PDA

View Full Version : Еминем-белия крал на черната музика



D12Respect
08-08-2009, 20:56
http://images.usatoday.com/life/_photos/2006/12/20/eminem.jpg
Роден е на 17 октомври 1972 г. в Сейнт Джоузеф, Мисури, САЩ. Когато бил на 12, той и майка му се преместват за постоянно в Детройт, Мичиган. Почитател на рап музиката от малък, Eminem започва да я изпълнява на 14 години. Макар, че напуска училище още незавършил средно образование и започва работа за няколко години, той се съсредоточава над своята музика. Като тийнейджер Маршал често е бил обект на подигравките на останалите в гетото. Изпаднал е за 9 дни в кома след схватка с няколко момчета. Eminem най-напред записва като част от Детройтския дует Soul Intent и прави своя солов албум през 1996 с независимото пускане на "Infinite". Албумът е последван скоро от "The Slim Shady LP", който го изтласква напред в ъндърграунд хип-хопа. Не маловажно е това, че той спечелва известност заради цвета на кожата си, и скоро става познат в рап музиката като следващата "голяма бяла надежда". След изпълнение на фриистайл рап състезание пред Лос-Анджелиската радиостанция, Eminem бива забелязан от Dr.Dre, силен играч на сцената на рап музиката. Dr.Dre подписва договор с Eminem и той става част от звукозаписна компания Aftermath.Dr.Dre започва да работи с младия рапър по ново CD, което съдържа много от песните от стария албум на Eminem "The Slim Shady LP" и от дебюта му "Infinite". "The Slim Shady LP" е пуснат на пазара на 23 Февруари 1999 г. Предшестван от успеха на песента "My name is", албумът печели второ място. С това Eminem получава тройна платина и печели две Grammy Награди - за "Най-добър албум" и "Най-добро солово представяне" ("My name is". Еминем има аналогичен критичен и търговски успех с неговото второ главно пускане, "Marshall Mathers LP" (2000), от който продава близо два милиона копия в неговата първа седмица на пускане и става най-бързия продаван албум за всички времена.

Какво ви е мнението за него? Според мен той е е един от малкото рапъри който правят стойностни парчета в hip-hopa

amk933
08-08-2009, 21:01
Ми честно казано вече не ме кефи, защото не беше толкова комерсиален, а сега взе да си продава гъза за всякакви простотии. От старите му парчета имам няколко, които наистина ми харесват, но новото му творчество не ми допада. Предпочитам Diddy, Notorious B.I.G., R. Kelly, Jay-Z. И вече от по-новите Flo-Rida. Фифти също имаш хубави парчета, но новото е пълен бълвоч. Не, че не слушам и комерсиална музика, просто вече всички взеха да следват един модел и много направени по калъп взеха да се пръкват, та и Еминем и той кривна в тая ниша. :(

eikichi
08-08-2009, 21:09
Само ми обясни жанра - "ЧЕРНА МУЗИКА". Каква е точно? С черни инструменти ли се прави? От афроамериканци ли се създава? Мисля, че няма такъв жанр..

От друга страна. Всепризнат е 2pac, Еминем неможе да му стъпи на малкия пръст. Защо ли?

Защото 2пак пишеше за тежкия живот на негрите в своите песни, а Еминем какво прави? Осмива американските звезди..

D12Respect
08-08-2009, 21:41
Само ми обясни жанра - "ЧЕРНА МУЗИКА". Каква е точно? С черни инструменти ли се прави? От афроамериканци ли се създава? Мисля, че няма такъв жанр..

От друга страна. Всепризнат е 2pac, Еминем неможе да му стъпи на малкия пръст. Защо ли?

Защото 2пак пишеше за тежкия живот на негрите в своите песни, а Еминем какво прави? Осмива американските звезди..
Ами няма рапър който да стъпи на малкия пръст на Pac това всеки го знае.Той че прави Diss-ове срещу тия "звезди" е едно на ръка.Слушай пак Lose Yourself,cleanin out my closet,8 mile,sing for the moment,stan,Guilty Conscience и ще си говорим пак.Щом дре го е създал значи има доста качества

eikichi
08-08-2009, 21:54
Хехе, чувал съм ги и няма нужда да ги слушам пак.

Като цяло, става, но колко са белите рапъри като цяло? Няма кой знае какви фрапиращи изпълнения. Така, че няма какво да се дискутира на тази тема. Безмислица е. ЕминемА е единственият така по-стойностен от бялата раса в рапа.

