PDA

View Full Version : Вече се побърквам, наистина.



Snickers
08-07-2009, 23:52
Говорим си с един приятел. Обяснявам му някой неща.
И мисля как ще се развият нещата с една връзка в следващите години. Разбира се, това е ненужно, защото само се затормозявам, а не знам дали утре няма да ме бутне някоя кола. Побъркала съм се. Как може да мислиш за 1-2 години напред. Оо
Някой имал ли го е този проблем? Дразни ме, защото се измъчвам, ама наистина. Ето, не съм спряла да плача и то защо, защото след година можело да стане нещо. Оо

sladur4etyYy
08-07-2009, 23:53
какво да стане например? извинявай, просто нещо не схванах, то и аз не съм в кондиция тая вечер..

Snickers
08-07-2009, 23:56
тук не ми се разказват подробности...
говоря за една връзка (която не съществува, все още). и си мисля и се измъчвам как след година, тази връзка, ако просъществува, може да не съществува тогава. и как едно приятелство щеотиде на кино. ох, как го обясних. просто съм много разстроена.

Snickers
08-07-2009, 23:57
о.О аз наистина съм полудяла.

sladur4etyYy
08-07-2009, 23:59
значи си представяш как ако се получи нещо м/у теб и някакъв твой приятел, после то ще се разпадне и няма да имате нито приятелство, нито връзка, така ли? ако е това- аз съм имала такава случка и в крайна сметка реших да не рискувам приятелсвото ни, въпреки че вече дори не сме и приятели. не че нещо сме се карали, просто обстоятелства..

Snickers
08-08-2009, 00:00
да, точно това е.
измъчвам се. дали да рискувам или не. не знам.

ShtrudeL
08-08-2009, 00:00
О ама разбира се че съм изпадала в такива ситуации! ^_^
...например често ме е било страх и съм се питала "еми ако един ден остана съвсем сама?" ..... илии "ако след години не си намеря хубава работа и нямам собствено семейство и и не съм щастлива.." "ами ако се разболея от нещо О.о"
големи депресии,голямо нещо... ама кво да се прави О.о
Явно не трябва да мислим за бъдещето и да живеем за настоящия момент както се казва...но пък ако не мислиш за бъдещето в същото време тъпчеш на едно място...та нали се стремиш да си подсигуриш хубаво бъдеще и евентуално ти минават през главата някой мисли като "ако стане така и така всичко ще се обърка или...".......
кофти ^

Snickers
08-08-2009, 00:04
да, ама аз съм се превърнала в параноичка.

sladur4etyYy
08-08-2009, 00:08
хм.. ми като се замислиш е безсмислено да плачеш за нещо, което ЕВЕНТУАЛНО би могло да стане. :D все пак има достатъчно неща, които се случват наистина и ни разстройват, нямаме нужа да се разстройваме и от хипотетични такива.
но ти тва най- верояно мн добре го знаеш, ама не можеш да се контролираш :Д опитай да се разсейваш с нещо или пък спри за няколко дена да общуваш с него, че да ти мине. честно да ти кажа и аз не знам кво точно да ти кажа, малко странен случай е твоя :-D

Snickers
08-08-2009, 00:14
то няма нищо страшно, нали?
иначе за всичко трябва да се измъчвам така?
като ми пише, дали да отоговоря, 'щото може да ме пита, нещо 'дето не искам, примерно.
дали да ям, защото може да повърна.
дали да си сваля тая игра, може да се пристрастя.
дали да опитам от цигарата, мога да се пристрастя и изгоря.


оО не виждам защо ме е страх, но просто ме е страх.

Snickers
08-08-2009, 00:16
бтв. т'ва на аватара ти, ти ли си го рисувала?
харесва ми.

Kukumqvka
08-08-2009, 00:17
Айде опитай да забравиш всичко .. или както пишеше в подписа ми(пред.) Живей сега не утре ! Ако не можеш.. значи ти трябва почивка от всичко,ковто се случва в живота ти ;/

Snickers
08-08-2009, 00:20
о, да. определено имам нужда от огромна почивка, но да съм сама. такава няма да си получа. ще се опитам да се абстрахирам от всичко.

sladur4etyYy
08-08-2009, 00:20
ми, да, така е, няма кво да се страхуваш. точно оня ден с майка ми като бях срещнахме 1 нейна позната и тя вика, че щели да ходят с влака на море, че мъжа й я било страх да не стане някоя злополука. и аз после викам на мама ''ми направо изобщо да не излизат от тях си, че може нещо да им стане''. ;д има във всяко нещо известен риск, но няма кво да се плашиш. квото трябва, ще си стане и със и без притеснения. по- добре се опитай да не мислиш за тия неща. малко може да се отклонявам, ама сега съм в настроение за философсване :-P надявам се поне малко да ти помагам

sladur4etyYy
08-08-2009, 00:21
бтв. т'ва на аватара ти, ти ли си го рисувала?
харесва ми.

на моя ли? мне, от нета е 8-)

Snickers
08-08-2009, 00:24
^ да, на твоя.
определено ми помагате.
аз ще се опитам да се отделя от всички, за 15-20 дни.
трябва да се абстрахирам от всичко, защото съм доста стресирана, а и започнах да се затормозявам с някакви неща, които са несигурни.

sladur4etyYy
08-08-2009, 00:27
да, така е най- добре. ако имаш село, отиваш там на гости при баба и дядо и седиш, докато се вземеш в ръце :-D

Kukumqvka
08-08-2009, 00:28
Ии после се надяваме всичко да е добре :)

Snickers
08-08-2009, 00:30
нужни са ми около две-три седмици. може би т'ва ще е творческия ми период - имам нужда да попиша и рисувам, хах.

