PDA

View Full Version : Наркомания



anichka12345678
08-08-2009, 00:48
Искам мнението ви: Почти на всички ние ясно,че много от тинейджарите посягат към наркотици.Но напоследак мисля,че процента на децата ,които употребяват някакво наркотично вещество е много висок.Чувам от приятели ,познати колко било яко,а повечето от тях неусазнават в какво се въвличат .По лошото е ,че има и родители ,които късно разбират ,че децата им са наркомани.Трябва да се направи нещо ,за да се спре това.Помислете това могад да бъдат и вашите деца!

Lifash
08-08-2009, 20:09
Искам мнението ви: Почти на всички ние ясно,че много от тинейджарите посягат към наркотици.Но напоследак мисля,че процента на децата ,които употребяват някакво наркотично вещество е много висок.Чувам от приятели ,познати колко било яко,а повечето от тях неусазнават в какво се въвличат .По лошото е ,че има и родители ,които късно разбират ,че децата им са наркомани.Трябва да се направи нещо ,за да се спре това.Помислете това могад да бъдат и вашите деца!


В какво се въвличат?

Brunetkaa
08-08-2009, 20:12
И какво е това нещо?!

ameli
08-09-2009, 09:34
Искам мнението ви: Почти на всички ние ясно,че много от тинейджарите посягат към наркотици.Но напоследак мисля,че процента на децата ,които употребяват някакво наркотично вещество е много висок.Чувам от приятели ,познати колко било яко,а повечето от тях неусазнават в какво се въвличат .По лошото е ,че има и родители ,които късно разбират ,че децата им са наркомани.Трябва да се направи нещо ,за да се спре това.Помислете това могад да бъдат и вашите деца!

какво мнение искаш по-точно :-D

Beau
08-09-2009, 21:47
Боже...колко си неграмотна... :(

storex
08-10-2009, 01:47
Аз пък трябва да ти кажа, че ми е супер яко (както е модерно да се казва) без да съм пробвал наркотични вещества тип кокаин, хероин и т.н., така че...

BePoHuKa
08-10-2009, 02:24
Ами.. това, което казваш не е нищо ново. Да, има много наркомани и за жалост повечето 5 пари не дават какво мислят родителите им. ;) Трудно можем да ги спрем.. за това всеки си има глава на раменете-за да може да направи ИЗБОР.