PDA

View Full Version : Какво Ви е мнението за новото правителство?



Dimana99
08-10-2009, 16:39
Ще ни оправи ли?
Или ще ни "оправи"

amk933
08-10-2009, 20:30
Обсъждали сме го това в една от другите теми. Казва се "А сега" :)

Momchence
08-12-2009, 19:22
докато я има нагласата, че некой трябва да ни оправи...нищо никога няма да се оправи

blago84
08-12-2009, 20:16
Много силно скептичен съм към новото правителство, но все пак се надявам да ме опровергаят.
А съм напълно съгласен с мнението на потребителя над мен - докато чакаме да ни оправят - най-много да ни оправят отзад.

gigaherz
08-17-2009, 13:15
Вярвам в Бойко!

ZipFail
08-17-2009, 14:43
Вярвам в Бойко!

In Boyko we trust !

love_enrique
08-18-2009, 20:04
Е,още не мога да кажа какво мисля,защото са едва в началото (въпреки,че малко зех да се дразня с прекаленото наблягане на темата за лошото наследство,ние и без това сме наясно че е такова).Нямам много вяра,че ГЕРБ може да промени много нещата,винаги съм си мислела,че са въздух под налягане,но дано не съм права.Все пак и само да не оплескат тотално,пак е добре.Няма как да управлява по-лошо от тройната коалиция каквото и да прави :D

umri
08-18-2009, 22:10
Мнението ми е, че сегашното правителство е от най-голямо значение за бъдещето на нашата нация. Причината е, че целия народ гласува доверие на новата сила и, ако се окаже провал, като правителствата на Станишев и Сакскобурготски тогава народа ще изгуби и последната капка доверие. Лично аз съм позитивно настроен към новото правителство, но разбира се не прекалено, защото да не се разочаровам. Но правилното решение е да се гласува и в случая за по-малкото зло, което е ГЕРБ. Харесва ми как започнаха да се издирват старите мошенници и постепенно да се водят дела. Но ще видим.

rauwkost
08-18-2009, 22:50
Новото правителство, като старото.. всичките лами само лапат пари а за държавата нищо не правят. Симеон Сакскобургготски какво каза? За 600 дни ще оправя държавата.. да ама на! Ние трябва да оправиме държавата, но тъй като не сме единни ами всеки си гледа за него си (и как не) няма оправия, ще си духаме попарката и това си е.

Firstwave
08-19-2009, 09:00
Бяха 400 дни. Абе Бойко само да вкара част от бившите управляващи в затвора ,втория мандат му е сигурен.

Stani46
08-19-2009, 09:36
Бяха 400 дни. Абе Бойко само да вкара част от бившите управляващи в затвора ,втория мандат му е сигурен.+1

ZipFail
08-19-2009, 10:27
Симеон Сакскобургготски какво каза? За 600 дни ще оправя държавата.. да ама на!


Бяха 400 дни.

Ама вие сериозно ли бе ? :lol: :lol: :lol:

amk933
08-19-2009, 10:43
Седнали да ми говорят за политика, те не помнят обещание от преди 8 години. 800 дни беше обещанието на Сакскобурготски! :) Запомнете го!

Stani46
08-19-2009, 12:08
Седнали да ми говорят за политика, те не помнят обещание от преди 8 години. 800 дни беше обещанието на Сакскобурготски! :) Запомнете го!

Защо да го помня този боклук Сакскобурготски ? 8) 8) 8)

mitternacht
08-19-2009, 12:09
800 бяха, наистина.
Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят 8) Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира! :)

ZipFail
08-19-2009, 12:31
Седнали да ми говорят за политика, те не помнят обещание от преди 8 години. 800 дни беше обещанието на Сакскобурготски! :) Запомнете го!

Защо да го помня този боклук Сакскобурготски ? 8) 8) 8)
Защо говориш като си куха като лейка ?

love_enrique
08-19-2009, 12:53
800 бяха, наистина.
Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят 8) Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира! :)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

amk933
08-19-2009, 12:55
800 бяха, наистина.
Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят 8) Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира! :)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

И мойта реакция е :shock: :shock:

България няма нужда от втори Хитлер. Ти добре ли си? Някакъв психопат, един патологичен случай на мозъчен фалит! Не, мерси...А и няма кой да го допусне това. :?

mitternacht
08-19-2009, 13:08
800 бяха, наистина.
Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят 8) Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира! :)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

И мойта реакция е :shock: :shock:

България няма нужда от втори Хитлер. Ти добре ли си? Някакъв психопат, един патологичен случай на мозъчен фалит! Не, мерси...А и няма кой да го допусне това. :?

Хората сложили Бараката наистина няма да го допуснат, защото този път може и х'Америката да усети що е то справедливост за един определен народ, който се занимава предимно с кражби, фалшификация и измами.
Всъщност, браво, добри деца, знаете историята и знаете кой е спасил държавата си от невиждана криза и я е издигнал до ниво почти да владее три континента! :)
Сега ако спрем да гледаме пропагандни филми и се замислим над историята, цена няма да имаме :)

amk933
08-19-2009, 14:03
800 бяха, наистина.
Колкото до новото правителство-още е рано, но имам чувството, че и те ще ни е*ат.Нормално.Никой няма да сложи за управляващ някой, който може реално да оправи държавата.Един път, в миналото, един човек е успял да вземе властта и да оправи държавата си след криза, пък после едвам са го спрели да не завладее целия свят 8) Ако дойде някой като него, тогава ще кажа, че вярвам, че ще България ще просперира! :)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

И мойта реакция е :shock: :shock:

България няма нужда от втори Хитлер. Ти добре ли си? Някакъв психопат, един патологичен случай на мозъчен фалит! Не, мерси...А и няма кой да го допусне това. :?

Хората сложили Бараката наистина няма да го допуснат, защото този път може и х'Америката да усети що е то справедливост за един определен народ, който се занимава предимно с кражби, фалшификация и измами.
Всъщност, браво, добри деца, знаете историята и знаете кой е спасил държавата си от невиждана криза и я е издигнал до ниво почти да владее три континента! :)
Сега ако спрем да гледаме пропагандни филми и се замислим над историята, цена няма да имаме :)

На 3 континента в продължение на 2 години, НО за сметка на какво после? Една мижава държава репресирана от СССР и Англия, Франция и Америка. Голям успех няма що! Добре че се е самоубил този кретен, като си е видял действията. Само ми е чудно защо се е гръмнал? Сигурно е бил доволен и горд от себе си и се е радвал на зашеметяващия си успех или по точно на успеха на наближаващия крах. :?

Само за едно съм съглсен с теб. Спри да гледаш пропагандни филми промити от неонацизъм и анти-американската СССР пропаганда и верно се замисли над историята, не комунистическата и фашистката, ами онази другата. ;)

ZipFail
08-19-2009, 14:27
Може да болен, психопат и т.н...само, че е най-успешния политик за всички времена, факта не може да се промени ;)

amk933
08-19-2009, 14:41
Може да болен, психопат и т.н...само, че е най-успешния политик за всички времена, факта не може да се промени ;)

Явно доста ни се различават вижданията за успешен. Мойто разбиране не е да доведеш държавата си до крах. ;)

mitternacht
08-19-2009, 15:06
Приятелю, ти майтапиш ли се или да?
Добре, нека подходим разумно пък току виж успея да те убедя :)
Я кажи поне един нео-нацистки пропаганден филм?Ама поне един.
За разлика от 95% от излизащите от фабриката за помии "Холивуд"...

Интересното е, че си сложил за аватар това цигане, отдолу пък герба на една от най-незаслужаващите съществуването си държави, наред с Израел... а се мъча да показвам и агитирам за разумна политическа насоченост :-o Отивам да стискам камъни да пускат вода, на бас ще е по-успешно.

Всъщност, отказвам се.
За домашно-прочети списъка на публично екзекутираните мафиоти, след това се разтърси за останалите живи, след това за кражбите на всяко едно правителство след псевдо-освобождението, след това за зверствата на комунягите, след това за политиката на х'Америка по света, след това за статистиката за промяната на живота след аншлуса между Германия и Австрия, след това прочети за свеждането на престъпността, далаверите и прочее в Германия след приемане режима на Хитлер, буквално до нула, и ако вземеш да помислиш, можем да говорим сериозно.

А да.... и ако покажете едно сериозно доказателство, че Хитлер е бил луд.Май луди са вярващите на подобните искрено-пропагандни простотии... :-o

mitternacht
08-19-2009, 15:09
И интересно е, какво е това мислене-Хитлер довел държавата до крах?!?!?!УАТ ДЪ ФЪК?! Че вие още малко ще кажете, че съюзниците са направили много хубаво като са бомбандирали България и са избивали българи, защото ние сме виновни!

По тая логика и евреите са виновни, че са набутани по трудовите (не са други) лагери!
Абе каква е тая странна логика?!?!?!Хитлер издига държавата си до върха, а в последствие това не се харесва на световното юдейство и на другите държави, щото ТОЙ е решил да прави кадърно управление!И ТИЯ ИЗРОДИ сриват Германия, за жалост.Но поради същността на немския народ, тя бива изградена наново и отново засенчва повечето от останалите държави.
Единственото подобно ИСТИНСКИ САМОСТОЯТЕЛНО в момента виждаме в Иран.

mitternacht
08-19-2009, 15:11
И ако каже някой, че ние сме виновни, че сме бомбандирани, то тогава да се замисли лошо ли е да се спазват националните интереси или трябва да сме както сега-да ни е*ат от всякъде и както тогава-да ни вземат териториите.Много по-добре НИЕ ДА СИ ГИ ВЗЕМЕМ пък ако ще и да не се хареса на разни ми ти съюзници!



Край по темата.Няма смисъл да обяснявам повече.Дадох ви домашно.

amk933
08-19-2009, 15:21
Веднага ти казвам един филм на нео-нацистката пропаганда:"Zeitgeist"

По тая логика и евреите са виновни, че са набутани по трудовите (не са други) лагери!

Пълна лъжа. Имало е и работни лагери, но е имало и extermination/death camps (не го знам на български). Има една книга, казва се Night и е написана от Elie Wiesel. Прочети я и после ми говори глупости. Имало е точно определени лагери, в които са избивани както Auschwitz например и е имало такива, в които само са работели. Сега се сещам за Buschenwald. Отиди веднъж в живота си до Auschwitz, да видиш историята очи в очи! Никак не е толкова просто, колкото на думи в един форум!

amk933
08-19-2009, 15:24
И ако каже някой, че ние сме виновни, че сме бомбандирани, то тогава да се замисли лошо ли е да се спазват националните интереси или трябва да сме както сега-да ни е*ат от всякъде и както тогава-да ни вземат териториите.Много по-добре НИЕ ДА СИ ГИ ВЗЕМЕМ пък ако ще и да не се хареса на разни ми ти съюзници!



Край по темата.Няма смисъл да обяснявам повече.Дадох ви домашно.

