PDA

View Full Version : Защо жените не умеят да боравят с техника ?



mgxpower
08-08-2009, 02:20
E? :-D

Nickole
08-08-2009, 02:26
Аз мога.... Умри от яд!! :-D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
08-08-2009, 02:27
Шот са лигли ! :д

TeenSpirit
08-08-2009, 08:06
кой казва?!

Nam3less3
08-08-2009, 08:07
Щото нямат технически или инженерен ум, но за сметка на това ги бива в други работи.

lipstik
08-08-2009, 08:34
Аз мога.

leprechaum
08-08-2009, 08:34
По-скоро няма интерес и съответно желание да се занимаваш.

^^Горното мнение просто.. ](*,)

LambOfGod
08-08-2009, 08:36
Защото си ограничено и тъпо подобие на човек?

Beautyful
08-08-2009, 09:14
От такива,като тебе тенденциозно оглупяваме :-)

MartyParty
08-08-2009, 09:15
Не ми е чак толкова интересно и за това не си давам зор да се науча.
:smt075

LovelyGirl
08-08-2009, 09:16
По-скоро няма интерес и съответно желание да се занимаваш.

^^Горното мнение просто.. ](*,)

\:D/

Ние питаме ли ви защо не разбирате от женски работи 8-)
Техниката си е за мъжете по-скоро, на нас не ни е интересно и следователно нямаме желание да разбираме.

blackvelvet
08-08-2009, 09:18
По-скоро няма интерес и съответно желание да се занимаваш.

^^Горното мнение просто.. ](*,)

\:D/

Ние питаме ли ви защо не разбирате от женски работи 8-)
Техниката си е за мъжете по-скоро, на нас не ни е интересно и следователно нямаме желание да разбираме. [/b]

+1 :D

MakeMeLaugh
08-08-2009, 09:31
Както на мен няма да ми е интересно да започне да ми говори за перли, фон дьо тен (даже не знам дали го написах правилно :lol: ), ма там как се мажело и как изглеждало, така и на нея няма да и е интересно да й обяснявам ма какъв процесор съм имал, как се клоквал, или пък на колата какво има под капака и защо ме кефи...

За мен е важен крайния ефект - да е хубава, да излежда добре, да се чувствам добре с нея и тя с мен,
както и жените ги интересува от целия компютър дали е красива кутията и монитора, и за колите дали е последен модел и е готина, а кво има вътре е друг въпрос 8-) 8-)

И така, аз с момичета на тема техника обяснявам нещо с 2-3 изречения, както и на мен обичам така да ми се обяснява за женските неща. :D

Swinkenhoffer
08-08-2009, 09:46
ми щото ни е толкова акъла...

лично аз леко се депресирам, когато почнат да говорят за коли/компютри и някви такива, защото ми звучи интелектуално и сложно.

а като гледам какво се разбира под "женски неща", се чувствам още по-тъпа. :D

LambOfGod
08-08-2009, 09:53
Админи и модове, имам един въпрос към вас.
Как може да не толерирате расизъм (Аз не съм расистка просто констатирам... :-| ), но да толерирате сексизъм?
Как му се викаше на това!? А, да сетих се - двуличие... :)

MakeMeLaugh
08-08-2009, 09:54
2х ^ М-да има нещо такова ХахАХахХха


LambOfGod - аз не виждам някъде спор, или пряко накърняване на някоя от личностите тук, просто си говорим :)
Ако има нещо повече - или ние ще го видим, или вие ще ни информирате ;)
Да се върнем на темата :)

Swinkenhoffer
08-08-2009, 09:56
хаха, е какъв сексизъм?!
то тва си е факт от край време.

ToniStoraro
08-08-2009, 10:05
всяко правило си има изключения.

psdsquared
08-08-2009, 10:07
Жените не можели да боравят с техника :D . Както мъжете така и жените могат да боравят с техника ! Попадам от тъпи на по-тъпи теми .Не съм жена :? :)

devi
08-08-2009, 10:50
Аз пък си умирам да се занимавам с компютри и тн. През полувината междучасия съм при господина по информатика и винаги искарвам най-високата оценка на тестовете и на практиката от целия клас. Според майка ми стаята ми прелича на лаборатория, понеже се занимавам и с модинг покрай едно биршо гадже. Всеки човек може да борави добре със всякаква техника стига само да има желание да се научи.

LambOfGod
08-08-2009, 10:59
Аз пък си умирам да се занимавам с компютри и тн. През полувината междучасия съм при господина по информатика и винаги искарвам най-високата оценка на тестовете и на практиката от целия клас. Според майка ми стаята ми прелича на лаборатория, понеже се занимавам и с модинг покрай едно биршо гадже. Всеки човек може да борави добре със всякаква техника стига само да има желание да се научи.

А 'що не влезнеш в някой час по български, тъй за разнообразие? :)

Boot
08-08-2009, 11:03
Защото жените са глупави и мислят за тъпотии. В това число съм и аз, която до сега бях на фризьор и се лакирах после, вместо да си оправя бавния комп!