D12Respect
08-08-2009, 22:02
Хехе, чувал съм ги и няма нужда да ги слушам пак.

Като цяло, става, но колко са белите рапъри като цяло? Няма кой знае какви фрапиращи изпълнения. Така, че няма какво да се дискутира на тази тема. Безмислица е. ЕминемА е единственият така по-стойностен от бялата раса в рапа.
Туко що стана за смях.Cypress hill,immortal technique чувал ли си ги бе?Явно не си ценител на рап музиката

eikichi
08-08-2009, 22:04
Не, не съм и да не съм ценител. Но знам едно, Еминем е доста по известен от тях.

D12Respect
08-08-2009, 22:06
Тогава какво спорим? :) В момента 50 cent e по известен от 2pac.Но по добър ли е? Не разбира се :D :D

poLet0o
08-08-2009, 22:41
50cent бил по известен от 2PAC :shock: :shock: :shock: Немога да повярвам, че го чувам.. :D :D И аз съм фенка на Еминем..ама наистина смятам, че напоследък взе да се излага.. За мен лично в последния му албум да има 3-4 хубави песни..ама всеки с мнението си :P :P [/quote]

D12Respect
08-08-2009, 22:45
50cent бил по известен от 2PAC :shock: :shock: :shock: Немога да повярвам, че го чувам.. :D :D И аз съм фенка на Еминем..ама наистина смятам, че напоследък взе да се излага.. За мен лично в последния му албум да има 3-4 хубави песни..ама всеки с мнението си :P :P [/quote]
В момента за жалост е по известен...... :? И много ми е интересно защо всички сте против Relapse? Има точно 2 лигни We made you и Crack a bottle, всичко друго са здрави песни със ненормални лириги и разбира се изродския бийт на дре.Beautiful спокойно може да се мери с Lose yourself по текст

poLet0o
08-08-2009, 23:20
Абе както вече казах.. всеки с мнението си! Щом смяташ, че 50cent е по - известен от 2PAC - OK..ама това, че в наща мила и чалгарска държава е така незначи, че и по света е така! А колкото до Relapse..нищо против албума нямам..просто смятам, че Еминем може и повече и вече го е доказал..колкото до Beautiful.. вече ми е една от любимите песни :-P :-P

bog4eto
08-09-2009, 05:12
Престанете с тоя с Еминем,защото писва!Супер тъпи,грешни са ви разбиранията,че е единствения бял рапър..ми Cypress Hill,Psycho Realm,Necro,La Coka Nostra,House of Pain...и да не говорим за chicano хип-хопа..боже!Ама вие сте много неорянтирани хорица бе хах :?

И пак-черна музика..многоооо тъпо да си мислиш,че рап се изпълнява предимно от чернокожи,щом не си запознат. 8-)

По темата-Еминем...толкова ме дразни!Преди правеше хубава музика и стойностни песни,а сега и дисовете му звучат повече от тъпо!Е*и му майката... :?

breathless
08-09-2009, 05:21
Единственият рапър, който ми харесва и слушам. :)

DjBaloon
08-09-2009, 06:36
слаби са му новите песни

AutumnTears
08-09-2009, 07:41
по принцип всички изпълнители от този тип са ми противни

poLet0o
08-09-2009, 14:50
Никой не спори за т`ва дали е единствения бял рапар или не.. поне аз де :D:D Ама всеки слуша това което му харесва, като не ти харесва не го слушай и толкова. Няма смисъл да раздаваш правосъдие из форума. ;)

PurpleDream
08-09-2009, 14:57
старите му песни бяха много по- добри...

kamucheto0
08-09-2009, 16:26
харесват ми песните му :)

mariqqqqq
08-09-2009, 16:27
:smt007 :smt007 :smt007

kukli4kata001
11-08-2009, 12:26
Ае майната ви на всички!
Е тва е то ЕМИНЕМ, неговата музика и текстове, кво разбирате вие - едно огромно НИЩО. Той знае как да прави музика, мене лично само неговата музика може да ме успокои и да ми покаже кво заслужавам и къде си ми е мястото.
ЕММММ :smt007 :smt007 :smt007

lenito_sf
11-08-2009, 12:37
50cent бил по известен от 2PAC :shock: :shock: :shock: Немога да повярвам, че го чувам.. :D :D И аз съм фенка на Еминем..ама наистина смятам, че напоследък взе да се излага.. За мен лично в последния му албум да има 3-4 хубави песни..ама всеки с мнението си :P :P [/quote]

