушам доста неща, доста са любимите ми групи...Но все пак, Helloween, Gamma Ray, Hammerfal, Accept, Manowar, Nightwish, Blind guardian, също и Scorpions....ами това се сещам сега
3. Предпочитан стил, от-до :lol: , най- вече speed metal and power metal
4. ами не :(
5..........................................

п.с. поздравления за темичката :)

megilicious
02-17-2010, 07:05
1. Да, на пиано
2.Cradle of Filth, Summoning, Angtoria, Theatres Des Vampires, Iron Maiden, Sisters Of Mercy, Nightwish, My Dying Bride, Dimmu Borgir, Bathory, Abyssos, Marilyn Manson, Paradise Lost, Pain, Sonata Arctica, Hanzel und Gretyl, Pantera, Slipknot,Satyricon, Lordi, Burzum, oonspell, HIM, Celtic Frost, The 69 Eyes, Alice Cooper, Sentenced, Epica, Within Temptation, Children of Bodom, Metallica, Nirvana, Leaves.. Eyes, Teathre of Tragedy, Sirenia, Manowar, Draconia, Slayer, After Forever, Lacuna Coil, Dragonland, Sodom, Death, Morbid Angel, Mandragora Screams, Lodon after Midnight, Seraphim Shock
3. Gothic, Black, Death...
4. Не

DinViesel
02-17-2010, 08:09
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1. Акустична и електрическа китара
2. ох.. :D Disturbed , Godsmack , Metallica , Nickelback ,Slipknot , Lordi , Б.Т.Р. , AC/DC , Whitesnake , Scorpions , Queen.. ама най най любими са ми Metallica и Disturbed
3. Метъл
4. Преди свирех..
5. Миии.. акустичната е Stagg , а електрическата е Squier Stratt.. свиряя от година и нещо

ScionOfStorm
02-17-2010, 08:23
@megilicious, супер групи! Поздрави (:

ако говорим само за метъл*

1. Свирите ли на някакъв инструмент?

Ц, преди пробвах.

2. Любими групи?

Dark Tranquillity, In Flames, Lamb of God, Ensiferum, Dissection, Elvenking, Evergrey, Sabaton, Blind Guardian, Rotting Christ, Equilibrium, Eluveitie, Heaven shall burn, Paradise Lost, Summoning, Draconian, бла-бла...

3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)

Фолк/викинг/дуум/блек/мелодет.

4.Свирите ли в група?

Ц. Не и сериозно.

На 5. давам пас.

Monkata154
02-17-2010, 15:00
[quote="MetalMiho"]хехе ;) здравейте хора , темичката не е кой знае кво но все пак стана ми любопитно , колко хора във форума слушат НАШАТА музика
и въпросите са ми такива

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1. мии миналата година си купих класическа китарка амаа..още не съм си намерила учител :lol: :oops: 8-) така че ако можете да ми предложите някой ще съм ви мн благодарна :D (от софия съм)
2. най-любима Metallica после Aerosmith, Pantera, Childten of Bodom, Guns'n'Roses, Van Halen (няколко песни) Bon Jovi, Slayer, Nickelback...мии горе долу тва са :P
3. най-вече Trash Мetul и Death Metal :smt002
4. не за жалост :P
5. Stagg C542 (или нещо такова) 8-)

vesinka899
02-17-2010, 15:25
1. Свирите ли на някакъв инструмент? китара
2. Любими групи?Пантера,Тестамент,Сл йър,Дет,Мегадет,Кенибъл Корпс абе много саа..
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) траш и дет
4.Свирите ли в група?не за съжаление
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) на акустична,откакто си продадох електрическата,от 2 год

rihanna344
06-22-2010, 20:22
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1.Не
2.Evanescence
3.а)
4.Не :D

8-)

rihanna344
06-22-2010, 20:23
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1.Не
2.Evanescence
3.а)
4.Не :D

8-)

the_best_f
06-22-2010, 20:32
1. Свирите ли на някакъв инструмент? - Не.
2. Любими групи? - Scorpions, Nightwish, Within Temptation, Sonata Arctica, Lacuna Coil, Skillet
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) - Рок.
4.Свирите ли в група? - Искам да пея в група, но не. Нито пея, нито свиря.
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) - Имам китара, ама така и не тръгвам на уроци.

adelina1996
06-23-2010, 09:07
1. Свирите ли на някакъв инструмент? - Не.
2. Любими групи? - Ами ще изброя само няколко най-любими. Не мога да ги класирам, защото винаги зависи от настроението ми какво ми се слуша. И така - Iron Maiden, AC/DC, Nightwish, Evanescense, Nickelback, Aerosmith...
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) - Ами зависи от настроението, но предимно рок, хеви метъл и симфоничен метъл...
4.Свирите ли в група? - Мне, пея толкова ужасно, че никой не иска даже да ме слупа, а за свирене.... :-D

ReaDy
06-23-2010, 11:22
.................

dontcare
07-27-2010, 20:46
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1.ъъ не свиря,искам да не съ ми кашкавалени ръцете и да се оправям на барабани
2.Metallica,ACDC,HammerFaLL,Уикеда и ощее мнооого други
3.ъъ стига да ми хареса,сичко слушам (;
4.не, и не искам особено

Paramour
07-28-2010, 19:22
1. Китара и пея (уж)
2. Много са...
3. Рок и Метъл
4. Акустична, от 1 седмица. :lol: :lol:

GracelessIsDumb
07-28-2010, 20:07
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)



1. пиано
2. guns n roses
3. миии рок
4. не

greendaygirl
08-14-2010, 16:33
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1. Китара
2. Green Day, Rammstein
3.Рок, Метъл, Пънк
4. Още не :)
5. за сега съм още на класическа :(

ImmortalSoul
08-14-2010, 17:14
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
- Пробвам се да дрънкам на китара,но хич не ме бива xD
2. Любими групи?
-Metallica,Judas Priest,Slayer,AC/DC,Guns N' Roses,Skid Row... еtc.
http://www.last.fm/user/temptation___/library
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
- траш,готик,симфоничен метъл и доста олдскуул рок.Слушам и малко дет,блек и пауър,но напоследък пагана ми стана интересен ^^
4.Свирите ли в група?
- за сега само пея ;D
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
- акустична,ама ако кажа,че свиря ще бъде пресилено ;DD

Като вампайър гърл 8-)

darsit0
08-14-2010, 17:32
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1.пробвам се на китара
2.много са, но най-най-любимите ми са металика и соната арктика
3.най-общо казано рок и метъл :-D
4.не
5.ми... мойта китара е била на баща ми и преди е била електрическа, ама ся нещо се е прецакала. ама аз си дрънкам на нея :)


между другото, MetalZone, подписът ти е превод на antonio banderas -cancion del mariachi нали ? случайно го прочетох и се зачудих откъде ми е познат тоя текст..... :-D

Soy un hombre muy honrado
que me gusta lo mejor,
por mujeres no me falta ni el dinero ni el amor
Jineteando en mi caballo por la sierra yo me voy,
las estrellas y la luna ellas me dicen donde voy

:-({|= :smt028 :D

Ay, Ay, Ay, Ay
Ay, Ay mi amor
Ay mi morena de mi corazon

:smt020 :smt007 :smt001

MidnightTornado
08-14-2010, 18:05
1. Свирите ли на някакъв инструмент? - да, китара
2. Любими групи? - Metallica,Cradle of Filth,Children of Bodom,Dark Tranquillity,Skid row,AC/DC
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) - thrash,melodic black,melodic death,hard rock
4.Свирите ли в група? - не, поради липса на желаещи
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) - BC Rich Warlock, от година и няколко месеца

HateEternal
08-14-2010, 18:57
1. Свирите ли на някакъв инструмент? - Тц
2. Любими групи? - Rammstein, Cradle of filth, Cannibal corpse, eternal hate, slayer, nightwish, the Gazette и etc
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
death, rock , jrock
4.Свирите ли в група? Не

digitalgirl93
08-14-2010, 19:15
1. Свирите ли на някакъв инструмент? Засега, не.
2. Любими групи? Evanesence, Nickelback..общо взето са доста..
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) Рок, метъл, дед метъл..зависи от настроението ми.
4.Свирите ли в група? Мне.
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) Пробвала съм на акустична..ужас, но все пак смятам да се науча ;д

semantics
08-15-2010, 11:42
ДеД метъл юбер алес! \m/

CrAzYanDlaZy
08-19-2010, 09:51
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1. Преди свирех на пиано, сега вече не, но искам да се науча на китара. ;д С пеене се занимавам 10 години.

