PDA

View Full Version : Без метъл и джапанки в час .. ?! ;д



Страници : [1] 2

The_Demon_Girl
08-11-2009, 13:31
Така ... След преглед на днешния вестник, за мое голямо учудване попаднах на това .. :?

"Метълът, чехлите и голото пъпче паднаха първи жертви на просветната реформа. От есента те фигурират в забранителните списъци на някои училища като част от изискванията за добър външен вид в клас.
Хевиметълът заедно с джапанките отива в историята за възпитаниците на Строителната гимназия в Перник. Директорът на школото Самуил Шейнин е вероятно един от малкото ръководители, обвързали забраните и с определен музикален стил. За сметка на това няма училище, в което под възбрана да е отишла чалгата, констатира проверка на "Стандарт".
Пънкарските гребени и розово-зелените нюанси в косите също са минали под ножа... "

А тук вижте и цялата статия ... http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-08-11&article=289215

Коментарите оставям на вас.

faststep
08-11-2009, 13:39
Крайно време беше! :grin:

Goddess
08-11-2009, 13:41
Крайно време беше! :grin:

:)

The_Demon_Girl
08-11-2009, 13:55
Едва ли .. Защо тогава не забранят и всички останали стилове музика ? И това ако не е дискриминация ?! :D

PurpleDream
08-11-2009, 13:58
е ами в моето даскало не дават по радиото да се пуска чалга 8-) и също много се карат за облеклото,дано само да не ни сложат униформи от тая година :(

Eddie
08-11-2009, 14:02
хах мисля че това са доста крайни мерки. Аз лично обичам да ходя на даскало с блузка "iron maiden" и джапанки 8-)

Goddess
08-11-2009, 14:20
Едва ли .. Защо тогава не забранят и всички останали стилове музика ? И това ако не е дискриминация ?! :D

Каква дискриминация ? Вкъщи, на улицата, на купон слушай си каквото искаш. От Моцарт, до Кондъо. Не мисля, че в училище е редно да се слуша каквато и да била музика...нито чалга, нито метъл, нито хаус, транс...
Според мен забраната не е за слушането, а затова, че привържениците на този стил ходят с тениски, едни на Кис, други на Линкин Парк и т.н.. В нашето училище са забранени шалове и дрехи на отбори примерно. Пък чалгарите не са тръгнали с блузи, с лика на Камелия, Преслава, Анелия...Деколтетата, късите поли, голите пъпове са си забранени и без това.
Само за джапанките не схванах... :lol:

mArMaLaDkA
08-11-2009, 14:30
Кое не схвана?
Училището е малко или много официално място, където е абсурд да шляпаш с джапанки по коридорите. Все едно да отидеш на работа в офис с костюм и гумени джапанки отдолу. 8-)
Писна ми да гледам разни шматки все с джапанки из училището.
Крайно време е да се научат.

Някой забеляза ли колко пъти употребих джапанки? ;д

Goddess
08-11-2009, 14:34
Кое не схвана?
Училището е малко или много официално място, където е абсурд да шляпаш с джапанки по коридорите. Все едно да отидеш на работа в офис с костюм и гумени джапанки отдолу. 8-)
Писна ми да гледам разни шматки все с джапанки из училището.
Крайно време е да се научат.

Някой забеляза ли колко пъти употребих джапанки? ;д
Ми аз джапанки и без това не нося...но все пак. :-D Не виждам къде е пречката. Те и гуменките и маратонките не са за "официално" място, но, на който са му удобни, си ги носи. :) Все тая, де.

mArMaLaDkA
08-11-2009, 14:37
Ми не знам. Смисъл, едно е да си ходиш с маратонките и гуменките, друго да шляпаш с джапанки.
На мен и до магазина не ми е удобно да отида с джапанки, тея на училище тръгнали така. 8-)

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 14:41
Едва ли .. Защо тогава не забранят и всички останали стилове музика ? И това ако не е дискриминация ?! :D

Мн точно :? . Иначе за джапанките съм съгласна.

m3talmania
08-11-2009, 14:48
Аааа то джапанки е много разтегливо понятие. :D Нищо от изброените не ме касае.
Учениците преди 15-20 години да не са умрели от забраните и униформите ? :-|

plmn
08-11-2009, 14:54
ее вече няма да гледам секси краченца 8-) 8-) 8-)

fifinkathefreak
08-11-2009, 14:58
Ъх,добре де - окей е.
Хубаво измислено,трудно приложимо.
А другата статия за храната изби рибата.Тия ще уморят децата,бре.Аз на кола живея,тея няма да я продават.
Абе,оправяйте се,аз завърших :D

DjBaloon
08-11-2009, 15:00
Защо ли си мисля че забраната не метъла ще доведе до тъпи коментари против чалгата,макар тя да няма нищо общо 8-)

The_Demon_Girl
08-11-2009, 15:06
Защо ли си мисля че забраната не метъла ще доведе до тъпи коментари против чалгата,макар тя да няма нищо общо 8-)
Ама айде да видим как ще го забранят .. Няма да стане, поне не това и за музиката .. 8) :D

Goddess
08-11-2009, 15:06
Ъх,добре де - окей е.
Хубаво измислено,трудно приложимо.
А другата статия за храната изби рибата.Тия ще уморят децата,бре.Аз на кола живея,тея няма да я продават.
Абе,оправяйте се,аз завърших :D

Как без кола, бе ? :shock: Тия верно искат да ни уморят...

