PDA

View Full Version : Подарък за момче



bebygirl
08-09-2009, 19:57
Предложете подарък за 2 рият ни месец на мом4е 8)

stefity
08-09-2009, 20:02
Бира, стриптийз и страстно фелацио! 8) Ще бъде впечатлен!

bebygirl
08-09-2009, 20:03
:Д стига де аз сериозно питам :P

Pliok0019
08-09-2009, 20:09
От това по-сериозно.

SunFl0w3r
08-09-2009, 20:10
не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?

bebygirl
08-09-2009, 20:15
не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ? :? :? :?

SunFl0w3r
08-09-2009, 20:31
не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ? :? :? :?

ееех детски му работи.Представяш ли си като пораснеш и си имаш сериозен приятел или съпруг и когато трябва да плащаш сметки,за деца,за дрехи,за храна и т.н едва ли ше ти е до подарък на всеки 30 дни,а?

bebygirl
08-09-2009, 20:40
не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ? :? :? :?

ееех детски му работи.Представяш ли си като пораснеш и си имаш сериозен приятел или съпруг и когато трябва да плащаш сметки,за деца,за дрехи,за храна и т.н едва ли ше ти е до подарък на всеки 30 дни,а?
АПФ ТИ ГАДЖЕ ИМАШ ЛИ ЗНАЕШ ЛИ КВО Е ТРЪПКАТА ИЛИ ПОНЕ В НАЧАЛОТО НА ВРЪЗКАТА АЕ ГЛЕДАИ СИ РАБОТАТА!Като няма да помагаш не ми флуди :o

bebygirl
08-09-2009, 20:45
о я си гледайте работата!Май незнаете кво е да обичате и да държите на някого!Какво лошо да отделиш за лубимия човек някой друг лев за подарък,за спомен от теб :booooomb: ???????

stefity
08-09-2009, 20:46
Оооо... :) Ти си от 2 месеца с него и вече го обичаш... Мхмммм :)

Blab
08-09-2009, 20:55

льобов ли бе да я упишеш

bebygirl
08-09-2009, 20:58
не,че незнам , имам идеи,но искам още и да може за 2 месеца да се обикне човек.То или става или не и за 1 секунда понякога може да стане както се казва.Ходих с 1 човек преди него 8 месеца и мога да кажа ,че не го обичах и не е било както с този!
Бе кво да ви обеснявам ,нямам време за губене за хора ,които само исакт да се заяждат

Blab
08-09-2009, 21:01
а може ли да се познае?
парадокс?

SunFl0w3r
08-09-2009, 21:08
не мисля че 2 месеца е срок който трябва да с еотбележи с подарък...тогава на първата годипнина какво ще правиш? 2 месеца нито е кръгло число нито нищо от какъв зор подарък?
МИ ТОЙ ЩЕ МИ ПОДАРИ СПОРЕД ВАС АЗ СЪС ПРЪСТ В УСТАТА ЛИ ДА СЪМ ? :? :? :?

ееех детски му работи.Представяш ли си като пораснеш и си имаш сериозен приятел или съпруг и когато трябва да плащаш сметки,за деца,за дрехи,за храна и т.н едва ли ше ти е до подарък на всеки 30 дни,а?
АПФ ТИ ГАДЖЕ ИМАШ ЛИ ЗНАЕШ ЛИ КВО Е ТРЪПКАТА ИЛИ ПОНЕ В НАЧАЛОТО НА ВРЪЗКАТА АЕ ГЛЕДАИ СИ РАБОТАТА!Като няма да помагаш не ми флуди :o

айде много моля 8)

UnaBletoLoVeU
08-09-2009, 22:57
Оооо... :) Ти си от 2 месеца с него и вече го обичаш... Мхмммм :)

Еми, нормално...Аз моят приятел на първия час заедно го обожавах. Просто защото се бях влюбила година преди да тръгнем :D И сме си вече 20 месеца заедно. А подаръци си подарихме за 6те месеца и то, защото той замина да работи на морето и аз му подарих едно албумче с пергаментови листи, вътре залепих 10 наши снимки, написах 10 мили неща на 10те страници и сложих едно сърчице с надписче. На годишнината също подарък. Това беше :) Плюс един-два подаръка без повод, те са най-сладките.
Особено да ти подарят сърце, в което има преплетени вашите 2 букви, като заедно образуват "h", за heart(сърце); нещото, което си измислила далеч преди да тръгнете в дъългото време, когато ти се е искало да се сети за теб. Да ти го подари на терасата на хотела, като пред вас е светещият морски курорт, а във водата се отразява пълната луна. Ето това беше най-якият начин да ми подари нещо, което беше 93579486230 пъти по-ценно за мен от всяка джунджория(както и да се пише), ако ще и за 100000 лева.

SunFl0w3r
08-09-2009, 23:20
Оооо... :) Ти си от 2 месеца с него и вече го обичаш... Мхмммм :)

Еми, нормално...Аз моят приятел на първия час заедно го обожавах. Просто защото се бях влюбила година преди да тръгнем :D И сме си вече 20 месеца заедно. А подаръци си подарихме за 6те месеца и то, защото той замина да работи на морето и аз му подарих едно албумче с пергаментови листи, вътре залепих 10 наши снимки, написах 10 мили неща на 10те страници и сложих едно сърчице с надписче. На годишнината също подарък. Това беше :) Плюс един-два подаръка без повод, те са най-сладките.
Особено да ти подарят сърце, в което има преплетени вашите 2 букви, като заедно образуват "h", за heart(сърце); нещото, което си измислила далеч преди да тръгнете в дъългото време, когато ти се е искало да се сети за теб. Да ти го подари на терасата на хотела, като пред вас е светещият морски курорт, а във водата се отразява пълната луна. Ето това беше най-якият начин да ми подари нещо, което беше 93579486230 пъти по-ценно за мен от всяка джунджория(както и да се пише), ако ще и за 100000 лева.

wow kasmetliika si :-P tva e mn mn romanti4no i sig me4tata na vs momi4e

bebygirl
08-10-2009, 23:48
br kusmet naistina :-D

jujencetyyyy
08-11-2009, 15:37
супер ,къметлийка отвсякъде! а сега към въпроса на момичето :) верно можеш да измислиш нещо без да се охарчваш !например направи колаж,със ваши снимки, както късметлийката каза може и да надпишеш послания ...незнам това ми хрумва :grin: :) {{ успех}}

bebygirl
08-13-2009, 21:45
mi ve4e sum my podarqvala na6a snimka [;

BomberStomper
08-13-2009, 22:18
.. йедна свиркя

Sasha2k8
08-13-2009, 22:57
Сигурна ли си, че има смисъл да му подаряваш подарък за втория ви месец заедно!? За годишнина да, но за някакви месеци...нооо както и да е де.. щом си решила - ти си знаеш. Вземи му нещо символично и малко. Някакъв сувенир който да му напомня за теб :)

0nem0retIme
08-13-2009, 22:59
с пръст в устата - не, но с пишка 100% ще си...

:shock: :razz: :razz: :razz: