PDA

View Full Version : Zeitgeist/ Духът на времето оО



fluffypie
08-10-2009, 08:41
Реших,че би било хубаво да направя отделна тема за този филм.

http://zamunda.net/details.php?id=99337&hit=1

Гледали ли сте го?Ако да,какво ви е мнението.Поредната манипулация,или част от истината :/

Една подробност,за да го оцените както трябва,го гледайте докрай ;)Лично аз мисля,че си заслужава...

D12Respect
08-10-2009, 08:45
Истината! Един от най-добрите документални филми.Няма БОГ!!!!

Nam3less3
08-10-2009, 09:04
Първата част е пълна с глупости и идиотщини. Само втората и третата са интересни. Филма просто казва това, което някой хора искат или им е удобно да вярват. -1 Тръгнали някви конспиратори да ми развиват теории за Бог, личи си от филма, че нищо не разбират.

Nafarforii
08-10-2009, 11:25
Много глупости и невярни неща има...Но все пак има и истини.Особено третата част е интересна и вярна донякъде,ама първата и втората са малко лично творчество... :-o

BrainlessROCKBABY
08-10-2009, 11:44
Много глупости и невярни неща има...Но все пак има и истини.Особено третата част е интересна и вярна донякъде,ама първата и втората са малко лично творчество... :-o

fee
08-10-2009, 15:01
Гледала съм само първата част и много ми хареса. Според мен филмът си заслужава. Мисля, че има голяма доза истина в него, но кой ли знае...

Nam3less3
08-10-2009, 15:06
Гледала съм само първата част и много ми хареса. Според мен филмът си заслужава. Мисля, че има голяма доза истина в него, но кой ли знае...Знам само, че в първата част си личи невежеството на авторите спрямо християнството, и че нищичко не разбират от него.

D12Respect
08-10-2009, 16:00
Гледала съм само първата част и много ми хареса. Според мен филмът си заслужава. Мисля, че има голяма доза истина в него, но кой ли знае...Знам само, че в първата част си личи невежеството на авторите спрямо християнството, и че нищичко не разбират от него.
Поредното ти празно мнение.Няма нищо невярно казано в първата част

Nam3less3
08-10-2009, 16:04
Гледала съм само първата част и много ми хареса. Според мен филмът си заслужава. Мисля, че има голяма доза истина в него, но кой ли знае...Знам само, че в първата част си личи невежеството на авторите спрямо християнството, и че нищичко не разбират от него.
Поредното ти празно мнение.Няма нищо невярно казано в първата частТи явно търсиш причини да не вярваш. Бягаш от пътя. Ако си търсиш аргументи против християнството, то мога да те уверя, че съм се сблъксвал с много по-сериозни, отколкото невежите твърдения от първата част на филма. Така заблуждават онези, които не разбират от религия, и им промиват мозъците. Поне да беше с нещо по-интересно, ами те тръгнали за църквата(човешката, не на Бог), зодиите и "оригиналността" да говорят.
Мнението ми беше вярно, но ти изглежда празно, защото не съм го подкрепил с разсъждения. Може утре да го направя.

amk933
08-10-2009, 16:05
Изключително тъп и пошъл филм, в който има само пропаганда и хипотетични твърдение базирани на изкуствено създадени факти. Чудя се как може една маса хора да му вярват. Художествени измислици с обаятелна реч и добре нагласени "доказателства". :?