Goddess
08-11-2009, 15:08
Защо ли си мисля че забраната не метъла ще доведе до тъпи коментари против чалгата,макар тя да няма нищо общо 8-)
Ама айде да видим как ще го забранят .. Няма да стане, поне не това и за музиката .. 8) :D

Никой не може да ти забрани да си слушаш каквото искаш...
Просто училището не е място, в което хората трябва да се делят на музикални стилове, нито да се афишира с музикални предпочитания по какъвто и да било начин. :)

mArMaLaDkA
08-11-2009, 15:11
Айде, айде, нищо няма да ви стане ако не се наливате с кола 6 учебни часа.
Друго обаче ми стана интересно, като четох тая статия.
Плодовите млека да бъдели такива и онакива, прясното и киселото мляко до не знам си колко процента масленост и всякакви такива. А, кажете ми примерно, как ще намерят плодово мляко, чиито оцветители да са само от плода, а не допълнителни(примерно, иначе имаше още такива абсурди в статия)? Освен, ако не правят плодовото мляко на място, аз друг начин не виждам.

XceSS
08-11-2009, 15:28
Абе,оправяйте се,аз завърших :D

Sasha2k8
08-11-2009, 15:30
Крайно време беше! :grin:
Подкрепям :)

Slave4You
08-11-2009, 15:39
ОК за голите пъпове, д/г за джапанките, но не знам какво трябва да означава без метал, т.е. металите не могат да носят техния стил дрехи и да слушат в даскало метал?? Което и от двете да е, според мен не е правилно (не съм металка!!!:) ) Искам да кажа, че щом всички останали могат да си изразяват харесваната музика (хип-хоп, чалга..) защо и те да не могат :?

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 15:44
ОК за голите пъпове, д/г за джапанките, но не знам какво трябва да означава без метал, т.е. металите не могат да носят техния стил дрехи и да слушат в даскало метал?? Което и от двете да е, според мен не е правилно (не съм металка!!!:) ) Искам да кажа, че щом всички останали могат да си изразяват харесваната музика (хип-хоп, чалга..) защо и те да не могат :?

щото винаги трябва да има някой прецакан :D

DeNNichkA
08-11-2009, 15:45
В нашата гимназия откакто съм там (сега ще съм 5та година) са забранени голи пъпове, къси поли, деколтета. А на момчетата им е забранено да носят къси панталонки, джапанки и въобще всякакви такива, които са прекалено летни.
Имаше период, в който се караха на момичетата и за по-големи обеци, колиета и други украшения, но не спазваме всичко. Тези неща, които са по фрапиращи се спазват, но това за бижутата е пълна глупост

DieselBlood
08-11-2009, 15:53
Нека пък да ми забранят да нося къси панталони.Нека да ми забранят да слушам метъл.Никой от тия цървули в министерството не може да ми каже как да се обличам,какво да нося и какво да слушам.

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 15:55
Абе прекалиха и тва е :?

PurpleDream
08-11-2009, 16:06
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 16:11
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

за метъла казвам... за джапанките и др-то съм съгласна :D

TheNewReligion
08-11-2009, 16:16
Нямам отношение към написаното и силно се съмнявам, че в училищата ще следят кой къде имал и къде нямал татуировка.

Goddess
08-11-2009, 16:24
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

за метъла казвам... за джапанките и др-то съм съгласна :D

Добре, кое за метъла по - точно е несправедливо според теб? Слушай си го в междучасието със слушалки, кой ще ти каже нещо ? Просто ще се наложи да преживеете да ходите на училище без черните дрехи, фанелки с групи, вериги по дънките, петолъчки и каквото носите там.

CrAzYanDlaZy
08-11-2009, 16:24
Как не може метъл бе ?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Тез нормални ли са ?! :shock: Ми кво ся да зема да изпроставям с чалга тъй ли ?! А да ве! :x :x Ай тва за голите пъпчета съм съгласна, за джапанките ддзн наистина са много .... шляпащи ! :lol: :lol:
Обаче не могат да ме спрат да си слушам метъла. :D :D

YouCantStopMe
08-11-2009, 16:34
Е,да..
И аз не мисля,че е добра идея да се шляка(омг.. яка дума) с джапанки по коридорите... 8-)

YouCantStopMe
08-11-2009, 16:37
Татуировките и пиърсингът милостиво са оставени от някои училищни директори само защото учениците вече са си ги направили и няма как да ги отстранят. Други, като 119-о СОУ в София, ги забраняват само ако се намират на видимо място. В други школа, като в Перник, пък ще гонят само ако забележат нови рисунки по кожата, които преди това ученикът е нямал. С правилата ще бъдат запознати всички ученици, учители и родители, които трябва да се подпишат, че са уведомени за изискванията.
Абе не мисля,че ще се изпълнява във всички училища,амаааа 'айде.Ще ги видим тия работи.

PurpleDream
08-11-2009, 16:52
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

за метъла казвам... за джапанките и др-то съм съгласна :D

Добре, кое за метъла по - точно е несправедливо според теб? Слушай си го в междучасието със слушалки, кой ще ти каже нещо ? Просто ще се наложи да преживеете да ходите на училище без черните дрехи, фанелки с групи, вериги по дънките, петолъчки и каквото носите там.

дам съгласна съм с Goddess,никой не ви забранява да слушате метъл,просто не трябва да си пуската метълските песни от телефоните в коридорите (както правеха в старото ми даскало) и не тряа да са обличате сякаш току що сте излезли от някой клип...много се дразня на метълистите в моето училище,с някви тениски огромни и черни с любимите им банди с някви вереги по дънките (както каза Goddess) и с някви гривни със шипове-бахти простотията,само се правят на интересни,а не са...дано и в моя град да им забранят да се носят така...

DJEB
08-11-2009, 16:55
ok , училището е сериозна работа и наистина не можеш да ходиш като да не казвам ква или пък да ходиш ше кажеш отиваш на плаж.Що се отнася до тва кой рокер,кой метал тука може да се поспори.Можеш да си ходиш с гребените,с дългите,рошави коси, с кожените якета,скъсаните дънки и кубинките и всичко там което е на сърце на един метал.Аз не виждам нищо лошо в тва, при положение,че в училище си добре с оценките примерно.Мисълта ми беше,че можеш да си ходиш, колкото егстравагантно си искаш,като си човек на място.Аз съм ходила по горе-долу същия начин на даскало и никой нищо не ми казвал точно поради причината,че съм била заслужено уважавана от даскалите.Честно да ви кажа пък и не познавам нито един метал,рокаджия,който да е бил някъв лигльо или малоумен или двойкаджия.А само колко тъпи и ограничени мутри виждам в лицето на 14 годишни куклички, наконтени с всичко възможно от мола,и 'ухаещи' на смесица между тежък парфюм и цигари,носейки телефон(последна мода) от който звучи какво мислите..? (леле тва стана едно изречение... 8-) ) Да в лицето на всеки можем да срещнем малоумник,но мисля ,че всички се сещаме къде го срещаме най-много.
Съжалявам,май навлязох в напълно различна тема.. но трябва да се замислим.. Трява ли дебеловратите чичковци с ланците да затварят училищата ни?... Мамка му рока няма да умре.. 8-)

DJEB
08-11-2009, 17:01
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

за метъла казвам... за джапанките и др-то съм съгласна :D

Добре, кое за метъла по - точно е несправедливо според теб? Слушай си го в междучасието със слушалки, кой ще ти каже нещо ? Просто ще се наложи да преживеете да ходите на училище без черните дрехи, фанелки с групи, вериги по дънките, петолъчки и каквото носите там.

дам съгласна съм с Goddess,никой не ви забранява да слушате метъл,просто не трябва да си пуската метълските песни от телефоните в коридорите (както правеха в старото ми даскало) и не тряа да са обличате сякаш току що сте излезли от някой клип...много се дразня на метълистите в моето училище,с някви тениски огромни и черни с любимите им банди с някви вереги по дънките (както каза Goddess) и с някви гривни със шипове-бахти простотията,само се правят на интересни,а не са...дано и в моя град да им забранят да се носят така...

в нащо даскало никой не си е носил телефончето под ръка и да си е усилил метала.. що се отнася до клипове и тем подобни .. по-добре ли ше се чувстваш ако училището ти прилича на публичен дом и да звучи чалга отвсякъде?

LambOfGod
08-11-2009, 17:04
Никой от тия цървули в министерството не може да ми каже как да се обличам,какво да нося и какво да слушам.

+1

Какво се опитват да направят? Да убият индивидуалността ни? :?

Goddess
08-11-2009, 17:06
На никой не му пука как е в твоето или в моето училище. Правилата са за всички. Щом до сега при вас не е било така, значи нямате проблем. :)
А колкото до публичният дом, не разбрах какво точно имаш предвид, но в правилата фигурира и забраната за разголено облекло и то отдавна. А и няма как да определиш дали металите или чалгарите са по - тъпи. Тъпи хора има навсякъде, от всякакъв пол, от всякаква раса и т.н. На едни чалгарите им изглеждат изпаднали, на други метълите и така. Пак казвам, че никой не може да ви забрани да си слушате каквото искате...Но не и в училище. Не е дискотека и едва ли отиваш там, за да слушаш музика. Не би трябвало.

DJEB
08-11-2009, 17:08
Никой от тия цървули в министерството не може да ми каже как да се обличам,какво да нося и какво да слушам.

+1

Какво се опитват да направят? Да убият индивидуалността ни? :?
Явно,но само на тези на които им е останала такава..нали се сещаш ..

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 17:13
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

за метъла казвам... за джапанките и др-то съм съгласна :D

Добре, кое за метъла по - точно е несправедливо според теб? Слушай си го в междучасието със слушалки, кой ще ти каже нещо ? Просто ще се наложи да преживеете да ходите на училище без черните дрехи, фанелки с групи, вериги по дънките, петолъчки и каквото носите там.

дам съгласна съм с Goddess,никой не ви забранява да слушате метъл,просто не трябва да си пуската метълските песни от телефоните в коридорите (както правеха в старото ми даскало) и не тряа да са обличате сякаш току що сте излезли от някой клип...много се дразня на метълистите в моето училище,с някви тениски огромни и черни с любимите им банди с някви вереги по дънките (както каза Goddess) и с някви гривни със шипове-бахти простотията,само се правят на интересни,а не са...дано и в моя град да им забранят да се носят така...

От къв зор тряя да се съобразявам с тва кой кво го дразни.

DJEB
08-11-2009, 17:16
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

за метъла казвам... за джапанките и др-то съм съгласна :D

Добре, кое за метъла по - точно е несправедливо според теб? Слушай си го в междучасието със слушалки, кой ще ти каже нещо ? Просто ще се наложи да преживеете да ходите на училище без черните дрехи, фанелки с групи, вериги по дънките, петолъчки и каквото носите там.

дам съгласна съм с Goddess,никой не ви забранява да слушате метъл,просто не трябва да си пуската метълските песни от телефоните в коридорите (както правеха в старото ми даскало) и не тряа да са обличате сякаш току що сте излезли от някой клип...много се дразня на метълистите в моето училище,с някви тениски огромни и черни с любимите им банди с някви вереги по дънките (както каза Goddess) и с някви гривни със шипове-бахти простотията,само се правят на интересни,а не са...дано и в моя град да им забранят да се носят така...

От къв зор тряя да се съобразявам с тва кой кво го дразни.
Живеем всички заедно накуп на тая планета.. Определено трябва да се съобразяваш..смятай кво ше стане ако всички мислят по твоя начин.. :?

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 17:22
Абе прекалиха и тва е :?

извинявай с кое са прекалили,не виждам смисъл само за джапанките,освен това от доста години е забранено да се ходи на даскало с разголени пъпове и дълбоки деколтета,къси поли и панталонки,в моето даскало дори за голи рамена правят проблем :lol:

за метъла казвам... за джапанките и др-то съм съгласна :D

Добре, кое за метъла по - точно е несправедливо според теб? Слушай си го в междучасието със слушалки, кой ще ти каже нещо ? Просто ще се наложи да преживеете да ходите на училище без черните дрехи, фанелки с групи, вериги по дънките, петолъчки и каквото носите там.

дам съгласна съм с Goddess,никой не ви забранява да слушате метъл,просто не трябва да си пуската метълските песни от телефоните в коридорите (както правеха в старото ми даскало) и не тряа да са обличате сякаш току що сте излезли от някой клип...много се дразня на метълистите в моето училище,с някви тениски огромни и черни с любимите им банди с някви вереги по дънките (както каза Goddess) и с някви гривни със шипове-бахти простотията,само се правят на интересни,а не са...дано и в моя град да им забранят да се носят така...

От къв зор тряя да се съобразявам с тва кой кво го дразни.
Живеем всички заедно накуп на тая планета.. Определено трябва да се съобразяваш..смятай кво ше стане ако всички мислят по твоя начин.. :?

да.... така е, но се пак един го дразни тва друг онова... се тая да спрем със спора... няма смисъл

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 17:29
дам съгласна съм с Goddess,никой не ви забранява да слушате метъл,просто не трябва да си пуската метълските песни от телефоните в коридорите (както правеха в старото ми даскало) и не тряа да са обличате сякаш току що сте излезли от някой клип...много се дразня на метълистите в моето училище,с някви тениски огромни и черни с любимите им банди с някви вереги по дънките (както каза Goddess) и с някви гривни със шипове-бахти простотията,само се правят на интересни,а не са...дано и в моя град да им забранят да се носят така...

В много повече от случаите кифлите са тези ,които си надуват чалгата ,не метълите.Ако ще забранят метъла да забранят чалгата и хип хопа.
Ама извинявайте ,вие сериозно ли мислите ,че някои 50 годишни изклуфелници могат да различат хип - хопа от метъла примерно?Аз ще си надувам метъла колкото си искам ,а ако ме питат ,ще кажа ,че е рок. :o

тва с надуването на музиката наистина дразни.. не виждам нищо лошо обаче в носенето на черна тениска примерно с любимата група... или гривните с шипове... тва се пак е избор на ученика който ги носи... мен пък ме дразни "облеклото" на кифлите примерно ама нищо не мога да направя и си мълча.

PurpleDream
08-11-2009, 17:30
да ама точно заради такова поведение вкарват такива правила,униформи и разни там лайна,защото всички искате да се покажете-я с музиката си,я с прическата си,я с облеклото си...изобщо не си правете труда да вкарвате реплики от сорта на "от къде на къде някой ще ми казва как да се обличам",ами ще казват,училището е институция в която трябва да се спазват някои правила все пак,не е като да се разхождаш свободно у вас...

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 17:33
да ама точно заради такова поведение вкарват такива правила,униформи и разни там лайна,защото всички искате да се покажете-я с музиката си,я с прическата си,я с облеклото си...изобщо не си правете труда да вкарвате реплики от сорта на "от къде на къде някой ще ми казва как да се обличам",ами ще казват,училището е институция в която трябва да се спазват някои правила все пак,не е като да се разхождаш свободно у вас...

ами ако в училище ми забранят да се обличам така - ще спра... но ако някой като теб (без да се убиждаш - казвам го в смисъл че не си човек който може да ми забрани) ми каже как трябва и как не трябва да се обличам ест че няма да го слушам... но защо ще забраняват само метъла? или да не го забраняват , или да забраняват и др-те стилове

DJEB
08-11-2009, 17:36
Щом не са дали униформи все още значи е концерт пожелание.Макар ,че според мен една голяма черна тениска с някоя група е по - добре от оскъдно потниче и пола , които са направени от по - малко плат от колкото тениската ,нали?
точно и ясно

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 17:36
Щом не са дали униформи все още значи е концерт пожелание.Макар ,че според мен една голяма черна тениска с някоя група е по - добре от оскъдно потниче и пола , които са направени от по - малко плат от колкото тениската ,нали?

По - добре е ... Ние ще сме с униформи но пак не пречи върху ризата да се облече тениска...лично аз съм пробвала и ми харесва.. и едва ли ще ми направят забележка за униформата се пак си нося ризата..
:-o

ali13
08-11-2009, 17:54
забранили метъли с джапанки и пъпчета :grin: Охх .. няма да се оправи тая държава .. Защо ,например, вместо да забранят метъла не забранят чалгата ?! :? Бахти,тъкмо мислех да се боядисам в зелено :smt016 Ама сигурно и това са го забранили ,защото и без това като видиш положението на образованието позеленяваш,поне жертвите да се различаваме от тълпата :D

Goddess
08-11-2009, 18:03
забранили метъли с джапанки и пъпчета :grin: Охх .. няма да се оправи тая държава .. Защо ,например, вместо да забранят метъла не забранят чалгата ?! :? Бахти,тъкмо мислех да се боядисам в зелено :smt016 Ама сигурно и това са го забранили ,защото и без това като видиш положението на образованието позеленяваш,поне жертвите да се различаваме от тълпата :D

Явно защото чалгарите по - малко се правят на клоуни. И чалгата няма нищо общо в случая. Тя си се води мръсна дума за някои от край време...Да видите поне, че не само тя е отричана и зле приемана. :)
Макар че все още на разбирам какво значи да се забрани определен стил в училище ? По принцип слушането на музика не би трябвало да се толерира, ако се слуша в час или в коридора на всеослушание...

