PDA

View Full Version : Az m/u priqtelq si i brat mu



Klorian
08-07-2009, 20:45
syjalqvam nqmam kirilica tuk...


Priqtelqt mi me zapozna s roditelite si ,bqxme im nagosti i s brat mu....toi e na 16god.I sega tva dete ne moje da spre da misli za men,samo zashtot mu obyrnax fnimanie...prosto se razbiram s malkite.Az sym na 24 , a priqtelq mi e s 2 god po-malyk...Po princip si padam i po-malki ...
....Sq da ne kajete che sim kurva...prosto bqx si zagubila uma togava i se otdadox na syrceto a to me povede po drug pyt....celunax nqkolko pyti bratcheto mu...mai go xaresvam,no obicham gadjeto si.A sq malkoto postoqnno me tormozi s razgovori po skype, po tella,iska da e navsqkyde okolo men.A za men beshe igra...
Pitaneto mi e...kak da go vrazumq?!Ili nqma da stane...Opitax se da ne mu obryshtam fnimanie, obache mai naistina mi xaresva i ....ne mojaxxx.....No i ne iskam da zagubq nito pyt da lyja oshte poveche priqtelq mi , a i maika im!
Na malkiq ne mu puka za brat si..a tova e kofti az ne iskam da gi skarvam,no i iskam da ostana v tqxnoto semeistvo....No prosto malkoto me pritiska po nqkyf nachin i se opitvam da izbqgam ne samo ot nego , no i ot sebe si ...ponqkoga stava mnogo slojno..

Priceless
08-07-2009, 20:49
:shock: :shock: :shock:

I sega tva dete ne moje da spre da misli za men,samo zashtot mu obyrnax fnimanie...prosto se razbiram s malkite

Ти така ли се разбираш с ВСИЧКИ малки ?! Като ги целуваш?! :? :?

Kukumqvka
08-07-2009, 20:50
Кажи му това което каза тук ,че обичаш брат му .. обясни му,че си много по-голяма от него и ,че нищо не може и НЕ трябва да има м/у вас

tuzaro
08-07-2009, 20:52
мацо ела и мен да поцелуваш няколко пъти, може да ти хареса пък и аз отдавна искам кака :oops:

sladur4etyYy
08-07-2009, 20:53
Кажи му това което каза тук ,че обичаш брат му .. обясни му,че си много по-голяма от него и ,че нищо не може и НЕ трябва да има м/у вас

съгласна съм, но внимавай, щото ако изтрещи тоя ''малкия'' може да каже на брат си всичко. бъди внимателна, гледай да не го засегнеш по някакъв начин и да не се скарате. и бтв си постъпила адски тъпо, на 24 си, разсъждавай по- зряло, егати.

kindergarden
08-07-2009, 20:54
ахахаха на 24 с такъв правопис....ще ме скъсате :razz: :razz: :razz: :razz:


браво бе ти си педофилка от класа :lol:

smileforyou12
08-07-2009, 21:00
Кирилицата е задължителна!