Лично за мен другата страна на въпроса е, че си имам татко сис-админ и той върши всичко вместо мен 8)

mgxpower
08-08-2009, 11:24
Жените не можели да боравят с техника :D . Както мъжете така и жените могат да боравят с техника ! Попадам от тъпи на по-тъпи теми .Не съм жена :? :)Проблема не е в темата а в закърнелия ти мозък ! Maybe #-o

SunSmile
08-08-2009, 11:50
Абе ако има кой да се занимава, за кво да си чупят маникюра?!
Единствено крушка мога да сменя...
Може би не ми е интересно да се науча, не ме влече някак. Ако беше нещо по - женствено занимание... веднага ще се науча, ама техниката... ъ ъ
И боравенето с техниката няма много общо с тва колко е умен някой!

Canis_Dirus
08-08-2009, 11:53
защото не съм ги научил

Izzy_
08-08-2009, 12:28
Защо ние трябва да се занимаваме с такива неща при положение,че има кой да го направи?! ;]

kitty9410
08-08-2009, 12:35
Защо ние трябва да се занимаваме с такива неща при положение,че има кой да го направи?! ;]
Абе да, ще се чувствам зависима от някав си там... поне елементарни неща трябва да се знаят.На мен ми гръмна пресата веднъж а бързах и сама си я оправих,оголваш там жичките,свързваш и готово :D
Ами ако някой ден няма кой да го направи вместо теб кво праим? 8-)

ToniStoraro
08-08-2009, 14:45
има много жени, които разбират от техника много повече от някои мъже.
Например, сравнете инженерка с каруцар - кой разбира повече?

Nam3less3
08-08-2009, 14:49
има много жени, които разбират от техника много повече от някои мъже.
Например, сравнете инженерка с каруцар - кой разбира повече?Но колко е техният процентен брой?

Izzy_
08-08-2009, 14:51
Защо ние трябва да се занимаваме с такива неща при положение,че има кой да го направи?! ;]
Абе да, ще се чувствам зависима от някав си там... поне елементарни неща трябва да се знаят.На мен ми гръмна пресата веднъж а бързах и сама си я оправих,оголваш там жичките,свързваш и готово :D
Ами ако някой ден няма кой да го направи вместо теб кво праим? 8-)
Защо пък трябва да се чувствам зависима от "някъв си там"?!Има си хора,които си се занимават с такива неща,отиваш,плащаш и си готова.Пък и то по твойта логика мъжете трябва да се чувстват зависими от жените,защото им чистят и готвят,примерно. ;]

kitty9410
08-08-2009, 14:54
мъжете могат да си надробят една салата примерно и да си съберат боклука ето че не са зависими... ти не схвана моята логика,има моменти в който не може някой да ти свърши работата и трябва сам да се оправяш...

Dimana99
08-08-2009, 15:10
Как ще не умеем?? ? ?? ? ? ?? :o :o :o

Izzy_
08-08-2009, 15:12
мъжете могат да си надробят една салата примерно и да си съберат боклука ето че не са зависими... ти не схвана моята логика,има моменти в който не може някой да ти свърши работата и трябва сам да се оправяш...
И това ако е готвене и чистене,ами че те ще умрат от глад в мизерия. 8-) Иначе и ние може да си направим елементарни неща,чак толкова зле не сме. ;]

TERRORMACHINE
08-08-2009, 20:00
^ да бе, мъжете не можем да си сготвим или изчистим... :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: ТИ СИ УНИКАЛНО ГЛУПАВ!!!!

ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ, КОИТО СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ЖЕНИТЕ МОГАТ ДА ГОТВЯТ - НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ГОТВАЧИ СА МЪЖЕТЕ, ДОРИ Е ДОКАЗАНО, А И АЗ ЛИЧНО СЪМ ПРОБВАЛ

Lucho
08-08-2009, 20:13
'щото са жени !

Фамилия Тоника - песен - Мъжът, защо иначе няма Жената ?

Dundy
08-08-2009, 20:46
^ да бе, мъжете не можем да си сготвим или изчистим... :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: ТИ СИ УНИКАЛНО ГЛУПАВ!!!!

ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ, КОИТО СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ЖЕНИТЕ МОГАТ ДА ГОТВЯТ - НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ГОТВАЧИ СА МЪЖЕТЕ, ДОРИ Е ДОКАЗАНО, А И АЗ ЛИЧНО СЪМ ПРОБВАЛ
оо наистина ли си пробвал.И на колко години си?(не бе не отговаряй,няма значение).Аз наистина нищо не разбирам от техника,но за всичко си има хора,независимо дали мъже или жени.Не разбирате ли,че вече го няма това женска работа и мъжка(естествено някои работи се вършат по-добре от мъже,както и други от жени,но с лементарни неща всеки може да се справи)

izrodee
08-08-2009, 20:53
жените са цапнати в ръцете .. пък и не могат да мислят за толкова мн работи едновеменно .... дори карти не могат да се научат да играят хахах

TERRORMACHINE
08-08-2009, 22:22
^ да бе, мъжете не можем да си сготвим или изчистим... :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: ТИ СИ УНИКАЛНО ГЛУПАВ!!!!

ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ, КОИТО СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ЖЕНИТЕ МОГАТ ДА ГОТВЯТ - НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ГОТВАЧИ СА МЪЖЕТЕ, ДОРИ Е ДОКАЗАНО, А И АЗ ЛИЧНО СЪМ ПРОБВАЛ
оо наистина ли си пробвал.И на колко години си?(не бе не отговаряй,няма значение).Аз наистина нищо не разбирам от техника,но за всичко си има хора,независимо дали мъже или жени.Не разбирате ли,че вече го няма това женска работа и мъжка(естествено някои работи се вършат по-добре от мъже,както и други от жени,но с лементарни неща всеки може да се справи)на 11 съм

и да те поправя, ако някъде по света има мина(да копаят въглища или квото и да било) там жени не влизат, за това все още има разграничение, един вид! плюс това, мъжете не готвят, защото трябва да работят, а някакси е неудобно мъжете да работят и да готвят едновременно, след като жените им по цял ден са вкъщи...

ArrowsOfDeath
08-08-2009, 22:41
Косата дълга, ама ума... :D

UNITED
08-09-2009, 05:41
Ми щот са жени.... аз примерно що немога да боравя с чиниите в мивката ? :lol:

Dundy
08-09-2009, 08:31
^ да бе, мъжете не можем да си сготвим или изчистим... :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: ТИ СИ УНИКАЛНО ГЛУПАВ!!!!

ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ, КОИТО СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ЖЕНИТЕ МОГАТ ДА ГОТВЯТ - НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ГОТВАЧИ СА МЪЖЕТЕ, ДОРИ Е ДОКАЗАНО, А И АЗ ЛИЧНО СЪМ ПРОБВАЛ
оо наистина ли си пробвал.И на колко години си?(не бе не отговаряй,няма значение).Аз наистина нищо не разбирам от техника,но за всичко си има хора,независимо дали мъже или жени.Не разбирате ли,че вече го няма това женска работа и мъжка(естествено някои работи се вършат по-добре от мъже,както и други от жени,но с лементарни неща всеки може да се справи)на 11 съм

и да те поправя, ако някъде по света има мина(да копаят въглища или квото и да било) там жени не влизат, за това все още има разграничение, един вид! плюс това, мъжете не готвят, защото трябва да работят, а някакси е неудобно мъжете да работят и да готвят едновременно, след като жените им по цял ден са вкъщи...
добре де малък си наистина и няма нужда да готвиш,но да знаеш,че ако твоята майка не работи,то в повечето други семейства не е така.Много остарели разбирания са това,че жената домакинства а мъжа работи.21 век е и жените и мъжете би трябвало да са равни

Bianca
08-09-2009, 09:40
Защото сме лигави. 8-)
Права не е равно на способности и възможности.

Dundy
08-09-2009, 10:11
Трябва да са с равни права, но възможностите и силните страни на хората не могат да са равни... ;)
ааа да тук имаш право.Аз просто се издразних с това "жената готви ,а мъжът работи".Аз по-добре да спра,щото прецаквам темата

0nem0retIme
08-09-2009, 12:26
Далеч от интересите на повечето е.. :-D

I_Stoled_Your_Cookie
08-09-2009, 16:18
Ами защото повечето жени са настроени на различна (по-социална)вълна. Още като малки, момиченцата (повтарям повечето, защото правилата винаги имат изключения) предпочитат да си играят с кукли и да разиграват приказни сценки свързани повече с взаимоотношенията на хората, докато момченцата обичат коли, ракети, строители , които общо взето представляват по-технически вид играчки... Замисляли ли сте се над това? 8) Колкото и да не ви е приятно и да искате, момчета или момичета, да сте най-способни във всичко, искам да ви кажа че за всеки си има място(сигурно всеки го знае, но както за повечето банални фрази едва ли голям процент са се замисляли какво точно значи). Така, че няма смисъл да се нападаме един друг за глупости.
ПП- Искам да допълня само(понеже доста мъже го изтъкват дразнещо често..), че чисто женските таланти далеч не се простират само сред козметиката :oops:

miminia
08-09-2009, 19:56
Абе не умеем . .аз жици свързвам .. пък .. :o :D

SunFl0w3r
08-09-2009, 20:33
Оставете това - защо разведена жена спокойно се грижи за децата си сама,а мъжът и за 1 ден да му оставиш да гледа детето откача?Жената може да ходи на работа,да гледа детето,да се грижи за къщата,но мъжът - НЕ.Толкова много жени има инженери,пилоти,архитекти, ристи,боркини,каратистки и т.н
- МЪЖЕТЕ моля ви не се бойте да признаете че не сте нещо повече от жените.Аз още не съм чула за мъж медицинска сестра,стюардеса или нещо такова,така че изводите са ваши.А пък откакто и инвитрото измислиха скоро наистина може и без мъже да се справяме :Д

I_Stoled_Your_Cookie
08-09-2009, 22:12
Искам да отбележа, че ника ти е убийствен!
8-) Мерси


Аз още не съм чула за мъж медицинска сестра,стюардеса или нещо такова,така че изводите са ваши.
Да наистина си права, че няма мъже стюардеси... но пък има стюарди. :)

OtherDimension
08-10-2009, 07:25
Оставете това - защо разведена жена спокойно се грижи за децата си сама,а мъжът и за 1 ден да му оставиш да гледа детето откача?Жената може да ходи на работа,да гледа детето,да се грижи за къщата,но мъжът - НЕ.Толкова много жени има инженери,пилоти,архитекти, ристи,боркини,каратистки и т.н
- МЪЖЕТЕ моля ви не се бойте да признаете че не сте нещо повече от жените.Аз още не съм чула за мъж медицинска сестра,стюардеса или нещо такова,така че изводите са ваши.А пък откакто и инвитрото измислиха скоро наистина може и без мъже да се справяме :Д
наистина се надявам, да не си мислиш, че всичко, което си написала е сериозно?
този спор е стар колкото света, но истината е една - мъжа е интелигентният, силният, изкарващ хляба, а жената върти къщата и децата.. това е
с малки хормонални изключения ти гарантирам, че нито един работодател, клиент или командир няма да повери задача на жена-архитект, жена-пилот и т.н.
за юристи жените стават, защото обичат да приказват и да театралничат..
колкото до тогав какво си чула и какво не, чудя се в коя дълбока и вековна гора живееш
днес ще научиш нещо ново - има и стюарди, има и мъже мед. сестри

а колкото до инвитрото, от теб ще стане една страхотна майка, обременяваща с феминистическите си съждения една невинна душа
ами ако се роди момче, какво правим?
ще го обличаш в рокля и ще го кастрираш ли?

l0llip0p
08-10-2009, 07:48
:smt059

hardball
08-10-2009, 07:54
Вкъщи пък аз все не мога да готвя, обаче като има нещо "техническо" трябва аз да се оправям :-o .
И "трудните" буркани пак аз отварям :D

Decu
08-10-2009, 08:09
Тва пък толкова не е вярно..с мама напоследък само ремонтираме разни неща /тя върши около 80-90% от работата де... 8-) /

vampirekiss
08-10-2009, 10:22
Женска съм и за себе си мога да кажа,че нещичко не чаткам то техника,но не ми влиза и в работа.Има кой да ми оправя бакиите,когато сгафя и не си давам труда да науча нещо.Както се казва има ли желание-има и начин,няма ли желание-има оправдяние.

Nam3less3
08-10-2009, 10:26
Жените по принцип не ги бива във физическия, техническия и материалния труд, ами в... останалия. За това липсват в доста професии. Както примерно и рядко има мъже учителите, възпитатели и т.н.
А и самите жени не се интересуват от техника и технологии, а от гримове и готвене :D

Nam3less3
08-10-2009, 10:34
Жените по принцип не ги бива във физическия, техническия и материалния труд, ами в... останалия. За това липсват в доста професии. Както примерно и рядко има мъже учителите, възпитатели и т.н.
А и самите жени не се интересуват от техника и технологии, а от гримове и готвене :DДа, на всяка жена мечтата й е да готви по цял ден на бъдещия си мъж, повярвай ми.Жените може да са бизнесдами, счетоводителки, секретарки, но рядко инженери примерно.
Обяснението е още в зората на света - по-силните физически мъже да се заемали с определени технически професии, а жените с обичайните за тях нетехнически.

Nam3less3
08-10-2009, 10:39
А и се изисква математически ум. Обикновено жените са по-добри в езиците, отколкото в математиката. За това примерно е пълно с момичета в езиковите специалности и те се специализират в други професии, за разлика от електротехникумите, механотехникумите и техническите университети, където преобладават мъже. А и ведно семейство често срещано е жената да работи нещо като в офис или да е домакинка, а мъжът да разбира от техниката.

hardball
08-10-2009, 11:31
Е да ама като гледам изводите от темата са, че жените са по- зле от техниката, защото не им се налага да са добри :Д

Nam3less3
08-10-2009, 11:42
Е да ама като гледам изводите от темата са, че жените са по- зле от техниката, защото не им се налага да са добри :ДНе им се налага, а и като цяло не са, защото те са добри в други неща, вместо в техниката. Някой професии умствено се отдават повече на мъжете или повече на жените. Жените рядко имат интелект за инженери, както и на мъжете им лиспва интелект за някой други професии.

smiirnoff
08-10-2009, 11:54
щото са жени ;д


.. П.С не всички жени не могат да боравят , някои дори се справят по - добре и от някои мъже ^^

hardball
08-10-2009, 12:42
Е да ама като гледам изводите от темата са, че жените са по- зле от техниката, защото не им се налага да са добри :ДНе им се налага, а и като цяло не са, защото те са добри в други неща, вместо в техниката. Някой професии умствено се отдават повече на мъжете или повече на жените. Жените рядко имат интелект за инженери, както и на мъжете им лиспва интелект за някой други професии.Не ти трябва кой знае какъв умствен капацитет за някои неща особено в домакинството. Неволята учи ;)
А да не говорим, че има хора, чиито заложби не се подчиняват всеобщо възприетото. Жени програмистки бол ;)

Nam3less3
08-10-2009, 12:47
Е да ама като гледам изводите от темата са, че жените са по- зле от техниката, защото не им се налага да са добри :ДНе им се налага, а и като цяло не са, защото те са добри в други неща, вместо в техниката. Някой професии умствено се отдават повече на мъжете или повече на жените. Жените рядко имат интелект за инженери, както и на мъжете им лиспва интелект за някой други професии.Не ти трябва кой знае какъв умствен капацитет за някои неща особено в домакинството. Неволята учи ;)
А да не говорим, че има хора, чиито заложби не се подчиняват всеобщо възприетото. Жени програмистки бол ;)Да, да, да. Говоря общо взето.
Примерно има 300 мъже и 300 жени на света. От тях 100 мъже ще са програмисти, а от жените 50 ще са програмисти. :D

hardball
08-10-2009, 12:49
Аз бях най- добре с програмирането в класа, господинът директно ми каза, че в повечето компании избират мъже, дори когато не са по- добри и няма смисъл да се моря да го уча това нататък.
Смятай.

Nam3less3
08-10-2009, 12:50
Аз бях най- добре с програмирането в класа, господинът директно ми каза, че в повечето компании избират мъже, дори когато не са по- добри и няма смисъл да се моря да го уча това нататък.
Смятай.Това вече не е правилно.
Сигурно защото си мислят, че една жена сред много програмисти ще предизвика любовни кризи. Като да има жена в подводница :lol:

JekoV
08-10-2009, 14:58
Такам има много причини според мен поради които мъжете се справят доста по-добре с техниката от колкото жените.Първата и най-важна и значима според мен е разликата в остройството на женския и мъжкия мозък.По-точно разположението на отделните центрове и самия им обем.Известно е че жените имат по-слабо развито пространствено възприатие от мъжете по рождение ето защо трудно стават шофиори.От друга страна се стига до паника когато са зад волана защото по-голяма част от тях са с добре развито ляво полу-кълбо, в което са центровете отговарящи за говор,мисел,език и изобщо все функци тясно свързани с интелекта,който се тренират с четене писане решаване на задачи и прочие.Докато дясното кълбо изостава,след което лявото става доминиращо и така ако примерно жена е на път и трябва да предприеме някаква по-нестандартна маневра информацията и минава през лявото полу-кълбо(с прости думи МИСЛИ как да направи маневрата все едно играе шах или чете по учебник,вместо да осети колата ситуацията на пътя да съобрази да прецени нещата и да се остави на итуицията си която за съжаление е център в дясното полу-кълбо на мозъка).И това не се отнася само за шофирането ами и за всичко останало според мен.Но това е просто предположение.Един мъж вижда осеща нещата,една жена вижда и не толко ги усеща колкото залага на знанието да и помогне да се справи с проблема.Разбирасе има хилади изклучения има хора с доминиращо ляво или съответно дясно полу-кълбо както има и много редки случаи на хора с еднакво развити ляво и дясно полу-кълбо и такам.Ако се чудите кое е вашето доминиращо полу-кълбо вижте този линк http://www.novavizia.com/1992.html Това е някакъв вид зрителен тест чрез които се остановява кое е доминиращото полу-кълбо на човек, ако виждате танциорката да се върти по посока на часовниковата стрелка то домониращото полу-кълбо е дясното а обратното ако виждате да се върти обратно на часовниковата стрелка то доминиращо е лявото.

OtherDimension
08-10-2009, 15:03
ааа, не ... :lol:

здрителна измама




















:lol:

Nam3less3
08-10-2009, 15:11
Правилен тест. Аз спадам към качествата, описани от дясната страна, довлен съм :)

stefity
08-10-2009, 15:13
Ми.... аз съм жена, пък на тоя тест виждам, че жената се върти по посока на часовника... и дефакто, дясното ми пуло-кълбо е по-силно развито... 8-) 8-) 8-) а това било типично за мъжете... не вярвам да е много вярно тва...

parampy
08-10-2009, 15:16
Аз пък мисля, че има жени, който си се оправят перфектно с техниката :)

JekoV
08-10-2009, 15:33
ааа, не ... :lol:

здрителна измама




















:lol:

Не ти е толко смешно колкото се правиш но дам наистина думата не е на място но нз само това се сетих освен ако...

hardball
08-10-2009, 17:24
...не се пише така. Идва от "ЗРЕНИЕ", а не от "дера".

ElinoOor
08-10-2009, 17:30
повечето могат.. а ти си сексист :?

jujencetyyyy
08-11-2009, 14:18
някои момичета си го казаха по -горе,просто ни ни интересува...имаме си женски неща ,които пък вие момчетата не можете(всъщтност по скоро нежелание) :?

ameli
08-11-2009, 17:21
кой идиот го е казал ?!

аз пък мога :-P

Extremescream
08-11-2009, 22:43
Оставете това - защо разведена жена спокойно се грижи за децата си сама,а мъжът и за 1 ден да му оставиш да гледа детето откача?Жената може да ходи на работа,да гледа детето,да се грижи за къщата,но мъжът - НЕ.Толкова много жени има инженери,пилоти,архитекти, ристи,боркини,каратистки и т.н
- МЪЖЕТЕ моля ви не се бойте да признаете че не сте нещо повече от жените.Аз още не съм чула за мъж медицинска сестра,стюардеса или нещо такова,така че изводите са ваши.А пък откакто и инвитрото измислиха скоро наистина може и без мъже да се справяме :Д
наистина се надявам, да не си мислиш, че всичко, което си написала е сериозно?
този спор е стар колкото света, но истината е една - мъжа е интелигентният, силният, изкарващ хляба, а жената върти къщата и децата.. това е
с малки хормонални изключения ти гарантирам, че нито един работодател, клиент или командир няма да повери задача на жена-архитект, жена-пилот и т.н.
за юристи жените стават, защото обичат да приказват и да театралничат..
колкото до тогав какво си чула и какво не, чудя се в коя дълбока и вековна гора живееш
днес ще научиш нещо ново - има и стюарди, има и мъже мед. сестри

а колкото до инвитрото, от теб ще стане една страхотна майка, обременяваща с феминистическите си съждения една невинна душа
ами ако се роди момче, какво правим?
ще го обличаш в рокля и ще го кастрираш ли?

Това беше възможно най-глупавият,сексистки и просто малоумен коментар,който бях чела цял ден....
Мъжете са по-интелигентни?Ами тогава защо мамини сладки баловете ви за влизане било то след 7ми клас или университет са по-ниски?Защо вие влизате примерно с 4ка и 5тица,а ние с две 5тици,или 5ца и 6тица.
За физическа сила няма да говоря,така си е,спор няма.Но жените сме точно толкова силни психически,колкото и вие.
Кой изкрава хляба?Ако не си забелязал,в 21ви век по-голяма част от жените носят парите в къщата,или поне точно толкова,колкото и мъжете.Ама и ние гледаме децата,перем,готвим,чистим и тн.А вие какво правите,освен че работите?
И защо според теб жените не стават за пилоти,архитекти и тн-щом са станали,значи са добри в това,което вършат.Аз не мога да стана,просто съм прекалено отнесена.
И да-ставаме за юристи точно толкова,колкото и вие.
И не знам дали момичето живее в горите тилилейски,ама ти явно живееш там.Ако нейното мислене е феминистко,то твоето си е баш неандерталско.

Brunetkaa
08-11-2009, 22:46
защото са твърде глупави и невнимателни...

Значи всички жени са глупави, а мъжете са по-напред така ли?.. :? а тогава защо мъжа търси жена, щом е тъпа 8-)

OtherDimension
08-11-2009, 22:49
обожавам този довод - момчетата изкарвали 4-ки, а момичетата - 5-ци
ами всъщност е точно така, просто защото поради различния си интелектуален капацитет момчето изкарва максимум резултат с минимум усилия, а отличничките не спят по цяла нощ и учат денонощно, докато техните приятели си пийват с компания и пет пари не дават за изпита, просто защото така или иначе ще го изкарат с колкото им трябва ;)
а и фактът, че момичетата съзряват по-рано май не го смяташ
и тези резултати се постигат не само в гимназията, драга ми госпожице
по същия начин седят нещата и в професионален план
това, което един мъж постига почти без да си мръдне пръста, една жена трябва да се бори като лъвица за да го постигне, да се поти, къпе, слага ролон и отново да се поти и труди

ще кажете, уважаема мадам, че говоря общо?
ами точно това правите и вие
все пак простете, ако съм ви засегнал, явно вие съчетавате умения на архитект, пилот, юрист, готвач, катаджия и какво ли още не, с което печелите моите адмирации и дълбок поклон!

pinkisexapilla
08-11-2009, 22:52
Ем вие защо не разбирате от пудри,червила и прически? Така сме устроени :)

OtherDimension
08-11-2009, 22:57
проблемът на младите жени е, че ..... абе, бутат се навсякъде
защо просто не приемат, че има неща, с които не могат и не трябва да се захващат???
това е плод на многовековната борза за доказване пред мъжете, като се започне от Древността и се стигне до наши дни....
уважавам упоритостта и амбицията на жените, но това тяхното понякога преминава границата....

jujencetyyyy
08-12-2009, 06:15
както някой аза,има женски и мъжки работи.определено най-малко 60% от нас жените могат да вършат ,,мъжки'' работи...както и обратното... всичко е въпрос на желание :)

Extremescream
08-12-2009, 08:50
обожавам този довод - момчетата изкарвали 4-ки, а момичетата - 5-ци
ами всъщност е точно така, просто защото поради различния си интелектуален капацитет момчето изкарва максимум резултат с минимум усилия, а отличничките не спят по цяла нощ и учат денонощно, докато техните приятели си пийват с компания и пет пари не дават за изпита, просто защото така или иначе ще го изкарат с колкото им трябва ;)
а и фактът, че момичетата съзряват по-рано май не го смяташ
и тези резултати се постигат не само в гимназията, драга ми госпожице
по същия начин седят нещата и в професионален план
това, което един мъж постига почти без да си мръдне пръста, една жена трябва да се бори като лъвица за да го постигне, да се поти, къпе, слага ролон и отново да се поти и труди

ще кажете, уважаема мадам, че говоря общо?
ами точно това правите и вие
все пак простете, ако съм ви засегнал, явно вие съчетавате умения на архитект, пилот, юрист, готвач, катаджия и какво ли още не, с което печелите моите адмирации и дълбок поклон!

Да,и жените сде потим повече и се трудим повече,заради такива като теб,според които явно не ставаме за нищо,освен да перем,готвим и чистим.За една жена е много по-трудно да бъде взета на работа,отколкото на някой мъж.Това е факт,за жалост.И не говорим само за някаква работа,където се изисква физически труд,а почти навсякъде.Което не е спреведливо.Вие едва ли не може да си бъркате в носа и да получавате всичко наготово,а ние трябва да се бъхтим като за 2ма.Така ли излизат нещата?
И това с оценките ме разби-вие си пиете по кръчмите,ние бъхитим,ама влизате лесно-лесно,а ние-не.Да му имам и равенството.И въпреки това седите и се биете в гърдите колко сте умни,колко сте велики,ама винаги,абсолютно винаги минавате по тънката лайсна.Нямам намерение да споря повече,просто се ядосах прекалено много.
И не се прави на забавен,не се получава.Ние съчетаваме избртоените умения точно толкова добре,колкото и мъжете.Нямам предвид,че всяка жена ги има,но и не всеки мъж ги има.
Но хайде аз да отивам да пера,че очевидно нямам правото да се изказвам.
Това от нормална тема,която даже трябваше да се приема на ебавка премина в егати помията,където всеки маймуноподобен олигофрен може да си повдигне самочувствието,като каже,че жените не струват.

PainMonopoly
08-12-2009, 08:59
защото са твърде глупави и невнимателни...

neocide
08-12-2009, 09:01

PainMonopoly
08-12-2009, 09:07
Е да ама като гледам изводите от темата са, че жените са по- зле от техниката, защото не им се налага да са добри :ДНе им се налага, а и като цяло не са, защото те са добри в други неща, вместо в техниката. Някой професии умствено се отдават повече на мъжете или повече на жените. Жените рядко имат интелект за инженери, както и на мъжете им лиспва интелект за някой други професии.Не ти трябва кой знае какъв умствен капацитет за някои неща особено в домакинството. Неволята учи ;)
А да не говорим, че има хора, чиито заложби не се подчиняват всеобщо възприетото. Жени програмистки бол ;)Бол, да. На 50 души екип, една програмистка. :)

OtherDimension
08-12-2009, 09:15
обожавам този довод - момчетата изкарвали 4-ки, а момичетата - 5-ци
ами всъщност е точно така, просто защото поради различния си интелектуален капацитет момчето изкарва максимум резултат с минимум усилия, а отличничките не спят по цяла нощ и учат денонощно, докато техните приятели си пийват с компания и пет пари не дават за изпита, просто защото така или иначе ще го изкарат с колкото им трябва ;)
а и фактът, че момичетата съзряват по-рано май не го смяташ
и тези резултати се постигат не само в гимназията, драга ми госпожице
по същия начин седят нещата и в професионален план
това, което един мъж постига почти без да си мръдне пръста, една жена трябва да се бори като лъвица за да го постигне, да се поти, къпе, слага ролон и отново да се поти и труди

ще кажете, уважаема мадам, че говоря общо?
ами точно това правите и вие
все пак простете, ако съм ви засегнал, явно вие съчетавате умения на архитект, пилот, юрист, готвач, катаджия и какво ли още не, с което печелите моите адмирации и дълбок поклон!

Да,и жените сде потим повече и се трудим повече,заради такива като теб,според които явно не ставаме за нищо,освен да перем,готвим и чистим.За една жена е много по-трудно да бъде взета на работа,отколкото на някой мъж.Това е факт,за жалост.И не говорим само за някаква работа,където се изисква физически труд,а почти навсякъде.Което не е спреведливо.Вие едва ли не може да си бъркате в носа и да получавате всичко наготово,а ние трябва да се бъхтим като за 2ма.Така ли излизат нещата?
И това с оценките ме разби-вие си пиете по кръчмите,ние бъхитим,ама влизате лесно-лесно,а ние-не.Да му имам и равенството.И въпреки това седите и се биете в гърдите колко сте умни,колко сте велики,ама винаги,абсолютно винаги минавате по тънката лайсна.Нямам намерение да споря повече,просто се ядосах прекалено много.
И не се прави на забавен,не се получава.Ние съчетаваме избртоените умения точно толкова добре,колкото и мъжете.Нямам предвид,че всяка жена ги има,но и не всеки мъж ги има.
Но хайде аз да отивам да пера,че очевидно нямам правото да се изказвам.
Това от нормална тема,която даже трябваше да се приема на ебавка премина в егати помията,където всеки маймуноподобен олигофрен може да си повдигне самочувствието,като каже,че жените не струват.

като е факт и така излизат нещата какво ми се обясняваш!?
хем ми скандираш колко квалифицирана за всичко е всяка жена, хем признаваш превъзходството на мъжа поради качества, които вече съм изброил?
май сама не се разбираш себе си и тезата си
жена, бе, жена....
и докато не престанеш с квалификациите като неандарталец, олигофрен и маймуноподобен ще си переш цял живот
вместо да ръкомахаш и да свиваш юмруци се научи да си малко по-спокойна и стига обижда
аз те провокирам да ми опонираш, а ти не преставаш да обиждаш с всеки твой пост
аама ха!

RichKidsOnLSD
08-12-2009, 09:16
Аз стигнах до извода, че не е лесно да си бял млад мъж днешно време - всички те мразят, включително и жена ти 8-)

Dundy
08-12-2009, 09:22
Аз стигнах до извода, че не е лесно да си бял млад мъж днешно време - всички те мразят, включително и жена ти 8-)
много правилно :razz: .Е не отричам,че мъжете ги бива повече в някои неща,но не мисля,че може да става въпрос за интелектуално предимство.Има глупаци и умници и от двата пола.Физическата сила вече е друг въпрос(то затова не е интересно да гледаш мъжки спортове играни от жени)

ArTanDra
08-12-2009, 09:29
Мъжете се правят на разбирачи, че са много наясно, обаче като се счупи нещо в къщата вдигат рамене и казват "не знам", докато жените си признават, че не са наясно.. Може да има мъже, които разбират от техника, но общи познания, всеки ги има ;) На теория всички много знаят, важно е на практика като стане нещо да знаеш как да отреагираш!

