PDA

View Full Version : Незнам какво да правя



kikityy
08-10-2009, 09:59
Здравейте. Знам че най-малко на всички ви е до проблемите на другите , но ако някой е имал същия проблем като моя или просто има голямо сърце моля за помощ ... :( :( Аз и моята най-добра приятелка непрекуснато сме обградени от страшно много момчета .. и тъй като тя е по хубавата от двете винаги всички са влюбени в нея . Аз нямам проблем с това защото съм приятелка с тях и нищо повече. Но насоро започнахме да излизаме с една нова компания ако мога да е нарека така . И отново всички са момчета . Първо на мен ми беше тъпо до някъде защото не ги познавах , а тези които познавах бяха от стария ми клас и си говорих само с тях. Но по едно време , след като опознах и другите, започнах да харесвам едно от момчетата. Той е точно това , което винаги съм търсила : спортна натура, готвач :D и най-важното винаги знае как да се държи с едно момиче и как да е разсмее. И така всичко започна .. започнахме да излизаме по-често с тях, а с него се закачаме много.. пишем си по често по скайпа и аз умирам щом го видя. Един ден бяхме на плаж , тъй като те ни поканиха с него много се сближихме , но не прекрачихме границите на приятелството въпреки , че всички ни казваха и на двамата че се харесваме и трябва да тръгнем. Ще кажете че няма проблем , но тук започва всичко . Преди много време аз ходих с едно момче дълго време и сега въпреки че той си има приятелка и аз е познавам и непрекънато бях преди с тях аз имам още чувстава към него и незнам дали трябва да загърбя всичко и да се поддам на нещо ново или да продължавам да си мисля че щом те скъсат той ще се върне при мен .. моля ви помогнете ако ви се занимава :( :( :( :(

Whyniser
08-10-2009, 10:11
Не бива да се взираш в нещо,което е преминало вече.Затова нямаме възможността да се върнем назад във времето.Поради това гледаме само напред.Пък и от опит глава не боли (но понякога сърцето не слуша главата ) .

_stef_
08-10-2009, 10:12
Новото момче е точно това, което си търсила, а ти ще чакаш някой, който евентуално може да скъса с гаджето си .. Според мен трябва да забравиш за обвързаното момче и да пробваш с новата ти тръпка :P

Nadelina
08-10-2009, 10:27
Би било много глупаво да чакаш нещо, което сигурно никога няма да ти се случи, и да си затвориш очите за отворената врата пред теб с новото момче.

SmiLe1
08-10-2009, 10:30
да продължавам да си мисля че щом те скъсат той ще се върне при мен-ами ако не се върне при теб?Няма смисъл да го чакаш.Ти сама каза-новото момче е точно това,което търсиш.Отдай се на новата тръпка. 8)

ghetto_superstar
08-10-2009, 10:36
Другото момче е минало свършено...не съсипвай живота си заради нещо което не си сигурна дали ще се случи.Съветвам те да опиташ с новото момче. :)

PurpleDream
08-10-2009, 11:06
Би било много глупаво да чакаш нещо, което сигурно никога няма да ти се случи, и да си затвориш очите за отворената врата пред теб с новото момче.

напълно съм съгласна,няма смисъл да го чакаш бившия си

RaZzer
08-10-2009, 12:27
Пробвай се с новот момче, но не бързай да правиш нещата сериозни... ако се окаже, че връзката ти с него не може да ти "избие" стария от главата - тогава, може би, можеш само да чакаш и да се надяваш, а ако можеш да продължиш напред - в това няма нищо лошо, след като и бившият ти също го е направил!

Aicken
08-10-2009, 12:32
булшит!

haritov
08-10-2009, 12:32
Миналото е минало бъдещето предстои,живей в настоящетето!
Каквото ще става ще става.

MiMcHeToOo
08-10-2009, 15:45
Новото момче е точно това, което си търсила, а ти ще чакаш някой, който евентуално може да скъса с гаджето си .. Според мен трябва да забравиш за обвързаното момче и да пробваш с новата ти тръпка :P

+1

Sladurchoo
08-10-2009, 15:51
Не бива да се взираш в нещо,което е преминало вече.Затова нямаме възможността да се върнем назад във времето.Поради това гледаме само напред.Пък и от опит глава не боли (но понякога сърцето не слуша главата ) .


++ :P

DoYouLoveMe
08-11-2009, 00:08
хващай г0твача и п0кажи на бившия, че те б0ли ханша ;]

Успех ;]

0nem0retIme
08-11-2009, 04:43
Пробвай нещо ново..

valdesbg
08-11-2009, 04:54
Зарежи готиния млад момък, иди в манастир и се обречи във вечна вярност към човека, на когото не му пука за теб и който си прави кефа без да го е еня за твоите чувства и усещания.

Дерзай!


П.П.Как може да има толкова деградирали индивиди.....

Знаеш ли какво прави коня на прзна ясла - чака. И знаеш ли какво още прави - надява се. Да му дадат ядене. ама тояа обикновено не става :)

Взимай се в ръце хващай новия за ушите, стария го изритваш от живота ти и така :)

mysticinside
08-11-2009, 08:00
"никога не се спъвай в една дупка 2 пъти" надявам се ме разбра щом сте се разделили давай смело напред а и щом има ново гадже на хоризонта какво по-хубаво.
Ама и аз какви ти ги говоря...незнам сложно е защото аз отрязах моя приятел и 1 месец по късно като разбрах че съм негова и че на този етап живота ми нямаше смисъл без него ...събрахме се :) но и той го искаше да сме заедно така че .... :)

anonimchetou
08-11-2009, 09:25
Доста често се среща тази грешка сред нас момичетата. Когато сме обичали някого дори и тох вече да е минало ние го мислим .. гледаме варианти да сме с него.. Даже понякога ставаме жалки. Недей да гледаш назад. Той е продължил и ти го направи. Опитай с това новото момче а този бившия го заеби.. покажи му че и ти си продължила .. и просто дишай.. andd be happy ! :P

Hilary_
08-11-2009, 11:03
Дай новото ... миналото го зарежи, защото само с чакането ще си останеш .. :? :?

sweetchef
08-11-2009, 12:19
Няма смисъл да продължаваш,да чакаш бившия си.Щом "новото" момче ти харесва действай 8-)