PDA

View Full Version : Професионална гимназия по туризъм "Св.Мина"



Beautyful
08-10-2009, 07:57
Какво ви е мнението за тази гимназия?Имате ли познати там и доволни ли са?Учи ли се сериозно има ли дисциплина?Не съм от София и ме интересува заслужава ли си да пътуваш всеки ден за това даскало и има ли смисъл да си даваш парите?Надявам се да ми помогнете! :)

Beautyful
08-10-2009, 12:00
Ехоооо,наистина се надявам някой да ми помогне,защото не съм от София и ми трябва спешна помощ по въпроса,който може да помагаааа 8-) 8-) 8-)

AnIcHkAtA
08-10-2009, 12:43
Не съм сигурна дали е това училище, за което си мисля, но по принцип гимназиите по туризъм не са от най-прекрасните :lol: .
Ако ще е гарга-да е рошава, не си заслужава да биеш път за нещо, което не си струва.

Beautyful
08-10-2009, 13:04
И аз това си казвам,само дето тази възможност със пътуването се отвори прекалено късно! :( Сега завърших седми клас и просто видях,че в тази гимназия се приема и след 8-ми кл.Ако знаете още такива и ми помогнете ще ви бъда адски благодарна! :grin:

rauwkost
08-10-2009, 13:48
[i] ..по принцип гимназиите по туризъм не са от най-прекрасните :lol: .

И защо реши така ми е много чудно?

Beautyful
08-11-2009, 08:54
Ох,хора май нещо започвам да се убеждавам,че не сте тука,за да помогнете на някой,а само и единствено да пращате коментари от сорта"Това не е за тоя раздел" или нещо такова.Сега мисля,че всичко е на мястото си,а вас никакви ви няма.Ако беше за спор,щяхте да сте първа писта. :o

rauwkost
08-11-2009, 09:16
Ох,хора май нещо започвам да се убеждавам,че не сте тука,за да помогнете на някой,а само и единствено да пращате коментари от сорта"Това не е за тоя раздел" или нещо такова.Сега мисля,че всичко е на мястото си,а вас никакви ви няма.Ако беше за спор,щяхте да сте първа писта. :o
Къде видя някой да ти е казал, че темата ти не е за тук?!?!?! Щом никой не ти отговаря значи може би никой няма мнение !

Beautyful
08-11-2009, 09:33
Ох,хора май нещо започвам да се убеждавам,че не сте тука,за да помогнете на някой,а само и единствено да пращате коментари от сорта"Това не е за тоя раздел" или нещо такова.Сега мисля,че всичко е на мястото си,а вас никакви ви няма.Ако беше за спор,щяхте да сте първа писта. :o
Къде видя някой да ти е казал, че темата ти не е за тук?!?!?! Щом никой не ти отговаря значи може би никой няма мнение !
Не,не сега,а попринцип,просто оставам с впечатление,че когато има някакъв спор,интрига рейтинга на темата се вдига яко... :lol:
Ама и аз едно обяснение дадох,карай...