и аз ..но май е истина като се замисля .. :(
всяко "смъкнато" на възраст между 10 и 13 години та и по-големите имат шапчици и тениски на 50 стинки , а всъщност не знаят от къде идва хип хопа ,какво представлява, не знаят кой е Тупак , не знаят кой е Б.И.Г .. Знаят Лил Уейнчо и 50 стинки :?
Та по темата ..много харесвам Еминем Like toy soldiers :smt007

GracelessIsDumb
11-09-2009, 07:39
Той ми е любимият рапър,певец,текстописец.Им много смислени текстове,в които пее за себе си,семейството си и осмива всички Холивудски лайна.С нетърпение очаквам новия му албум :-)

monkata95s
11-09-2009, 19:03
Амии аз лично го харесвам много :) . Новия му албум става , макарче има някои смотани песни . Crack a bottle не му е от най-добрите , но мен пък ме радва , защоо на нея имам много хубави спомени ии може би за това :) . Като цяло песните му са сойностни и хубави , но има и някои издънки . Напълно подкрепям по-горните постове , чеЕм не е единствения бял рапър , ноо няма значение :)

LoveRetroMusic
11-09-2009, 20:10
старите му песни :smt049

kukli4kata001
11-10-2009, 23:42
НАЙ-ГОЛЕМИЯ !
+++++++ Еминемммм
:smt007 :-({|= 8-[

epss
11-18-2009, 19:22
ВЕЛИК !!! Ем for life... :smt007 :smt007 :smt007 :-({|= :smt020

NewenaShakur
07-02-2010, 10:26
Тогава какво спорим? :) В момента 50 cent e по известен от 2pac.Но по добър ли е? Не разбира се :D :D

аее лек ти наред ли си ве ти чуваш ли се кво прикааш..50 cent бил по-известен от 2Pac.. 2Pac е безсмъртен и никой никога не е бил по-добър в този стил музика от него и никога няма и да бъде.. тази слава,известност и пари,които е натрупал за отрицателно малкото време,в което е бил на върха никой друг изпълнител не е постигнал за толкова малко време ;]

D12Respect
07-02-2010, 11:17
Тогава какво спорим? :) В момента 50 cent e по известен от 2pac.Но по добър ли е? Не разбира се :D :D

аее лек ти наред ли си ве ти чуваш ли се кво прикааш..50 cent бил по-известен от 2Pac.. 2Pac е безсмъртен и никой никога не е бил по-добър в този стил музика от него и никога няма и да бъде.. тази слава,известност и пари,които е натрупал за отрицателно малкото време,в което е бил на върха никой друг изпълнител не е постигнал за толкова малко време ;]
Ама и ти си много прост! Виж кво съм написал преди да ми отговаряш нещо. Аман от малоумници!

FaRfAlAk
07-02-2010, 21:42
Не мога да разбера,тук пишат само хора,които са слушали макс 10 негови песни и ми спорят,от малък съм фен на Еминем,и знам какво представлява.Как сме малко ние да видите.Никой не меси 2pac,2pac си е 2pac един от най-добрите,не си го избихте от главата.Еминем винаги си имал стил.Бил усмивал звездите пък Тупак пеел за живота,Тупак е уестсайд,а Еминем рапър от Детройт,разликата в лириките е голяма.Еминем винаги ще е най големия.

insane7
07-04-2010, 14:00
еминем еминем бил такъв бил онъкав 50цент бил по известен я стига глупости ве защо всички крадът от пак а защото е най големия преди и за винаги за това еминем кръсти 10 албума крадени от пак няма кво да говорим има 2 3 песнички дет ме кефят но като цяло боклук пак си е пак поне не е крал и за това хората го благотворят и до ден днешен пак завинаги !
кои 10 албума викаш крадени от 2pac?

