PDA

View Full Version : Мнението ви за ученето в Бургас



shushinkata
08-09-2009, 21:18
Тази година ще съм студентка в Бургас. Бих искала да ви питам какво мислите за самия град. Съжалявам, че пускам тук темата, но незнаех къде другаде да го направя.

zagadkataa
08-17-2009, 00:03
http://www.bourgas.tk/

ето тук виш за кво стаа вапрос :D мн от тфа не е верно ама ... повецхето е истина ... градът на мотресите и безсмъртните :D

BrainlessROCKBABY
08-17-2009, 10:21
ам, СИГУРНА ли си, че не е вярно? Щото аз направо се учудих колко е истина просто! Особено за "Абсолюта" и питбулите, и адидасите, и у-щата...

hrisis
08-17-2009, 11:31
Аз не съм от Бургас, ама като цяло градът много ми харесва. Един от любимите ми градове е... Страхотен град :)

rachel_billson
08-17-2009, 16:50
Аз съм от Бургас и си го харесвам много. :-) Щом не си от Бургас се надявам да ти хареса и да свикнеш тук. :)

NeverTheSame
08-17-2009, 18:10
Доста вярно си е това,което пише за Бургас в тоя сайт.
Все пак ти казвам да не се влияеш от това,защото тея `моди` [тка да ги нарека] са `модерни` само из средите на 12 - 17 годишните.
Не вярвам да си засегната от адидасите мутресите и всичко останало ;)

FuCkInBuBbLeGuM
08-17-2009, 21:17
http://www.bourgas.tk/

ето тук виш за кво стаа вапрос :D мн от тфа не е верно ама ... повецхето е истина ... градът на мотресите и безсмъртните :D

леле ужас :D то излиза че там най- големите отрепки оцеляват :lol:

freziq
08-17-2009, 21:20
хубав град, но за жалост няма много забавления...

XceSS
08-17-2009, 22:10
И аз от Септември съм студент в Бургас :grin: :grin: :grin: :grin:

MaLkaTa_LaDy
08-17-2009, 22:16
хубав град, но за жалост няма много забавления...
Подкрепям. Но всеки сам може да си прави забавленията. Пък и момичето е тук, за да учи, не да се забавлява. До колко образованието е на ниво тук - няма да коментирам. Това е друга тема.

XceSS
08-17-2009, 22:49
хубав град, но за жалост няма много забавления...
Подкрепям. Но всеки сам може да си прави забавленията. Пък и момичето е тук, за да учи, не да се забавлява. До колко образованието е на ниво тук - няма да коментирам. Това е друга тема.

То и аз по принцип съм да уча, ама се виждам след 2 месеца на масата, с шише в ръка и на Орк.Кристали-Студентски живот 8-)

freziq
08-18-2009, 12:45
хубав град, но за жалост няма много забавления...
Подкрепям. Но всеки сам може да си прави забавленията. Пък и момичето е тук, за да учи, не да се забавлява. До колко образованието е на ниво тук - няма да коментирам. Това е друга тема.


може би ;)
но ако е в свободния...
хмм повечето приети там са ... за купона ;)
общо взето нищо добро за свободния не мога да кажа, но пък хората от други градове го харесват...
мое мнение... по-добре нищо да не се учи, ако ще се учи в бсу ;)

monka
08-18-2009, 13:01
[quote=freziq]хубав град, но за жалост няма много забавления...
Подкрепям. Но всеки сам може да си прави забавленията. Пък и момичето е тук, за да учи, не да се забавлява. До колко образованието е на ниво тук - няма да коментирам. Това е друга тема.


може би ;)
но ако е в свободния...
хмм повечето приети там са ... за купона ;)
общо взето нищо добро за свободния не мога да кажа, но пък хората от други градове го харесват...
мое мнение... по-добре нищо да не се учи, ако ще се учи в бсу ;)

Стига сте говорили на изуст като не знаете за какво иде реч :P

XceSS
08-18-2009, 14:25
Авторката и аз, говорим за ВХТИ-то :)
Някакви мнения за него...?

monka
08-18-2009, 14:42
Авторката и аз, говорим за ВХТИ-то :)
Някакви мнения за него...?

Мисля, че бива. Но като чета мнения из форума на ВХТИ доста стара база, остарели методи и др. Но всеки казва различно, тай че сами ще си разберете. Дано останете доволни!