Аз казвам, че е виновна България и управата в България по това време. Не хората. В нито една държава хората не са виновни за некадърните решения на царя, още повече, че той не е избран, ами по наследство. Но да точно царя и управниците са виновни за това, че България е бомбардирана. Като лижеш гъза на един нацист и се подмамваш по благи обещания си носиш последствията! ;)

П.С: Лично мнение

gigaherz
08-19-2009, 15:28
Amk933, не се хаби да спориш с нео-нацисти като mitternacht, няма смисъл - те винаги ще ти изнесат някакви си техни доказателства колко е велик Хитлер и колко е бил добър към България и как ни е бил върнал земите и как нямало да ни избие след войната и колко е бил прав като е избил милиони невинни евреи и за ''великите научни постижения в областта на медицината'' на Менгеле и Хайм и колко по-ненормален е Сталин и колко по-добър би бил живота ако Хитлер беше спечелил войната и така нататък и така нататък до безкрай. Няма здравомислещ човек, экойто да не осъжда действията на нацистите.

amk933
08-19-2009, 15:34
Ами прав си gigaherz! Проблемът е там, че фанатичният неонацизъм обхваща голяма част от българското общество и за жалост се толерира и в този форум! Аз мразя Хитлер и Сталин по равно, но Хитлер определено е най-големият идиот в човешката история! Добре, че Русия, Англия, Франция и САЩ са го смазали. Жалко само, че една атомна не са стоварили и в Гермния. Добре поне, че днескашните немци ги е срам от Хитлер. Какво повече има да говорим след като собствената му държава се е отрекла от него? В крайна сметка нищо не е постигнал, за да му се отделя толкова внимание. Един луд гений, който не е с всичкия си!? Много интересно... 8)

Nam3less3
08-19-2009, 15:37
Хората го поддържат, защото ако беше спечелил войната, страните-победителки(Германия, България също и други) биха се облагодетелствали за сметка на загубилите страни(Англия, Русия и т.н.), и вместо да ни режат от територийте, щяхме да сме по-силна държава. Поне на теория де, а не да бъдем под опеката на СССР. То всъщност Германия си беше в пълното право да започне тази война, провокирана беше доста време от Великобритания и компания.

amk933
08-19-2009, 15:40
Хората го поддържат, защото ако беше спечелил войната, страните-победителки(Германия, България също и други) биха се облагодетелствали за сметка на загубилите страни(Англия, Русия и т.н.), и вместо да ни режат от територийте, щяхме да сме по-силна държава. Поне на теория де, а не да бъдем под опеката на СССР.

Неймлес не бъди толкова наивен!
Ако Хитлер беше спечелили войната нас нямаше да ни има, за да има Lebensraum за Арианската раса. Ако Хитлер и Япония бяха завладяли света да не мислиш, че нямаше и нас да нападнат. Щеше да стане като междусъюзническата война и ние щяхме да гризнем дръвцето. :)

ZipFail
08-19-2009, 15:46
Някакво доказалство по темата да дадеш ?

mitternacht
08-19-2009, 15:54
Аз се отказах да споря, защото никой не желае да се заема с кауза пердута :) Още повече, приятеля с Бараката на аватара не се е заел с домашното си а говори наизуст наученото от тъпите филми за войната :) От всичките които съм гледал има максимум 1-2 реални. :-D

Само нещо да вметна, не говори глупости, че току някой ще повярва :) Цайтгайст-нео-нацистки филм?! Сега наистина откривам, че приятелчето се майтапи и всяко негово изречение трябва да се приема като опит за шега :)
Цайтгайст е със съвсееем различна насоченост, като се мъчи да извади вече известни сензации плюс някоя и друга глупост.Както и да обори религията...
нео-нацистки :lol: ами да!Та това е "Триумф на волята" ама цветен!!! :lol:
(Триумф на волята е хубав филм и няма лошо който се интересува да го изгледа)

amk933
08-19-2009, 15:58
Аз се отказах да споря, защото никой не желае да се заема с кауза пердута :) Още повече, приятеля с Бараката на аватара не се е заел с домашното си а говори наизуст наученото от тъпите филми за войната :) От всичките които съм гледал има максимум 1-2 реални. :-D

Само нещо да вметна, не говори глупости, че току някой ще повярва :) Цайтгайст-нео-нацистки филм?! Сега наистина откривам, че приятелчето се майтапи и всяко негово изречение трябва да се приема като опит за шега :)
Цайтгайст е със съвсееем различна насоченост, като се мъчи да извади вече известни сензации плюс някоя и друга глупост.Както и да обори религията...
нео-нацистки :lol: ами да!Та това е "Триумф на волята" ама цветен!!! :lol:
(Триумф на волята е хубав филм и няма лошо който се интересува да го изгледа)

Чудно защо ли и аз заради това не отдавам огромна важност на такива разговори. То да спориш с привърженици на Хитлер е като да спориш с болните в Курило - ни приемат, ни предават. 8)

gigaherz
08-19-2009, 15:59
Name3less, случайно да си чувал, че Константин Муравиев през септември 1944 официално обявява война на нацистка Германия? Очевидно не. Пък и е пределно ясно, че Хитлер след войната и нас е щял да избие, ама нео-нацистите не го осъзнават и си знаят само тяхното. Кога най-накрая ще разберете, че се е съюзил с Япония и Италия само за да спечели по-лесно войната - след известно време и тях е щял да нападне. Той е искал света за себе си, за арийците и за никой друг. И да - Сталин е бил много голям боклук, но е бил по-малкото зло. Възхищавам му се, че е отблъснал немците при Сталинград - все пак немската армия е била най-добре оборудваната и най-добре обучената по това време. И не мога да разбера защо Германия имала право да започне война. Никой не ги е провокирал.

mitternacht
08-19-2009, 16:07
Аз се отказах да споря, защото никой не желае да се заема с кауза пердута :) Още повече, приятеля с Бараката на аватара не се е заел с домашното си а говори наизуст наученото от тъпите филми за войната :) От всичките които съм гледал има максимум 1-2 реални. :-D

Само нещо да вметна, не говори глупости, че току някой ще повярва :) Цайтгайст-нео-нацистки филм?! Сега наистина откривам, че приятелчето се майтапи и всяко негово изречение трябва да се приема като опит за шега :)
Цайтгайст е със съвсееем различна насоченост, като се мъчи да извади вече известни сензации плюс някоя и друга глупост.Както и да обори религията...
нео-нацистки :lol: ами да!Та това е "Триумф на волята" ама цветен!!! :lol:
(Триумф на волята е хубав филм и няма лошо който се интересува да го изгледа)

Чудно защо ли и аз заради това не отдавам огромна важност на такива разговори. То да спориш с привърженици на Хитлер е като да спориш с болните в Курило - ни приемат, ни предават. 8)

Не съм сложил снимката на политик като аватар, нито пък на герб на определена държава, нито нищо... за разлика от някой друг.Сеш' се :)
Всъщност има голяма вероятност да си един друг, който се подвизаваше по подобен начин, само че с него ставаше по-голям майтап.. "демократос" ли какъв беше... :oops: искаше да раздава демокрация насам-натам...
:D

Nam3less3
08-19-2009, 16:09
Name3less, случайно да си чувал, че Константин Муравиев през септември 1944 официално обявява война на нацистка Германия? Очевидно не. Пък и е пределно ясно, че Хитлер след войната и нас е щял да избие, ама нео-нацистите не го осъзнават и си знаят само тяхното. Кога най-накрая ще разберете, че се е съюзил с Япония и Италия само за да спечели по-лесно войната - след известно време и тях е щял да нападне. Той е искал света за себе си, за арийците и за никой друг. И да - Сталин е бил много голям боклук, но е бил по-малкото зло. Възхищавам му се, че е отблъснал немците при Сталинград - все пак немската армия е била най-добре оборудваната и най-добре обучената по това време. И не мога да разбера защо Германия имала право да започне война. Никой не ги е провокирал.Естествено, че знам, но това е към краят на войната, когато вече е ставало ясно, че Германия може да загуби. Но кои са арийците? Май и самият Хитлер не е знаел, или е имал друго предвид. Не мисля, че е щял да "унищожи" света, просто същата работа, каквато стана след края на втората световна, но държавите, които загубиха, щяха да са победителки и да се облагодетелстват за сметка на другите. Немската армия, подобно на Наполеон, явно не е могла да се справи с климата и народа на Русия :D Ако проследиш историческите събития от преди началото на Първата Световна и началото на Втората, ще разбереш, че Германия си е имала доста причини и поводи за тези войни, както и останалите държави. Просто те бяха първите, които нападнаха, ако не бяха те, щеше да е някой друг, и за това сега всички ги мислят за "лошите". Не са по-империалистични от Великобритания, например.

gigaherz
08-19-2009, 16:36
Абе mitternacht, абе спри да се излагаш бе човеко. Разбрахме, че си нео-наци и с тебе не може да се спори нормално. На тебе и епикризата на Хитлер от личния му психиатър да ти дадем, пак няма да повярваш, че е луд.

bulgarian1878
08-19-2009, 17:14
Седнали да спорят някакви, дето идея си нямат за какво иде реч, но да се намесят - да покажат знания.

Първо. Хитлер е най-добрия управляващ в близката история и това е неуспорим факт. Той успя да изправи Германия на крака след целия й бум и цялата контрастираща система, която се беше създала в нея. Вземете и почетете, преди да плюете по него. А как изкарал той до крах Германия не пишете, че вече ми ставате смешни. И израз като "нео-нацизъм" не съществува изобщо, още продължавате да се излагате.

Пък другите, дето явно са националсоциалистите тук, спрете да спорите с будали. Толкова ли не ви увират главите, че това е идеология, която се разбира ЕДИНСТВЕНО и само от хора заслужили с нивото си на развитие да я разберат.

Има една поговорка, че когато спориш с глупака от страни не се различавате. Затова и продължавам с иронията към такива като amk. Тези хора не заслужават да си губите времето.

Хората, които заслужават да си отделиш времето за разговор и спор - си проличаха отдавна. Пък и дали ще успея или не в убеждението няма голямо значение. То като човекът е достатъчно израстнал и интелигентен няма много голямо значение от формата.

Толкоз` от мен.

Редакция:
Само не разбрах едно - какво изобщо намесихте Хитлер в темата? :D Лудата му глава няма нищо общо с новото правителство.

gigaherz
08-19-2009, 17:16
Абе mitternacht, абе спри да се излагаш бе човеко. Разбрахме, че си нео-наци и с тебе не може да се спори нормално. На тебе и епикризата на Хитлер от личния му психиатър да ти дадем, пак няма да повярваш, че е луд.

mitternacht
08-19-2009, 17:25
Седнали да спорят някакви, дето идея си нямат за какво иде реч, но да се намесят - да покажат знания.

Първо. Хитлер е най-добрия управляващ в близката история и това е неуспорим факт. Той успя да изправи Германия на крака след целия й бум и цялата контрастираща система, която се беше създала в нея. Вземете и почетете, преди да плюете по него. А как изкарал той до крах Германия не пишете, че вече ми ставате смешни. И израз като "нео-нацизъм" не съществува изобщо, още продължавате да се излагате.

Пък другите, дето явно са националсоциалистите тук, спрете да спорите с будали. Толкова ли не ви увират главите, че това е идеология, която се разбира ЕДИНСТВЕНО и само от хора заслужили с нивото си на развитие да я разберат.

Има една поговорка, че когато спориш с глупака от страни не се различавате. Затова и продължавам с иронията към такива като amk. Тези хора не заслужават да си губите времето.

Хората, които заслужават да си отделиш времето за разговор и спор - си проличаха отдавна. Пък и дали ще успея или не в убеждението няма голямо значение. То като човекът е достатъчно израстнал и интелигентен няма много голямо значение от формата.

Толкоз` от мен.

Редакция:
Само не разбрах едно - какво изобщо намесихте Хитлер в темата? :D Лудата му глава няма нищо общо с новото правителство.


Точно щото си имам на идея ми се щеше да покажа истинските причини и за войната и за кой е "лошия", но от друга страна си прав, че всеки има право да тъне в заблуждения колкото си желае.
Точно и затова "отидох да стискам камъни да пускат вода" щото е далеч по-лесно от това, да обясниш нещо на някого, след като мозъците на повечето народи са облъчвани с противоположната идеология и абсолютни простотии под формата на пропагандни измишльотини.
Оставих няколко неща за проучване и въпроси за отговаряне, ама другите хем на идея си нямат от тях, хем нямат и желание да прочетат нещо.


И към другия приятел :) Сега не е модерно да се твърди, че Хитлер е луд :) Сега е модерно да се твърди, че има един тестис, спи с племенницата си и има сключен договор с Дявола, който договор, представи си бил намерен! С представи си-неговия подпис! и представи си всички учени веднага го потвърждават за автентичен!
Всеки нормален човек може да си направи изводите :lol:

gigaherz
08-19-2009, 17:31
Първо в ''Тялото на Адолф Хитлер'' изрично се споменава, че личния лекар на Хитлер му е прегледал гениталиите и е установил, че има два тестиса, а за другите глупости, които изобщо не съм ги чувал, но те си звучат достатъчно зле, тях няма да ги коментирам.

amk933
08-19-2009, 17:41
То си личи кой тъне в заблуждение. След като вярвате на един фанатизиран идиот, една грешка на човешката природа, един човек който при други обстоятелства е щял да смачка и собствената ви държава няма какво да се спори с вас. Още повече, че го изкарвате най-успешният политик. :lol: :lol: :lol: Много успешен да сринеш собствената си държава със собствената си агресия и виждайки лайната сътворени от болния си мозък да зарежеш всичко в най-критичния момент и да се гръмнеш! Да ви имам идеалите! Много по успешни политица за Удроу Уилсън, Кенеди, Уинстън Чърчил, ако щете от едно време - Александър Македноски! Но Хитлер е просто под всякакъв коментар... :razz: :razz:

Племенницата му се е самоубила заради него, драги, не просто е спал с нея! ;)

gigaherz
08-19-2009, 17:41
mitternacht написа:

И интересно е, какво е това мислене-Хитлер довел държавата до крах

Ти гледал ли си исторически кадри как хората масово просят за хпана от американски и съветски войници. О не, чакай забравих - и това е съветска пропаганда. Сигурно и плана ''Маршал'' е американо-съветска пропаганда. Аз обичам Германия и Австрия, смятам да следвам и да заживея в една от тия две държави, но истината не може да се отрича. Германия е признала чудовищните извращения на нацистите и сега плаща огромни репарации на Израел, но не - вие все ще намерите оправдания. Няма абсолютно никакъв смисъл да се спори с вас.

amk933
08-19-2009, 17:44
mitternacht написа:

И интересно е, какво е това мислене-Хитлер довел държавата до крах

Ти гледал ли си исторически кадри как хората масово просят за хпана от американски и съветски войници. О не, чакай забравих - и това е съветска пропаганда. Сигурно и плана ''Маршал'' е американо-съветска пропаганда. Аз обичам Германия и Австрия, смятам да следвам и да заживея в една от тия две държави, но истината не може да се отрича. Германия е признала чудовищните извращения на нацистите и сега плаща огромни репарации на Израел, но не - вие все ще намерите оправдания. Няма абсолютно никакъв смисъл да се спори с вас.

Аз както казах, достатъчно показателно е, че самите немци ги е срам от този период на историята. Няма какво повече да го комнтирам. Собствената му страна я е срам от него. :?

mitternacht
08-19-2009, 17:47
То си личи кой тъне в заблуждение. След като вярвате на един фанатизиран идиот, една грешка на човешката природа, един човек който при други обстоятелства е щял да смачка и собствената ви държава няма какво да се спори с вас. Още повече, че го изкарвате най-успешният политик. :lol: :lol: :lol: Много успешен да сринеш собствената си държава със собствената си агресия и виждайки лайната сътворени от болния си мозък да зарежеш всичко в най-критичния момент и да се гръмнеш! Да ви имам идеалите! Много по успешни политица за Удроу Уилсън, Кенеди, Уинстън Чърчил, ако щете от едно време - Александър Македноски! Но Хитлер е просто под всякакъв коментар... :razz: :razz:

Племенницата му се е самоубила заради него, драги, не просто е спал с нея! ;)

:lol: И един мармот завива шоколада в станиол :)) Ей, да знаеш, самоубила се е щото е научила за договора му с дявола!Или е открила, че той е марсианец с пряка родствена връзка с Дракула и Юда Искариотски!
:lol:

Оо ама то и Уилсън е правил оргия с Кенеди и Чърчил :lol:
:lol:

Нека сега помислим разумно и да разберем защо е невъзможно Хитлер да е спал с племенницата си :)

Отказах се да споря, вече казах-имате правото да тънете в заблуждения :)

Жалко само за Македония и териториите ни в Сърбия и Гърция, че и Турция...

mitternacht
08-19-2009, 17:48
mitternacht написа:

И интересно е, какво е това мислене-Хитлер довел държавата до крах

Ти гледал ли си исторически кадри как хората масово просят за хпана от американски и съветски войници. О не, чакай забравих - и това е съветска пропаганда. Сигурно и плана ''Маршал'' е американо-съветска пропаганда. Аз обичам Германия и Австрия, смятам да следвам и да заживея в една от тия две държави, но истината не може да се отрича. Германия е признала чудовищните извращения на нацистите и сега плаща огромни репарации на Израел, но не - вие все ще намерите оправдания. Няма абсолютно никакъв смисъл да се спори с вас.

Аз както казах, достатъчно показателно е, че самите немци ги е срам от този период на историята. Няма какво повече да го комнтирам. Собствената му страна я е срам от него. :?

Предста'яш ли си :)
Достатъчно показателно е че по целия свят има национал-социалисти барабар в х'Америката и най-вече бившите социалистически страни...

mitternacht
08-19-2009, 17:55
mitternacht написа:

И интересно е, какво е това мислене-Хитлер довел държавата до крах

Ти гледал ли си исторически кадри как хората масово просят за хпана от американски и съветски войници. О не, чакай забравих - и това е съветска пропаганда. Сигурно и плана ''Маршал'' е американо-съветска пропаганда. Аз обичам Германия и Австрия, смятам да следвам и да заживея в една от тия две държави, но истината не може да се отрича. Германия е признала чудовищните извращения на нацистите и сега плаща огромни репарации на Израел, но не - вие все ще намерите оправдания. Няма абсолютно никакъв смисъл да се спори с вас.

Ооокейй... може би трябва по-опростено да започнем...
Имало едно време Първа Световна Война.Тя е започнала поради имперските желания на мноого държави по целия свят.За съжаление нашите съюзници загубили войната и своите територии, които по правило принадлежат на райха (за справка-потърсете къде се е разпростирал райха навремето).Имало един чичко Хитлер, който направил армията на Германия силна и решил да вземе свои територии, които по право принадлежат, все едно да си вземем Македония.Това обаче не се харесало на разни други чичковци по целия свят, които не могли да признаят една силна държава, която евентуално ще ги отупа кат' стой та гледай.Тези чичковци обявили и започнали война.Чичко Хитлер отначало се справял много добре, но останалите чичковци били много и по целия свят и за жалост чичко Хитлер загубил, както и ние сме си загубили новопридобитите полагащи ни се територии.
Тогава много фъркащи неща, наречени самолети, летели над Германия и сривали много къщи и блокове на цивилното население, предизвиквайки погром, смърт и разрушения и то-напълно ненужно над една капитулираща(ла) държава.Имало и много железни самоходни неща наречени танкове, които правили общо-взето същото.Тогава немците за жалост били изгонени на улиците, инфраструктурата била унищожена и те гладували.
Чичко Хитлер може и да е имал вина за гладуването на своите хора и тя е, че за жалост не е успял да унищожи всичките летящи нещица на съюзниците както и да окупира техните територии напълно.Но, както казах, за жалост-не успял.

Сега достатъчно ясно ли е или да се пробвам още по-описателно?

amk933
08-19-2009, 17:58
mitternacht написа:

И интересно е, какво е това мислене-Хитлер довел държавата до крах

Ти гледал ли си исторически кадри как хората масово просят за хпана от американски и съветски войници. О не, чакай забравих - и това е съветска пропаганда. Сигурно и плана ''Маршал'' е американо-съветска пропаганда. Аз обичам Германия и Австрия, смятам да следвам и да заживея в една от тия две държави, но истината не може да се отрича. Германия е признала чудовищните извращения на нацистите и сега плаща огромни репарации на Израел, но не - вие все ще намерите оправдания. Няма абсолютно никакъв смисъл да се спори с вас.

Аз както казах, достатъчно показателно е, че самите немци ги е срам от този период на историята. Няма какво повече да го комнтирам. Собствената му страна я е срам от него. :?

Предста'яш ли си :)
Достатъчно показателно е че по целия свят има национал-социалисти барабар в х'Америката и най-вече бившите социалистически страни...

Да и точно тези съшите барабар в х'Америка са партия нон-грата и никой не ги пита за нищо. ;) А и това, че има такива партии нищо не значи. И аз мога да си направя партия и никой да не я знае. Факт е, че немците ги е срам, пък който идиот каквото партия иска да си прави все тая. ;)

mitternacht
08-19-2009, 18:00
Много ясно, че няма да я признаят?!?Та те повечето управляващи се изпускат в гащите като видят свастика или чуят за Хитлер, ти искаш да признаят национал-социалистическа партия!Та тогава нали ако вземе властта половината бизнесмени в Ню Йорк ще заминат да чукат камъни?!

Поправка-всъщност всичките :-D

gigaherz
08-19-2009, 18:16
Оф отивай да се молиш на бог Хитлер с ръка върху ''Mein Kampf'' и престани да се правиш на знаещ, защото верно ставаш смешен.

amk933
08-19-2009, 18:20
Много ясно, че няма да я признаят?!?Та те повечето управляващи се изпускат в гащите като видят свастика или чуят за Хитлер, ти искаш да признаят национал-социалистическа партия!Та тогава нали ако вземе властта половината бизнесмени в Ню Йорк ще заминат да чукат камъни?!

Поправка-всъщност всичките :-D

Не просто в Америка населението има мозък и тя партията не е забранена, а отхвърлена от обществото. ;) Там няма кретенизирани нео-нацисти или поне не достатъчно, за да направят нещо! :)

love_enrique
08-19-2009, 18:47
amk933,тук има хора с безвъзвратно промити мозъци,с които просто не може да се спори-те не чуват и не разбират нищо,различно от фанатизираните речи на Хитлер (може би си ги слушат за лека нощ).Съмнявам се че изобщо са способни на трезва преценка на каквато и да е историческа личност или събитие :?

mitternacht
08-19-2009, 20:16
Оф отивай да се молиш на бог Хитлер с ръка върху ''Mein Kampf'' и престани да се правиш на знаещ, защото верно ставаш смешен.

Това е най-желязния довод, с който обори всичко казано досега.
ЪЪ... вие поне 15 годинки имате ли?Да знам дали да си хабя клавиатурата.
Те малко децата така... нямат доводи или нещо разумно да кажат и тръгват да говорят глупости :oops:

mitternacht
08-19-2009, 20:19
Много ясно, че няма да я признаят?!?Та те повечето управляващи се изпускат в гащите като видят свастика или чуят за Хитлер, ти искаш да признаят национал-социалистическа партия!Та тогава нали ако вземе властта половината бизнесмени в Ню Йорк ще заминат да чукат камъни?!

Поправка-всъщност всичките :-D

Не просто в Америка населението има мозък и тя партията не е забранена, а отхвърлена от обществото. ;) Там няма кретенизирани нео-нацисти или поне не достатъчно, за да направят нещо! :)

Поредния виц от този майтапчия с негърче за аватар и чуждопоклоннически подпис :-D
Моля, не говори глупости, защото не мога постоянно да съм тук да те поправям!
Разбира се, че партията е забранена от закона!Дори е забранено да мислиш за тази част от историята в повечето държави :-D Дори ако посмееш да се усъмниш в най-малкото от тогава те опандизват.
Приятелю, запознай се С ПОНЕ НЕЩИЧКО по шибаната тема и тогава говори!

mitternacht
08-19-2009, 20:20
amk933,тук има хора с безвъзвратно промити мозъци,с които просто не може да се спори-те не чуват и не разбират нищо,различно от фанатизираните речи на Хитлер (може би си ги слушат за лека нощ).Съмнявам се че изобщо са способни на трезва преценка на каквато и да е историческа личност или събитие :?

:-D и с това направо ме затапи :-D
Бетър лък некс тайм, девойче!



