PDA

View Full Version : Помощ ;(;(



pandaMASSACRE
08-09-2009, 11:33
Знам че темата не е за тук и предварително се извинявам, обаче спешно ми трябва информация относно "раничка" на шийката на матката.
Скоро бях на гинеколог и той ми каза че имам и че трябва да отида за цитонамазка. Въпросът ми е тази "раничка от какво се получава точно и само от възраста ли е? Има ли значение дали човек прави секс или не? А и ако не се лекува какво може да стане от тази "раничка". Моля ви помогнете ми защото умирам от страх а и баба ми пък е имала рак на шийката на матката и в момента съм с нереалния филм. Чела съм някакви неща за цитонамазка и за пап теста ама нищо не разбирам. Моля ви ако някой е имал такъв проблем да сподели. И не не съм питала майка ми, защото не искам да я притеснявам и не няма да и кажа поне до след цитонамазката. :smt022 :smt022

Extremescream
08-09-2009, 11:41
Омг,в раздела за здраве го има като ВАЖНА ТЕМА!
Чети малко
Голям праз като имаш раничка.И аз имам.

Но ето ти сайт,не съм чак толкова зла
http://www.cervarix.bg/?gclid=COGxls6_lpwCFcgSzAodBxzRgw

MakeMeLaugh
08-09-2009, 11:44
Правиш много лошо и работиш против себе си с това, че не си усведомила майка си.
Ами, ако и те я имала и знае отоговора ти... а ти трепериш тука.
Повярвай ми, на майка ти ще й стане по-зле, ако разбере в последствие.
Постъпваш глупаво!


И спазвай правилата на форума, дразнещо е за другите.

LovelyGirl
08-09-2009, 11:46
Не се притеснявай, не е чак толкова сериозно, колкото си мислиш.
Много жени ги имат.
Моя съученичка имаше и я махнаха.Каза, че не я е боляло, просто е било неприятно.Мисля, че само с една процедура я бяха махнали.

pandaMASSACRE
08-09-2009, 11:47
Съжалявам че пиша в този раздел, обаче на другото място (за рака на маточната шийка) никой не ми беше отговорил. И аз съм си реценила да не и казвам значи си имам причина, а и не съм малка. И да голяма работа е за мен, защото гинеколожката ми го каза все едно съм тръгнала да умирам а и на мен ми пука за здравето ми и нямам намерение да се влача с това нещо цял живот.

AceXe
08-09-2009, 11:49
Правиш много лошо и работиш против себе си с това, че не си осведомила майка си.
Ами, ако и те я имала и знае отоговора ти... а ти трепериш тука.
Повярвай ми, на майка ти ще й стане по-зле, ако разбере в последствие.
Постъпваш глупаво!


И спазвай правилата на форума, дразнещо е за другите.

+1

vampire_girl_
08-09-2009, 11:50
Чувала съм от поне 6-7 момичета за подобно нещо.
Не ти помагам с отговора си,но просто много приятелки и техни приятелки имат такива ранички,така че явно е често срещано...

rozovsluncho
08-09-2009, 11:51
http://bulgaria.firstvisit.org/14d.asp?id=61883&girl=5&doctor=female&docname=Dr

Прочети тук,добре е обяснено :) успокой се малко,не е нужно да се притесняваш толкова много най-много да си докараш някой инфаркт :P :-) :-) :-)

Extremescream
08-09-2009, 11:52
Съжалявам че пиша в този раздел, обаче на другото място (за рака на маточната шийка) никой не ми беше отговорил. И аз съм си реценила да не и казвам значи си имам причина, а и не съм малка. И да голяма работа е за мен, защото гинеколожката ми го каза все едно съм тръгнала да умирам а и на мен ми пука за здравето ми и нямам намерение да се влача с това нещо цял живот.

