PDA

View Full Version : Плакати?



ramone
08-07-2009, 20:21
Абе въпроса ми е следния - от София съм и открай време се чудя има ли магазин от типа на ОЧЗ (той ми дойде на ум пръв, иначе няма никакво значение дали ще е забутано гаражно магазинче или нещо голямо в центъра), където да се продават плакати. Подчертавам продават, защото едно 80-90% от начините за снабдяване с плакати е от списанийцата, или размяна с някви хора, която първо в повечето случаи е доста сложна, второ не е никак надеждна. А Браво, Мраво, не са никви списания, пълни с Хана Монтана, High school musical и Гей Брадърс. Така де, щеше да ме устройва ако ги слушах, извинявам се ако има обидени, ама в действителност трябват ми наистина яки, големи плакати, като тея от едно време.
Сега се сещам, че на Славейков миналото лято си купих за 5 кинта гланциран плакат на Металика от обложката им от Garage Inc. супер готиния плакат. Та от няколко месеца размирих за плаката на Сид Вишъс с коза, виждала съм по снимки, знам, че съществува ама не знам и аз къде да търся. Единствените места, където съм виждала готини плакати ги казах - вече несъществуващата сергийка на готиния металист и ОЧЗ,ама там няма... Всъщност си търся всякакви такива големи пънк рок плакати ако ми кажете къде е възможно да намеря, веднага ще отида :D