PDA

View Full Version : Пълна леща е ситуацията във форума.



ivelinnka
08-09-2009, 07:01
Темата е подобна на тази в teenslove :)
Забелязали ли сте колко сексуално необразовани са връстниците ни и как задават възможно най-глупавите въпроси? Постоянно откривам теми написани от 16-17 годишни момичета, които питат дали ако гаджето им свърши върху гърдите им ще забременеят. :razz: Или пък момче което пита дали ако членът му е накривен на ляво е някакъв проблем. До там ли стигнахме? Да искаме съвет от хората във форумите как да си сложим превръ3ката? :grin: Да е*а тез тъпи кадъни. Не мислите ли и вие така? :)

spanki
08-09-2009, 07:10
Темата е подобна на тази в teenslove :)
Забелязали ли сте колко сексуално необразовани са връстниците ни и как задават възможно най-глупавите въпроси? Постоянно откривам теми написани от 16-17 годишни момичета, които питат дали ако гаджето им свърши върху гърдите им ще забременеят. :razz: Или пък момче което пита дали ако членът му е накривен на ляво е някакъв проблем. До там ли стигнахме? Да искаме съвет от хората във форумите как да си сложим превръската? :grin: Не мислите ли и вие така? :)
значи братле (или пиче) прав/а си ама ко да праич съдбъ баце ...

BePoHuKa
08-09-2009, 07:32
Ами..аз мисля,мисля..че превръзка се пише със З. :) Другото е задаване на отговори както се вика. ;)

VerryBerry
08-09-2009, 08:27
човек все от някъде трябва да се образова,нали?Никой не се ражда научен :-|

YourPoison
08-09-2009, 08:40
никой не се ражда научен .. но наистина повечето въпроси,които задават са много глупави ...

dif4u1912
08-09-2009, 09:17
по-добре е да се пита не мислиш ли ?? от колкото точно ето тези както ти се изрази 16-17 годишни да се мислят за много вещи в занаята а всъщтност да са пълен фуш....

nefchi_bs
08-09-2009, 09:56
Аз пък мисля,че е по-добре да пита и да я/го погаврят малко,но да разбере.Отколкото да не знае,тогава стават още по-големи филми :)

suitable
08-09-2009, 09:58
Ами той този сайт си е един кръговрат - раждат се нови дечица, порасват, регистрират се тук и задават тъпите си въпросчета, ние отговаряме, нови се раждат и така нататъка.. ; ) ..но все пак се научават доста работи.. и спокойно можем да кажем, че сайта си помага до известна степен..

mitternacht
08-09-2009, 09:58
леш.... леш..
и тия нищо-не-знаещите почват да се праскат редовно от по на 13-14!
Чудно как нямаме страшно повишена раждаемост :-D
За това пък имаме ултра-мега-гига-тера-повишена ку*веност!
:o

eikichi
08-09-2009, 11:00
Нее.. :shock:

Моля ви се, защо не прекръстим раздел "СЕКС" в раздел "ЕБАВКА"!? :?

И без това има толкова излишни и безмислени теми, на които аз и някой други от форума си правим кефа с иронизиране и саркастични забележки..

:lol: :lol: :lol:

AceXe
08-09-2009, 11:02
Знаеш ли защо се стигна дотук... Защото преди когато нямаше Интернет децата комуникираха малко или много с родителите си. А сега абсолютното невежество го има точно заради дистанцията между родителя и детето. За съжаление този проблем ще се задълбочава и все пак добре е, че пак питат тук и все пак търсят начин да разберат.

eikichi
08-09-2009, 11:08
От една страна проблема е там.

От друга страна - те са мързеливи сополанковци, които НЕ мислят!

Може ли да има тема - "пенисът ми къс ли е?" или нещо от рода.. Има си толкова много материали с цел да се прочетат и да разберат, ама кой да се поинтересува!

Отностно родителите - сами са си виновни, всъщност в днешно време, ако се поставиш на тяхно място и те не са особенно свободни и си имат хиляди проблеми.. Те всъщност се опитват да говорят понякога, но децата им се дърпат. Лапетата са ш*****и конформисти и зависят от мнението на останалите, мислят си че всичко е лесно.. ама нямат грам мозък в тиквите си..

AceXe
08-09-2009, 11:12
От една страна проблема е там.

От друга страна - те са мързеливи сополанковци, които НЕ мислят!

Може ли да има тема - "пенисът ми къс ли е?" или нещо от рода.. Има си толкова много материали с цел да се прочетат и да разберат, ама кой да се поинтересува!

Отностно родителите - сами са си виновни, всъщност в днешно време, ако се поставиш на тяхно място и те не са особенно свободни и си имат хиляди проблеми.. Те всъщност се опитват да говорят понякога, но децата им се дърпат. Лапетата са ш*****и конформисти и зависят от мнението на останалите, мислят си че всичко е лесно.. ама нямат грам мозък в тиквите си..

Не са всички така, но донякъде си прав/права. Децата един път дистанцират ли се от семейството си, защото то е много заето, просто започва да се учи от другите хора. И ако те не са добронамерени и компетентни, накрая въпросните хлапета стават само за улицата.

MakeMeLaugh
08-09-2009, 11:16
А е то било голям кеф да се заключва бе...
Ей сега ще те оправя и теб :smt106


Ти може вече да си имаш изградена база данни за кое как се случва в секса, но повечето потребители тук са тепърва подрастващи тийнове и имат нужда от знания и опит, които търсят тук и е нормално да ги получат.

И аз сега да те питам за температурната заивисмост на електропроводимостта при диелектриците и полупроводниците и движението на електроните и дупките наред с примесите в тях и започна да ти се смея как се пулиш и отваряш уста няма да е много нормално и да ти е приятно нали...
Нещо, което не си го чул няма как да го знаеш ;) Тук е мястото да го чуеш.

Аре размислете се с тия глави малко..