PDA

View Full Version : Windows XP Update ??



suitable
08-10-2009, 17:50
Преди известно време си инсталирах Nod32 и след още малко известно време ми показа, че Windows-а ми е out of date и аз се позаинтересовах и направих опцийките така, че да ми се update-ва и да ме пита, преди да го прави (както и да е).. Та, въпроса ми е: все още ли се работи над XP-то ?? Не е ли вече остаряла и забравена операционна система и какви са възможните промени, които се добавят в тези update-и? Забелязал съм, че от време на време ме пита дали искам да инсталирам още по-нови неща..

doomkillerr
08-10-2009, 18:05
Ето прочети информацията от официалната страница на Microsoft за бъдещето на операционната система Windows XP - и нейната подръжка... http://www.microsoft.com/bulgaria/windows/products/windowsxp/future.mspx :)

suitable
08-10-2009, 18:11
Мерси много, прочетох всичко, но така и не разбрах от какво се състоят тези update-и, които продължават да излизат..

LittleDude
08-10-2009, 20:09
и аз съм с нод версия 4 и на мен ми дава че икса ъпдейт. Цъкаш там където пише click here на нода, отваря ти се браузъра, затваряш го и говото. Така по 5 пъти на ден :D

suitable
08-10-2009, 20:22
и аз съм с нод версия 4 и на мен ми дава че икса ъпдейт. Цъкаш там където пише click here на нода, отваря ти се браузъра, затваряш го и говото. Така по 5 пъти на ден :D
Въобще не говоря за това.. ; )

Outlaw87
08-10-2009, 20:42
update като ъпдейт. запушва дупка. добавя нова функционалност. оправя бъг.

suitable
08-12-2009, 11:51
И в крайна сметка мога ли да проверя някъде какви са били промените и тн.. нещо като patch notes.. ?