XceSS
08-19-2009, 00:15
Авторката и аз, говорим за ВХТИ-то :)
Някакви мнения за него...?

Мисля, че бива. Но като чета мнения из форума на ВХТИ доста стара база, остарели методи и др. Но всеки казва различно, тай че сами ще си разберете. Дано останете доволни!

Абе утре отивам да се записвам, па квото стане :)

Nam3less3
08-19-2009, 01:56
http://www.bourgas.tk/

ето тук виш за кво стаа вапрос :D мн от тфа не е верно ама ... повецхето е истина ... градът на мотресите и безсмъртните :DМного се смях като го четох, добър сарказъм и ирония има в това :lol:

freziq
08-19-2009, 16:13
[quote=freziq]хубав град, но за жалост няма много забавления...
Подкрепям. Но всеки сам може да си прави забавленията. Пък и момичето е тук, за да учи, не да се забавлява. До колко образованието е на ниво тук - няма да коментирам. Това е друга тема.


може би ;)
но ако е в свободния...
хмм повечето приети там са ... за купона ;)
общо взето нищо добро за свободния не мога да кажа, но пък хората от други градове го харесват...
мое мнение... по-добре нищо да не се учи, ако ще се учи в бсу ;)

Стига сте говорили на изуст като не знаете за какво иде реч :P

не говоря на изуст ;)
все пак съм от бс ;)
в бсу учат едни от най-големите идиоти...
не го казах директно, за да не засегна момичето, ако ще уча там..
като завършат трудно си намират работа, защото доста хора знаят какво е образованието в бсу ;)
вхти е по-добрият вариант от всички гледни точки... п.с. няма значение каква е базата, щом хората там могат да те научат на нещо :)

monka
08-19-2009, 17:31
[quote=freziq]хубав град, но за жалост няма много забавления...
Подкрепям. Но всеки сам може да си прави забавленията. Пък и момичето е тук, за да учи, не да се забавлява. До колко образованието е на ниво тук - няма да коментирам. Това е друга тема.


може би ;)
но ако е в свободния...
хмм повечето приети там са ... за купона ;)
общо взето нищо добро за свободния не мога да кажа, но пък хората от други градове го харесват...
мое мнение... по-добре нищо да не се учи, ако ще се учи в бсу ;)

Стига сте говорили на изуст като не знаете за какво иде реч :P

не говоря на изуст ;)
все пак съм от бс ;)
в бсу учат едни от най-големите идиоти...
не го казах директно, за да не засегна момичето, ако ще уча там..
като завършат трудно си намират работа, защото доста хора знаят какво е образованието в бсу ;)
вхти е по-добрият вариант от всички гледни точки... п.с. няма значение каква е базата, щом хората там могат да те научат на нещо :)

Учиш в БСУ, завършил си, че знаеш??? Всичко, което написа до тук са все глупости и заблуди :D Това, което са били дадени университети преди, не значи, че и сега е така. Повечето държавни унита отдавна не са това, което са били преди години...А БСУ е много по-добър от много от тях:) А относно вхти изчетох много мнения на студенти, че базата е стара, че начина и нещата, които се преподават също...
И да допалня-в БСУ влизат едни от най-големите идиоти...след семестър-два вече ги няма, или сами са се отказа ли, или отстранени и т.н.

zagadkataa
08-19-2009, 21:06
ам, СИГУРНА ли си, че не е вярно? Щото аз направо се учудих колко е истина просто! Особено за "Абсолюта" и питбулите, и адидасите, и у-щата...

еее истина си е ама зависи с кой ще се забаркаш .. както казаха по рано тя не е дошла да се забарква с нашите "мутри" ... ама може ли само да учи хахаха поне аз не мога нз за вас :D :D

XceSS
08-19-2009, 21:22
Кво те приеха във ВХТИ все пак ?

teenems
08-20-2009, 09:40
да някой дето беше дал сайт още в началото писали писали и кво другите градове китка за мирисане ли са ?! :?
аз живея в Бургас и си е много готин град ... :wink:

XceSS
08-20-2009, 18:09
Тъкмо се връщам от Бургас, вече съм официално студент :smt006 :smt006 :smt006

teenems
08-20-2009, 21:05
Брао брао !
радвам се ,нов съгражданин .

няма да е зле да почерпиш 8-)

XceSS
08-21-2009, 14:50
няма да е зле да почерпиш 8-)

Края на Септември купон в общежитието ! :grin: :grin: :grin: