PDA

View Full Version : Пълна Упойка



smallbab
08-09-2009, 12:06
Здравейте
трябва да ида на зъболекар,но както повечето хора умирам от страх при вида на машики и други подобни.За това искам пълна упойка тъй като даже имам 3 проблемни зъба и да ми ги оправят на веднъж.Искам да питам дали някой е минал през това,дали е опасна(защото и това чух) и колко допълнително трябва да струва :)

amk933
08-09-2009, 12:28
Същия случай като мен. Да може с пълно упойка в клиника "Медстом" и Медицинска Академия. Около 100 лв допълнително се плаща. Вредна, вредна колко да е вредна? На дали повече от всички нерви, които ще убиеш в притеснения и страх преди това. Аз лично ходих и на психиатър за фобия от зъболекари, защото съм припадал и сега пия хапчета преди да ходя, които ме оспиват. Бият ми челюстна упойка почти в гърлото и ми изтръпва цялото чене. Но трябва да имаш някой да те води, защото като нищо може да си заспиш в автобуса. Другият вариянт е лазерен зъболекар, при който абсолютно нищо не се усеща, дори не знаеш кой зъб ти работят, но пломбата е между 80 - 140 лв. И това съм пробвал и наистина не боли изобщо. :)

Sun4o19
08-09-2009, 23:47
Ми упойката вреди, ама иначе без нея още повече боли....

storex
08-10-2009, 01:45
Абе пробвай да се задоволиш с местна упойка и докато те човърка зъбаря си мисли, че всичко ще свърши много скоро и няма да го помниш после, тва е моят съвет, успех!

BePoHuKa
08-10-2009, 02:22
Абе спокойно бе. Каква пълна упойка,само да се тровиш. ;) Като ти сложи местна упойка, всичко ти изтръпва и няма да усетиш абсолютно нищо. Не се притеснявай- с днешната технология вече всичко е измислено. :)