PDA

View Full Version : Проблем с приятелката ми



Mem0reX
08-08-2009, 10:07
Хм... щом стигнах до това да пиша във форум за този проблем..значи сериозно съм се отчаял и се надявам някой да даде съвет който да ми помогне до някаква степен. И така .. с приятелката ми бяхме 10 месеца заедно. В началото всичко беше нормално и в един момент почнахме да се караме за най-малкото.. и ставаха огромни скандали за дреболии... и така ... всеки път като се сдобрявахме си казвахме " Повече няма да се караме..." и кфо ставаше.. след няколко дни..айде пак скарани!...и така си се сдобрявахме..докато в един момент тя ми каза, че не иска повече да бъде с мен... и ми излезна с номера че не ме обичала вече..обичала ме само като приятел..Но аз усещам че не е така..усещам че ме обича, но знае че ако се съберем пак ще се караме и не иска да се подлага на това..постоянно караници.Седнах и говорих с нея, обаче като и казвам неща които до сега съм ги казвал и не съм ги спазвал..не вършат работа. Сега излизаме само като пряители и си прекарваме времето страхотно, без никакви проблеми.Мислите ли че е най-добре да останем известно време пряители.. и след някой друг месец да опитам да поговоря пак с нея..? Ако имате някакво мнение по проблема ми ще съм ви благодарен да го споделите ;)

FiRe_LaDy
08-08-2009, 10:23
И аз бях така с моя приятел.Карахме се за най-дребното,но този период премина,макар,че при нас беше доста дълъг.Може приятелката ти да иска малко да си почине от тези неща и след време да опитате отново.Но трябва да сте по сдържани един към друг и някой път да премълчавате някой неща,за да не се карате.Ако усетиш,че нещата отиват пак на там(да се скарате) - брой си на ум до 10 и по-добре нищо не казвай или смени темата.

Mem0reX
08-08-2009, 10:30
ами и при нас този период е доста дълъг... еми работата е там че по едно време бях решил да правя компромиси .. и правех , правех и не се карахме.. обаче ми стана тъпо само аз да правя.. а тя да си прави квото иска...
Много искам да съм отново с нея.. и съм сигурен че мога да променя нещатата..но тя не иска и да чува да сме заедно..Разправя ми "аз с тази връзка приключих вече"...

FiRe_LaDy
08-08-2009, 11:05
С моя приятел бяхме скъсали за известно време и той също твърдеше,че за него съм минало и връзката ни била приключила окончателно за него,ама когато спрях да го търся и нищо не знаеше за мен цяла седмица - ме потърси сам.
Ако искаш отдръпн исе от нея за да видиш дали ще подейства по някакъв начин на нея.И ако има ефект и иска отново да сте заедно...поговори с нея и й кажи,че ако ще сте заедно трябва и двамата да правите компромиси,защото не може само единия да ги прави,а другия да си прави каквото иска и да не се съобразява. :?

Mem0reX
08-08-2009, 11:09
Аз се бях отдръпнал..и тя ме потърси първа като ми писа в скайп..но ми писа просто едно здр.. след което се заговорихме, и тя каза че е искала просто да ме види какво правя.. и че не иска да се събираме

tonity95
08-08-2009, 11:28
Ако искаш отдръпн исе от нея за да видиш дали ще подейства по някакъв начин на нея.И ако има ефект и иска отново да сте заедно...поговори с нея и й кажи,че ако ще сте заедно трябва и двамата да правите компромиси,защото не може само единия да ги прави,а другия да си прави каквото иска и да не се съобразява. :?

Дайте си време .. Определете си перид , в който да не се виждате , изобщо да нямате контакт един с друг , да не се чувате по телефона , да не си пишете и т.н. ... След това се срещнете и хубаво обмислете нещата :)

Mem0reX
08-08-2009, 11:41
Работата е там че ме е страх че през този период ще си намери друг и ще забрави за мен.. а така като излизаме всеки ден като пряители няма да погледне друг скоро...

mariqqqqq
08-08-2009, 11:46
еми да щом така караниците ги няма и си прекарвате добре..дайте си известно време почивка..и тогава прецени как да действаш :)

Mem0reX
08-08-2009, 11:49
ами да и аз така мисля.. че като излизаме като пряители ще види че е възможно да е с мен без да се караме...

ByK
08-08-2009, 12:09
Ами споровете са нормални просто трябва да си отсъпвате да се сдържате и да не се карате ;) Няма връзка без караници повярвай нищо не е мед и масло ;)

freziq
08-08-2009, 12:33
отношенията между гаджета и приятели са различни ;)
може като приятели да не се карате, но когато се съберете отново да изникнат онези малки ''проблеми'', които пораждат гавги ;)
това, че не искаш да й дадеш време, за да видите какво ще стане и се боиш, че ще си намери друг... това означава, че не си сигурен в нейните чувства ;)
малко кофти работа щом до сега сте били заедно...
просто при вас вече няма страст и тръпка ;)
хората след дребни караници се награбват страстнно, а не късат...

Xitap
08-08-2009, 12:46
Много ми е интересно за какво се карате толкова? Къща ли делите, кола ли, деца ли какво? Аз как досега не съм имал караници с НИТО ЕДНА от приятелките си (4 сериозни връзки и много кратки). Когато тръгне да ми се дърви или млъква или хваща пътя. Скандали и глупости. Нямаме си сами проблеми, та си ги и създаваме! Ама това, което сам си направиш, никой не може да ти го направи!

RaZzer
08-08-2009, 13:35
ами да и аз така мисля.. че като излизаме като пряители ще види че е възможно да е с мен без да се караме...

+++

Hilary_
08-08-2009, 15:55
С думи няма да я убедиш ... действия трябват ... :?

И между другото от къде знаеш, че те обича като гадже? В смисъл никога не можеш да си сигурен какво е в главата на някой друг ... :? :-o

Така, че тя ако пожелае да се върне при теб ще го направи .. :-o На сила не става ...

Faces
08-08-2009, 16:06
ами да и аз така мисля.. че като излизаме като пряители ще види че е възможно да е с мен без да се караме...
...или пък че за гадже не ставаш но като приятел си направо безценен и да реши да останете на това ниво.Помисли гаджета-карате се
приятели-разбирате се 8)