NewenaShakur
07-08-2010, 21:39
Еминем мн добре не съм му фенка ама има доста добри песни..,но наистина смятам по-добре че Тупак е мъртъв,за да не вижда какво става с музиката му..то не беше Снууп с Лилана,то нв беше Рияна с Еминем.... потресена просто :Х

NewenaShakur
07-08-2010, 21:47
Тогава какво спорим? :) В момента 50 cent e по известен от 2pac.Но по добър ли е? Не разбира се :D :D

аее лек ти наред ли си ве ти чуваш ли се кво прикааш..50 cent бил по-известен от 2Pac.. 2Pac е безсмъртен и никой никога не е бил по-добър в този стил музика от него и никога няма и да бъде.. тази слава,известност и пари,които е натрупал за отрицателно малкото време,в което е бил на върха никой друг изпълнител не е постигнал за толкова малко време ;]
Ама и ти си много прост! Виж кво съм написал преди да ми отговаряш нещо. Аман от малоумници!

малоумник ще викаш на някой друг и + тва говори в женски род...а колкото до това кой е по-звестен...как така реши,че 50 цента е по известен от Пак?

brokeninside13
07-08-2010, 22:13
[quote=poLet0o]
всяко "смъкнато" на възраст между 10 и 13 години та и по-големите имат шапчици и тениски на 50 стинки ,[/b]

Хахахахаххаааа тея кат ги вида и се СПУКВАМ ОТ СМЯХ :lol: :razz: Уникални са ми! Йее вижте мее G-UNIIIIT

NevermoreDev
07-09-2010, 06:56
Аве.....
Вярно Еминем не прави този "олд скул" рап както преди. Промени се, но трябва да отбележим, че имаше проблем с наркотиците,жена си (която се разведе), пролбеми по съдилища заради оная Марая Кери.....
Еми пичиве и мацки как нема да се промени? Та и албуми издава....

stelSs21
07-09-2010, 17:18
Най-великия рапър. :smt007

OtkrovennoBezrazlichna
07-09-2010, 18:02
Преди няколко години беше добър доста даже
ама ся напоследък :?
Той както и Снуп дог станаха толкова комерсялни.. вече спокойно могат да се сложат на един кантар заедно с лил уейн и тея по новите .., чудят се вече кво да измислят и с кой да напраят фючъринг, имам чувството че ще се изсерат и ще си продадът лайното в най скоро време (извинявам се за израза) ... :-|
А колко добри бяха .... !!
ако треа сравня Еминем с някой от Бг-тата със съжаление ще кажа Устата !!! (Пускат тъпи лафчета в които няма смисъл, а са само колкото да има рима, супер прост и комерсиален бийт и всичко тфа като че ли свързано с тиксо от 50 стотинки, за да стане едно цяло) :( [-X

insane7
07-09-2010, 19:12
Relapse наистина не струваше. Особено като чух за 1ви път We made you много се разочаровах, но от Recovery доста песни ми харесват. За мен този албум е добър.
И т'ва сравнение с Устата беше брутално. Къде устата, къде Еминем.. :?

elito0o0o0
07-09-2010, 19:29
Старите му песни само ми харесваХА.. новите = бозица..

OtkrovennoBezrazlichna
07-09-2010, 19:47
Relapse наистина не струваше. Особено като чух за 1ви път We made you много се разочаровах, но от Recovery доста песни ми харесват. За мен този албум е добър.
И т'ва сравнение с Устата беше брутално. Къде устата, къде Еминем.. :?


Добре де малко попрекалих ама наистина някой от неговите песни могат да се сравнят с устата
като се замислиш малко и се заслушаш в текста и го осъзнаваш тва само дето тъпотийте на английски звучат по добре и не прави голямо впечатление ..
Наистина стана мнооо зле Еминема в последните години ама мноо зле
куца му раотата мнооооооооооооооооооооооо оо ! ! ! !

BrainDamage
07-15-2010, 19:50
Тва сравнение на наш'та устичка, с Маршал беше пълната простотия! :( Те нямат никви допирни точки, като начин на изразяване и изобщо като цяло.. Просто беше супер ненужно според мен. ;] А особено относно новия албум пф, явно изобщо не сте се заслушали в текстовете за да твърдите, че работата е много зле и кво ли още не. Това, че е попроменил стила си е съвсем нормално, имайки предвид това, че все пак и той е човек, и той расте. Вече е пораснал дет' се вика, а това налага промени. Както и да е.. Всеки си има мнение, но пак ще кажа че сравнението си е чиста гавра ..ии незнам от къде е изкопано. :)

pyxkawataa
07-16-2010, 12:14
Тва сравнение на наш'та устичка, с Маршал беше пълната простотия! :( Те нямат никви допирни точки, като начин на изразяване и изобщо като цяло.. Просто беше супер ненужно според мен. ;] А особено относно новия албум пф, явно изобщо не сте се заслушали в текстовете за да твърдите, че работата е много зле и кво ли още не. Това, че е попроменил стила си е съвсем нормално, имайки предвид това, че все пак и той е човек, и той расте. Вече е пораснал дет' се вика, а това налага промени. Както и да е.. Всеки си има мнение, но пак ще кажа че сравнението си е чиста гавра ..ии незнам от къде е изкопано. :)

Еваларкатааа :) Точно така.

Еминем е най-добрия. :smt007

maroin
07-16-2010, 18:08
Еминем е един смешник.Какъв крал е тая продажна к...а.Ще прави дует с рияна,кога да чакаме дуета с хана монтана.Преди беше някой,отличаваше се от пасмината,сега е точно като всички останали.Тупак сигурно се обръща в гроба като гледа тоя смешко как се подиграва с рап музиката.Да в момента еминем е американския еквивалент на нашия клоун устата.

NewenaShakur
07-18-2010, 22:18
Еминем е един смешник.Какъв крал е тая продажна к...а.Ще прави дует с рияна,кога да чакаме дуета с хана монтана.Преди беше някой,отличаваше се от пасмината,сега е точно като всички останали.Тупак сигурно се обръща в гроба като гледа тоя смешко как се подиграва с рап музиката.Да в момента еминем е американския еквивалент на нашия клоун устата.

За момента може да се сравни с Устата..,но славата парите и музиката,която имаше зад гърба си преди все още го задържа.а тва за тупак винаги съм го казвала и винаги ще го казвам,че си остава найй-великия !...ТУПАК ШЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯ САМ АКО МОЖЕШЕ ДА ВИДИ КВО СТАВА С НЕГОВАТА МУЗИКА БЕ ХОРА РАЗБЕРЕТЕ ГО ! ; )
а дуета с хана монтана и аз го чакам хааха

lmao
07-19-2010, 21:50
Ще ми дадете ли един пример от последния албум, който ви звучи като песен на устата
супер интересно ми е
мерси :)



аа и бтв Cypress Hill са група...

stefan1
09-17-2010, 12:08
най-добрия рапър на всички времена - уникална лирика, уникален глас, единствения му кусур е, че се друсаше.
А бе Д-р Дре си знае кого да прави известен

RainMan
09-21-2010, 14:55
Преди няколко години беше добър доста даже
ама ся напоследък :?
Той както и Снуп дог станаха толкова комерсялни.. вече спокойно могат да се сложат на един кантар заедно с лил уейн и тея по новите .., чудят се вече кво да измислят и с кой да напраят фючъринг, имам чувството че ще се изсерат и ще си продадът лайното в най скоро време (извинявам се за израза) ... :-|
А колко добри бяха .... !!
ако треа сравня Еминем с някой от Бг-тата със съжаление ще кажа Устата !!! (Пускат тъпи лафчета в които няма смисъл, а са само колкото да има рима, супер прост и комерсиален бийт и всичко тфа като че ли свързано с тиксо от 50 стотинки, за да стане едно цяло) :( [-X



Еминем е един смешник.Какъв крал е тая продажна к...а.Ще прави дует с рияна,кога да чакаме дуета с хана монтана.Преди беше някой,отличаваше се от пасмината,сега е точно като всички останали.Тупак сигурно се обръща в гроба като гледа тоя смешко как се подиграва с рап музиката.Да в момента еминем е американския еквивалент на нашия клоун устата.

За момента може да се сравни с Устата..,но славата парите и музиката,която имаше зад гърба си преди все още го задържа.а тва за тупак винаги съм го казвала и винаги ще го казвам,че си остава найй-великия !...ТУПАК ШЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯ САМ АКО МОЖЕШЕ ДА ВИДИ КВО СТАВА С НЕГОВАТА МУЗИКА БЕ ХОРА РАЗБЕРЕТЕ ГО ! ; )
а дуета с хана монтана и аз го чакам хааха

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Хора ЗАМЛЪКНЕТЕ... ЗАВИНАГИ :razz: Еминем ще ми сравнявате с устата.. това показва колко РАЗБИРАТЕ :razz: :razz: :razz:

sladkish_14
09-21-2010, 15:38
'RainMan' няма начин всички тотално са откачили ;)