2. tokio hotel, three days grace, avril lavigne, the red jumpsuit apparatus, silverstein, bullet for my valentine, sum 41, boys like girls, the used, aloha from hell, metro station, owl city, story of the year, the all american rejects, LP, we butter the bread with butter

3. алтърнатив рок

4. Не, но много искам това ми е мечта. :smt007
А ако има навити, да пишат, аз съм от Варна. ;д

joanittka
08-19-2010, 17:44
1.nee , no iskam na kitaaaraa ;((
2. Godsmack,Rammstein,AC/DC,Metallica,BFMV,Breakin benjamin i drugii
3. Metal and Rock
4.ne
5.--------------------------

tttccc
08-19-2010, 18:10
1.Нее
2. Много са ... :grin:
3. Метъл
4. Нее
5.---------

Memii
08-19-2010, 18:48
1. не
2. metallica, ac dc, iron maide, judas priest, foreigner, accept, def leppard,scorpians, w.a.s.p., twisted sister, Ronnie James Dio, Gary Moore, whitesnake
3. rock
4. не

ElectricFuneral
08-19-2010, 20:26
1.Китара
2.Black Sabbath, Pantera, Metallica, Judas Priest, Ozzy Osbourne, Black Label Society, Rainbow, Led Zeppelin, Thin Lizzy, Dire Straits, Jimi Hendrix, Slayer, Hipodil, Anthrax
3.всичко от класически рок до траш метъл
4.мне
5.Squier (Fender) Strat

WildChild
08-19-2010, 20:30
1. Свирите ли на някакъв инструмент?Да,на китара
2. Любими групи?Bon Jovi,Deep Purple,Led Zeppelin,Aerosmith,Whitesnake,Guns n Roses,Accept,Godsmack,Megadeth,Metallica,Pantera,A ntrax,Slayer,Epica и много много други....
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)Слушам всичко!
4.Свирите ли в група?Не
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време-Акустична от 2 години

Inkognoto
08-20-2010, 16:46
1. Свирите ли на някакъв инструмент?Скоро почвам китара
2. Любими групи? Three days Grace, Sabaton, Red hot...,
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal
4.Свирите ли в група? Ако имаше желаещи, аме нема дакива индивиди
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време- мисля като за начала на класическа и постепенна на електрическа да пробвам...

Въпросче към автора>< Разкажи нещо за твоета група колко човека сте, свои песни ли свирите и такива неща :oops:

GreenDay
08-20-2010, 23:06
1. Свирите ли на някакъв инструмент? Kитара
2. Любими групи? NIRVANA!!,Seether,Three days Grace,The All-American Rejects,KoRn,SlipKnoT,They Might Be Giants,Blink-182,Green Day...
3. Предпочитан стил измежду Рок ,Метъл-И двете
4.Свирите ли в група? Не...
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време- Акустична и електрическа...от скоро :D

Force_bladeR
08-20-2010, 23:50
Едва няколко човека казаха Рамщайн :?

Ge7OverHere
08-21-2010, 11:45
1. Ел.китара
2. AC/DC, Purple, Godsmack, Hammerfall, Metallica, Dire Straits, Santana, Jimmy Hendrix Expirience, Van Halen, Lenny Kravitz, Scorpions, Maiden, etc...
3. Rock, Hard Rock, Metal, Trash Metal
4. Не
5. Сега е Telecaster, от година и нещо.

BlackSugar
08-23-2010, 08:08
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)

1. Ne, no bih iskala da se nau4a na kitara
2. Guns`, Velvet revolver,Nightwish i mnoooooogo drugi, no kato cqlo se kefq na Slash i kompaniq
3. Hard rock, simphonic metal
4. ne
5. nqmam si :oops:

kombarka
08-23-2010, 20:57
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1.Не, но определено имам желание. :-D
2.Много са.. Metallica, Sturm und drang, G`n`R, Bullet for my valentine, Iced Earth, Children of Bodom, Paramore, Nightwish, Deep purple..
3. Както стана ясно от горния отговор, не се ограничавам. Моят стил е една голяма смесица от всичко.
4.Не, не няма как да не се похваля, че често съм ходила на репетиции и концерти на едни познати, дето са още в гаражна фаза.
5.Тцъ. Но имам голям потенциал.

