PDA

View Full Version : Аниме тема



lastdaywithme
08-11-2009, 08:35
Здравейте! Това е тема в която могат да пишат аниме-феновете видях, че няма такава и реших да създам тема в която да изявим не само кои са ни лбимите анимета но и да коментираме другите... Нека аз започна: На мен например любимите ми анимета са: Vampire Knight, Claymore, Death Note...

А на вас?

vampire_girl_
08-11-2009, 09:25
Щеше да е по-добре,ако темата беше и за манга...

Иначе,любими са ми - Vampire Knight, Death Note,Queen's Blade: Rurou no Senshi ,Onegai Twins и още много..

ameli
08-11-2009, 10:17
ама има такава тема, бе хорааааа 8-)

lastdaywithme
08-11-2009, 15:26
Съжелявам не видях да е активна ... ):

Romance
08-11-2009, 19:41
Като пишеш в нея ще стане.
Харесвам анимета, ама тия теми вече идват в повече.

harmaiani94
08-11-2009, 23:36
Death Note с двете ръце. Страшно много ми хареса като сюжет, а също и графиката ми допадна..След него изгледах Еlfen Lied, но не ми хареса особено... та любимо определено ми е Death Note

DieselBlood
08-12-2009, 19:35
Death Note след 26 епизод ми стана супер тъпо.Края беше яко предвидим.По темата доста са ми любими.

DeagleDoubleD
08-12-2009, 20:15
Щеше да е по-добре,ако темата беше и за манга...

Иначе,любими са ми - Vampire Knight, Death Note,Queen's Blade: Rurou no Senshi ,Onegai Twins и още много..

манга е шибано :?

DieselBlood
08-15-2009, 18:17
Щеше да е по-добре,ако темата беше и за манга...

Иначе,любими са ми - Vampire Knight, Death Note,Queen's Blade: Rurou no Senshi ,Onegai Twins и още много..

манга е шибано :?
Тук си в грешка,мой човек.

soni4kuu
08-20-2009, 11:45
Здравейте! Това е тема в която могат да пишат аниме-феновете видях, че няма такава и реших да създам тема в която да изявим не само кои са ни лбимите анимета но и да коментираме другите... Нека аз започна: На мен например любимите ми анимета са: Vampire Knight, Claymore, Death Note...

А на вас?

от тези,които каза съм гледала claymore (много готин съжет и страхотно аниме) и vampire knight (едно от любимите ми анимета) а death note започнах да го гледам но нещо не ми хареса.Та по въпроса с vampire knight някой да знае дали ще има 3 сезон щото свърши много тъпо "зеро-някой ден ще дойда и ще те убия.
"юки-"ще чакам с нетърпение" или нещо от тоя род ????????

stup1fy
08-20-2009, 12:42
Не мога да повярвам ,че има тема за анимета и чак сега я виждам :shock:
Обожавам анимета <3
Иначе от изброените всички съм ги гледала, отностно Vampire Knight , 1вия сезон много ми хареса ,но 2рия нещо много се излигавиха и дано не направят същата грешка в следващия сезон.
Death Note вече остаря леко а и от самото начало не ми хареса толкова много,има къде-къде по-хубави мистерии и логически от него. (:

Romance
08-20-2009, 14:28
Краят му си беше добре. Не знам какво повече искате да дадат - как си правят бебета вампири?!
Тъпата Юки се чуди 20 епизода кой да избере, в крайна сметкия избра якия (горкия, сигурно му е тежко с таз овчица), Зеро се оттърва .. и това е :)

faststep
08-20-2009, 14:32
Death Note, Naruto, Bleach и One piece, макар че от него съм гледал само 20 епизода. :)

stup1fy
08-20-2009, 17:19
Краят му си беше добре. Не знам какво повече искате да дадат - как си правят бебета вампири?!
Тъпата Юки се чуди 20 епизода кой да избере, в крайна сметкия избра якия (горкия, сигурно му е тежко с таз овчица), Зеро се оттърва .. и това е :)
Именно това ме изнерви.Не съм казала нищо за края на самото аниме , говорих за бавното развиване на действията.Плюс това ,краят ми се струва доста отворен,да се надяваме ,че ще има 3ти сезон.Не,всъщност..Срамота ще е ,ако няма 3ти сезон.
faststep ти бая си нападнал on-going-ите..
Някой гледал ли е Zero No Tsukaima или Kaze No Stigma?