Lachyss
09-21-2010, 17:47
Прочетох доста и наистина огромни глупости тук. Сравнение с Устата ?! Вие да не сте се побъркали бе ?
Наистина Relapse беше голяма издънка, както и дори той го казва. Но ако очаквате да стигне това което беше преди - спрете, лично аз мисля че не е възможно след всичко което преживя. Както беше казал той преди да пусне Relapse - Не мога да ви кажа на коя стъпка от живота си съм, дали искам да правя рап или да спра ... Лично аз знаех, че албума му няма да е нищо особено. Но новият албум е наистина много добър, отново е на невероятно високо ниво откъм текстовете, единственото което мога да критикувам са бийтовете на песните. И не знам какъв ви е проблема, че е направил песен с АРиана - писахте за Cypress Hill, ами те не направиха ли песен с онзи ръб Pitbull ?

LifeFitness0
09-21-2010, 18:30
Тръгна към поп музиката ,а не толкова към рапа.Не казвам ,че са лоши песните му.

RainMan
09-22-2010, 15:24
'RainMan' няма начин всички тотално са откачили ;)

True true.. То устата дори не влиза в раздел МУЗИКА, пък те тръгнали да сравняват.. Пълна излагация :lol:

sladkish_14
09-22-2010, 16:10
Всички са му фенове, когато има хитови парчета и е на върха, а когато направи нещо ново нетипично за него и то не е толкова добро, колкото предишното 'вече не сме му фенове' и вече 'не е толкова добър' ..
Какво значение има албума, той рапира така както рапираше преди 5 години, така че другото няма значение.

OtkrovennoBezrazlichna
09-22-2010, 16:11
Даже и предишните му песни не го правят достоен да го наричате ''белия крал на чернача музика'' има много други бели, много по - добри от него
Защо по дяволите му трябваше да прави песен с риана и лил уейн
тва показва колко комерсиален е станал !

Torn
09-22-2010, 17:19
Най-великият просто, друг като него скоро няма да има.

When Michael jackson died the world was at shock. People took their own lives, many millions mourned. our elders hurt.

When Eminem dies, the world will feel his last breath across their necks. We will shiver when we see his name, hear his words, cherish his lyrics. Millions will mourn, the king of rap will be dead.

Eminem is young, but hey. People die everday, and in that note I pay the greatest respects to this legend, before its too late

Това е истината. (bow)

RainMan
09-23-2010, 16:18
Даже и предишните му песни не го правят достоен да го наричате ''белия крал на чернача музика'' има много други бели, много по - добри от него
Защо по дяволите му трябваше да прави песен с риана и лил уейн
тва показва колко комерсиален е станал !

Дори това, че направи песни с Уейн и Риана не го правят комерс. Той никога няма да бъде комерс, винаги до болка искрен и истински, най-добрия лирик на всички времена. Това е истината независимо дали ви харесва или не :)


Най-великият просто, друг като него скоро няма да има.

When Michael jackson died the world was at shock. People took their own lives, many millions mourned. our elders hurt.

When Eminem dies, the world will feel his last breath across their necks. We will shiver when we see his name, hear his words, cherish his lyrics. Millions will mourn, the king of rap will be dead.

Eminem is young, but hey. People die everday, and in that note I pay the greatest respects to this legend, before its too late

Това е истината. (bow)

Евала :) Shady 4 Life :smt007

OtkrovennoBezrazlichna
09-23-2010, 16:32
Даже и предишните му песни не го правят достоен да го наричате ''белия крал на чернача музика'' има много други бели, много по - добри от него
Защо по дяволите му трябваше да прави песен с риана и лил уейн
тва показва колко комерсиален е станал !

Дори това, че направи песни с Уейн и Риана не го правят комерс. Той никога няма да бъде комерс, винаги до болка искрен и истински, най-добрия лирик на всички времена. Това е истината независимо дали ви харесва или не :)

Правят го комерс и то много
и не е най - добрия лирик на сички времена
ти ако слушаш само него
естествено, че за теб ша е най - добрия ...

sladkish_14
09-23-2010, 16:39
O, мили Боже, какъв трогателен спор. И толкова излишен..
RainMan просто се откажи, няма смисъл да доказваш, на който и да е какво е направил и не е Еминем, за да си променят мнението за него.

chezer
09-23-2010, 16:57
Нищо лошо към Еминем нали,ама вие повечето му фенове не знаете много работи за хип-хопа и естествено,че всеки си има мнение,но вие не знаете какви рапъри е имало,за да твърдите кой е най-добрия
Примерно вие знаете ли доктор дре първо в коя група е бил и така нататък,но вие не сте длъжни да знаете тези работи,само ми е дразнещо такова когато някой започне да спори за рап с мен а слуша еминем и тупак.А кой ви каза,че cypress hill са бели хаха.Както и да е,вие явно не знаете за nick javas,beastie boys,house of pain и т.н.
Но според мен Еминем не струва,не заради друго,уменията си ги има,но пазара го развали иначе първия му албум от 96 ми харесва,а фифти цент може да си забие кол в гъза,въпреки,че ме кефи негова песен от новия албум нооо няма значение.Така,че ако сте фен на еминем,не ме занимавайте да говорите за тази музика.
Приятен ден

BlackEyedPeas
09-23-2010, 16:58
...

When Eminem dies, the world will feel his last breath across their necks. We will shiver when we see his name, hear his words, cherish his lyrics. Millions will mourn, the king of rap will be dead....

Това е истината. (bow)

Тц, тц, ама и Вие в к'ви филми се вкарвате, не е истина! :? Еминем дъ кинг ъф рап? Че е добър, добър е, но чак пък да е НАЙ?!

RainMan
09-24-2010, 16:10
O, мили Боже, какъв трогателен спор. И толкова излишен..
RainMan просто се откажи, няма смисъл да доказваш, на който и да е какво е направил и не е Еминем, за да си променят мнението за него.

Просто са възмутително големи разбирачи, не мога да се сдържа :shock: :-D Както и да е приключвам спора аз, не искам да се дразним излишно.
И все пак... Shady 4 Life :smt007

OtkrovennoBezrazlichna
09-25-2010, 07:22
^ Явно не можеш или не искаш да приемеш, че има и по - добри от еминема ;]

RainMan
09-25-2010, 11:50
^ Явно не можеш или не искаш да приемеш, че има и по - добри от еминема ;]

Ами защо да вярвам в нещо, което не съществува? Не виждам смисъла :)

OtkrovennoBezrazlichna
09-25-2010, 13:05
Остани си в заблуда щом толкова искаш :-o :booooomb: :booooomb:

chezer
09-26-2010, 05:01
http://www.upload.tc/download/86953/01-big_l-put_it_on.mp3.html
помисли дали пък наистина не е най-добрия рапър съществувал някога
Big L Rest in Peace!

EmiNeMgIrL
09-26-2010, 09:45
THE BEST :smt007 :smt007 :smt007

ecstazy
09-26-2010, 10:09
Не съм му фенка, в смисъл не слушам рап, но се случва веднъж на високосна да си пусна негова песен. Забелязала съм, че текстовете му са уникални. Толкова смислени... Иначе за мен е глупаво да има дует с Риана.

JZfan
09-27-2010, 18:45
Според мен е Jay-Z , но и Eminem си го бива.

RainMan
09-28-2010, 07:57
Остани си в заблуда щом толкова искаш :-o :booooomb: :booooomb:

Защо продължаваш да упорстваш? Стана банално. Не съм заблудена, знам защо го харесвам и ти не можеш да ми промениш мнението за него. ТОЧКА :)

OtkrovennoBezrazlichna
09-28-2010, 12:46
Остани си в заблуда щом толкова искаш :-o :booooomb: :booooomb:

Защо продължаваш да упорстваш? Стана банално. Не съм заблудена, знам защо го харесвам и ти не можеш да ми промениш мнението за него. ТОЧКА :)

Упорствам щото постоянно казваш, че е най - добрия, 4 лайф дъ бест и подобни
и не те карам да си промениш мнението
ти си го харесвай ама не натрапвай тва че бил най ;)

FuckedUp
09-28-2010, 21:33
Такива простотии прочетох тука, че :shock:
Устата? :shock:
Още от малък лешпер ме запалиха по Ем и сигурно го слушам вече 5-6 год., гледал съм хиляди интервюта, микстейпс..А няк'фи дето слушали 10 песни и викат - "Тоя не струва"..бла..бла..
Pac е пял за живота си.
50 стинки пее за пари.
За Лил Уейн няма да коментирам..пълен посерко..
Слушайте Sing for the moment, Marshall Mathers, Lose yourself..................
Вземете му изслушайте дискографията после пишете пак :) Т'ва, че е направил дует с Риана не го прави комерс, fuckers..
Все пак, за мен KING OF RAP няма, но 2Pac заслужава мястото..

