PDA

View Full Version : Първият път и ...?



Babyto1995
08-09-2009, 19:45
Значи от няколко дена вече не съм девствена.След като го направихме с гаджето ми след няколко дена посетих гинеколог за профилактичен преглед ,а не затова дали съм бременна или не.Беше много как да кажа интелигиентен човек,поговорихме за всичко затова от кога правя анален секс,вагинален и такива неща.Даде ми съвети за контрацептиви,лубриканти и как понеже съм доста стегната по негови думи е добре да използвам лубрикант ,абе с една дума за всичко.Исках да го попитам и нещо друго,но се улисах и забравих, а именно цикълът ми е бил редовен до момента на дефлорацията ми ,възможно ли е сега да ми закъснее или ще ми дойде отново точно на датата?И мислите ли,че ако ми закъснее за по нататък пак ще се нормализира?

Babyto1995
08-09-2009, 20:18
Не съм ходила на гинеколог заради това ,че съм правила секс.Това си е просто профилактичен преглед,а това че съм правила секс е съвпаднало с ходенете ми при лекаря е просто съвпадение!!!!!

t0d1t0
08-09-2009, 20:19
мисля че донякъде темата е поредната детска ебавка с нас по-сериозните потребители :lol:
\:D/
А по-темата , ако някой ще чете - Да възможно е да ти дойде по-рано , но после би трябвало да се нормализира :)

MrBig
08-09-2009, 21:08
Айде моралистите ревнаха в глас...Абе тука няма ли модератори бе ей или се зкалючват теми изборно.Момичето зададе конкретен въпрос,а вие го оплюхте.И тук 90% са ги отворили на 14 ,голяма работа станало.А ти Титинка,че не ходиш на профилактични прегледи при гинеколог може да си докараш големи главоболия някога.
Babyto1995 ,напълно е възможно да ти закъсне,но за след това не знам.Тук трябва да ти отговорят момичетата ,които са преживели това,а не некви заядливи аморални кукли!

Koleo
08-09-2009, 21:39
Eвала MrBig ей тва е .... не че удобрявам на 14 години да прави не само секс ами и пълна програма едва ли не ама... нали за това е сайта... и много правилно за заядливите кукли :grin: :-D

woo
08-09-2009, 21:41
според мен е възможно (think)

beliqsmok
08-09-2009, 22:18
Възможно е споко :)

SummerRain
08-10-2009, 07:58
По темата- Да, възможно е да има някаква промяна в цикъла ти, но ако ти закъснее за всеки случай си направи един тест.

Nadelina
08-10-2009, 08:48
^ Колкото и да е Ненормално да прави секс на 14, ние какви сме да я съдим? Коментарите със заядлив подтекст са напълно излишни и безсмислени. Това, че ние ще кажем, че не е нормално, по-скоро ще я накара да прави повече секс, а не да се вразуми, защото в очите и ние не разбираме и и се бъркаме в живота и т.н. (познато!). Иначе по темата - да, нормално е да ти се смени датата на цикъла.

swords1010
08-10-2009, 10:53
Не виждам логика да ти закъснява. :)

3oPuTy
08-10-2009, 11:14
Напълно нормално си е ;) Спокойно!
След първия ми път цикъла ми закъсня с около седмица и от тогава близо 2 години си ми идваше все на новата дата.После няколко месец не бях правила секс и започна да ми подранява с по 2-3 дена ... След като започнах да правя секс с новия ми приятел също се промени и от тогава все не ми идва на една и съща дата :? А с по 2 дена по-късно от предишния път :)

GabisiTa
08-10-2009, 11:40
Не се притеснявай, нормално е :)