:grin:

bathory
08-23-2010, 22:21
1. Свирите ли на някакъв инструмент? - мъчим се на китара ахах
2. Любими групи? - APC, Tool, Pantera, Septic Flesh, Fear Factory, Machine head.
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) - б, в.
4.Свирите ли в група? - мне
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) - акустична, от година и нещо.. 8-)

December
08-24-2010, 07:35
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
на Пиано
2. Любими групи?
Мммм....Соната Арктика,Слипкнот,Корн,Murderdol ls,Пласибо,Бийтълс...от всички подстилове по някоя ;д
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
finnish,rock..
4.Свирите ли в група?не.Преди бях в една,но тя отдавна се разпадна :/
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)
-------------


П.П. Да подчертая,че не се смятам за метълка,рокерка,чарлгарка, апърка,всички тези етикети са смешни и ненужни, а и доста е глупаво да се слагат.
П.П.2. И да слушам както и метъл така и Лейди гага.

Блааа :lol:

reload1222
08-26-2010, 10:18
1. Китара
2. Metallica, bullet for my valentine, the devil wears prada, For Today(главно новия им албум), Suicide Silence, Six Feet Under, Parkway Drive, Heaven Shall Burn(само 2-3 песни техни), Pain, More than a Thousand, Motorhead, Trivium
3. Метъл, траш метъл, melodic dead metal и още...
4.Не
5. На акустична съм пробвал около година, ама нещо на мен не ми харесва...

също така харесвам и доста класически метъл групи

NamelessRomantic
08-26-2010, 18:29
Епа няма ли навити за любителско дрънчене някой следобед в парка?Търся си такива хора,ама няма никoй,пък не съм за група щото съм само с кухърка.
Ако има навити (Пловдив),напишете едно ЛС.

ver4ety
08-30-2010, 13:08
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
не за жалост

2. Любими групи?
Queen,AC/DC,Deep Purple, Manowar,Kiss, Alice Cooper, Aerosmith, Whitesnake ,Children of Bodom, Skillet

3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
Рок

4.Свирите ли в група?
Не,но по скоро бих пяла :smt035

sword
08-31-2010, 02:02
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
не, но винаги съм искала барабани :р

2. Любими групи?
Megadeth за мен са най-силната група и винаги ще бъдат.
Destruction
Exodus
Pantera
Metallica никога не съм ги харесвала толкова, но откакто бях на Sonisphere - a, мога да отбележа че звучат СТРАШНО добре на живо. Чувства се отвътре просто. :)
Anthrax
Annihilator
Overkill
Judas Priest
Black Sabbath - всъщност от тях е тръгнало всичко. :Р
Deep Purple
ахх, Rainbow
Led Zeppelin
Whitesnake са 2рата група, която ми е най-близо до сърцето
Def Leppard
Diamond Head
Magnum
Cinderella
Skid Row от време на време
Toto
Foreigner
Queensryche
Nazareth
Heart
Accept
Warlock
Motorhead

със сигурност пропускам нещо, хех

3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
Трашърка завинаги, хаха :д. От гореизброените групи може да си направите изводите.

4.Свирите ли в група?
не, но много ми се иска. Както казах, аз съм ентусиазирана "бъдеща" барабанистка. :lol:

5. Всички китаристи, които познавам са пичове. :р

PennyLaneStormbringer
08-31-2010, 17:21
хехе ;) здравейте хора , темичката не е кой знае кво но все пак стана ми любопитно , колко хора във форума слушат НАШАТА музика
и въпросите са ми такива

1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)


1.Китара :)
2.Whitesnake,Led Zeppelin,Def Leppard,Aerosmith,Stratovarius,Sonata Arctica,Skid Row, AC/DC,Rainbow,Purple,Cinderella,Warrant,Europe,Chicag o,Foreigner,Scorpions,Queen и др.
3.Рок
4.Ами от скоро,не
5.Имам си един Telecaster...свиря от година вече... :)

Arwald
09-04-2010, 11:21
1. Свирите ли на някакъв инструмент?

