PDA

View Full Version : Моля за отговори...



crazyall
08-08-2009, 15:11
Здравейте,
Искам да си изтегля icq 6.5... Някой от вас ползва ли най-новата версия на ICQ... ако ДА: 1. Доволни ли сте или предпочитате skype? 2. Има ли много вируси :D (питам, защото до сега не съм ползвала ICQ) 3. Имате ли някакви проблеми с icq (Какви?!) Ще съм безкрайно благодарна на всеки, които си направи труда да отговори на въпросите ми :-) Благодаря предварително :oops:

crazyall
08-08-2009, 16:59
Някой няма ли да изрази мнение :o

LittleDude
08-08-2009, 17:04
не виждам смисъл от ICQ след като има Skype ... :-o ICQ имах на стария комп дет беше с Windows 98

doomkillerr
08-08-2009, 20:44
не виждам смисъл от ICQ след като има Skype ... :-o ICQ имах на стария комп дет беше с Windows 98

Ами аз да си кажа чесно ICQ-много по ми харесва :) , но отдавна не съм ползвал! Програмата "Skype" - е е*аси бъгавата програма!!! Мисля, че няма човек, който да не е имал проблеми с нея?!?! :?

suitable
08-08-2009, 20:51
Ами ако си държи 3.8 ще се оплаква естествено.. или ако се мъчи с някакви стари версии на 4-ката.. за skype става въпрос..

aloveyou
08-15-2009, 14:52
Здравейте,
Искам да си изтегля icq 6.5... Някой от вас ползва ли най-новата версия на ICQ... ако ДА: 1. Доволни ли сте или предпочитате skype? 2. Има ли много вируси :D (питам, защото до сега не съм ползвала ICQ) 3. Имате ли някакви проблеми с icq (Какви?!) Ще съм безкрайно благодарна на всеки, които си направи труда да отговори на въпросите ми :-) Благодаря предварително :oops:

Аз съм ползвала icq 6.5 и съм доволна,но аз лично предпочитам скайп..
За вируси незнам-аз лично съм нямала..
Нямала съм никакви проблеми :-P