PDA

View Full Version : Един въпрос



Konfucii
08-08-2009, 21:48
Какво да взема на една приятелка тя има рожден ден днес, а пък утре ще черпи, тоест тя ми е колежка от работата познаваме се от скоро обаче всички ще и вземат разни подаръци и аз се чудя дали да и взема нещо и се чудих дали да не и зема една картичка? и да и напиша някво пожелание, дали ще изглежда странно или ще се зарадва тя е на 23 дайте съвер моля ви :)

eikichi
08-08-2009, 21:59
Хм, харесваш ли я? 8)

Май я харесваш, щом се чудиш. :grin:

Ами аз ти предлагам да е нещо малко, но стойностно, което да покаже, че не си и безразличен. Ако знаех дали тя има симпатии към теб, бих ти препоръчал това:

Скрий някаква любовна картичка, на която пише, че искаш да излезете или да и направиш изненада ( та да е заинтригувана ) и я скрии в някой малък подарък.

Амаааа, тва е само ако има нещо така м/у вас..

Дано съм помогнал.

Faces
08-08-2009, 22:00
Не няма да изглежда странно просто мил жест...но кво общо има това с любовта е братче :D

mitternacht
08-08-2009, 23:17
:-o Цвете?Ама дали само цвете или цвете с нещо?Ай дон'т ноу..... може цвете с някакво подаръче наистина за спомен....

Tokra
08-08-2009, 23:21
Еми на колежка какво може да и купиш, цвете и една от ония закачливи гипсови скролчета със съркастични поговроки и слогани, :)

freziq
08-09-2009, 10:48
купи и обици :)

rozovsluncho
08-09-2009, 10:52
Хм, харесваш ли я? 8)

Май я харесваш, щом се чудиш. :grin:

Ами аз ти предлагам да е нещо малко, но стойностно, което да покаже, че не си и безразличен. Ако знаех дали тя има симпатии към теб, бих ти препоръчал това:

Скрий някаква любовна картичка, на която пише, че искаш да излезете или да и направиш изненада ( та да е заинтригувана ) и я скрии в някой малък подарък.

Амаааа, тва е само ако има нещо така м/у вас..

Дано съм помогнал.

Или може би сложи картичката примерно в чантата и :-D Издебни я докато отива някъде и я напъхай вътре после като се прибере ще я види :-D и ще е приятно изненадана
Айде успех :-)

AceXe
08-09-2009, 11:16
Купи й дезодорант със сапун... Многозначително е :D

Сега сериозно. Напиши хубава картичка и я подари заедно с някакво мъничко цвете в саксия. Мани ги резаните буренаци от цветарниците. Вземи нещо мъничко, красиво и по възможност миризливо цвете. И картичката я прикрепи към саксииката. Успех :)