Да, на акустична китара.

2. Любими групи?
Amorphis, Therion, Rhapsody, Behemoth, Emperor, Dissection, Agalloch, Negură Bunget и още доста други.

3. Предпочитан стил: метъл, във всичките му разновидности.

4. Свирите ли в група? Не, но си мечтая да стана басист :D

5. (за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) Акустична Squier, от около 6-7 месеца.

ri41
04-21-2011, 19:10
не съм рокерка или метълка, слушам всичко
1. не
2. guns'n roses, bon jovi, nightwish, the rasmus, him, savage garden, placebo, marilyn manson, linkin park и други, но тези основно
3. готик рока най ми лежи на сърце :smt007
4. не за жалост

selenasky
04-22-2011, 22:28
1. не
2. Breaking Benjamin.. Linkin Park .. Simple Plan ... Avril Lavigne... Roxette
3. Пънк-рок и нео-метъл
4.не, но ако можех бих пяла :-D или барабани ..
:)

theuntouchable1
04-23-2011, 09:53
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време)



1.Не но скоро може и да започна :)
2.Avenged Sevenfold,Three Days Grace,Breaking Benjamin,Alter Bridge....
3.Рок,Метъл и Хеви Метъл
4.Все още не ..

Trianna
04-23-2011, 20:04
1. Свирите ли на някакъв инструмент?
2. Любими групи?
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
4.Свирите ли в група?


1. He, но много бих искала бас [надявам се скоро време да си купя]
2. System of a Down, Bullet for my Valentine, Rammstein, Slipknot, Dope, Arch Enemy, Odd Crew, Dead by April, Skillet, Three Days Grace, etc. :smt002
3. Всичко , от - до ^^
4. He, все още :cry:

echii
04-24-2011, 13:43
1. Свирите ли на някакъв инструмент? - засега, не

2. Любими групи?
The Pretty Reckless
The Letter Black
Nirvana
Metalica
Paramore
KoRn
Flyleaf
Red
.... ооо, много са..

3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1)
ам..аз като че ли предпочитам повече alternativ-a, но от горе рок може би.. от време на време си пускам и по нещо по-харт...


4.Свирите ли в група?
не, не свиря, но преди пях в една "група".

5. за китаристите... доста хора познавам които свирят на китара и сичките са страшни пичове.. : ))))

tcobain
07-21-2012, 16:26
1. Свирите ли на някакъв инструмент? Дам
2. Любими групи? Нирвана ,Съм 41, Уайтснейк,Дийп Пърпъл ... мн други от 80-те
3. Предпочитан стил измежду а)Рок , б) Метъл, в)Thrash Metal и тнт..(може и повече от 1) : А)
4.Свирите ли в група? нем :(
5.(за китаристите) На каква китара свирите (ако искате дайте и няква статистика за инструмента) и от колко време) -Акустична ,около 4 месеца (малко) ...

sunman
07-21-2012, 17:30
Тая тема живна бре !! :D :D

->FiRsT~bLo0d
07-22-2012, 20:05
1.Свирите ли на някакъв инструмент:Не но искам да се науча :)
2.Любими групи:
3.Предпочитан стил измежду:Метъл,Рок,но най-много метълкор
4.Свирите ли в група:Не

ColdColdNight
07-24-2012, 20:53
1. Не за жалост
2. NIRVANA, Skunk Anansie, Garbage, The Offspring, The White Stripes, Guano Apes, Pearl Jam, Metallica, Limp BIzkit, RHCP, RATM
3. grunge, alternative, britrock, подобни
4. не

FunNn
07-25-2012, 15:55
1. Китара
2. Ами всичко от Beatles, през Guns'n'Roses, та чак до Black Sabbath и Megadeath
3. Както казах слушам от Classical rock до Heavy metal, също и alternative, grunge..
4. За жалост не.. соло съм ;D
5. Амм китарата е акустична, стара Кремонка, смених и струните и доста добре зазвуча :) иначе... от около година и половина.

П.С.: Обичам ви хора, супер сте! Продължавайте в същия дух! Няма да се даваме :D