RainMan
09-29-2010, 09:47
Остани си в заблуда щом толкова искаш :-o :booooomb: :booooomb:

Защо продължаваш да упорстваш? Стана банално. Не съм заблудена, знам защо го харесвам и ти не можеш да ми промениш мнението за него. ТОЧКА :)

Упорствам щото постоянно казваш, че е най - добрия, 4 лайф дъ бест и подобни
и не те карам да си промениш мнението
ти си го харесвай ама не натрапвай тва че бил най ;)

Спри се, бе жена :lol: Ти какво търсиш в тема "Еминем-белия крал на черната музика" при положение, че не го харесваш? С нахалство към прогрес, а? Няма да ти се получи, не разбра ли... На чист български ти казвам - като не го харесваш не влизаш в теми свързани с него. Толкова ли е сложно? :-D



Слушайте Sing for the moment, Marshall Mathers, Lose yourself..................
Вземете му изслушайте дискографията после пишете пак :) Т'ва, че е направил дует с Риана не го прави комерс, fuckers..

Най-после нещо смислено след всичките простотии \:D/ :)

OtkrovennoBezrazlichna
09-29-2010, 11:52
ае чоек не съм казала че не го харесвам
каах че не е белия крал на черната музика и не е най добрия!! ЧОВЕК!!!

thevampirediaries
09-29-2010, 13:19
Обожавам гооо !!! :-) :-) :grin: :grin: :grin:

NewenaShakur
11-07-2010, 11:07
commerciiiiiiiiiaaaalllllll

forbiddenrose
11-15-2010, 20:04
Слушам го още от детската градина .. любимия ми изпълнителл .. 8)
Според мен той създава супер смислени песни .. даже и лигавите му песни ме кефят на макс 8-)

minionka
11-15-2010, 21:41
:-) :-) :-) :smt049 :smt049 :smt049 ЕмИНЕмМмммМММммМ!!!!!! {{{{}}}}

LoveLetter
11-15-2010, 22:01
Еминемката си го бива, ама не е баш крал.

LevskiForever
11-16-2010, 16:01
За мен той е един ВЕЛИК рапър .. :smt007

ri41
11-16-2010, 18:56
не всички негови песни ми харесват, новите с Риана са много добри, както и I'm not afraid, не следя цялостното му творчество

bebe7o
11-18-2010, 05:36
не всички негови песни ми харесват, новите с Риана са много добри, както и I'm not afraid, не следя цялостното му творчество


Новата с Т.I. All she wrote също пръскаааа. Иначе и за мен Еминем е най-добрият. :)

JZfan
11-18-2010, 09:30
Иска му се да е най-добрият 8)

BrainDamage
11-18-2010, 11:00
^Задръж си ограничените коментари най-добре. Като се изказваш поне подкрепи тезата си с някоя друга дума, че съвсем смешно звучиш/изглеждаш.

JZfan
11-18-2010, 11:43
1-во е прехвален (чувал съм много по-добри от него , предимно рапъри от старата генерация)
2-ро той е бял (мисля че ако беше черен нямаше да е толкова известен .)
3-то се развали кат рапър (започна да прави песни с Риана :lol: )

BrainDamage
11-18-2010, 15:51
Не мисля, че това че е бял е от чак толкова голямо значение. Факт е, че ако Дре не беше повярвал в подрастващия Маршал, ако не беше видял таланта му, и ако нямаше смелостта да "пожертва" кариерата си един вид заради бялото момче на рапа, много хора нямаше дори да са чували за Еминем. Факт е обаче и това, че Маршал просто си е най-добрия лирик! Наистина единици са хората, които умеят да боравят така с думите. Друг факт е, че той е до болка искрен в песните си, и именно това много му помага в кариерата, защото искреността е нещото, което привлича феновете /поне мен ;d/. Просто си казва тва което мисли, без значение на кого ще се хареса и на кого не. Доста често той не казва всичко направо, а човек трябва да вникне за да разбере същността на думите му. Тва са неща, които го правят наистина един от най-добрите в тоя бранш и изобщо не мисля, че е прехвален. Всичко си го е заслужил по един или друг начин.

gagamuga
03-03-2011, 20:32
Я замълчете всички!!! Големи критици сте се извъдили в тоя форум нещо :smt021

BlackEyedPeas
03-03-2011, 20:58
Я замълчете всички!!! Големи критици сте се извъдили в тоя форум нещо :smt021

:lol: :lol: :lol: