PDA

View Full Version : Един малък проблем за вас и голям за мен !!!



bigclass
08-09-2009, 09:24
Хелол гайс имам един сериозен проблем и ви моля за съвет. До преди 1 година нямаше проблем, сексуалния акт се въртеше около час, час и половина- два (тек) . А сега в момента има няма 30 минути - и това е много. Незнам защо така се получава и пробвах някой работи и медикаменти който в началото помагаха като например левитра но вече не. Чудя се ако сменя жената дали нещата ще се оправят не че не си я обичам но без хубав секс няма и хубава връзка. :booooomb: Ако има някво пръскало дето да убива желанието в мен да карам по бързо и по здраво и е пробвано от някой от вас ( щото в секс шоповете е трагедия да си говориш с някви дечица ) Ще съм много благодарен ако сподели. Може и някоя дама ако знае някоя техника и тя да каже своето мнение.

Ufff
08-09-2009, 09:28
че кво му е по 30 мин на тек? :?

bigclass
08-09-2009, 09:35
Принципно нищо но горе писах че е макс 30 мин може и по маллко да е което е лошото.

AceXe
08-09-2009, 11:07
Точно това е... Поемайки медикаменти се стимулираш и имаш повече енергия. Но след известна употреба, започваш да привикваш и ти трябва повече, за да си набавиш същото количество енергия. Като дрогата е.

beliqsmok
08-09-2009, 11:36
Ползвай от ония презервативи Durex Performa .. а и преди време даваха по телевизията някви спрейчета за задържане .. поинтересувай се .Надявам се да съм бил полезен

П.П. Наслаждавай се дори и на 30-минутния секс , все пак можеше и без него :)

bigclass
08-09-2009, 12:09
То хубаво да се наслаждавам но приятелката ми много много не се наслаждава и от там идва проблема !!! за това искам съвет как да си върна старата форма на секс машина :D :smt032 8-[ 8-[ 8-[

BigFakeSmile
08-09-2009, 13:42
'' Чудя се ако сменя жената дали нещата ще се оправят не че не си я обичам но без хубав секс няма и хубава връзка.''


^^ ти си боклук бе

Sh@d0w
08-09-2009, 13:59
Хелол гайс...

За тези които не знаят английски ще преведа какво се опитваш да кажеш:

От английски - gays [гайс] =гейове
-guys [гъйс] =момчета,братлета

Пиши на родния си език не се излагай да пишеш на английски като неможеш... :shock:

AceXe
08-09-2009, 14:05
Хелол гайс...

За тези които не знаят английски ще преведа какво се опитваш да кажеш:

От английски - gays [гайс] =гейове
-guys [гъйс] =момчета,братлета

Пиши на родния си език не се излагай да пишеш на английски като неможеш... :shock:

Хмм не е точно така... Чуй по американските филми как казват "гей", като "е"-то е някакво средно между "е" и "а". А "гайс" си е чистото - хора. Поне на америкън английски мисля, че е така.

suitable
08-09-2009, 14:08
..гей си звучи чисто и ясно - гей, а другото "guys" си звучи с "а", но клони и към "ъ"..

PLEYGIRL
08-09-2009, 14:12
Много кофти момент.... Колко често го правите?? Ако прекалено често има полов акт по-бързо се свършва. Давай го по бавно и да намалите свирките например. Но жената няма нищо общо...

bigclass
08-09-2009, 14:25
^^ ти си боклук бе[/b]

ае не е точно така щото без хубав секс една жена започва да си търси друг заместител така че погледнато реално аз помагам и на нея.



Хелол гайс...

За тези които не знаят английски ще преведа какво се опитваш да кажеш:

От английски - gays [гайс] =гейове
-guys [гъйс] =момчета,братлета

Пиши на родния си език не се излагай да пишеш на английски като неможеш... :shock:

Смятам че ако напиша ГЪЙС никой нямаше да разбере какво всъщност съм написъл. и щеше да се чуди какво е това гъйс но явно ти си по прозорлив и се обиди. Идеята беше за хора а не за гейове!!! 8) 8)

bigclass
08-09-2009, 14:29
Много кофти момент.... Колко често го правите?? Ако прекалено често има полов акт по-бързо се свършва. Давай го по бавно и да намалите свирките например. Но жената няма нищо общо...

Ми в седмицата 1 - 3 пъти когато се засечем да не сме на работа. А това за жената го писах като въпрос не че искам да я сменям но нямам избор нали разбираш ако на нея не и харесва тя ще ме смени.

shokoto91
08-09-2009, 15:05
пф вие сте големи комплексари мъжете. Ако те обича няма шанс да те смени. Какво е това мислене "кой превари". Дори и тя да те остави какво от това. Толко ли е важно да я изпревариш?
Тренирай на чикии да издържаш повече. Съсредоточи се. Проблема ти е че приятелката ти явно те е опознала много добре и знае какво ти харесва и те възбужда много. В началото не е било така. Мое мнение.
Пробвай спрейчета. Сменайте по често позите. Удължи любовната игра така, че да е достатъчно възбудена преди това и да може да свърши и при по къс секс. Правете го по-бавно. Разнообразявайте ситуациите.

amk933
08-09-2009, 15:07
Хелол гайс...

