PDA

View Full Version : Кой е най-хубавия подарък който сте получавали/подарявали.!



JekoV
08-08-2009, 09:02
Такам въпросът е такув кой е най-красивия(хубавия готинития и тн) подарък които сте получавали или вие сте правили с мн любов или не точно? :P Много ми е интересно може даже и снимчици да постнете.Другото което искам да ви попитам от огромно лубопитсвто в по колко време избирате подарък на любимич човек?Много,малко?

Вие Сте :P

KroGh
08-08-2009, 09:44
<- погледни аватара...цялата къща беше в рози..свещи..лично приготвих вечерята и всичко останало..беше незабравимо..а най-големия подарък,който и направих беше моето сърце..жалко,че тя не го оцени ;(

Punisherrr
08-08-2009, 10:46
Първият,който ми подари - малка сребърна кънка на верижка :) ...също толкова скъп ми е и един подарък,който ми донесе без повод - едно малко плюшено golden retriever-че :)

А аз на него.. Нарисувах му една картина на платно за рождения ден. :)

YourPoison
08-08-2009, 10:49
Първият,който ми подари - малка сребърна кънка на верижка :) ...също толкова скъп ми е и един подарък,който ми донесе без повод - едно малко плюшено golden retriever-че :)

А аз на него.. Нарисувах му една картина на платно за рождения ден. :)
аа ти рисуваш ли .. мм супер яко :P

ShtrudeL
08-08-2009, 11:16
хм...не обичам да ми подаряват подаръци О.о Някво незаслужено ми изглежда и ми става неудобно О.о не че има нещо лошо в тва да ти подарят нещо,но аз не обичам. Имам едно плюшено кученце от мойто слънце което си пазя толкова много обаче ии си спя с него,даже не давам да се подритва,дърпа и тормози нищо че е просто плюшена играчка О.о
Инече съм подарявала (не го приемам като подарък но като такова се получи) ...
Тетрадка от 60 листа изписана само с "Обичам те" и на гърба припева на нашата песен "to The Moon And Back"
Изписах сигурно 1 или 2 химикалки като отделно съм ги сменяла периодично понеже го писах и в даскало и в нас и където мога ^_^ Всички в даскало ме мислеха за луда ама те са кретени ^
и така ^_^

walk
08-08-2009, 11:36
i az ne obi4am podaraci... dosta sa mi podarqvali,no ni6to ne moje da se sravni sus hubaviq spomen.. i vse pak za men nai-hubaviq podarak si ostava rozata ^_^

Моля пиши на кирилица занапред
Punisherrr

DeViLgIlrL16
08-08-2009, 15:46
За мен какъвто и да е подарък не би заменил, радостта и хубавите спомени с любимия човек... :smt007

П.п: Стига ми просто да го виждам секи ден... Но е невъзможно... :cry:
Обичам те !!! ... :smt007

Hilary_
08-08-2009, 16:00
От скъпата ми компания (ей тоя мечок на ава ми) е от тях .. и гаджето .. всичк изаедно ми го бяха избрали и аз като го видях се разревах ... после не можех да ги нагушкам един час .. толкова много ме трогнаха ... :-k :smt007

Аз оценявам всеки един подарък ... дори всяко едно цвете, което съм получавала от бившия ... особено когато е без причина се разтапям .. :oops:

А аз съм подарявала .. мм беше една кутия пълна с листчета и на всяко бях написала защо го обичам ... и някъде под тях бях завряла в едно малко стълкено шишенце едно златно ключе за моето сърце ... :-D
А за времето .. амии зависи до колко познавам човека ... ии до колко ми е близък ... но повечето ги правя оригинални ии символични ... :)

Boyd
08-08-2009, 19:27
Най-хубавият подарък, който съм правил, е една сребърна верижка. Беше много хубаво направена и най-важното - хареса се като подарък много.

Подаръци не съм получавал.

freziq
08-08-2009, 20:01
един приятел ми подари двд на 2Pac. изобщо не очаквах и беше супер изненада :oops:
най-хубавия подарък, който съм правила... една приятелка имаше имен ден и събрах наши приятели и отидохме на гости :-D тя очакваше мен и сестра ми, а на вратата й се появихме 15 човека :-D
а на един приятел, който е футболист му поръчах тениска на манчестър юнайтед с неговия номер и име :)

FiRe_LaDy
08-08-2009, 22:13
Ами от един бивш бях получил огромно сърце,което всъщност преди това бях видяла и много си го харесах,но той не знаеше.И когато дойде и ми го подари ... останах без думи.
А сегашния ми приятел ми е правил много подаръци и всеки един от тях ми е адски ценен,но най-много се зарадвах на ланчето с моето име (една пиянска вечер му вметнах случайно,че много искам да си направя такова).И а на него съм правила много подаръци.Единия бях самата аз.Купих огромна червена пандела и си я вързах и мои приятелки дойдоха с мен уж да ме "подарят" на него.Много пъти без повод съм му писала стихчета,прози или просто причните защо го обичам или имам нужда о нго и т.н.
Обикновено за моите подаръци ми отнема много време докато реша какви точно да са.

П.П. И последния подарък,който му направих беше да му купя малка рекламна тениска на любимия му отбор.Много се зарадва,защото не очакваше нещо свързано със футбол от мен ...

TROGDOR
08-08-2009, 22:15
Фекалий в кепе на полицай...

eikichi
08-08-2009, 22:15
Ритник! :grin: Още когато се запознахме! :grin:

SiNiStEr
08-08-2009, 22:29
единственото нещо което съм подарявала ей така на специално за мен момче е презерватив,а той ми подари една мноого яка гривна 8-)

JekoV
08-09-2009, 08:15
единственото нещо което съм подарявала ей така на специално за мен момче е презерватив,а той ми подари една мноого яка гривна 8-)

Oooo da :D :D :D svejo

Hilary_
08-09-2009, 11:32
Подаръци не съм получавал.

:shock: :shock: wtf?? :-o

П.С. Авторе сорка за спама ама не мога да си представя човек, който не е получавал за подарък ... :-o

JekoV
08-09-2009, 11:40
Подаръци не съм получавал.

:shock: :shock: wtf?? :-o

П.С. Авторе сорка за спама ама не мога да си представя човек, който не е получавал за подарък ... :-o

Hilarchee spoko np a po vuprosa spodelqm mnenieto ti :D

DoYouLoveMe
08-09-2009, 14:23
стига ми усмивката му.. :) :-)

sladkalady
08-09-2009, 15:14
Бившият ми беше подарил един огромен букет цветя и вътре беше скрил малка кутийка ,в която имаше сребърен пръстен и обици...До кутийката имаше и картичка с мн.хубаво посление :grin:

m0n4yyy
08-09-2009, 15:53
не обичам да ми подаряват подаръци, аа и аз не правя такива ( нямала съм повод ) .. старая се присъствието ми да е достатъчен подарък за момчето .. :oops: ..

Sunwell
08-09-2009, 18:20
Аз пък обичам подаръци, тълковен речник <3 xD

Whyniser
08-09-2009, 19:30
Не съм получавал..

0nem0retIme
08-12-2009, 17:53
Фекалий в кепе на полицай...

:razz: