PDA

View Full Version : Подсичане ?



neznaq
08-07-2009, 14:50
Здр, значи става вече 2 пъти си бръсна (със сапун и жилет) гънките между тестисите и краката и самите тестиси и става вече 1 месец мн ме сърбят тестисите и гънките и направо като на люспи ми стана там кожата сякаш е на змия твърда и червена и се бели и мн ме сърби, мазах я с крем здраве, с нивея ама не помага моля помогнте ! :shock:

DrSmurph
08-08-2009, 16:09
kak si s kilolgramite i li4nata higiena? nosish li belio?

mArMaLaDkA
08-08-2009, 17:14
Ползвай гел или пяна за бръснене. Сапуна изсушава кожата доста + триенето от бръснача, и то на такова фино място...

neznaq
08-08-2009, 19:24
А иначе сега с какво да го мажа ? А нормално ли е, въпреки, че вече косъмчетата пораснаха пак да ме сърби и то точно в гънките ? :(

mArMaLaDkA
08-09-2009, 15:59
Нямам си и на идея с какво да го мажеш, може би Бочко или Здраве, смисъл, продължавай да мажеш мястото. Ще мине време, докато мине, защото е на място, където кожата е по-нежна. А иначе, сега те сърби, защото косъмчетата са пораснали. Така е по принцип, като се бръснеш. Почнат ли да израстват, боцкат.

Sun4o19
08-09-2009, 16:25
това ми прилича на моят случай..едно към едно..да не кажа същото..при мен така се появиха гъбички и не мога да ги махна, трудно се махат но се мажа вече 2 месеца с клотримазол май така се казваше, просто минаха де, ама аз пак се мажа щото ако съм на финалният етап и после да не се мажа и изведнъж пак се появяват...та това е гъбички имаш..топло време и тн..яко развитие..почни да се мажеш с нещо по така, иначе ще си навлечеш едни по сериозни проблеми, които имам аз...

titinkaa
08-09-2009, 17:40
може да ти е чувствителна кожата там и затова да имаш обриви

neznaq
08-10-2009, 15:20
това ми прилича на моят случай..едно към едно..да не кажа същото..при мен така се появиха гъбички и не мога да ги махна, трудно се махат но се мажа вече 2 месеца с клотримазол май така се казваше, просто минаха де, ама аз пак се мажа щото ако съм на финалният етап и после да не се мажа и изведнъж пак се появяват...та това е гъбички имаш..топло време и тн..яко развитие..почни да се мажеш с нещо по така, иначе ще си навлечеш едни по сериозни проблеми, които имам аз... мн гадно мирише ама отвратително и се пяовява едно бяло такова и кожата ми е червена и по-груба... :(

п.с а като се купя да го мия ли мястото със сапун ?

Sun4o19
08-10-2009, 15:50
нееее никакъв сапун, мажи се с клотримазол и това е, ама примерно 1 месец..не туко така 1-2 седмици, няма ефект тогава...

neznaq
08-10-2009, 16:17
нееее никакъв сапун, мажи се с клотримазол и това е, ама примерно 1 месец..не туко така 1-2 седмици, няма ефект тогава... ами аз до сега съм го мазал с крем "здраве" "медико идеал' (еквивалент на здраве) със стерилна мас и мед, обаче вчера го измих със сапун и мн ме щипеше :shock: дано не стане нищо сериозно :? А това нещо колко струва и дали наистина е за моя случай да не би да стане по-зле.. сега като поразрових нета за клотримазол то май е з ажени, а аз съм момче

п.с. а там може ли поне с хладка вода д амия мястото ? :? :o

Sun4o19
08-10-2009, 16:51
клотримазол е крем за мазане за премахване на гъбички, мажи се там да ти мине, аз поне никъде не видях да пише че е за жени..пише че премахва гъбички, по важното е да се излекуваш..иначе освен този крем друго с каквото и да се мажеш може да не ти помогне..и да се осложни това подсичане...в крайна сметка целта е да се излекуваш..с крем здраве не помага, с вода и други глупости също...и аз съм момче..

neznaq
08-10-2009, 17:34
Добре сънчо19 утре го купувам и ще пиша какво става, а по колко пъти на ден се маже ?

Sun4o19
08-10-2009, 17:42
ами по 2 пъти най-малко..иначе ако имаш усложнения поне по 3-4-5 пъти на ден с клотримазол..и дано да ти мине..но се мажи повече от месец..и не прекъсвай, иначе за 1 седмица и край няма смисъл..

neznaq
08-10-2009, 20:11
А след колко време ще усетя някакво облекчение на сърбела и гадната миризма ? А може ли това д ане са гъбички все пак ? Симптомите са сърбеж до парене, много гадна миризма, червена и загрубяла кожа и почна да се появява и по основата на краката ми
:( ETO СНИМКА (http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/a1d22f8cdc61e844c80472b25a7c6e97/abcd0001)

batkodoki
08-11-2009, 22:31
Здр, значи става вече 2 пъти си бръсна (със сапун и жилет) гънките между тестисите и краката и самите тестиси и става вече 1 месец мн ме сърбят тестисите и гънките и направо като на люспи ми стана там кожата сякаш е на змия твърда и червена и се бели и мн ме сърби, мазах я с крем здраве, с нивея ама не помага моля помогнте ! :shock:

вие всички сте Идиоти!
глупаво Момче си ти!

защо ти е това?!

космите в тези зони служат като "буфери", чрез тях се осуществява от една страна отока на пот, който и служи за охлажане на въпросната тъкан, а от втора този нормален (с космите) процес пречи на развитието на патогенни щамове.

конкретно: Момичетата МОГАТ да бъдат изцяло обезкосмени безпроблемно, МОМЧЕТАТА - не!
има си правила, които следва да се спазват щом си решил да се обезкосмяваш.

EarthShaker
08-12-2009, 06:16
мда, никога не се бръсна там..

neznaq
08-12-2009, 09:30
Е в крайна сметка гъбички ли са това

sexita
08-12-2009, 15:31
http://beautycosmetic.biz/images/bochkokrem01.jpg


Ето това си вземи. Казва се крем - Бочко. В близката аптека за 2 и нещо.
Без бъзик. Крема е за бебета и е много ефикасен. На тях им се подсича кожичката от памперсите.
Мажеш се като имаш сърбеж и много бързо минава. Можеш да го ползваш и при протъркване и парене. ;)