PDA

View Full Version : Как да предизвикам секс сън



MrUndaztood
08-11-2009, 09:20
Абе тази вечер имах значиииииии разтърсващ секс сън (не бях сънувал от месци) тааааа адски много ми хареса.
Как може да се предизвикват,някой опитвал ли е?

Ravage
08-11-2009, 09:21
(facepalm). Хората казват, че сънищата са израз на подсъзнателните ти желания, тъй че почвай да желаеш хаха :D :D :D :D :D :D :grin: :grin:

sweetchef
08-11-2009, 09:25
На мен ми се е случвало да мисля за някого продължително време и след това съм го сънувала 8-)

wersa4e
08-11-2009, 10:56
И на мене ми е интересно много. Наистина освен заклинания и магия има ли някакъв начин, чрез мисъл или снимки нещо....Споделяйте 8)

Wildchildd
08-11-2009, 11:00
3 дена поред сънувам такива сънища :) .Яко е, ако верно има някакъв начин да го предизвикаш, ще го пробвам :)

MrUndaztood
08-11-2009, 11:17
Ами да искам го (въпреки че никога не съм я виждал или представял,но по действия...),ама беше оооооолееееееееее ... разтърсващо. Аз по принцип сънувам съзнателно,т.е съм полу-буден,полу-заспал и знам,че сънувам,за това и помня всичко с подробности,понякога като ми "спре" съня просто се връщам спомням си от къде съм бил и продължавам,опитах пак ама тоя път не стана ](*,) :-k :smt012 A беше бруталнооо яко :smt022

MarkKnight
08-11-2009, 11:23
Поръчай си го по телефона

Extremescream
08-11-2009, 11:24
С.ига си мрънкал.То сънищата не стават така/

shokoto91
08-11-2009, 11:30
обикновено на мен ми сле случва, когато много ми се прави секс и някой ме дразни или сама се дразня и след това го сънувам.
Случвало ми се е да сънувам някой или нещо, което доста ме е впечатлило предния ден или стреснало. Напримен като бях по малка на 14-15 бях на дискотека с приятелки и някакъв непознат батко :D ме хвана за кръста и почна да танцува с мене но целия се отъркваше и аз се дръпнах. Беше хубав да но беше голям. На следващата нощ сънувах, че е художник, който ми рисува картини и след това правиме секс :)

CraZyTyY
08-11-2009, 11:35
Вие сте тъпи.. !

kindergarden
08-11-2009, 11:39
О,облаци на сатаната обладайте този загорелник!Луна премъдра и всевишна помогни и задоволи сърдечното му желание,бляна да стане реалност и в сън да се въплати! 8-)

shokoto91
08-11-2009, 11:40
да бе те и на пикасо са му казвали, че е идиот и не може да рисува и т.н. ама си е умрял чивека и са го признали... уважавайте мислите на другите

MrUndaztood
08-11-2009, 11:41
Вие сте тъпи.. !

Присмяла се куката на кривият пирон. Какво правиш при тъпите тогава?!


О,облаци на сатаната обладайте този загорелник!Луна премъдра и всевишна помогни и задоволи сърдечното му желание,бляна да стане реалност и в сън да се въплати! 8-)


Амин! Дано те чуе и ме обладае тази вечер :lol:

Hustle
08-11-2009, 11:43
Странно,и аз имах такъв сън преди два дни,сънувах една моя съученичка,че правим секс.(изглеждаше доста реално :oops: и ми хареса),най-вероятно заради филма,който гледах същата вечер 'Delta of Venus',актрисата страшно много прилича на съученичката ми,и може би заради това се получи така.... :D ,а може и да се получило така,защото целия 2-ри срок й оглеждах тялото,докато бяхме на даскало.

bathory
08-11-2009, 11:45
О,облаци на сатаната обладайте този загорелник!Луна премъдра и всевишна помогни и задоволи сърдечното му желание,бляна да стане реалност и в сън да се въплати! 8-)
^Айде и кажи резултатите! :lol:

kalashnik
08-11-2009, 11:56
Слушай сега:
Взимаш 200 грама испанска муха, литър вода и една бутилка водка (за предпочитане руска - внос, ако няма взимаш Флирт или Финландия, или там каквато ти се пие, бутилката да е от 750мл.) Разтваряш испанската муха и водата заедно с половината водка и слагаш да заври, като заври чакаш да добие поносима температура и започваш да обливаш половите си органи, и допиваш останалата част от водката. През цялото време си мислиш за секс. После лягаш да спиш и сънуваш там каквото ти се иска. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

CraZyTyY
08-11-2009, 11:59
Гледавм ви тъпотиите :-P

MrUndaztood
08-11-2009, 12:08
Слушай сега:
Взимаш 200 грама испанска муха, литър вода и една бутилка водка (за предпочитане руска - внос, ако няма взимаш Флирт или Финландия, или там каквато ти се пие, бутилката да е от 750мл.) Разтваряш испанската муха и водата заедно с половината водка и слагаш да заври, като заври чакаш да добие поносима температура и започваш да обливаш половите си органи, и допиваш останалата част от водката. През цялото време си мислиш за секс. После лягаш да спиш и сънуваш там каквото ти се иска. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И за по-голям ефект обливам докато е вряла,нали :lol: Тц,тц,глей как не съм се сетил по-рано :lol:

П.С Абсолют Ванилия






Гледавм ви тъпотиите :-P

Нема лошо

Sexy_boy_94
08-11-2009, 19:45
Преди да кегнеш мислиш само зса ебане и готово. .. :D :razz:

AceXe
08-11-2009, 19:50
Единствено чрез магия и заклинания.

Как ли пък не... :D

sweetkati
08-14-2009, 09:33
:razz: edin savet ot men po dobre opitai da go predizvika6 na qve a ne na san 4e nali znaesh ot san spomen nqma 8-) :smt003 ...ama ako si nqkoi de4ko na 12 godinki po dobre samo si sanuvai de :P :-D :twisted:

theoneudontknow
08-14-2009, 12:02
Странно,и аз имах такъв сън преди два дни,сънувах една моя съученичка,че правим секс.(изглеждаше доста реално :oops: и ми хареса),най-вероятно заради филма,който гледах същата вечер 'Delta of Venus',актрисата страшно много прилича на съученичката ми,и може би заради това се получи така.... :D ,а може и да се получило така,защото целия 2-ри срок й оглеждах тялото,докато бяхме на даскало.

Абе коя е тази твоя съученичка :oops: Я ме запознай :P

hamilcar
08-14-2009, 13:49
Когато разбереш начина, чрез който може да се получи такъв сън ни сподели. Тази тема я заключвам, защото може само да става наводнение, а това не е желателно.