За тези които не знаят английски ще преведа какво се опитваш да кажеш:

От английски - gays [гайс] =гейове
-guys [гъйс] =момчета,братлета

Пиши на родния си език не се излагай да пишеш на английски като неможеш... :shock:

Хаха пак спецовете по английски. Момчето го написа много точно. Точно гайс е хора, момчета, а гейс е гейове. За справка учил съм английски 13 години и уча в американско училище и думи като гайс, фолкс и т.н. ги чувам по 50 пъти на ден. Изобщо не клони към ъ, ами си е баш така с а-то - гайс. Човекът си го написа идеално и друг път не се изказвайте неподготвени. ;)

По темата: Durex Performa, и както ти казаха спрейове за задържане би трябвало да те оправят. Ако не има си хапчета от рода на виаграта, но не ти ги препоръчвам, защото са вредни за сърцето. ;)

Sladurcho
08-09-2009, 15:20
Не можах да разбера какво се хванахте за това как е написал гАйс :-x
по темата: "Ако има някво пръскало дето да убива желанието в мен да карам по бързо и по здраво" ми то не мисля че е до пръскалото а до желанието ти как искаш да го правиш ама си е мое лично мнение. вземи си някакво спрейче и когато го правите с приятелката ти гледай по често да сменяте позите за да издържаш повечко... и определено по дълга любовна игра от твоя страна ,че да може и на нея да и е кеф.. успех!

shadowOne
08-09-2009, 22:05
Хелол гайс...

За тези които не знаят английски ще преведа какво се опитваш да кажеш:

От английски - gays [гайс] =гейове
-guys [гъйс] =момчета,братлета

Пиши на родния си език не се излагай да пишеш на английски като неможеш... :shock:
толкова си прост че не може повече от тва кой те е учил на ангийски не знам ама си много зле и не прави забележки като дори ти не си компетентен а относно поздрава си беше точен здравейте приятели, хорица все тая и се произнася гайс а gays се произнася между а и е.

Xitap
08-09-2009, 22:13
Авторе, аз не съм го имал този проблем, НО мога да ти предложа решение. Когато ти идва, просто се опитай с мисловен "тласък" да го забавиш. Не мога да ти го обясня точно. Другия вариант е физически да го притиснеш под гема за кратко и силно. Трети вариант, който съм виждал да правят приятели е хапането (на бузите си или езика или устните). Явно им помага. При всеки е различно, но според мен всичко е психика и се контролира. За мен секса идва от мозъка, а не от хуя. Но може и от ЕГН-то да е вече, знам ли...

BePoHuKa
08-09-2009, 23:55
Хелол гайс...

За тези които не знаят английски ще преведа какво се опитваш да кажеш:

От английски - gays [гайс] =гейове
-guys [гъйс] =момчета,братлета

Пиши на родния си език не се излагай да пишеш на английски като неможеш... :shock:

Хаха пак спецовете по английски. Момчето го написа много точно. Точно гайс е хора, момчета, а гейс е гейове. За справка учил съм английски 13 години и уча в американско училище и думи като гайс, фолкс и т.н. ги чувам по 50 пъти на ден. Изобщо не клони към ъ, ами си е баш така с а-то - гайс. Човекът си го написа идеално и друг път не се изказвайте неподготвени. ;)
Сшадоу имаше предвид, че ако се следва начина на писане, а не този на изговаряне (в случая, автора искаше да напише думата по начина, по който се изговаря) ще се пише гъйс. Просто стана недоразумение. ;)

bigclass
08-10-2009, 00:36
пф вие сте големи комплексари мъжете. Ако те обича няма шанс да те смени. Какво е това мислене "кой превари". Дори и тя да те остави какво от това. Толко ли е важно да я изпревариш?
Тренирай на чикии да издържаш повече. Съсредоточи се. Проблема ти е че приятелката ти явно те е опознала много добре и знае какво ти харесва и те възбужда много. В началото не е било така. Мое мнение.
Пробвай спрейчета. Сменайте по често позите. Удължи любовната игра така, че да е достатъчно възбудена преди това и да може да свърши и при по къс секс. Правете го по-бавно. Разнообразявайте ситуациите.

Какво се захванахте с това че искам да я сменям :) просто искам да разбера защо от преди нормалното час час и половина паднах на 30 мин. а това че ако я сменя дали ще се оправя беше само въпрос и пример дали може да е от тва едно не беше напълно изчепателнно :) а за това че съм написал гайс а не гъйс няма никакво значение щото всички разбрахт че говоря за хора и до момента не съм чул в нито един филм някои да газва уатс ъп гъйс

batko19
08-15-2009, 21:19
Възможно е действително да сте си писнали 1 на друг, възможно е да го приемаш на несъзнателно ниво като някаква рутина и оттам да идва "проблемът". Опитайте нови неща. Купи и някакво бельо, което теб мн те кефи и си я представяш с него, т.н.
Не вярвам да е от възрастта ти, най-малкото защотото това е тиийн форум и ако пише някой с мн преминал тази граница.. сещаш се, кофти е - за всяка възраст си има форуми.
Успех