момичета, мерси много.

sladur4etyYy
08-08-2009, 00:31
моля, нали затова сме тука :-P

walk
08-08-2009, 20:01
само че има голям риск като останеш сама да продължиш да мислиш за това.. :/ дано успееш да се разсееш от мисълта за бъдещето

eikichi
08-08-2009, 20:08
Тъй като имам опит с военната стратегия и като цяло с правенето на планове, ще ти кажа една мисъл:

"Всеки план е добър до изстрелването на първата стрела."

Късмет.

ThePowerOfLove
08-08-2009, 20:30
Няма смисъл да се затормозяваш с това какво може и не може да стане. И е глупаво да правим планове за след години като не знаем утре какво ще стане. Просто се пусни по течението и каквото се получи това е ;)

Snickers
08-09-2009, 19:45
^То е глупаво, но както казах съм психясала вече.
Успокоих се малко, де. :Д

Whyniser
08-09-2009, 19:50
то няма нищо страшно, нали?
иначе за всичко трябва да се измъчвам така?
като ми пише, дали да отоговоря, 'щото може да ме пита, нещо 'дето не искам, примерно.
дали да ям, защото може да повърна.
дали да си сваля тая игра, може да се пристрастя.
дали да опитам от цигарата, мога да се пристрастя и изгоря.


оО не виждам защо ме е страх, но просто ме е страх.

Ами всичко си е до психика и самоконтрол.Явно си твърде напрегната.Но страха си е страх.Няма как да го обясниш,а да го почувстваш.

bathory
08-09-2009, 20:06
Ох не знам нямах време да чета коментари и пр..
Еми щом чувствате нещо един към друг защо да не опитате..
А да заради разпадането..
Ако имаш толкова много съмнения по отношение на това е по-добре да не пробваш..
Първо викам пробвай, после не и аз не знам..
Но да де не пробвай!
P.S.: Сори за скапания отговор, но нещо ми е разсеяно и не мога да мисля правилно..

0nem0retIme
08-09-2009, 21:47
Или си песимистка,или е някакво моментно състояние..

freziq
08-09-2009, 22:04
зависи колко ти е скъп този приятел...
и двамата ли искате да имате нещо повече от приятелство?
ако е така, рискувай :)
ако само ти изпитваш чувства ... по-добре гледай да запазиш приятелството ви :)

двама мои приятели си бяха приятели, но след време се влюбиха един в друг. момчето отиде да учи в друг град, но след година и момичето отиде при него. успяха да ''почакат'' и сега се заедно :oops:

dif4u1912
08-09-2009, 22:12
Mила що просто не пробваш да стане нещо пък ако стане тогава да му мислиш ? не мислиш ли че това е най логично ?

Xitap
08-09-2009, 22:24
Тъй като имам опит с военната стратегия и като цяло с правенето на планове, ще ти кажа една мисъл:

"Всеки план е добър до изстрелването на първата стрела."

Късмет.
Колега... Сун-Тзъ ли четем?

funky921
08-10-2009, 20:21
Бих ти препоръчала да си починеш малко далеч от всичко, за да разбереш дали наистина иммаш чувства към него или е просто хлътване,
ако след тази почивка изпитваш още чувства към него рискувай.. :) :)

evelinka1122
08-10-2009, 21:23
ти имаш проблем..... прекалено много мислиш.... просто не дей така... не дей се измъчва, не бъди толкова детайлна.... погледни по отгоре и по трезво нещата.... спокойно... не дей така ще се побъркаш един ден :)

Snickers
08-10-2009, 22:02
Или си песимистка,или е някакво моментно състояние..принципно съм оптимист, ама нещо ми става.


скъп ми е, определено.

чувствата не са само от моя страна.


evelinka1122 аз съм се побъркала вече, параноичка съм станала. 8-)

oasis
08-10-2009, 22:22
ей не се впрягай толкова.
Какво ще стане дори и да "провалите" това приятелство и станете "гаджета", какво ще се промени?

anonimchetou
08-11-2009, 12:01
квото тря да стане ще стане.. кво си седнала да му мислиш от сега. .успокой се малко .. "ако ..." "ами ако тва стане.." .. " ами ако се разделим.." " ами ако не потръгне." ами ами ами ами.. просто предположения.. спри се.. дишай..

sweetchef
08-11-2009, 12:05
Товариш се като мислиш тъкива работи :)

Sh@d0w
08-11-2009, 14:36
Говорим си с един приятел. Обяснявам му някой неща.
И мисля как ще се развият нещата с една връзка в следващите години. Разбира се, това е ненужно, защото само се затормозявам, а не знам дали утре няма да ме бутне някоя кола. Побъркала съм се. Как може да мислиш за 1-2 години напред. Оо
Някой имал ли го е този проблем? Дразни ме, защото се измъчвам, ама наистина. Ето, не съм спряла да плача и то защо, защото след година можело да стане нещо. Оо

Да ти имам проблемите...Прави като мен аз живея ден за ден,тези неща дето си ги мислиш са пълни глупости,дай сега всички да седнем и да мислим за деня в които ще умрем.Не е ли дошъл проблема не го мисли :)

Sexy_boy_94
08-11-2009, 18:02
Няма смисъл да се затормозяваш с това какво може и не може да стане. И е глупаво да правим планове за след години като не знаем утре какво ще стане. Просто се пусни по течението и каквото се получи това е ;)

+ 1 8)


И аз по принцип се страхувам да не загубя приятелката си за 2-ри път.. и тфа е най-големия ми страх :lol: