PDA

View Full Version : ПРЕВОД



brokeninside13
08-07-2009, 16:02
Здравейте, ще помоля някой който знае английски така че да превежда както трябва да ми преведе това: http://www.musclemeasure.com/celebrity-women/miranda-kerr/miranda-kerr-diet . Мерси предварително!

Nickole
08-08-2009, 05:03
За чичко гугъл да си чувал/а?

sweet_desire_f
08-09-2009, 13:35
Миранда Мей Кер (родена на 20 Април 1983) е австралийски модел, известна повече като един от ангелите на Victoria's Secret. Тя беше едно от първите попълнения в компанията за бельо и също така лице на автралийската модна линия Portmans. Кер започва кариерата си на модел в тийнейджърските су години след като през 1997 спечелва австралийско състезание за търсене на модели, организирано от списание Dolly. Младостта й е белязана от скандалите в австралийската преса дали е етично да се показва толкова младо момиче в оскъдни дрехи. Кариерата на Кер продължава да се развива и през 2008 тя печели световна слава.
Миранда Кер е привърженик на здравословното хранене и спортуването, а тя потдържа фигурата си на супер модел също и със зелен чай, с помощта на които премахва килограмите си. Може да забелите, че повечето супер модели приемат много зелен чай. Зеленият чай помага много в борбата с килограмите, но много хора нямат време да приемат достатъчно количество или мразят вкуса му. "Тя винаги се е хранила здравословно, но е имала нужда от малко помощ за смъкването на няколко килограма преди изява. Тя продължи диетата си със зелен чай, дори когато разбра, че може да работи за Victoria's Secret. Не е голяма работа, купища модели го използват, за да отслабнат"- споделят близки до Миранда.
Опитах се да открия повече за мистериите около диетата със зелен чай, но не успях. Ако правите тази диета споеделете дали сте постигнали същите резултати като Миранда.
Примерно меню ако правите диетата вкъщи:
-Закуска:
*Плодова салата с кисело мляко и мюсли;
*2 x ръжени сандвича с авокадо и варени айца
*Вода с лимон и джинджифил
*Чаша зелен чай

-Обяд:
*Салата от круша с пшеничени хлебчета
*Вода с лимон
*Чай от глухарче
Плод или ядки за следобедния чай

-Вечеря:
*Филе от сьомга или друга риба,филе със зеленчуци или салата
Не ям много картофи, но купища зелени и сладки картофи или тиква.


Чаша зелен чай с джинджифил.
Надявам се да ви помогне.

Ами това преведох аз,не знам колко ще ти помогне.