And?Значи грешката е на лекарката ти.Ми почети в интернет,ппрочети книга,нещо!Говори с майка си :?
Не,просто ми писна от такива лигли.....Вместо да седиш пред компа и да се плашиш,прочети нещо по темата или отиди говори с лекарката си за това

amk933
08-09-2009, 11:53
По-адекватни отговори би получила в раздела "Здравословни Проблеми". Чудя се защо модераторът не премести темата!!? :smt102

Иначе не прилича на нещо сериозно. След като ще ходиш и на гинеколог за изследвания от какво се притесняваш? :)

pandaMASSACRE
08-09-2009, 11:57
първо не съм лигла и четох много по темата и за цитонамазката, но не получих отговор али има значение воденето на полов живот и дали може да довете до рак.
И не съм лигла защото се занимавам с оправяне на собствените си неща. Питам ви вас защото искам отговор, а не критикуване. А ти по-добре ако само ще ме оплюваш- не пиши.

pandaMASSACRE
08-09-2009, 12:00
По-адекватни отговори би получила в раздела "Здравословни Проблеми". Чудя се защо модераторът не премести темата!!? :smt102

Иначе не прилича на нещо сериозно. След като ще ходиш и на гинеколог за изследвания от какво се притесняваш? :)
притеснявам се защото ходя за едно а ми откриват и второ и после трето.
така ми каза, че ми е обърната и матката и сега и за тази рана.
Колко по-добре ми беше като нямах и цикъл, защото не ми дрънкаха такива страшни неща.

ПС: мерси за инфото до сега. Аз нямам познати с такива проблеми.

Extremescream
08-09-2009, 12:05
първо не съм лигла и четох много по темата и за цитонамазката, но не получих отговор али има значение воденето на полов живот и дали може да довете до рак.
И не съм лигла защото се занимавам с оправяне на собствените си неща. Питам ви вас защото искам отговор, а не критикуване. А ти по-добре ако само ще ме оплюваш- не пиши.

И какво ти е заниманието?Да питаш хора по форумите.По принцип лекарят ти трябва да ти обясни всичко.Ми аз ти сложих линк към сайт за това!И как така не разбираш какво пише?Ми да си чувала за папилома вируса?И как се предава?И изобщо лекарят ти малоумен ли е?

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0+%D0%B D%D0%B0+%D1%88%D0%B8%D0%B9%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0 +%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%82 %D0%B0&meta=&aq=1s&oq=rani4ka+ Ето в гугъл за раничката

pandaMASSACRE
08-09-2009, 12:11
ТОВА Е ЗА РАК.
А аз питам за раната.
Казват че рака няма симптоми, значи няма и "ранички".
И съм чувала,защото една позната си би ваксина и обсъждахме това.
И НЕ ПИТАМ ХОРАТА ПО ФОРУМИ. За първи път питам за нещи и ебати отношението.

Extremescream
08-09-2009, 12:12
ОH,FOR THE LOVE OF GOD!
Дъъъъъългият линк е за РАНИЧКАТА !

pandaMASSACRE
08-09-2009, 12:14
да видях, все още не съм сляпа. Мерси

LovelyGirl
08-09-2009, 12:17
ОH,FOR THE LOVE OF GOD!
Дъъъъъългият линк е за РАНИЧКАТА !

Няма тема, в която ти да не се заяждаш с някого.
Като не ти харесва нещо, можеш да го кажеш по по-нормален начин.

Extremescream
08-09-2009, 12:26
ОH,FOR THE LOVE OF GOD!
Дъъъъъългият линк е за РАНИЧКАТА !

Няма тема, в която ти да не се заяждаш с някого.
Като не ти харесва нещо, можеш да го кажеш по по-нормален начин.

Ми да почете малко момичето.От това,което чета ми се струва,че гинеколога и е идиот.Как може да не обясни на момичето за какво става дума?Аман от тъпи хора значи.

А и в повечето теми се заяждам,защото ето как БИ трябвало да се търси:
1.Лекар (ако е за здравословен проблем)
2.Книги
3.Чичо Гугъл
4.Форуми...
А ако не успееш да зацепиш за какво става дума след като си минал през 1,2 и 3... :?

LovelyGirl
08-09-2009, 12:34
Да, за гинеколога и аз си го помислих, особено като каза по какъв начин и го е съобщил.Направо я е стресирал.

Казвай си винаги какво мислиш, просто не го прави по този начин, защото отсрани е грозно.Не взимай толкова навътре чуждите проблеми и не се изнервяй заради тях.

:)

Extremescream
08-09-2009, 12:38
Да, за гинеколога и аз си го помислих, особено като каза по какъв начин и го е съобщил.Направо я е стресирал.

Казвай си винаги какво мислиш, просто не го прави по този начин, защото отсрани е грозно.Не взимай толкова навътре чуждите проблеми и не се изнервяй заради тях.

:)

Знам,просто много мой приятелки са много зле и покрай тях съм получила невроза от подобни въпроси.... :(