Romance
08-21-2009, 06:35
Може да гледаш и двете :)

kalinapet
08-21-2009, 09:59
До момента само Vampire Knight. :)

stup1fy
08-21-2009, 11:47
Може да гледаш и двете :)
Гледала съм ги.Само не съм изгледала 3тия сезон на ZnT (:
Питам , защото много рядко оценявам анимета с 10/10 .. ама много рядко,
апък Kaze No Stigma направо ми влезна под кожата и когато споделих рейт-а си и и мнението си с приятели гледащи анимета,ме помислиха за луда.До сега съм изгледала 200+ анимета а само на 2 съм дала 10/10 х.х
Какво мислите за аниметата..
Така като гледам , хората пишещи тук не са точно аниме фенове..
или поне не толкова запалени ..

TuAF
08-21-2009, 11:58
Death Note си е истината :) ... Главоблъскания колкото искаш :D .. е края беше леко предвидим, но... :)

soni4kuu
08-21-2009, 12:23
Не мога да повярвам ,че има тема за анимета и чак сега я виждам :shock:
Обожавам анимета <3
Иначе от изброените всички съм ги гледала, отностно Vampire Knight , 1вия сезон много ми хареса ,но 2рия нещо много се излигавиха и дано не направят същата грешка в следващия сезон.
Death Note вече остаря леко а и от самото начало не ми хареса толкова много,има къде-къде по-хубави мистерии и логически от него. (:
аз пък отнякъде чух ,че японците вече са направили третия сезон,но не го пускат извън япония :?

soni4kuu
08-21-2009, 12:29
Може да гледаш и двете :)
Гледала съм ги.Само не съм изгледала 3тия сезон на ZnT (:
Питам , защото много рядко оценявам анимета с 10/10 .. ама много рядко,
апък Kaze No Stigma направо ми влезна под кожата и когато споделих рейт-а си и и мнението си с приятели гледащи анимета,ме помислиха за луда.До сега съм изгледала 200+ анимета а само на 2 съм дала 10/10 х.х
Какво мислите за аниметата..
Така като гледам , хората пишещи тук не са точно аниме фенове..
или поне не толкова запалени ..
аз съм гледала znt и трите сезона,honey x honey drops ova 1 and 2,naruto,naruto shippuuden,shugo chara,kaze no stigma,claymore,mermaid melody pichi pichi pitch,karin,kamichama karin,rosario to vampire,special a,this ugly yet beautiful world,ouran high school host club,I love my sister,Inuyasha +всичките 4 филма,pretear,bokura ga ita,itazura na kiss или поне за тях се сещам сега :grin:
И като споменах Inuyasha тези 167 епизода ми дойдоха много,но филмчетата са жестоки особено 4 :P аз давам на 3 анимета 10/10
а почти всички други са 9/10

stup1fy
08-21-2009, 12:29
Не мога да повярвам ,че има тема за анимета и чак сега я виждам :shock:
Обожавам анимета <3
Иначе от изброените всички съм ги гледала, отностно Vampire Knight , 1вия сезон много ми хареса ,но 2рия нещо много се излигавиха и дано не направят същата грешка в следващия сезон.
Death Note вече остаря леко а и от самото начало не ми хареса толкова много,има къде-къде по-хубави мистерии и логически от него. (:
аз пък отнякъде чух ,че японците вече са направили третия сезон,но не го пускат извън япония :?
Нищо такова не съм чула и леко се съмнявам да е истина,защото не може да направят 3тия сезон толкова бързо .. Нямаме друг избор,освен да чакаме.А докато чакаме,можем да изгледаме много други хубави анимета (: Аз не съм от тоя тип дето седят и си чакат един епизод на наруто цяла седмица,не мога без да разнообразя (:

stup1fy
08-21-2009, 12:32
Е,браво.Това наистина е похвално!
Гледаш анимета с доста добър сюжет (:
http://myanimelist.net/animelist/ralcheto Това са аниметата,които съм изгледала за 2009год.
Какво мислиш за Kaze No Stigma?

soni4kuu
08-21-2009, 12:37
ми мене и сюжета и самото аниме като направа ми харесаха.Много се радвах накрая с аяно и казума обаче аяно е малкооо тъпа ... особено като падна в локвата на последния епизод иначе ми е едно от любимите анимета