RichKidsOnLSD
08-12-2009, 09:30
^Това, че баща ти не знае как да върже пералнята с контакта е само у вашето семейство, сещаш ли се?

ArTanDra
08-12-2009, 15:10
^Това, че баща ти не знае как да върже пералнята с контакта е само у вашето семейство, сещаш ли се?

Това е просто истината, нещо не ти допада или ? Не се говори само за моето семейство, а това си е просто обществен факт.. не може един мъж да разбира от всякаква техника, това е просто абсурдно !

ZipFail
08-12-2009, 15:19
Мъжете се правят на разбирачи, че са много наясно, обаче като се счупи нещо в къщата вдигат рамене и казват "не знам", докато жените си признават, че не са наясно.. Може да има мъже, които разбират от техника, но общи познания, всеки ги има ;) На теория всички много знаят, важно е на практика като стане нещо да знаеш как да отреагираш!
http://nfsg1.4.forumer.com/a/_post1106.html
:)

RAWRRR
08-12-2009, 15:27
Защото не им се занимава да мислят и ровичкат, понеже по презумпция е мъжка работа и винаги има някой подръка да помогне..

Когато няма помощ наоколо се мъчиш сама,разбира се, ти трябва повече време, защото в живота си не си пипала жици и уред за наличието на ток (забравих му името) , но в крайна сметка се получава..

kitty9410
08-14-2009, 12:45
Братле къв е тоя сексизъм от вас? :lol:

GabiDuff
08-20-2009, 10:32
По-скоро няма интерес и съответно желание да се занимаваш.

^^Горното мнение просто.. ](*,)

\:D/

Ние питаме ли ви защо не разбирате от женски работи 8-)
Техниката си е за мъжете по-скоро, на нас не ни е интересно и следователно нямаме желание да разбираме.

+1

bloodyF
08-20-2009, 15:16
не ни е интересно.Или поне на мен не ми е . :D

Bimmer
08-20-2009, 18:48
Колкото и аз да го правя честно, тъпо е да се слагат всички под общ знаменател.

А относно въпроса ти - те не, че не могат, ами просто не искат. Знаят, че трябва да има мъж наоколо за да помогне и т.н.

И за да не звуча там не знам си как, да напиша, че това е МОЕТО лично мнение.

teenems
08-20-2009, 19:02
Е аз не съм от тях . :wink:

justviko
08-23-2009, 14:23
Въпреки че съм мъж ... на пук на всичко ще защитя жените :-D . Дали мъж или жена ... човек като не иска няма да се научи да борави с техника. Срещал съм мъже които нямат идея от къде да включат PC-то а какво остана за нещо по сложно. Верно по често се срещат жени да са некомпетентни но според мен е просто защото не се интересуват кой знае колко ...

BomberStomper
08-24-2009, 10:22
техната сила с боравенето е У скоростния лост, доставя им истинска наслада!ФАКТ! :-)

BomberStomper
08-24-2009, 10:25
По-скоро няма интерес и съответно желание да се занимаваш.

^^Горното мнение просто.. ](*,)

\:D/

Ние питаме ли ви защо не разбирате от женски работи 8-)
Техниката си е за мъжете по-скоро, на нас не ни е интересно и следователно нямаме желание да разбираме.

+1
/ /\
/ / /
/ / / _
/_/ / / /\
\ \ \ / / \
\ \ \/ / /\ \
_ \ \ \/ /\ \ \
/_/\ \_\ / \ \ \
\ \ \ / / \ \_\/
\ \ \/ / /\ \
\ \ \/ /\ \ \
\ \ / \ \ \
\_\/ / / /
/ / /
/_/ /
\_\/


АДОЛФ ХИТЛЕР ЗА ВАС!

justviko
08-24-2009, 11:37
Battlescarred ти май имаш някакъв проблем с обществото пич ... в 3-4 теми те гледам вече какво пишеш ... ми ти се ебахти изостаналия тип ... не те видях 1 добра дума да кажеш ... все го избиваш на простотия

BomberStomper
08-24-2009, 11:56
Battlescarred ти май имаш някакъв проблем с обществото пич ... в 3-4 теми те гледам вече какво пишеш ... ми ти се ебахти изостаналия тип ... не те видях 1 добра дума да кажеш ... все го избиваш на простотиятова което каза е скандално, самооблей се ;-) :smt115

OtherDimension
08-24-2009, 13:36
Въпреки че съм мъж ... на пук на всичко ще защитя жените
сега ще ти кажа една тайна
добричкият си остава приятеля и рамото, на което плачат момичетата
лошият, колкото и да ги тероризира, най-накрая пак ги чука:)

justviko
08-24-2009, 15:00
хаха добре казано ... ама тук не става вапрос кво ще е последстивто от това какво съм казал ... а просто какво мисля в действителност :)

bog4eto
08-24-2009, 15:52
Не искам просто.Толкова. :-o Ако и тва почнем да правим ние,вие за кво сте ни :D

mgxpower
08-26-2009, 12:22
Ми щот са жени.... аз примерно що немога да боравя с чиниите в мивката ? :lol:Защо данеби да си с меки китки и те е страх да не ги навехнеш? Ако едни чинии не можеш да измиеш не знам просто на къде отива света

deni15
08-27-2009, 08:28
Защото сме жени все пак :D