PDA

View Full Version : Рекорден растеж



Amelly
08-09-2009, 23:09
Иска ми се за месец и половина косата ми да порасне с 10 см и повече.
Затова идвам да моля за помощ,да ми помогнете да ми дадете идеи и рецепти,които при вас са подействали.
Попринцип косата ми е от бързорастящите ,но просто в момента ми е тооолкова къса,че не мога да се гледам и искам бързи и добри резултати.Пробвах хининова вода,но ме виждам резултат,дали това може да се дължи на мраката и вида хининова вода?
Давайте предложения

smileforyou12
08-10-2009, 04:44
За месец и половина не знам, но намерих в интернет ето това....
Маска за бърз растеж на косата

Казват, че след прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата може да порасне с 10 сантиметра!
Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка

Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.

nixx
08-10-2009, 06:15
Тривитаминол и Себорал форте.

ElinoOor
08-10-2009, 06:21
искам да ви кажа нещо за шампоана себорал форте
съдържа лекарства и е предназначен за хора със мазна себорея и гнездев косопад
моля ви се не рискувайте да го ползвате това нещо,толкова е вредно :?

axlbaby
08-10-2009, 07:01
От къде тая мания да си мажете косите с всевъзможни лайна..От тях най-много да останете не само с непораснала коса,но изобщо без коса.

happyfacex
08-10-2009, 08:26
еми аз лично ползвам хининова вода но за бритона всички казват че действала пък може и да е така обаче това на значи че косата ти ще порасне с 100 см. от нея :D сигурно 1 см повече от обикновенния растеж аз разбрах че е 2 см. месечно с хининовата 3 т.е. и ще ти порасне за тва време 4.5 см така ме почакай 3 месеца :? ще го преживееш все :lol: :oops:

hackberry
08-10-2009, 11:02
аз пих едни хапчета пантогар за укрепване на косъма(нещо от сорта)-лекар ми ги предписа ии дооста ми порастна,като се има впредвид,че много бавно расте

BlackBunny
08-10-2009, 11:34
аз пих едни хапчета пантогар за укрепване на косъма(нещо от сорта)-лекар ми ги предписа ии дооста ми порастна,като се има впредвид,че много бавно расте хмм а вредни ли са тея хапчета ? :-o

chaos_
08-10-2009, 20:00
За месец и половина не знам, но намерих в интернет ето това....
Маска за бърз растеж на косата

Казват, че след прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата може да порасне с 10 сантиметра!
Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка

Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.
то хубаво звучи тривитаминол и хининова вода,ама от тая водка няма ли да ти замине косата се питам аз..? :?

pinki
08-10-2009, 20:31
За месец и половина не знам, но намерих в интернет ето това....
Маска за бърз растеж на косата

Казват, че след прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата може да порасне с 10 сантиметра!
Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка

Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.

100% е от водката :lol: (шегувка) маската изглежда хубава, а и нали се сещаш, че за месец ако ти порасне с толкова косата ще отънее и ще се изтощи ? :)

billytalent
08-10-2009, 20:32
Има толкова много теми за растеж на косата,моята на месец расте с по 5-6-7 см,но я мажа с много неща

hackberry
08-10-2009, 20:41
аз пих едни хапчета пантогар за укрепване на косъма(нещо от сорта)-лекар ми ги предписа ии дооста ми порастна,като се има впредвид,че много бавно расте хмм а вредни ли са тея хапчета ? :-o

ха.. що да са вредни :D

оф глупости говоря,на едно място ми беше паднала коса,супер малко беше паднало и ми порастна хаха

chaos_
08-11-2009, 20:58
Тривитаминол- Тва от къде се купува?
А какво точно представлява,нещо като шампоант,ампули ,друго?

BrandNewEyes
08-11-2009, 21:00
^От ветеринарна аптека.
Като олио е и се мажеш в корените, стоиш към 2-3 часа и после го отмиваш.

heiress
08-13-2009, 00:05
Вземи си витамини за коса и прави мазен масаж на скалпа.. може с бадемово масло или тривитаминол.. също и фрикциите с корени от коприва помагат и за растеж.. освен, за косопад и блясък.
:)

kami134
09-09-2009, 07:30
За месец и половина не знам, но намерих в интернет ето това....
Маска за бърз растеж на косата

Казват, че след прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата може да порасне с 10 сантиметра!
Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка

Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.



а може ли вместо водка уиски или ракия например???

titinkaa
09-09-2009, 08:01
Себорал Форте,ползвах го до скоро има ефект при мен,щом като ходихме на училище 2 месеца преди да завършим бях почнала да го ползвам и веднага се забеляза от приятелките ми в даскало,но не само от тях а и от много познати,но сега лятото не съм слагала,оставих косата си малко да почине и ся като почнем даскало пак ще почна да се мажа.Аз го слагам на всяко къпане,демек през 2-3 дена,зависи колко ми е замърсена косата и дали има нужда от миене,е понякога или съм проспускала да се намажа или бързам за някъде и нямам време да се мажа. :)

brokeninside13
09-09-2009, 08:38
За месец и половина не знам, но намерих в интернет ето това....
Маска за бърз растеж на косата

Казват, че след прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата може да порасне с 10 сантиметра!
Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка

Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.