_________________
"опитай да намериш невидимото"

stup1fy
08-21-2009, 12:42
Така ,така то :D
Единствените анимета ,на които съм дала 10/10 са Kaze No Stigma & Wolf's rain.
Иначе по аниметата ,които си гледал/а ти препоръчвам да гледаш Toradora! ще ти хареса,99% съм сигурна! (:
Забавно,любовна историика,абе с кеф си го изгледах и въобще не усетих кога свършиха епизодите (:

Romance
08-21-2009, 13:04
Аяно не е тъпа. Юки от ВК е тъпа :)
http://myanimelist.net/profile/Romance

kizametsu
08-21-2009, 13:15
"Юки от ВК е тъпа!" :D Съгласен. Зеро е як обаче.

stup1fy
08-21-2009, 13:18
Предполагам и на теб листа ти е от 2009та година?Смисъл,аниметата които си изгледала през тази година.
Странно,изглежда вкусовете ни се различават доста.
Започнал/а си да гледаш Kanon,яко анименце (:
Иначе виждам ,че и ти си гледал/а Zombie Loan,наскоро го изгледах,много си ме изкефи!
Иначе анимелиста ти ми напомня на един мой приятел,чакащите анимета да са повече от изгледаните :D Много е яко така 8-)
П.П. И аз говорих за Юки (: Иначе още от 1ви сезон предпочитам Зеро ,а не Канаме (: Като видя Канаме и ми идва да разбия монитора ,не знам защо.Дразни ме (:

Romance
08-21-2009, 13:29
Амии листата ми е от доста по - отдавна, просто нямам много време (особено през учебната година) а и предпочитам като започна да гледам нещо да го изгледам наведнъж, а не да го влача със седмици.
Зомби лоън ми е едно от любимите.
А Канон ми е малко случно и затова го гледам ужаснооо бавно. 8-)

stup1fy
08-21-2009, 13:39
Хаха ,ами Канон е доста сладникаво,но доста хора го харесват.Но иначе не бих му дала повече рейт от 6.5/10 xD
И аз съм така ,просто не мога да се понасям ако гледам едно аниме от 26 епизода над 5 дена.
Свиква се.Аз от доста време гледам анимета и до такава степен съм се запалила ,че не мога без да си взема дневната доза.Имало е пъти в които 4 сутринта съм гледала 8-)
Отностно валченето - ако не ти е интересно анимето,по-добре го дропни и намери някое ,което ще е по твоя вкус (:

Ravage
08-21-2009, 15:15
Elfen Lied , Blood + , Wolfs Rain ,

stup1fy
08-21-2009, 15:25
Добре,за да е по-активна темата ,може ли не само да казвате кои анимета сте гледали ,но също така и да поясните кои са ви направили впечетление,от кои сте се разочаровали и така нататък..
^^

freakrocker
08-21-2009, 19:24
Мен мн ме кефат :
Shakugan no shana
Еlfen Lied
Kaze no stigma
Vampire knight
Rosario to Vampire
Touka Gettan
Fate stay night
love love
yotsunoha
K-ON
To love ru
Boku wa imouto ni koi wa suru
Shugo chara
air
Yotsunoha
Zero no tsukaima
Honey x honey drops
Eikan
Today in class 5-2


Всички анимета които съм гледала ме кефат няма някои които да не ме

btw някой знае ли от кое аниме е тази на аватара ми 8-)

stup1fy
08-21-2009, 19:31
Това е FanArt на вампирската форма на главната героиня в Rosario + Vampire.

freakrocker
08-21-2009, 19:38
мерси :smt001

stup1fy
08-21-2009, 19:45
Питаше за сайтове от които можеш да теглиш аниме с бг субс :
http://animes-bg.com/
Абсолютно всякаква информация можеш да намериш там! (:
Сайт ако ви трябва някаква информация отностно някое аниме (сюжет,епизоди,статус,жанр и т.н.к) - http://anidb.net/ & http://myanimelist.net/
Сайт за сваляне на аниме епизоди директно - http://lolipower.org/ (В този сайт има една особеност - трябва да рефрешнете след като изтеглите един епизод,иначе ще откаже повторно теглене.)
Ако имате някакви въпроси или каквото и да било отностно аниметата с удоволствие ще следя темата (:

freakrocker
08-21-2009, 19:49
Мерси мерси :-) :-) :-) :-) :-) :-)

freakrocker
08-27-2009, 21:03
Краят му си беше добре. Не знам какво повече искате да дадат - как си правят бебета вампири?!
Тъпата Юки се чуди 20 епизода кой да избере, в крайна сметкия избра якия (горкия, сигурно му е тежко с таз овчица), Зеро се оттърва .. и това е :)
Именно това ме изнерви.Не съм казала нищо за края на самото аниме , говорих за бавното развиване на действията.Плюс това ,краят ми се струва доста отворен,да се надяваме ,че ще има 3ти сезон.Не,всъщност..Срамота ще е ,ако няма 3ти сезон.
faststep ти бая си нападнал on-going-ите..
Някой гледал ли е Zero No Tsukaima или Kaze No Stigma?

аз го гледах яко е ---> ама повече ме кефи shakugan no shana :)

Chiba
08-27-2009, 22:28
Чесно казано любимото ми аниме винаги ще е Beck на 2ро място ще е Hellsing и на 3то Clannad чесно казано много анимета съм гледал даже има някои с по 300 - 400 епизода дето съм ги гледал по 2 - 3 пъти xD но просто тея са си №1 2 и 3 :D :D

soni4kuu
09-11-2009, 14:31
тук искам да поясня,че доколкото чух ще има 3 сезон на vampire knight.Наистина щеше да е срамота ако не направят.И мангата не приключва когато юки си тръгва, а продължава когато е с канаме !!!!

soni4kuu
09-30-2009, 16:23
някой може ли да каже кое е това аниме ???
http://i542.photobucket.com/albums/gg435/xd_punkii_emo/lelouch-and-suzaku.jpg http://i432.photobucket.com/albums/qq42/blackcat287_lelouch/PurpleSky.jpg http://i297.photobucket.com/albums/mm227/emo_girl_31/Suzaku_Lelouch.jpg

xXxXSweetDreamsxXxX
09-30-2009, 18:06
^ Code Geass. =3

DieselBlood
09-30-2009, 20:01
http://myanimelist.net/animelist/luttt&status=7&order=0
Айде нападайте. :D

pafcho951
12-10-2009, 15:16
Ni6ty ne razbirate NARUTO .... i ne govora za naruto kato malak NARUTO SHIPPUUDEN tova e nai dobroto anime.... super istoriq geroite vatre sa super gotini... mn tajno che Uchiha Itachi omrq :( :(

DeagleDoubleD
12-12-2009, 15:24
лаул той много аниме фенчета имало тука ;DDD
ето кво сам изгледал то сега и тия в прогрес:

Wolfs rain
Kamikaze Kaitou Jeanne
Pet shop of horros
Elfen Lied
blood +
Sayonara Zetsubou Sensei
blood the last vampire
full metal panic
code geass
True Tears
gilgamesh
trinity blood
Dot hack (всички сезони)
Fate stay night
Gungrave
Vampire Knight
Death note
Tiars To Tiara
Phantom
Hell girl (1-2-3 сезон)
Soul Eater
Kurokami
Hellsing
Black Lagoon
Chaos;Head
Afro samurai
Akira
Inuyasha
Berserk
Angel's sanctuary
shaman king
shakugan no shana
Touka Gettan
Final Fanasy (анимето и филмите)
Wonderful days (филма)
kolkoto i da e smeshno (Yu-Gi-Oh епизодите и филмите)
Pokomen (всички сезони и филмите)
Digimon (всички сезони и филмите)
Dragon Ball Z (всички сезони и филмите)
Voices of a distant star (филма)
Saint Seiya
Rosen Maiden
Ranma
Hunter X Hunter
Higurashi no naku koro ni (сезон 1 и сезон 2)
Rosario to Vampire
yotsunoha
To love ru
Eikan
Today in class 5-2
air
Goku Sayonara Zetsubou Sensei 8
Golden Boy
Goshuushou-sama
Ninomiya-kun
Great Teacher Onizuka
More Green Green
More Hand Maid May
Footprints in the Sand
Hatsukoi Limited
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
Captain Tsubasa: Road to 2002
Akikan!
Akikan ova
Asu no Yoichi!
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Tenjou Tenge: The Ultimate Fight
Shonan Junai Gumi
Shuffle~
Tonagura!
Trigun
Yumeria


Naruto / Bleach / One piece <3 при тях сам още в прогрес на гледане :D има и още много други дето сам изгледал ама ме марзи да пиша :D)

Ciel
01-16-2010, 20:15
Моите фаворити са Kuroshitsuji (няма по-велико x3), Loveless, D.Gray-Man, Soul Eater, Nana и Bokura Ga Ita <3

w0sh
01-16-2010, 20:17
BERSERK

Get Backers

и Hellsing до някаква степен

silwinka
01-17-2010, 16:25
death note,naruto,bleach най-добрите! (от които съм гледала..xD)

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-18-2010, 02:47
ай стига бе, не знаех че бг гледат АНИМЕТА :D :)

DieselBlood
01-19-2010, 11:21
Охооо,гледат и още как.

Diam0nD
01-20-2010, 13:18
death note ,naruto ,bleach :grin: :grin: :grin:

blackcat30stm
02-02-2010, 18:11
наи-любимите Shugo Chara,Higurashi no nako koro ni и Junjou Romantica :---)

MeTal_HeArT
02-20-2010, 17:32
Най-любими са ми Clannad, K-ON, Kimi ni Todoke, Mai-HiME и Lucky Star. :D
Като сме тръгнали с аниме листовете -- http://myanimelist.net/profile/Nao-stani

Моят вкус вероятно на по-голямата част ще се стори странен обаче (:

w0sh
02-20-2010, 17:40
м сега гледам

Darker than black

bathory
02-20-2010, 17:54
death note!!! 8) 8-)

thoronaro
02-20-2010, 18:31
Скуби ду,семейство Флинтстоун и том и джери са ми любимите.

MeTal_HeArT
02-20-2010, 21:19
Скуби ду,семейство Флинтстоун и том и джери са ми любимите.
Това са анимации, не анимета; разтърси се, има си тема за тях. :)

DieselBlood
02-20-2010, 21:43
Най-любими са ми Clannad, K-ON, Kimi ni Todoke, Mai-HiME и Lucky Star. :D
Като сме тръгнали с аниме листовете -- http://myanimelist.net/profile/Nao-stani

Моят вкус вероятно на по-голямата част ще се стори странен обаче (:

Яяяя,Метал,ти не си ли от форума на анимес?(Ако си,здрасти,аз съм Rampage).

thoronaro
02-20-2010, 22:51
Скуби ду,семейство Флинтстоун и том и джери са ми любимите.
Това са анимации, не анимета; разтърси се, има си тема за тях. :)
Въобще не знаех,че има някаква разлика.Каква е тя?

DieselBlood
02-20-2010, 23:35
Скуби ду,семейство Флинтстоун и том и джери са ми любимите.
Това са анимации, не анимета; разтърси се, има си тема за тях. :)
Въобще не знаех,че има някаква разлика.Каква е тя?

Аниметата се правени от японци.А това за което ти говориш се нарича картуун.

Diam0nD
02-27-2010, 22:30
Хора кажете ми аниме дето да е напрегнато и много яко хаах нещо като death note , final fantasy, vapire hunter d ...

MeTal_HeArT
05-10-2010, 15:58
Най-любими са ми Clannad, K-ON, Kimi ni Todoke, Mai-HiME и Lucky Star. :D
Като сме тръгнали с аниме листовете -- http://myanimelist.net/profile/Nao-stani

Моят вкус вероятно на по-голямата част ще се стори странен обаче (:

Яяяя,Метал,ти не си ли от форума на анимес?(Ако си,здрасти,аз съм Rampage).
Аз съм, аз :D

На последния коментар: Ah, lol, ами... Щом казваш Death Note, препоръчвам ти Code Geass например...
Fullmetal Alchemist Brotherhood /има и "1" сезон, но той е филърен, не му обръщай внимание/ и такива :D Твърде общо казваш :D

DieselBlood
05-10-2010, 16:32
Lucky Star ми прилича на нещо супер лигаво,но пък аз такива си ги обичам.Като Death Note e Texnolyze(или нещо такова беше)

freakrocker
02-17-2011, 07:56
Naruto Shippuuden
Elfen Lied
Vampire knight
rosario to vampire
shakugan no shana
Claymore
Koharu Biyori
Boku wa Imouto ni Koi wo Suru
Kaze no Stigma
Special A

BulgaRiN
02-18-2011, 21:22
Shippuuden,Bleach