Вметка-всъщност, ако някой от вас НАЙ-НАКРАЯ каже нещо сериозно, умно и достоверно-звучащо, то тогава би имало смисъл да се говори сериозно с него.Съжалявам че ви разстройвам, просто имам навика да не съм съпричастен към дрънкащите абсолютни безсмислици и обичам сарказма.
Това което прочетох до сега-Хитлер е лош (не е ясно що).Хитлер е скапал държавата си (не е ясно що и как, при все че съюзниците са скапали Германия).Ти си нацист!(пак не е ясно що, явно видяхте свастиката за аватар, цитат на Хитлер в подписа ми или нещо от сорта).Ех, само ако можехте да помислите малко...

Ако желаете, понеже съм в добро настроение, можем да поиграем една игра!

Ъъъмм... Рузвелт е лош!Рузвелт е спал със цялата си рода!Рузвелт е зъл, откачен, маниак, имал е три тестиса (това е, за да е по-забавно) и е наследник на Салазар Слидерин и 5ти братчед на Лестат!
Никой не може да ме обори, щото иначе сте гадни Рузвелтопоклонници, които го смятат за бог и се кланят на портрета му!
:lol:

gigaherz
08-19-2009, 20:24
Да на 15 навършени години съм. А ти май не си чел дотука постовете ми и на amk933, в които оборихме твоите глупости, ама ти не щещ да слушаш и си знаеш твоето. То си личи кой говори разумно и кой - не.

mitternacht
08-19-2009, 20:27
Да на 15 навършени години съм. А ти май не си чел дотука постовете ми и на amk933, в които оборихме твоите глупости, ама ти не щещ да слушаш и си знаеш твоето. То си личи кой говори разумно и кой - не.

:shock: Ясно.Извинявам се, че до'ся се майтапих с вас.Да приемем, че след време ще се осъзнаете, ще прочетете малко книжки, ще проучите как са нещата, ще се заинтересувате от политика и прочее...
:shock:

Пък аз си мислех, че ще си поиграем една хуубава игра :-D шанс...

XceSS
08-19-2009, 20:53
Поне това което дават по ТВ, за разкриване на сделки и т.н. ми харесва, ама засега тва е замазване на очите на хората.Напразно да ми приказват, че некъв мазен, дърт олигофрен откраднал 15-20 мил., а нищо да не му правят.
Когато вкарат някой от тея боклуци в затвора, тогава вече ще повярвам на това правителство.

bulgarian1878
08-19-2009, 21:06
защото верно ставаш смешен.

Айде бе, кой ставал смешен. :D

mitternacht, не си хаби клавиатурата, аз от сега ти го казвам. Споря единствено с големи хора на по над 30, даже и 40. Оборил съм повечето комунисти, които познавах, защото си личеше, че имат ОБЩА култура, а не са като тия лапетии /то може и да са ми набори де, знаеш ли, ама на акъл хич ги няма горките/, личеше си, че са чели и имат опит в живота, видели са доста повече от тях и можех, когато им дам пример да знаят нещо и да го осъзнаят. А за тия не си струва да даваш примери. Има ред книги писани от социалисти и демократи. Пропагандата си е ясна. Пък и ти сам им го каз - няма какво да им говорим с години и факти, щото глупавите им мозъци знаят само едно "вие сте промити", р`ъйш ли ние сме промитите, щото не искаме глобализация. :D Все едно. Та така, ти им го каза - да се замислят защо изобщо цялата тази тема е забранена дори в демократичните страни, където свободата на словото уж беше приоритет... Но не се хаби, пак ти казах.

Ти взе, че ми направи обаче добро впечатление, не си като другите тъпаци, дето се водят за националсоциалисти, че чак ме е срам от тях. ;)

България преди всичко и всички!

amk933
08-19-2009, 21:14
Много ясно, че няма да я признаят?!?Та те повечето управляващи се изпускат в гащите като видят свастика или чуят за Хитлер, ти искаш да признаят национал-социалистическа партия!Та тогава нали ако вземе властта половината бизнесмени в Ню Йорк ще заминат да чукат камъни?!

Поправка-всъщност всичките :-D

Не просто в Америка населението има мозък и тя партията не е забранена, а отхвърлена от обществото. ;) Там няма кретенизирани нео-нацисти или поне не достатъчно, за да направят нещо! :)

Поредния виц от този майтапчия с негърче за аватар и чуждопоклоннически подпис :-D
Моля, не говори глупости, защото не мога постоянно да съм тук да те поправям!
Разбира се, че партията е забранена от закона!Дори е забранено да мислиш за тази част от историята в повечето държави :-D Дори ако посмееш да се усъмниш в най-малкото от тогава те опандизват.
Приятелю, запознай се С ПОНЕ НЕЩИЧКО по шибаната тема и тогава говори!

Смешко, в Америка няма забранени партии! Вскакви партии има, но Републиканците и Демократите са двете основни (разбираемо), а останалите са за кофата (грубо казано). На нито една партия не и е забранено да съществува и да проповядва своята идеология, стига да не предприема действия противоречащи на закона, а нацистки са точно такива във всяка нормална държава! ;) И този мой профил не е случаен драги! Замисли се какво може да е...Животът ми е много силно обвързан с Америка и сега и за вбъдеще...

Да Хитлер е ненормален фанатизиран дебил, грешка на природата, урод и олигофрен, защото няма нормален човек, който да избие 67% от евреите в Европа или приблизително 6 000 000 и още 5 000 000 инвалиди, славяни, украинци, руснаци и т.н. Няма нормален човек, който ще обрече собствената си държава на провал в плен на болните си амбиции да завладее света и да избие половината "недостойни суб-раси", защото няма втори урод, който ще каже" избивайте всички славянски поляци, които срещнете по път" (цитат от Хитлер), защото няма добър лидер на този свят, който ще зареже собствената си държава на ръба на краха, когато сам я е докарал до там.

Точко по въпроса. Ако си тъп и в главата ти не прониква информация не е мой проблем. Няма нормален и трезвомислещ нехитлерист и НЕнеонацист, който да не знае защо Хитлер е шибано говедо. Ако не знаеш какво е история време е да се запознаеш с нея. В нея ясно пише какво е правил въпросния субчовек или говедо (както искаш го наречи). Ако беше избивал твоите прадядовци, надали щеше да го защитаваш толкова упорито. Това е от мен. :)

bulgarian1878
08-19-2009, 21:17
С извинение за повторния въпрос искам да вметна нещо на бързо.
Обичам си Родината. И ще я обичам. И народа си ще обичам, верен ще бъда, но заради такива убитаци като тия ме боли. И знаеш ли защо?
Една стара история:

Нямам особено отношение към циганите в страната ни, ако не правят проблеми и живеят нормално. /което пък с други истории може да се докаже, че нормален циганин НЯМА. Той или просто не е циганин, или просто е някакъв единствен индивид/ Но зачестиха случаите цигани да крадат чантите на старите жени и изобщо да бъркат в чантите на хората по спирките в една част от града ми. Аз и един приятел решихме да направим що-годе добро на хората, когато отидем там, чакаме момента да видим, когато някоя циганка или циганин джепчийства и да се намесим.

Така и стана. Отидохме, чакахме, стояхме и пуфтяхме, докато не се хванаха за една възрастна жена, която отиде към автобуса и в навалицата чакаше да се качи. През това време една черна гнусна ръчичка се намърда в голямата чанта на жената. От там нататък знаете. Е, когато се намесихме циганинът започна да се оправдава, след като изяде един юмрук и един ритник /леко залитна, но не успя да падне/ и посегнах за втори удар от моя страна - същата бабичка ме спря и започна да ме хока пред всички, че съм нямал възпитание и прочее глупости.
Тя много добре знаеше защо тръгнахме да го бием, даже имаше хора, които също видяха ръката на мангалската утрепка. Първи случай.
Втория беше подобен, на третия изядох шамар от един човек на възраст от около 40 години. И не ми пука за шамара, бой съм ял и ще ям много още - но ме заболя вътрешно.

От тогава си казах следното: като народа спи, да ги крадът. Аз няма да се правя повече на герой, защото обичам народа си. Обичам го, защото съм възпитан в родолюбие, но като са глупави и заблудени - няма да се хабя. Е те затова и няма да си губя времето да ви обяснявам. Или го разбирате сами, или си тъните в мизерията, за жалост в която ще тъна и аз заради тъпите ви кратуни.

И все пак късмет в живота! ;)

И между другото, не съм някой глупав скинар, за какъвто може да ме помислите. И не бия цигани безволно, както също ще си помислите. Неведнъж съм спасявал цигански мусури от стабилен бой, защото не са правили нищо. Тва не го казвам като оправдание, а да ви обясня, че един патриот и национал социалист не трябва да бъде като онези малоумници, които предполагам знаете вие. Но друга тема.

Редакция:


или приблизително 6 000 000 и още 5 000 000 инвалиди,
Олеле!!! :D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

АКО СЕГА НЕ СЪМ СЪБУДИЛ СЪСЕДИТЕ СЪС СМЕХА СИ - НЕ ЗНАМ КОГА ! :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :-D :-D :D :D

amk933
08-19-2009, 21:28
Редакция:

Цитат:
или приблизително 6 000 000 и още 5 000 000 инвалиди,

Олеле!!!

АКО СЕГА НЕ СЪМ СЪБУДИЛ СЪСЕДИТЕ СЪС СМЕХА СИ - НЕ ЗНАМ КОГА !

Браво! Много полезна информация, която точно обори това:

И между другото, не съм някой глупав скинар

Хубаво е човек да знае какво е оксиморон. ;) Като гледам при теб е от личен опит. 8)

gigaherz
08-19-2009, 21:30
Цитат:
Редакция:

Цитат:
или приблизително 6 000 000 и още 5 000 000 инвалиди,

Олеле!!!

АКО СЕГА НЕ СЪМ СЪБУДИЛ СЪСЕДИТЕ СЪС СМЕХА СИ - НЕ ЗНАМ КОГА !


Браво! Много полезна информация, която точно обори това:
Цитат:
И между другото, не съм някой глупав скинар


Хубаво е човек да знае какво е оксиморон. Wink Като гледам при теб е от личен опит. Cool

+1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bulgarian1878
08-19-2009, 21:32
:lol: :lol: Ти обаче успяваш да ме изумиш с всеки следващ пост и по някакъв странен начин успяваш да ми докажеш колко си ми заблуден. :D

Хайде тогава ми обясни какво е "скинар" /щото ползвах доста глупава и несъществуваща дума, за която можеше да ме контриращ, ама невежеството ти явно не го позволява :oops: /? И що е то "скинхед", да ти помогна на първия въпрос? :D

А, и още нещо. Смехът ми "опровергал" нещо си. Как? С това, че се излагаш постоянно?

Освен смешния ти аватар. xD

А за думата "оксиморон" - добър начин да се опиташ да покажеш интелекта си, ама нали знаеш - най-умния не е този, който има най-добри оценки. ;) Глупостта ти бие от далеч, пак ли да спомена аватара ти... Бил обвързан с Америка. ООООХ! Не ми остава въздух от смях. :D

amk933
08-19-2009, 21:36
^Внимавай да не се задушиш само от толкова смях и простотия, че няма как да намерим толкова кух ковчег, отговарящ на умственото ти съдържание в скинарската тиква! 8)

П.С: Иди в някой музей - рядко прост си, а такава находка не се губи лесно.

mitternacht
08-19-2009, 21:39
Аз се отказах да споря, поради простата причина, че приятелчетата нито са се занимавали да прочетат нещо реално и стойностно, съответно и с липса на пропаганда, нито дават обосновани отговори и доводи, а само обиждат.Както между впрочем се водят и всички спорове в тоя сайт, но съм готов да им простя, в случая-на 15на години са и им е простено.

Единственото което ме е яд за повечето т.нар. национал-социалисти е, че някак си са изградили лошо име на скинарите.Не че съм такъв и че някога ще бъда.Но стереотипите за скинар са, че трябва да пуши, пие, бие с всеки който намери и така нататък.Ако наистина се взема пример от Адолф Хитлер, човека е бил пълен въздържател (за разлика от разните там Сталиновци, Чърчилчовци и прочее..).Както и да е...

Аз имам приятели и познати цигани, но те са абсолютно изключение от правилото и са много свестни момчета, и нямам нищо против тях.Но против разните примати из махалите неподлагащи се на дресировка-имам.Както и да е, това е друга и прекалено дълга тема.
Също се замислям, че народа си заслужава каквото търпи.Приятелчето с Бараката едва не каза, че българите са заслужавали смъртта си, като са били бомбандирани.А дори не е чувал за Списаревски, мамка му! Това също е прекалено дълга тема :?

5 000 000 инвалиди?!?Леле... това е една не-малка държава от инвалиди, баси! и 6 000 000 евреи, а? Тая цифра се мени всяка година ;) до 2020 ще е поне 60 000 000 :)


Приятелчето с Бараката-значи в Америка не е забранена тая партия, ама е забранена, щото противоречи със закона?Знаеш ли що е така?Щото нито в тая скапана държава, нито в повечето от европейските няма нещо наречено "свобода на словото".Може би... само във Финландия, Норвегия и тия, но те са на съвсем друго ниво!
За какво изобщо говорим...

Официално се оттеглям от темата, няма никакъв смисъл да се пише повече.

И допълнение към онова домашно-прочети за (ако не греша почти милион) руснаци присъединили се КЪМ Хитлер срещу червената чума.Научи и как украинците са посрещали Вермахта.Оф... е, не съм се ядосал.Трудно се ядосвам.
Останалото са просто (наистина) вицове.Дано хората не ти се връзват.


Грешка.Не почти милион а милион и половина!Току що с помощ от рускиня разбрах 8)

amk933
08-19-2009, 21:51
Аз се отказах да споря, поради простата причина, че приятелчетата нито са се занимавали да прочетат нещо реално и стойностно, съответно и с липса на пропаганда, нито дават обосновани отговори и доводи, а само обиждат.Както между впрочем се водят и всички спорове в тоя сайт, но съм готов да им простя, в случая-на 15на години са и им е простено.

Единственото което ме е яд за повечето т.нар. национал-социалисти е, че някак си са изградили лошо име на скинарите.Не че съм такъв и че някога ще бъда.Но стереотипите за скинар са, че трябва да пуши, пие, бие с всеки който намери и така нататък.Ако наистина се взема пример от Адолф Хитлер, човека е бил пълен въздържател (за разлика от разните там Сталиновци, Чърчилчовци и прочее..).Както и да е...

Аз имам приятели и познати цигани, но те са абсолютно изключение от правилото и са много свестни момчета, и нямам нищо против тях.Но против разните примати из махалите неподлагащи се на дресировка-имам.Както и да е, това е друга и прекалено дълга тема.
Също се замислям, че народа си заслужава каквото търпи.Приятелчето с Бараката едва не каза, че българите са заслужавали смъртта си, като са били бомбандирани.А дори не е чувал за Списаревски, мамка му! Това също е прекалено дълга тема :?

5 000 000 инвалиди?!?Леле... това е една не-малка държава от инвалиди, баси! и 6 000 000 евреи, а? Тая цифра се мени всяка година ;) до 2020 ще е поне 60 000 000 :)


Приятелчето с Бараката-значи в Америка не е забранена тая партия, ама е забранена, щото противоречи със закона?Знаеш ли що е така?Щото нито в тая скапана държава, нито в повечето от европейските няма нещо наречено "свобода на словото".Може би... само във Финландия, Норвегия и тия, но те са на съвсем друго ниво!
За какво изобщо говорим...

Официално се оттеглям от темата, няма никакъв смисъл да се пише повече.

И допълнение към онова домашно-прочети за (ако не греша почти милион) руснаци присъединили се КЪМ Хитлер срещу червената чума.Научи и как украинците са посрещали Вермахта.Оф... е, не съм се ядосал.Трудно се ядосвам.
Останалото са просто (наистина) вицове.Дано хората не ти се връзват.

Научи се да четеш, не да сканираш, а да четеш. Казах 5 000 000 инвалиди+поляци+цигани+рус аци+украинци. Ти не забелязваш ли разликата? Няма по страшно нещо от неаргументирането и логореята. Не прочетох нищо смислено и нито един аргумент срещу това, което казах против Хитлер. Аз не уча комунистически-промитата българска история, просто, защото не уча в българско училище. Така че тоя Списаревски не го знам кой е, но ще се поинтересувам. И никой не съм обиждал, просто във форума се пръкват разни кухи скинарчета като онова бългериън1878 и се мислят за много остри, ама хумора не им се отдава много много, но по-лошото е, че си вярват и си позволяват квалификации. И още нещо свързано с четенето:


Приятелчето с Бараката-значи в Америка не е забранена тая партия, ама е забранена, щото противоречи със закона?

Прочети ми абзаца относно това и го осмисли, пък дано се сетиш какво написах. Партията и легалните и действия не са забранени, а нелегалните действие и хитлеристката пропаганда, както би трябвало да е във всяка нормална държава. И не ми бъркай свобода на словото тук. Да пропагандираш за целите на Хитлер е все едно да пропагандираш за целите на един сериен многомилионен убиец - кое му е нормалното? А после искате ред да има? :?

mitternacht
08-19-2009, 22:17
Айде, наистина последно мнение.

5 000 000?Така ли?За инвалидите ме съмнява, защото това звучи като солидна пропаганда на победителите :-D Поляци също изключвам като огромно число, защото Полша е била сгазена съвсем набързо и лесно, поради разликата в техническото развитие.Да речем, че е капитулирала почти безкръвно.Мързи ме да търся данни, пък и не се знае колко ще са точни.Цигани.... куул!Жалко, че не е успял повече!Руснаци и украинци-прави разлика между тях, моето момче.Голяма разлика има!От украинците да речем, че са се срещали партизани и прочее, които с пълно право и по военния закон могат да бъдат направо екзекутирани.Руснаци-виж, там ще да има повече жертви, наистина.Въпреки многото пленени, от гореизброените най-много жертви ще да са руснаците от червената армия, а.... да не казвам колко ми е "мъчно".Кадърните руснаци са били от правилната страна.

Легални действия?Нали това е смисъла, да се направи национал-социалистическа партия!Ама никой никъде няма да позволи поради хиляда измислени причини и от страх!

Сериен многомилионен убиец?Ахааа.... като Сталин, Чърчил, Рузвелт, Буш и сега ставаме свидетели на Обама.И като политиците в Израел?Мдаа.....

amk933
08-19-2009, 22:28
Айде, наистина последно мнение.

5 000 000?Така ли?За инвалидите ме съмнява, защото това звучи като солидна пропаганда на победителите :-D Поляци също изключвам като огромно число, защото Полша е била сгазена съвсем набързо и лесно, поради разликата в техническото развитие.Да речем, че е капитулирала почти безкръвно.Мързи ме да търся данни, пък и не се знае колко ще са точни.Цигани.... куул!Жалко, че не е успял повече!Руснаци и украинци-прави разлика между тях, моето момче.Голяма разлика има!От украинците да речем, че са се срещали партизани и прочее, които с пълно право и по военния закон могат да бъдат направо екзекутирани.Руснаци-виж, там ще да има повече жертви, наистина.Въпреки многото пленени, от гореизброените най-много жертви ще да са руснаците от червената армия, а.... да не казвам колко ми е "мъчно".Кадърните руснаци са били от правилната страна.

Легални действия?Нали това е смисъла, да се направи национал-социалистическа партия!Ама никой никъде няма да позволи поради хиляда измислени причини и от страх!

Сериен многомилионен убиец?Ахааа.... като Сталин, Чърчил, Рузвелт, Буш и сега ставаме свидетели на Обама.И като политиците в Израел?Мдаа.....Аз Сталин не го оправдавам. Той е идиот номер 2 в ранглистата на топ кретените.Но Чърчил и Рузвелт специално са напълно оправдаваеми. Както и Хари Труман. Много се учудвам, че го изпусна. Те са били нападнати. Ти какво ще направиш, ако някой нападне твоята държава? Ще оставиш да зибият населението ли? На дали? Буш и Обама също ги оправдавам. Ти запознат ли си с цялата история на Кувейтско-Иракската война, на Ирано-Иракската, на операции "Desert Shield" и "Desert Storm"? Какво се е случвало в тези държави, разпределението на населението и така нататък. Запознай се първо с тях и може да разбереш защо се води тази война в момента. За Авганистан не е нужен и коментар. Ти знаеш ли, че в България има данни, че Al Qaeda действа? И ти го казвам от източници, до които обикновенните хора няма как да се доберат. Тогава ми говори за Буш и Обама. ;) И в твоята държава да бяха избили 3000 души туко-така, нямаше да останеш доволен.

А това за 5 000 000 избити, освен евреите е само в концентрационни лагери. И най-много поляци има избити там. Наистина погледни историята от другия ъгъл и виж за какво става въпрос. Военните жертви са съвсем отделно нещо от множеството хора избити из extermination лагерите. Там не мога да цитирам точни цифри, но не са никак малко. Военни жертви е едно. Да избиеш 11 000 000 души мирно население е съвсем друго. Пак ти казвам прочети книгата Night на Elie Wiesel. Ако си умен, ще мислиш малко по-различно след това. И пак ти казвам представи си, че на теб се беше случило да изгубиш някой в Холокоста? 8)

bulgarian1878
08-20-2009, 07:08
Ти пък точно недей казва кой какво да чете, че се излагаш като пет годишен отишъл в Стани Богат. Личи си кой не е чел достатъчно.

Айде спрете по темата, не сте ли разбрали, че няма да се оборите един-другиго? И не разбрахте ли, че няма смисъл дори. И темата, ДА МУ СЕ НЕ ВИДИ, е съвсем друга!

love_enrique
08-20-2009, 08:12
Ей,аз пък си мислех,че в другата тема вече сме разяснили въпроса с глобализацията,ама не...Някой като няма аргументи все едно си знае и повтаря. А сега обсъждаме дали Хитлер е бил велик човек,пред който трябва едва ли не да се прекланяме :shock: :shock: :shock: WTF стана с тоя форум :?

mitternacht
08-20-2009, 11:02
Аз се отказах, защото не получавам абсолютно никакви доказателства :-D Все едно да споря с пацифист за видовете хладни оръжия през средновековието.Примерно.Н яма логика и е пълно губене на сили.
Знаеш ли, че единственото "реално" "физическо" доказателство за всичките неща срещу евреите е дневничето на Ане Франк?И знаеш ли, че е доказан фалшификат, който просто не може да е истина и заради мастилото ползвано на някои места и заради изпипания изтънчен стил, непосилен за малко лапенце?Да де и заради самопризнанията на фалшификатора :-D
Деца, вземете ПРОУЧЕТЕ нещата преди да спорите по тях!

Сега и аз призовавам да се говори по темата, иначе най-лесно е да се помоли модератор да метне мненията в нова тема в която да се води (ама супер безсмислен) спор.Мнение по темата за нашето правителство изразих отдавна.

България на две морета и до Охридското езеро!Да живеят арийските нации! 8)

gigaherz
08-20-2009, 11:22
Абе, идиот прост, за отричанe на Холокоста в Германия ще те опандизят бе. Гледай Der Sturm и замълчи за малко бе. Тая поредица от филми е направен само от немци и се разпитват немски очевидци от Аушвиц и изобщо от цялята война. Няма място за шибаната съветско-американска пропаганда, от която се оплакваш. Вземи да погледнеш малко кадри във Vbox или в YouTube. Само попадни в ръчичките на Менгеле и друга песен ще запееш. Как изобщо можеш да казваш, че ''Задната къща'' е фалшификат бе. Вземи да прочетеш цялата биография на Ане Франк и се засрами.

А България нито ще стигне две нито три нито сто морета, а ще загине заради такива като тебе.

mitternacht
08-20-2009, 11:32
Абе, идиот прост, за отричанe на Холокоста в Германия ще те опандизят бе. Гледай Der Sturm и замълчи за малко бе. Тая поредица от филми е направен само от немци и се разпитват немски очевидци от Аушвиц и изобщо от цялята война. Няма място за шибаната съветско-американска пропаганда, от която се оплакваш. Вземи да погледнеш малко кадри във Vbox или в YouTube. Само попадни в ръчичките на Менгеле и друга песен ще запееш. Как изобщо можеш да казваш, че ''Задната къща'' е фалшификат бе. Вземи да прочетеш цялата биография на Ане Франк и се засрами.

А България нито ще стигне две нито три нито сто морета, а ще загине заради такива като тебе.

Абе, глупак тъп, нали точно досега това говорихме?!Че няма никъде свобода на словото!Ти какво прави до сега и не чете!!!
ААахаааа.... яссснооо... още сме на ниво вяра в невероятните еврейски доказателства :lol:

Окей, окей.Сега-тихо, чети книжки ИЛИ говори по темата.

gigaherz
08-20-2009, 11:36
Ich gebe auf.

amk933
08-20-2009, 12:04
Ich gebe auf.

Правилно! Безнадеждните случаи са много. За съжаление това е едно от нещата, което ме отблъсква от България. Срам ме е от една дозина фанатизирани кухи фашистчета ,нео-нацистчета, скинари, скинхедове и т.н. Ще се оправим, да, ама някой друг път...много липсват в такива случаи политическите затвори...

И престанете да спекулирате с тази свобода на ловото, че ставате смешни вече. Правете си реклама на многомилионния убиец като се съберете по между си. Това не е свобода на словото, а култ към престъпници. И не ми казвай Буш, Обама и т.н. преди да ми прочетеш предния пост. :?

mitternacht
08-20-2009, 12:33
Дадох ви домашно, да се позаинтересувате.Лепенето на етикети изобщо не е печеливш подход към спор.

Не знам от къде си видял Хитлер на аватара ми, но ти си просто някакъв забавен чуждопоклонник и то на държава, от която сме виждали само злини, както и почти целия останал свят.

Ако си изпълните това домашно, ще ви дам и такова за напреднали.

amk933
08-20-2009, 13:23
Дадох ви домашно, да се позаинтересувате.Лепенето на етикети изобщо не е печеливш подход към спор.

Не знам от къде си видял Хитлер на аватара ми, но ти си просто някакъв забавен чуждопоклонник и то на държава, от която сме виждали само злини, както и почти целия останал свят.

Ако си изпълните това домашно, ще ви дам и такова за напреднали.

Абе ти като какъв се изживяваш, извинявай? Бил ни дал домашно... :lol: :lol: :lol:

Ако искаш да ти дам бележника да ми напишеш, че не съм си го написал...А това, че ти от САЩ нищо хубаво не си видял си е твой проблем. Аз съм видял и то много. Най-малкото онзи изрод Хитлер е изритан от Африка основно благодарение на САЩ и Япония капитолира пак основно благодарение на САЩ, Германия също се възстановява благодарение на кредитите от САЩ след кризата...И точно ти не ми говори за добро и лошо, защото не си от хората, които правят разликата между двете... А и в последните ти постове логореята яко тресе...Липсата на каквито и да е било аргументи също. И като ще си даваме домашни... ти прочети ли Night? Запозна ли се с операции Desert Shield, Desert Storm, Ирано-иракската война, Иракско-кувейтската война, разпределението на населението на религиозна основа и т.н. Май не? :?

Nam3less3
08-20-2009, 14:16
Не се сещам за правителство скоро, което да следва българските икономически интереси. Едните на Русия, другите на САЩ и Запада. Бедните стават по-бедни, богатите по-богати, това е, което идва от Запад.

mitternacht
08-20-2009, 15:15
Дадох ви домашно, да се позаинтересувате.Лепенето на етикети изобщо не е печеливш подход към спор.

Не знам от къде си видял Хитлер на аватара ми, но ти си просто някакъв забавен чуждопоклонник и то на държава, от която сме виждали само злини, както и почти целия останал свят.

Ако си изпълните това домашно, ще ви дам и такова за напреднали.

Абе ти като какъв се изживяваш, извинявай? Бил ни дал домашно... :lol: :lol: :lol:

Ако искаш да ти дам бележника да ми напишеш, че не съм си го написал...А това, че ти от САЩ нищо хубаво не си видял си е твой проблем. Аз съм видял и то много. Най-малкото онзи изрод Хитлер е изритан от Африка основно благодарение на САЩ и Япония капитолира пак основно благодарение на САЩ, Германия също се възстановява благодарение на кредитите от САЩ след кризата...И точно ти не ми говори за добро и лошо, защото не си от хората, които правят разликата между двете... А и в последните ти постове логореята яко тресе...Липсата на каквито и да е било аргументи също. И като ще си даваме домашни... ти прочети ли Night? Запозна ли се с операции Desert Shield, Desert Storm, Ирано-иракската война, Иракско-кувейтската война, разпределението на населението на религиозна основа и т.н. Май не? :?

Мазохист!
Ако четеше досега, щеше да разбереш, че говорим за Втората Световна и нашите съюзници.

Явно и заради теб ще трябва по-опростено...
Имало едно време война.Тя била мнооогоо голяма и я нарекли Втората Световна Война.В нея участвали мнооого държави от целия свят.В нея участвала и България.България била на страната на Остта.България поради това получила големи облаги под формата на оръжие, техника и територия.България е воювала срещу държави като Англия, Америка и прочее.Те бомбандирали България и избивали българи.
След повече от 50 години, странно защо идиоти се радват, че враговете на България са победили както нея, така и съюзниците и.
:shock:
Момче, ако не се майтапиш с мненията си до сега, ще си помисля, че не си добре :shock:

Изживявам се като някой, който може би ще накара друг да не плещи абсолютни глупости. :?


Всъщност вече абсолютно сериозно се отказвам дори да погледна в тая тема, защото дори и аз започвам да се ядосвам, а това е трудно да се постигне.Но явно прекалено многото безсмислици, глупости и извъртане на историята правят чудеса!
Ако мразиш България... ще те разбера и няма да се очудя с всичките тия накачулени цигании, той и оня Демократес яде доста хубави коментари по негов адрес... ако се чувстваш американец... всеки има правото да е мръднал колкото си иска... но в такъв случай ще разбера и оправдая пълната глава с пропаганда, невъзможността за мислене както и разни други типични за тоя народ свойства.

Та!Отказвам се!Аз отдавна не вярвах, че ще се вразумиш де.... от гледане на филми така става...
Има един виц-мутра застанала срещу стена и стената паднала.Поука- по-умния отстъпва.

amk933
08-20-2009, 15:26
^Евала! Чао. И аз си мисля, че не си добре, да защитаваш Хитлер и да не признаваш, че е урод, ама какво да се прави - болни мозъци навсякъде... :razz:

ПС: Това какъв съм аз и какъв се чувствам не е твой проблем, нито тема на този разговор, но то като няма какво да кажеш...Най-добре се самозастреляй с мълчание както мислиш и да направиш. Слабостта краси глупака. ;)

ZipFail
08-20-2009, 17:37
Amk, това което правиш не е спор, а заяждане и следване на стеротипи, типично за хора с недостатъчен опит за света около тях..
А мислех, че си поне малко образован..

amk933
08-20-2009, 17:51
Amk, това което правиш не е спор, а заяждане и следване на стеротипи, типично за хора с недостатъчен опит за света около тях..
А мислех, че си поне малко образован..

Еми ZipFail и аз си мислех, че няма нормален човек, който харесва Хитлер, но уви...Аз дадох много причини, защо той е изрод, никой от вас не каза нищо смислено. Ако искате спорът да продължи научете думичката аргументация, намерете ми поста, в който казах защо е олигофрен и кажи кое не е вярно. А не да ми давате домашно и да се правите на остроумни. Четете история - аз съм чел достатъчно много, но не МайнКампф, а за последиците от този кретен... :) И аз точно не следвам стериотипи, а имам мнение и то е, че Хитлер е изрод. Да ми говорите колко е нормален и добър е ненормално и далече от разума на един качествен човек. :)

Bimmer
08-20-2009, 18:36
xxx

bulgarian1878
08-20-2009, 20:11
Първо, че всичките ти факти, които си дал са лъжливи, и второ, че когато пишеш какъв си бил ти не било по темата, явно тъпата ти чутура изобщо не осъзнава, че спориш вече пета страница НЕ по темата, без дори да си наясно. "фактите" ти не струват и пукната пара, пирятелю. Затова спри да се излагаш, че всяка вечер като си намеря време да вляза тук вече ми писна да се смея все на едно и също. Глупостта ти. ;D

Та най-накрая ПРОДЪЛЖЕТЕ ПО ТЕМАТА, малоумници.


Не се сещам за правителство скоро, което да следва българските икономически интереси. Едните на Русия, другите на САЩ и Запада. Бедните стават по-бедни, богатите по-богати, това е, което идва от Запад.
Напълно съм съгласен.

ZipFail
08-20-2009, 20:14
По това наричаш кретен и изрод една от най-влиятелните личности на всички времена, не ти личи да си чел достатъчно 'историческа' литература..
Най-малкото, че щеше да знаеш че в историята няма зли демонични същества и луди учени а лява и дясна страна на барикатата и толкова..

А никъде няма доказателство за числото 6 000 000(освен преброяванията, които са супер лесни за манипулиране, тъй като се правят на база 'самоопределяне' на човека), докато аз имам списък със 271 000 имена, подписан от Червения Кръст(единствената независима организация, която постоянно е проверявала концентрационните лагери)

bulgarian1878
08-20-2009, 20:21
ZipFail, безмислен спор, който не води до нищо. Сякаш не сте спорили с твърдоглавци? Казах ви нещо - спорете с хора над 25-30, дори посякога и над 40 годишна възраст. Те имат опит и знания и ако отричат - ще бъде въз основа на нещо, а не на глупостта си. Или пък ако ще се съгласят щ е пак въз основа на нещо. С лапета не се занимавайте, че само си хабите нервите, до колкото виждам.

И ПРОДЪЛЖЕТЕ ПО ТЕМАТА, ИДИОТИ !

ZipFail
08-20-2009, 20:26
То и темата е безмислена, още нищо не сме видели от новото правилство, че да го коментраме..

amk933
08-20-2009, 21:01
Ок хубаво за теб моите доказателства и факти са безмислени - за мен твоите. Ето ти двете страни на барикадата пак. Аз уча американска история по учебниците на Дискавъри, които в България не стигат и чета едно, ти четеш съвсем друго. За мен са между 5 400 000 и 6 100 000 избитите евреи, защото толкова е показало преброяването на евреите след края на войната. За мен са толкова, защото един от съдените генерали (само един) е признал, че под неговите заповеди са избити над 1 000 000. Ок? Моята истина и тази на САЩ и Европа е една, соц-комунистическата и нео-нацистката е друга. Това не значи, че не съм чел и т.н. Напротив даже чел съм и то много. Казах ти прочети Night и виж за какво става въпрос. 140 страници малък формат е - не е дълга, но за сметка на това доста интересна (поне за мен). Нас ни учат, че Хитлер е изрод, в семейстовото ми също е така. Губил ли си хора в геноцид? Знаеш ли какво е? Аз, да. (не съм евреин) И ми е пределно ясно. Няма как да смятам един човек за достоен след като е избил милиони хора. Естествено е, че такива идеи няма как да се толерират дори в демократични държави, за каквато уж се води и България. Нека тоя спор спре, вече! Ясно е, че няма да се промени ничие мнение и никой няма да стане по нетвърдоглав.

ZipFail
08-20-2009, 21:25
Аз ти препоръчвам да прочетеш Legions of Death, в която Ричард Бътлър(един от 5те офицери водели разпитите за Нюрбергския процес) описва изтезанията с които са били са били изтръгвани самопризнанията(и конкретно от Хьос)...методите са меко казано ужасяващи и нехуманни..
Всичките доказателства в учебниците, са пълни с абсурди, противоречия и направо смехотворни 'факти'...на всеки интересувал се от устройството и начина на работа на така наречените 'газови камери' ще му стане смешно при твърдението че с тях е възможно да се убиват хора..

bulgarian1878
08-22-2009, 07:22
ZipFail, той първо, че няма да я прочете, и второ че има право - две страни на барикадата. Казах ви, че НЕ Е НУЖНО да спорите. Тези неща се проумяват сами. Не се убеждават хора със спор, а с нормален разговор.

Никой никого няма да разубеди, напротив. Живейте си живота и късмет. ;) И за двамата се отнася, единия може да не ми харесва, ч е чуждопоклонник, другия може да ми харесва, че е осъзнат, ама все сме хора, нали?

И само за отговора: дали аз съм губил хора в геноцид? Да, губил съм. Това, че ти си арменец и си губил не значи, че си единствения. Прочети Българската история каквато Е, а не каквато я представят, и ще разбереш, че в момента се води геноцид срещу Българите.
А относно вас - честно казано нямах лошо мнение за арменците, но ти сякаш разби всякакви съмнения, но все пак сама птичка пролет не прави. Все тая.

Айде късмет и спрте със спора! Безмислен е. ;)

amk933
08-22-2009, 14:38
^Не съм чуждопоклонник, човеко. Минутите ми в България изтичат с всеки изминал ден. Как да ти го кажа. Българско образование нямам. Не уча в българско училище и не уча български. Това, че мога да пиша, чета и говоря що-годе прилично не значи, че уча този език. Аз НЯМА КАК да остана в България. Разбираш ли? Как да ти го обясня? Единственият ми шанс и опция за бъдещето са Англия, Америка, Австралия, Нова Зеландия и Южна Африка. Аз съм се насочил към една от тях. Не съм чуждопоклонник. Аз най-малкото не съм изцяло българин, дори не съм кръстен в българска православна църква, а в католическа. Аз се чувствам българин, защото животът ми е минал тук и половината ми приятели са тук. Така или иначе, аз България я напускам след 3 години. Не мога да остана. Как да го обясня по-ясно? :-o

За геноцида не ми се спори. Не знаеш какво е да се събудиш и да чуеш звука на ятаганите, да побегнеш в неизвестна посока, да загубиш контакт с близките си хора и да видиш как някои от тях са разсечени, да отидеш в чужда държава и да бъдеш третиран от комунистически режим като втора ръка човек. В историята има няколко големи геноцида: Еврейския, Арменския, Американския/Индианците и този в Зимбабве. Всяко робство носи своите жертви, но не е като да избиеш 1 000 000 за няколко месеца или година. ;)

И ние този спор със ZipFail си го разрешихме по Скайп. ;)

bulgarian1878
08-22-2009, 16:19
Ти явно наистина не си чел нашата история. Няма и смисъл де, но нашият народ също е бил под геноцид. В момента също е под геноцид, но не в тази позната за теб форма. Както и да е.

А относно еврейския геноцид - винаги го е имало от както е създаден света. И то не е случайно, защото е имало разумни управляващи. Вече еврейски геноцид няма. Ама то и разумни управляващи няма.

Под евреи аз считам ционисти. Против нормалния евреин нямам нищо против. Но са много голяма рядкост свястни и точни. Те са нещо като свястите цигани - има ги, но един на милион.

amk933
08-22-2009, 16:53
Ти явно наистина не си чел нашата история. Няма и смисъл де, но нашият народ също е бил под геноцид. В момента също е под геноцид, но не в тази позната за теб форма. Както и да е.

А относно еврейския геноцид - винаги го е имало от както е създаден света. И то не е случайно, защото е имало разумни управляващи. Вече еврейски геноцид няма. Ама то и разумни управляващи няма.

Под евреи аз считам ционисти. Против нормалния евреин нямам нищо против. Но са много голяма рядкост свястни и точни. Те са нещо като свястите цигани - има ги, но един на милион.

Колко евреи познаваш, за да го твърдиш това? Аз познавам достатъчно и въпреки че евреи и арменци не се обичаме много (политически и етнически причини - ако те интересува, мога да обясня) не мога да кажа нищо лошо срещу тях! За времето, което ги познавам не е ставало на въпрос дори за Холокоста. ;)

А това да твърдиш, че една нация трябва да бъде избита не ти прави чест, нито е знак за някакъв разум. Умни управляващи има и сега, както и винаги е имало. Моят критерий обаче не е нацизма и избиването на тези, които са ти трън в очите. ;)

История на Българи знам, е по-зле от колкото светона и съвременна, но за сметка на това от чисто любопитство знам що-годе, дори повече от някои българи. ;) И не отричам постиженията на Симеон Велики, Асен 2, Калоян и т.н., напротив даже. Но определено Хитлер ми е далече от определението за умен полтик. (този спор го водихме пак по Скайп) ;) за мен умни политици са Хари Труман, Рузвелт, Чърчил, дори Македонски, ако щеш. (става въпрос за небългарите). ;)

И последно искам да те питам какво разбираш под ционист? Ционисти по мое разбиране са всички хора, подкрепящи съществуването на Израел и самата идея. Има хора, които са ционисти, а не се евреи. (дори един българин на 25 години познавам такъв, на когото мечтата му е да стане евреин :-s #-o ). Това да си ционист не значи да си евреин, който да се бумка в гърдите, колко е велик, богат и всевишен. Поне според мен де. Мен много повече ме дразнят анти-семитизма, расизма, нацизма, фашизма, социализма, комунизма и още куп идеи, пагубни за човечеството. (лично мнение все пак) Но дефинирай ми ционист, даже, ако намериш и в речник тълковен постни, че аз нямам български такъв...

amk933
08-22-2009, 16:56
Ето какво пише в английския тълковен речник:
Zionism - a political movement, concerned originally with establishing an independent Jewish state and now with developing the state of Israel

Източник: Oxford Advanced Learner's Dictionary

ZipFail
08-22-2009, 17:09
Преди Първата световна война в Европа започва антисемитско движение. Центърът му е в Австрия. По това време там живее и работи журналистът Теодор Херцел, който стигнал до заключението, че единственият начин евреите да заживеят нормален живот е да се съсредоточат на една територия. Той е човекът, който оформя ционизма като политическо движение със световно значение и става негов неуморим организатор и пропагандатор. През август 1897 година се е състоял Първият ционистки конгрес в Базел, Швейцария. Изработена е Първата конституция на ционисткото движение. Нейната основна цел е пръснатите по света евреи да създадат своя собствена държава в Палестина. В същото време започва подем и на религиозното движение- юдеизма, по тношение на което ционизмът се обявява за неутрален.
Ционизма е крайна форма на еврейски национализъм преплетен с шовинизъм и расизъм. Той се основава както на расовата, така и на религиозната същност на евреите. Израел и голяма част от ционистите механично приемат несъгласието с ционизма за антисемитизъм.
В 1975 г. Общото събрание на ООН гласува резолюция № 3379 (предложена от 25 страни, между които Афганистан, Куба, Египет, Оман, Катар и др. и гласувана освен с тях с още 72 гласа "за" - между които СССР, България, всички страни от социалистическия лагер, Либия, Китай, Албания, Катар, Оман и др., 35 "против" - между които западноевропейските страни, Австралия, САЩ, и др, 32 "въздържал се" - между които Япония, Чили, Перу, Сингапур и др.), която осъжда ционизма като форма на расизъм и расова дискриминация.

amk933
08-22-2009, 17:22
^ Да ти кажа французите не са по-малко горди и расисти от евреите. :? А и, ако осъждаме ционизма то тогава трябва и нацизма и фашизма.

ZipFail
08-22-2009, 17:31
Нацизма и фашизма са подсъдими отдавна...

bulgarian1878
08-22-2009, 21:03
Ама ти май въобще не четеш какво ти пиша.

Първо - когато съм казал, че не познаваш историята ни имах съвсем друго в предвид, което обаче няма да ти кажа, а ще ти оставя като задачка-закачка.
Второ - защо пак отваряш темата за Хитлер? Да му се не види, този мустак постоянно ти е в главата. Какво общо има Хитлер и евринът изобщо? Евреи е имало МНОГО преди мустакът да се роди и ще има много след неговата кончина. Стига си намесвал някого, когото изобщо дори не е искал да ги изтребва, а откачалките около него са го манипулирали /да, чети малко и ще разбереш, че вината не се крие в Хитлер, а в няколко фанатици около него/.
Трето - никъде не ти твърдя, че една нация трябва да бъде избита. Сигурен съм, че има евреин по-достоен и от някой българин. Пиша го с болка, но истината е истина. И никъде не ти твърдя, че трябва да бъдат избити. Говоря ти за ционисти, та като стана въпрос да минем на четвърто.
Четвърто - къде пък, да му се не види отново, съм написал, че под ционист разбирам евреин? Ционистът може да бъде всякакъв - българин, руснак, турчин. Педераст. И всякакъв. Именно - защото не деля хората на раси, ги наричам общо от всички такива.

А относно дали познавам лично евреи - сега нямам контакти, но съм имал що-годе трайни в миналото. Ами да, дразнеше ме и то не само мен, а целия ми клас му се дразнеше, заради високо самочувствие. Четвърти клас лапе правеше планове как да продава и препродава химикали и какво ли не. ЕМИ ИЗВИНЯВАЙ !!! И все пак, сигурен съм, че от тях също има читаци. А за шефове на познати, които също са евреи, да не говоря колко са си патили!

Е, сега да не ме изкараш, че съм някакъв нацюга, ще ти кажа, че аз пък съм си патил от шефове българи. Е па всеки народ си има боклуци.

amk933
08-22-2009, 21:23
Е, сега да не ме изкараш, че съм някакъв нацюга, ще ти кажа, че аз пък съм си патил от шефове българи. Е па всеки народ си има боклуци.

Абсолютно съм съгласен. Става въпрос, че то и българи има нечитави и арменци има нечитави и американци пак, та и евреите не правят изключение, но ми е странно защо понасят толкова негативизъм. :neutral: Не всички са лоши, но е вярно, че има и такива дето първо те гледат като продажна стока, а после като човек. Но то всеки народ си има мърша и негативи. Не са само те. :)

bulgarian1878
08-22-2009, 21:37
Е сега ще се опитам да ти обясня. Не знам дали ще си струва и дали ще приемеш информацията или ще я отхвърлиш, но уви - някак си имам настроение да пиша, прибрах се в доста добро настроение преди малко, хапвам си тортичка и някак си знам, че утрешния ден също ще ми бъде хубав. И така, т`ва са лични неща. :-D

Значи. /значи е паразитна дума. И точно т`ва ме радва в нея xD/ Понеже явно с примери е най-лесно да се обяснява на хората ще го кажа така. Евреите отнасят огромен негативизъм, тъй като са едни от най-пръснатите по света. По тази причина в почти всяка страна се изгражда едно мнение за тях, имайки в предвид, че в почти всяка страна има еврейски марки като Mc Donalds, във всяка страна се ползват еврейските операционни системи като Windows и прочее примери. И така. До тук няма лошо - развили са се, преуспели са. Но! Нека стигнем до примера.
За съжаление, нека си го кажем - Българинът е известен със своята завистливост, известен е, че все нещо му куца, известен е с това, че винаги ще има за какво да негодува и да плюе. Е, защо е известен с това? - Защото за съжаление е вярно.
А защо евреите отнасят огромния негативизъм? Заради една голяма част от тях, които се опитват от малкия капитал да направят нещо огромно. И за съжаление са единствения народ в тоя свят, който се държи, помага си и се е организирала една огромна мафия във всички страни, където евреинът се държи, както вече написах, винаги да е над водата. Естествено! От тяхна гледна точка това е прекрасно, за тях това е супер, но аз съм от другата страна. Аз не съм евреин и за мен няма кой да се държи. Е, от моята страна на барикадата има доста такива хора. Които в един момент усещаме, че трябва да се държим ние.

И така се получава един вид анти-ционизма. Защото именно не всички евреи са такива - за тази огромна мафия не се достигат кадри - се набират утрепките от другите народи. И така в мафията влизат всякакъв вид хора искащи подкрепа по един или друг начин, за да бъдат те над водата.

Нещо такова... Не го обясних като хората.

amk933
08-22-2009, 21:45
Е сега ще се опитам да ти обясня. Не знам дали ще си струва и дали ще приемеш информацията или ще я отхвърлиш, но уви - някак си имам настроение да пиша, прибрах се в доста добро настроение преди малко, хапвам си тортичка и някак си знам, че утрешния ден също ще ми бъде хубав. И така, т`ва са лични неща. :-D

Значи. /значи е паразитна дума. И точно т`ва ме радва в нея xD/ Понеже явно с примери е най-лесно да се обяснява на хората ще го кажа така. Евреите отнасят огромен негативизъм, тъй като са едни от най-пръснатите по света. По тази причина в почти всяка страна се изгражда едно мнение за тях, имайки в предвид, че в почти всяка страна има еврейски марки като Mc Donalds, във всяка страна се ползват еврейските операционни системи като Windows и прочее примери. И така. До тук няма лошо - развили са се, преуспели са. Но! Нека стигнем до примера.
За съжаление, нека си го кажем - Българинът е известен със своята завистливост, известен е, че все нещо му куца, известен е с това, че винаги ще има за какво да негодува и да плюе. Е, защо е известен с това? - Защото за съжаление е вярно.
А защо евреите отнасят огромния негативизъм? Заради една голяма част от тях, които се опитват от малкия капитал да направят нещо огромно. И за съжаление са единствения народ в тоя свят, който се държи, помага си и се е организирала една огромна мафия във всички страни, където евреинът се държи, както вече написах, винаги да е над водата. Естествено! От тяхна гледна точка това е прекрасно, за тях това е супер, но аз съм от другата страна. Аз не съм евреин и за мен няма кой да се държи. Е, от моята страна на барикадата има доста такива хора. Които в един момент усещаме, че трябва да се държим ние.

И така се получава един вид анти-ционизма. Защото именно не всички евреи са такива - за тази огромна мафия не се достигат кадри - се набират утрепките от другите народи. И така в мафията влизат всякакъв вид хора искащи подкрепа по един или друг начин, за да бъдат те над водата.

Нещо такова... Не го обясних като хората.

Схваних ти идеята много добре. Аз не, че не ги харесвам, просто ме дразни това, че не ни признават геноцида и се мислят за уникални по този показател. :-x Иначе изобщо не им завиждам. Вярно е, че са много сплотени. Добре де, ама тук ми изниква един въпрос. След като са разпръснати по света и те дразнят, защо те дразни ционизма, чиято основна идея е това разпиляно население да се събере на едно място? :-o Тоест да се ликвидира тази "мрежа" или "мафия", за която ти говориш. :)

shadow4
08-22-2009, 21:51
абе темата е за новото правителство къде отидохте на еврейте чак :?

bulgarian1878
08-22-2009, 22:08
shadow4, и аз това повтарях до преди два поста, ама някак си ме вкараха по течението на реката и мен... xD

Добре, явно може да водим разговор с теб, amk, което е добре. :)

Надявам се знаеш какво представлява на английски абревиатурата ZOG. Или казано по друг начин: Zionist Occupation Government. Това е един контрол, който се налага от тяхна страна в управлението на всяка друга държава с цел влияние на населението като пропаганда, като управление на финанси и прочее неща. Тук съм почти сигурен, че няма да успееш да се съгласиш и може би ще отречеш, но нещата не стоят въобще по този начин, както изглеждат, но нямам и много време вече, за да обясня. Общо взето радвам се, че има евреи анти-ционисти, но не се радвам, че има и българи ционисти, които подпомагат за всичко това.
Казахме го - във всеки народ има утрепки. И като говорим по темата и свържем думите "утрепки", "новото" и "правителсто" сякаш се получава доста добра комбинация...

Но нека не прибързваме, ще видим какво ще направят и те.

Та така, това е общо взето за ционизма. Те може да се опитват да обединят всичко, но това обединение ще доведе до нещо като днессъществуващия щаб наречен Израел.

amk933
08-22-2009, 22:16
^Дай сега да минем на темата новото правителство, като сме почнали с полтиката. 8-)

Каквото притеснява? За сега се справят добре, според мен. Ловът на злите вещици добре започна. Сега, ако вземат да опандизят Ковачки, Мургина и Доган няма да сбъркат, ама там е работата, че тия са хитреци и добре са си опекли работата. Ще мине известно време докато съберат доказателства. Но поне аз не помня друго българско правителство в историята след '89, говорим да е започвало с прокуратура и съд за минали решения. Абе много вярвам на ББ да ти кажа и не само, заради това, което говори по ТВ-то, а заради лични наблюдения. Иначе много ме дразни тоя Янев и как му се връзват една маса хора на лъжите! 50% от това дето дрънка е пълна логорея и глупости. Скоро ще си отнесе съда за клевета. :-x

bulgarian1878
08-23-2009, 07:10
Янев и мен ме дразни. И точно, защото ме дразни гласувах за него на евроизборите. :lol: Знам, идиот съм. :D Както и да е, тогава честно казано се изгаврих с него, защото знаех, че няма да влезе.

Така. Новото правителство още не се е ориентирало, ако питаш мен. Харесва ми донякъде, че избраха Божидар Димитров за министър на Българите в чужбина. Но има време, ще видим кой какво ще направи. За сега примерно той се издъни по случая със Спаска Митрова.
Другото, което ми се набива в очите за ГЕРБаджиите е, че решиха да направят една ревизия, за която намериха огромни финансови дупки и искат обяснение от предишното правителство. Това, може би ако не бях скиптик относно всеки един политик, щеше да ми хареса, но ми се струва доста успешен опит на Бойко за реклама - хем наистина трябваше да се направи, хем и генерала излезе чистия в случая.
Пък като споменах генерала, се сетих - колко е хубаво всъщност мафиот да ни управлява? Христо Калчев, лека му пръст - добър автор, пишеше едно време хубаво за генералите, марионетките и "цигуларите", където бате ни Бойко е силно замесен.

gigaherz
08-23-2009, 07:44
amk933 написа:

Скоро ще си отнесе съда за клевета.

Няма да го отнесе, защото има депутатски имунитет.

По темата:Вярвам в Бойко и знам, че поне малко ще вдигне държавата на крака. Вижда се, че работи усилено още от първите дни, плюс това ще си спази обещанието за метрото. :grin: :grin: :grin: =D> =D> =D>

Казвате, че Яне ви дразни, ама псувате Мургина и искате да влезе в затвора. Нима забравихте кой я разобличи?

bulgarian1878
08-23-2009, 08:11
Как да не му се дразня, когато е участвал в създаването на няколко партии, все се е дърпал и накрая успя да направи своя и се помисли за велик?

На думи доста неща ми харесват при него, но извинявай... Миналото му е същото, както на останалите. Вяра на такива не мога да имам.

shadow4
08-23-2009, 08:37
не знам аз съм с големи резерви към новото правителство като знам кои са гербаджиите в моя град за да се справят с корупцията ще трябва да се самоарестуват та това ме навежда до някъде на мисълта дали пък бойко не е просто една маска на бандитите и го използват защото хората му вярват а може и да не е така може пък те да са се присламчили към неговата партия като един вид защита уж че и те са на страната на доброто не знам въздържам се за сега от оценки искам да видя бандитите в затвора и цялото им имущество придобито от престъпна дейност конфискувано пък после ще коментирам (а като издънка на новото правителство мога да посоча външният министър румяна желева (направо щях да падна като каза че сме имали интерес турция да влезе в ес ))ще помоля и останалите които ще си изкажат по темата да се въздържат от крайни мнения (още нищо не се знае )

bulgarian1878
08-23-2009, 10:09
Абе аз, че съм скиптик - скиптик съм, дето викаш трябва да се самоарестуват, но си прав - нека видим какво ще направят. Още не е минало достатъчно време, след година някъде може би ще преценим.

amk933
08-23-2009, 11:00
amk933 написа:

Скоро ще си отнесе съда за клевета.

Няма да го отнесе, защото има депутатски имунитет.

По темата:Вярвам в Бойко и знам, че поне малко ще вдигне държавата на крака. Вижда се, че работи усилено още от първите дни, плюс това ще си спази обещанието за метрото. :grin: :grin: :grin: =D> =D> =D>

Казвате, че Яне ви дразни, ама псувате Мургина и искате да влезе в затвора. Нима забравихте кой я разобличи?

gigaherz, много си заблуден, човече! Нищо лично, ама имунитет се смъква много лесно по искане на главния прокурор и, ако Янев не е някоя мишка и не го е страх от това, което е казал, бъдейки убеден в достоверността на информацията, няма да се крие зад този имунитет. А сам ще поиска да му го смъкнат. Ако не ще покаже що за плъх е и, че неговата дума не струва и 5 стотинки, защото той не може да я защитава и бяга от нея. И, ако не, той мандатът ще свърши, нали се сещаш? Няма имунитет после....
А за Мургина изобшо не ми говори. Знам 5 пъти повече отколкото Янев ви каза за нея и много добре знам защо и кой седи зад нея. Не е Орешарски, много сте далече от истината, но карай. Вярвай му на Янев! Аз не му. Дори това, което казва, в което има някаква истина, не е точно така и той самият не го знае, защото просто няма как. ;)

Иначе, аз съм оптимист, защото имам пряк поглед над някои от тези хора и това как работят. И за Бойко може да е с неясно минало, но от баща ми знам, който е работил с него, докато е бил главен секретар, че взима решенията с твърда ръка и никога не рискува излишно. Въобще в МВР не е царял по-добър ред от неговото управление. ;)

bulgarian1878
08-24-2009, 07:52
Момент сега! По писането от теб се разбира, че съм отрекъл добрата организация и твърдата ръка на Бойко? Хич не е така! Не я отричам, напротив.

Има една приказка: В тази страна само престъпността е организирана.

;)

Extremescream
08-26-2009, 20:17
Отрицателно настроена.Бойко хубаво погна старите мошеници,ама не е от загриженост за страната,а просто си разчиства сметките.Дори да са си вър6или добре работата,щом са от старото правителство ги махат-лов на вещици.
Както и да е,вместо да гони митничари и да прави мръсно на Сержо,айде да оправи пътищата,болниците,моргите .
Станахме полицейска държава....

bulgarian1878
08-26-2009, 21:59
Ние си бяхме полицейска държава. И да - пак сме.

peteto_love
09-04-2009, 02:12
Имам надежда ...Дано да направят нещо.Не очаквам нищо,надявам се на нешо по-добро..

peteto_love
09-04-2009, 02:13
Имам надежда ...Дано да направят нещо.Не очаквам нищо,надявам се на нешо по-добро..

love_enrique
09-08-2009, 21:44
Въпреки целия пр който си правят и смешните самонадеяни изказвания на бат Бойко,трябва да им се признае-първите отзиви от Брюксел са много добри,а такива не сме получавали от приемането ни в ЕС

xHARDCANDYx
10-25-2009, 17:51
Лайнарщина !

T72
10-26-2009, 20:07
Не, не ми харесва и това правителство - заядоха се за сделките с розовите беемвета, но по-ватърте ако се поразровят във военните дела ще излезнат много по-гнили работи, но ги е страх.

ivanstef
10-27-2009, 10:16
Как да не му се дразня, когато е участвал в създаването на няколко партии, все се е дърпал и накрая успя да направи своя и се помисли за велик?

На думи доста неща ми харесват при него, но извинявай... Миналото му е същото, както на останалите. Вяра на такива не мога да имам.

Е не съдето по миналото..

Wildchildd
10-27-2009, 12:54
Много показност, малко работа...а и според мен нужда от поразравяне няма, ако мислите, че не знаят къде е гнило и какъв е проблема, много се лъжете.Просто няма политическо желание.Дано не съм прав, но поне засега виждам просто едни медиини звезди.