тая маска бих си я направила, обаче ме е страх нещо да не ми се случи с косата... :(

InisMona
09-09-2009, 09:01
^м пробвай само на един кичур,ако опада,ше кажеш и на другите да не се цапат :-D ,мне,не мисля че нещо ще стане,водката е съмнителна-спирт... :neutral: абе,нищо няма да стане,айде,стига :-D

praskovka91
09-09-2009, 09:03
винаги съм имала много тънка коса..но все пак до преди 1 година я смазвах от третиране..но в един момент ме дойаля и спрях преси и всичко вредно..освен,че я боядисвах нищо друго не съм и правила..една приятелка след операция и окапа 1/3 от косата и си купи тривитаминол и и се оправи косата..и аз отидох да си го купя..обаче нямаха тривитаминол..ами нещо подобно"Виалитон"..мазах се около 4 месеца подщи на всяко къпане..и ефекта беше все едно не е моята коса..унилана стана лъскава порасна много...та аз съм много доволна от това чудо..сега със всякакви масла пак я мажа..просто преди бях с удължена коса а сега махнах тресите защото косата ми стана по дълга от тях..просто хора доверете се на тази маска..100% ще деиства..но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ако сте с боядисана коса не слагаите водка ракия или какъвто и да е алкохол..казвам ви го от опит.като си измиете косата няма да има и помен от боята..за целта пак тривитаминол и хининова вода..може малко да се загрее на микроволнова..намазва се и слагате ако трябва 2 торби и зимни шапки от горе..и спите с нея(сега през зимата е доста приятно) просто алкохола в маските се използва за затопляне и по добре усояване на маската..та ако сте с боядисана коса като мен не рискуваите..защото само за 1 денонощие от такава маска с алкохол станах от светло кафява на светло риважа :D :D и та така успех..:)

stelit0
09-09-2009, 09:57
Здравейте аз моята коса я трвтирам постоянно с кичурите преса почти всеки ден маши,сешоари,пяни и каквото още се сетите ,зашото моята коса ако не язправям доста често става много пършива а сега с тази маска само дето тая тука в форума не е оригиналната
2суп.л. травитаминол
1суп.л. св.мас (разтопена и обезсолена)
1суп.л. (ракия,водка...)какъвто алкохол имате
2-3 капки газ
1суп.л оцед
ПОЖЕЛАНИЕ:
2суп.л кисело мляко
1сум.л. мед
1 счукан аспирин
хининова вода,хинин,бадемово масло,сусамово масло,балсам,жълтък и всичко дръго което смятате че ще подейства добре на вашия тип коса.


с тази маска когати 1 седмично си изправя косата е само за да е по права вече много по-лъскава и хубава а сам си слагала от маската ссамо 2 пъти и смятам да продължавам в следващите месеци забелязах че косама ми окрепна и тя стана много по жива.
горещо ви пепоръчвам маската защото много ми помогна.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Beautyful
09-09-2009, 10:03
Има толкова много теми за растеж на косата,моята на месец расте с по 5-6-7 см,но я мажа с много неща
Сподели 8-)

lDoLLl
09-09-2009, 11:50
Да, billytalent, изплюй камъчето 8-) каква е тайната?

Иначе за бързия растеж.. хининова вода, бадемово масло, тривитаминол ( не само като масла, може да се смесва с бадемово масло и така да се втрива в корените), отделно Сери май имаха някакви ампули за растеж, ама не съм сигурна доколко действат. :?

sladi4ka_qni4ka
09-09-2009, 12:20
за месец и половина косата ти най много може да порасте с 4-5 см ... е има и такив акоси които растат много .. но са изклю4ения ...
..аз ползвам хининова вода .. мисля 4е има някакъв резултат ,но не о4аквай 4удо ... :)

DimovB
09-09-2009, 13:37
успокой се

толкова расте за година, хяхяхя

evalongoria
09-20-2009, 08:54
Аз от година ползвам хининова вода.Не мога да кажа,че растежът ми се забърза с някаква супер скорост,но косата ми спря да цъфти толкова много колкото преди,като си имаш на предвид,че я третирам с преси,маши и т.н. :D :D :D

sanna
09-20-2009, 09:34
еееееее то и аз искам ама не става така :? ако пробваш с екстейшън ...
ама 10 сантиметра,.,.,.,.,.,.,.

kati03
07-10-2014, 16:38
Еми да ви кажа подстригах си косата късо,но после ми писна и реших да си я пусна чух че хининова вода помага купих си,но нямаше ефект. После си купих бадемово масло.Да ви кажа доста ми помага мажа се с него от няма месец и косата ми порасна с 1 см .Аз бадемовото масло си го мажа вечер преди да си легна и така спя цяла нощ.Сутрин измивам косата с шампоан.Също съм чувала от много хора,че вързаната коса също помага.

desi_dm
07-24-2016, 20:09
Много хвалят конските шампоани, но все още не се осмелявам да ползвам конски шампоан, но съм ползвала тривитаминол. Помага, но много омазнява и не трябва да се ползва много дълго време.
Сега ползвам комплект, който се казва Конско чудо, но не е конски шампоан. Комплекта съдържа билкови продукти – шампоан, маска и лосион. Обожавам ги – http://www.foryoubg.com/products.php?id=884
Съдържат наистина невероятна комбинация от билки