PDA

View Full Version : Обрив от лекарство Акутил



Kocha
08-11-2009, 05:48
Здравейте на всички чавета имам следния проблем пия хапчета Акутил и от тях получих як обрив по тялото(най-вече по гърба)!Та въпроса ми е...
Може ли тоя обрив по някакъв начин да се намали(пък ако може да се спре ще е фантастиш)защото е лято и с тоя обрив...абе не е красиво. :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry:

BePoHuKa
08-11-2009, 07:05
Ами за тази цел има едни хора там.. как им се викаше :-o Я някой съфорумник да ме подсети, моля!

ameli
08-11-2009, 08:50
^^..тези хора се наричат лекари. и аз се обринах от едно лекарство и ходих да ми бият 2 ужасно болезнени инжекции. и на другия ден се махнаха. а аз имах наистина по цялото тяло. бях вдигнала темп от тях, мазаха ме с оцет, после боц и се махнаха :P

amk933
08-11-2009, 09:47
Има да. Има едно лекарство Клемастин се казва и се пие точно при алергични реакции. Аз съм правил много силен обрив от мед, пак така по цялото тяло и след второто хапче изчезна. Не е скъпо. Другото, с което може да се мажеш е Клобедерм. Пак е антиалергично с лек противовъзпалителен ефект. :)

BePoHuKa
08-11-2009, 22:07
^^..тези хора се наричат лекари. и аз се обринах от едно лекарство и ходих да ми бият 2 ужасно болезнени инжекции. и на другия ден се махнаха. а аз имах наистина по цялото тяло. бях вдигнала темп от тях, мазаха ме с оцет, после боц и се махнаха :PАаа... лекари така беше! Как можах да забравя? :shock:


п.с. :lol: Шегувах се инъче :lol:

Kocha
08-12-2009, 22:16
...шегувай се :Д забавно ми е ходих на кожен каза че не било на лекарството и му дадох да прочете листовката след което последва едно "АААААА ама това е друго" и си викам ясно тоя колко ще ми помогне и така не се мажа с нищо сега ама ще видя за тея лекарства който ми препоръча
amk933 и дано да помогнат

amk933
08-12-2009, 22:24
^ Пробвай ги само, ако си сигурен, че е алергична реакция! Не, че ще ти навредят, ама няма лекарство, което само да е полезно. :)

sexita
08-13-2009, 16:57
А защо не пробваш с прост алергозан???