Bianca
08-11-2009, 18:07
В края на тая учебна година и в нашето даскало въведоха такава заповед. :) А малко преди това и униформите. Та, както се сещате, заповедта беше в сила само първия ден, връщаха ученици с къси гащи, поли, потници и etc. :D Но на втория... същата работа като преди. А униформите трябваше да ги носим на всеки първи работен ден от седмицата. От тая година май ще трябва всеки ден да ги носим. :(
Та, това няма значение. :D
На мен пък любимата ми тениска е на Ramones и ако някой ми каже нещо за нея, ще кажа, че това е пънк рок група, а не метъл! :booooomb:

ifilin4ica
08-11-2009, 18:09
В моето даскало въведоха униформи, така че и да искаш, не можеш да се обличаш както ти харесва :?

Goddess
08-11-2009, 18:42
Кой каза ,че чалгарите са по - малко клоуни от метълите?!!?Една фръцла със не знам си колко тона грим , орязани парцалчета за "дрехи" , бижута в количество ,което ще строши кантар е по - добре от едно момче с черна тениска и гривна с шипове!?Господи .. И не ,че всички чалги са такива ,както винаги говорим за стереотипа .. "кифлите".

А, не, не визирах металите...Просто това със зелената коса ми направи впечатление. Иначе опеределено хората имаме адски изкривена за нещата, които не одобряваме. (и не само) Някой си решил, че това представлява чалгарка или "кифла" и айде ТОВА Е. Изключително е как телевизията и медиите могат да манипулират и промиват мозъци по най - различен начин.

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 18:45
Кой каза ,че чалгарите са по - малко клоуни от метълите?!!?Една фръцла със не знам си колко тона грим , орязани парцалчета за "дрехи" , бижута в количество ,което ще строши кантар е по - добре от едно момче с черна тениска и гривна с шипове!?Господи .. И не ,че всички чалги са такива ,както винаги говорим за стереотипа .. "кифлите".

Йес... точно.... ами момчетата дето са уж фешъни - ония мазни подобия на момчета с розовите тениски и очилцата с бели рамчици и питат по форумите за фон дьо тен? А? По- добре ли изглежда 1 такова животно от някой метъл? Поне момчетата метъли изглеждат като момчета...

Сори че повторих думата момче толкова пъти... :D

The_Demon_Girl
08-11-2009, 19:06
Така, така .. Защо винаги, всичко объщате на чалга или метъл, и кифли или кроасани .. Не знам! :D
Все пак темата беше за забраните в училище.
И да, на мен ми се вижда нереално защо ще забранят късите панталони на момчетата.. ако някой може да ми обясни :lol: 8-)

PurpleDream
08-11-2009, 19:10
ето едно доказателство как метълистите скачат веднага в/у чалгата,ама чакайте малко бе тва да не единствените стилове музика..от къде тръгна темата и до къде се стигна- пак метъл срещу чалга,едните си мислят,че другите слушат само 1 стил музика и толкова,ама не е вярно повечето хора слушат много стилове (включително и аз - слушам чалга,поп,рап,дори някои по мелодични метълски парчета) ама не стане ли нещо всеки се нахвърля на другия...

PurpleDream
08-11-2009, 19:12
Така, така .. Защо винаги, всичко объщате на чалга или метъл, и кифли или кроасани .. Не знам! :D
Все пак темата беше за забраните в училище.
И да, на мен ми се вижда нереално защо ще забранят късите панталони на момчетата.. ако някой може да ми обясни :lol: 8-)

какво значение има защо забраняват късите панталони на момчетата,както са забранили късите панталонки и късите поли за момичетата така забраняват и на момчетата...не може да има двойни стандарти пък,ебаси...

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 19:14
Аз скочих срещу "фиешъните"... никъде не съм казала чалга... знам че не става въпрос само за моето изказване... но чалгата и метъла са 2-та най-обсъждани и най-разграничени стила и може би за тва е всичко. Има кифли и кифльовци които не слушат чалга има такива които слушат...

The_Demon_Girl
08-11-2009, 19:18
Нее, на момичетата забраняват само минижупите (и без тва не нося .. не ме интересува .. ;д) а момчетата, к'во ще ходят в жегите с дълги панталони ли .. отново дискриминация ! :D А може и с шотлански полички да ходят, какво ще правят :lol:

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 19:22
Ама кво имат предвид под къси панталони? такива които са къси ама къси (малко под задника) или бермудите? :D

PurpleDream
08-11-2009, 19:23
абе в статията може да пиши минижупи,ама не е само това...и ти пък кво толкова се притесняваш за момчетата :D

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 19:25
Аууу умирам от притеснение... просто питам бе... пуу и тва не може вече :D

PurpleDream
08-11-2009, 19:26
Аууу умирам от притеснение... просто питам бе... пуу и тва не може вече :D

абе то не беше за теб :D

FuCkInBuBbLeGuM
08-11-2009, 19:27
аа сори помислих че е за мен :lol:

D12Respect
08-11-2009, 20:30
Само така! Остават да забранят чалгата и ще е рай в училище.http://i48.vbox7.com/a/veskoz_82e84a1d_1.jpg

faststep
08-12-2009, 08:06
В училищата, където има униформи, по-леко ще преживеят ограниченията, за другите...не знам с какво ще ходят на училище. 8-)

Но не мога да разбера защо свързвате човек, който слуша ЛП , с метъл. Коренно различно е. То и аз си ги слушам от време на време, но не се обличам с гривни с шипове, тениски до колената и не си боядисвам косата. Те забраняват само метълското обличане, музиката не могат да забранят. :)

Slashy
08-12-2009, 08:20
ее, не може ли само с дънки и тениска на група, без разни шипове, нашийници и такива глупости?

ArTanDra
08-12-2009, 08:29
Кое е женственото да облечеш някаква тениска на група и да си сложиш на ръката шипове? ... То жените вече станаха мъже, а мъжете жени.. изкривени представи. Трябва да има униформи, за да няма спорове между отделните групи хора. Колкото до музиката, според мен трябва да се забрани изобщо да се пуска, без значение от стила. На когото му се слуша музика в двора на училището или извън него да си слуша колкото му душа иска. Да се забранят телефоните и I-pod (и там подобните им) в джоба с изключени звуци, слушалките в чантата (раницата) и това е.

YouCantStopMe
08-12-2009, 09:22
Фандъкова ще ни изфандъчи.
Слушах как говори ожесточенo за униформи във всяко едно училище.Ще има промени,явно.

FuCkInBuBbLeGuM
08-12-2009, 09:34
^ :lol: :lol:

YouCantStopMe
08-12-2009, 09:43
Ми к'во,бе? 8-)

FuCkInBuBbLeGuM
08-12-2009, 09:47
Нищо стана ми смешно... ще ни "изфандъчи" :D :D :D :D

asdddddddddddd
08-12-2009, 09:48
НИКОЙ няма да ме накара да спра да слушам метъл където и да е когато и да е и в час ще си слушам и в училище- в междучасието

Whyniser
08-12-2009, 17:50
Да наредат ако искат и с какви чорапи и бельо да ходим и да прават проверка . Ако си мислят,че ще спрат да се слуша някаква музика,косата,дрехите и т.н. ще настане анархия.

northernice
08-12-2009, 19:44
Какви са тея глупости, каква демокрация?!? Това е комунизъм :lol:

hackberry
08-12-2009, 21:46
браво

мн е грозно на даскало с джапанки :D
asdddddddddddd, ти за безсмъртен ли се имаш,хахаа
никой не можел да го накара,омг

amorfati
08-13-2009, 00:46
Оф,писнало ми е от сяк'ви ограничени,предубедени идиоти , като тая Фандъкова.Тая женка има мислене на дете в 4 клас.....Много ме грее мен какво е забранила.. :lol: .И на мен не ми харесват рапърите,момичета с деколтета до крачолите,момчетата в розово и т.н.Ама не ми пречат с нищо,имат право да са такива к'вито искат,т'ва дали на мен ми харесва или не,си е мой проблем.По същата логика изобщо,ама изобщо не ми е зор дали на тях,на министъра или на президента не им изнася.А вместо да се занимава с такива върховни тъпотии,може да помисли за тия дечица в 3-4-5-6 клас,мисля че изобщо по новата програма,дето всеки ден мъкнат на гръб по 5-6- кила учебници,т'ва специално съм го проверявала,защото сестра ми е на тази възраст,пък и за никого не е изненада.И вместо тия деца да се кривят и мъчат,тая интелектуалка е решила да забранява метъла,джапанките,късите панталони,деколтетата и т.н. в училище въобразявайки си,че ще успее да направи нещо,абеее трагедия,трагедия...

faststep
08-13-2009, 06:38
Те забраняват само метълското обличане, музиката не могат да забранят. :)
:-o

AutumnTears
08-13-2009, 06:54
не знам защо някой си мисли, че може да ми направи забележка/ да ме изгони за неприличен вид
бедна им е фантазията.........

PurpleDream
08-13-2009, 12:14
не знам защо някой си мисли, че може да ми направи забележка/ да ме изгони за неприличен вид
бедна им е фантазията.........

хах а ти защо си мислиш,че не може

neocide
08-13-2009, 12:27

slavito007
08-13-2009, 13:17
Това мисля, че важи само за упоменатото училище в статията 8-)
А и не знам какво толкова се палите, все едно някой ви взел биберона - пъхате слушалката в ухото и не те еня. Аз така си правя и никой не ми прави забележка (не слушам метъл). Убеден съм, че ще оцелеят без да носят гривни с шипове на даскало :)
Това за джапанките малко... странно :D Вярно, че не е нещо официално, ама пък прекаляват. Не че нося джапанки в училище, ама айде.

BrainlessROCKBABY
08-13-2009, 13:26
Не мисля, че в училище е редно да се слуша каквато и да била музика...нито чалга, нито метъл, нито хаус, транс...

wtf?! анархия <3

eveto_xx
08-13-2009, 13:36
Най - накрая 8-)

amorfati
08-13-2009, 14:26
Това мисля, че важи само за упоменатото училище в статията 8-)
А и не знам какво толкова се палите, все едно някой ви взел биберона - пъхате слушалката в ухото и не те еня. Аз така си правя и никой не ми прави забележка (не слушам метъл). Убеден съм, че ще оцелеят без да носят гривни с шипове на даскало :)
Това за джапанките малко... странно :D Вярно, че не е нещо официално, ама пък прекаляват. Не че нося джапанки в училище, ама айде.
Е на теб кой ти каза,че да се обличаш в този стил,значи да ходиш с гривни с шипове??Аз се обличам така,пък досега не съм носила такива гривни,не са ми по вкуса.От хората ,които аз познавам,а аз познавам доста,много ама много малко носят такива неща.А точно тези шипове биха могли с право да ги забранят защото са един вид хладни оръжия,и някой може да се нарани.Но с какво право забраняват облеклото,баш като по комунистическо време си е..

FuCkInBuBbLeGuM
08-13-2009, 14:37
Да наистина.... що всички свързвате метълите с гривните с шипове? Ето аз слушам метъл, но се ограничавам до тениска, понякога мешка и няква подобаваща висулка. Имам такава гривна и е с ония шипове затъпените... т.е никой няма да се наръга.. , но я нося много рядко.

PurpleDream
08-13-2009, 15:34
оф Божее,Божеее колко има по тоя свят...
не мога да разбера какво толква ще ви стане като не носите любимите си метълски тениски на училище,какво толкова само за няколко часа после се прибирате преобличате се и пак може да показвате на хората каква музика слушате,не е като да стоите постоянно на даскало-само за някакви си кирливи 6часа бе хора.Какво толкова? Не мога да ви разбераа... :x

neocide
08-13-2009, 15:40

slipknoterr
08-13-2009, 15:47
за джапанките мн ми дреме :D ама никой не може да ми забрани да си слушкам метъл :shock: ебаси тъпаците да забранят чалгията :x

PurpleDream
08-13-2009, 15:54
за джапанките мн ми дреме :D ама никой не може да ми забрани да си слушкам метъл :shock: ебаси тъпаците да забранят чалгията :x

никой не ти казва да не слушаш метъл,просто да не е на даскало...и ето още един който веднага скача върху чалгата...озлобени човечета сте това метълистите и това е...

Izzy_
08-13-2009, 16:49
Чакам забраната за дишане..
Добре,джапанките както и да е,според мен те освен на плажа,другаде не трябва да се носят,обаче да ми забранят сандали или по-отворени обувки..да,ама не.Не съм длъжна да си съсипвам краката в няк'ва адска жега,защото на някой така му скимнало.Метъла не го харесвам,ама не разбирам какво толкова им пречи?!За по летнте дрехи някой беше казал,че са забранени в неговото училище... wtf?!Някой ще ме накара края на Юни на 30 и няколко градуса да седя с дълъг ръкав и панталон..Ами,ако сложат климатици-става.

FuCkInBuBbLeGuM
08-13-2009, 16:56
за джапанките мн ми дреме :D ама никой не може да ми забрани да си слушкам метъл :shock: ебаси тъпаците да забранят чалгията :x

никой не ти казва да не слушаш метъл,просто да не е на даскало...и ето още един който веднага скача върху чалгата...озлобени човечета сте това метълистите и това е...

абе човек ти не разбираш ли бе? като ще забраняват метъла айде и чалгата... както казах неотдавна метъла и чалгата за 2 тотално противоположни стила, те са 2-та най- обсъждани (според мен) и е нормално някои от феновете на 1-я стил да не харесват другия... Кой е озлобен? Тва е поредната тъпотия която измисли министерството... нямам нищо против примерно или да забранят всичките стилове или нищо да не забраняват
:? . Слушай си там стиловете които харесваш и не се занимавай с метълите...

dimi93
08-13-2009, 19:15
мале тез от просвета са некви чалгари дето мразят метала

PurpleDream
08-13-2009, 19:33
:? . Слушай си там стиловете които харесваш и не се занимавай с метълите...

и в обратния ред важи не мислиш ли,всеки да си слуша неговия стил и да не се заниамва с чалгата (и други стилове)
:wink: забранили са метъл-ми няма да се слуша метъл в даскало,като забранят рап и той няма да се слуша,като забранят чалга и тя няма да се слуша....

FuCkInBuBbLeGuM
08-13-2009, 19:40
Мм не съм сигурна че ще се спазва... Сори мн ама представи си по коридорите само чалга се чува и вс др стилове, а тия които слушат метъл кво правят? Седят си в ъгъла и си блъскат главите... еми няма да стане. Другото което е... Чалга феновете ( пак обръщам на чалга ама обикновено тва се чува навсякъде) постоянно пускат чалга на телефоните си я в класната стая, я в коридора... ти чувалала ли си метъл по коридорите на някое училище? Еми не...

PurpleDream
08-13-2009, 19:47
ами да ти кажа честно и аз мисля,че няма да се спазва :D а това каква музика се чува,в твоето може да пускат чалга,ама моето е пълно метъли и тва се чува и се вижда навсякъде-в стаите,в коридорите,в двора...иска ми се да забранят метъла и в моето даскало,ама само си мечтая,в моето даскало пък всички даскали мразят чалга и по-принцип викат като чуят чалга...шансс.... :( :(

FuCkInBuBbLeGuM
08-13-2009, 19:53
Пффф кво да се прави... както и да е. Да видим как ще тръгне годината. :-o

PurpleDream
08-13-2009, 20:02
Пффф кво да се прави... както и да е. Да видим как ще тръгне годината. :-o

м дам,дано само не сложат униформи за всеки ден,че тогава ще съдя Фандъкова или квато е там :evil:

FuCkInBuBbLeGuM
08-13-2009, 20:06
Пффф кво да се прави... както и да е. Да видим как ще тръгне годината. :-o

м дам,дано само не сложат униформи за всеки ден,че тогава ще съдя Фандъкова или квато е там :evil:

мм в моето даскало сме всеки ден :D

PurpleDream
08-13-2009, 20:07
Пффф кво да се прави... както и да е. Да видим как ще тръгне годината. :-o

м дам,дано само не сложат униформи за всеки ден,че тогава ще съдя Фандъкова или квато е там :evil:

мм в моето даскало сме всеки ден :D

:shock: :shock: ужас,май си предпочитам дразнещите метъли от колкото униформа :D :D

FuCkInBuBbLeGuM
08-13-2009, 20:17
Пффф кво да се прави... както и да е. Да видим как ще тръгне годината. :-o

м дам,дано само не сложат униформи за всеки ден,че тогава ще съдя Фандъкова или квато е там :evil:

мм в моето даскало сме всеки ден :D

:shock: :shock: ужас,май си предпочитам дразнещите метъли от колкото униформа :D :D

:-x :-x :-x :-x :D

shmurkam
08-13-2009, 20:53
Ако забранят кифлите в даскало и адидас качулатите, ще се нарадвам. Ама моля ви се, кво ви пречи една тениска на Металика например, а не токчетата на няква смачката там, тежкия грим и ест шибаната ЧАЛГА. Извинете, ама тва си е дискриминация. Защо една музика може да се слуша, а друга-не? Мен вече ме боли главата в даскало от някакви бозави песни на чалгари и сякакви лица, ама никой не ме пита. Оф... :?

PurpleDream
08-13-2009, 21:36
а на вас какво ви пречи на училище да ходите нормално облечени,а след училище както си искате??

nencuHka
08-13-2009, 22:36
Ще гонят някой,ако забележат нова tattoo !? Каква е тая простотия пък хахахахахахахаха :shock: :lol:

amorfati
08-13-2009, 23:36
Хах,не знам к'во се има предвид под ''нормално облекло''.И какво й е ненормалното на една тениска на Металика?Някой може ли да ми даде логично обяснение с какво една тениска на Металика е по-ненормална от една оранжева тениска,или с какво пречи повече от тази въпросна оранжева тениска?И с какво изобщо пречи нечие облекло?Аз мисля,че само въпросната личност би могла да навреди с нещо,но щом има хора които казват, че облеклото би могло да навреди,наистина ми става смешно.Не няма да си мълчиме,защото тук наистина става въпрос за дискриминация.Защо,питам аз,метъла е забранен,а рапа не?Защо не забранят на фешъните и емотата да ходят облечени на училище както им харесва,а?
ПП:Както прочетох в даскало се забранява метъла,т'ва значи ли че аз мога да ида с тениска на някоя рок банда,'щото тя също е черна и има щампа?Ако наистина ''метъла'' е забранен,тия хора в министерството на образованието,са по-необразовани от самите ученици :lol: . Трагедия,братя и сестри :razz: :razz: :razz: ........

MadeOfWater
08-14-2009, 04:33
ако толкова им пречи да сложат на всякъде униформи и готово :D

Slashy
08-14-2009, 09:46
ама не разбрах, метъла като музика ли забраняват или дрехите, или двете :D
пък и 5-6 години в старото даскало ходих всеки ден с униформа, искам малко свобода, вее. поне 1 година

FuCkInBuBbLeGuM
08-14-2009, 09:49
ама не разбрах, метъла като музика ли забраняват или дрехите, или двете :D
пък и 5-6 години в старото даскало ходих всеки ден с униформа, искам малко свобода, вее. поне 1 година

еми дрехите ии може би и като музика ако слушаш без слушалки. щото ако си със слушалки едва ли някой ще разбере кво слушаш :-o :?

faststep
08-14-2009, 10:23
Егати превземките сте, вие да не отивате на даскало да слушате музика? Забранят ви нещо(което не значи, че няма да го правите) и вие почнете да мрънкате като някакви малки лапета. :roll:

amorfati
08-14-2009, 16:09
Егати превземките сте, вие да не отивате на даскало да слушате музика? Забранят ви нещо(което не значи, че няма да го правите) и вие почнете да мрънкате като някакви малки лапета. :roll:

Аз не слушам музика на телефон,а със слушалки,и к'во?На това му се вика дискриминация.Ако искаш и ще се аргументирам.

faststep
08-14-2009, 18:46
Аз не слушам музика на телефон,а със слушалки,и к'во?На това му се вика дискриминация.Ако искаш и ще се аргументирам.

Метълът, чехлите и голото пъпче паднаха първи жертви на просветната реформа. От есента те фигурират в забранителните списъци на някои училища като част от изискванията за добър външен вид в клас.
Забраняват метълското обличане. Ти пак може да си слушаш музика, но в час ли мислиш да го правиш?

lipsvashh_mi
08-14-2009, 19:35
гадно е така да се дискриминират,хората слушащи метал :?
дано само не забранят боядисването на косите както подочух,че тамън свикнах с червеното-не ми се мени пак :?

TheNewReligion
08-14-2009, 19:43
Тези хора нямат никаква мислост! Какво ще стане с репутацията ми, ако не се появя с избелялата си тениска на Меноуар, фетските ми джапанки и татуировката ми с пирон на средния пръст на ръката? А? А? Как може да не се замислят за това, как? Безсрамници! http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif

elito6754
08-14-2009, 20:07
Пък според мен не забраняват метъла като музика, а като начин на обличане - смисъл тениски на различни групи и пр. Според мен чалгарите са къде-къде по-набиващи се на очи, но явно нямаме право на мнение. :?

psdsquared
08-14-2009, 20:47
Никой нищо не може да ви забрани !

laila_94
08-14-2009, 21:30
Йееееах,без хеви-метъл :-) Само,че за джапанките няма да се разберем :D Лятно време 35 градуса навън с боти ли да бъда :o :o :o

Goddess
08-14-2009, 22:07
Йееееах,без хеви-метъл :-) Само,че за джапанките няма да се разберем :D Лятно време 35 градуса навън с боти ли да бъда :o :o :o

Чехли, сандали... ?

Raven23
08-14-2009, 23:36
Хах,не знам к'во се има предвид под ''нормално облекло''.И какво й е ненормалното на една тениска на Металика?Някой може ли да ми даде логично обяснение с какво една тениска на Металика е по-ненормална от една оранжева тениска,или с какво пречи повече от тази въпросна оранжева тениска?И с какво изобщо пречи нечие облекло?Аз мисля,че само въпросната личност би могла да навреди с нещо,но щом има хора които казват, че облеклото би могло да навреди,наистина ми става смешно.Не няма да си мълчиме,защото тук наистина става въпрос за дискриминация.Защо,питам аз,метъла е забранен,а рапа не?Защо не забранят на фешъните и емотата да ходят облечени на училище както им харесва,а?
ПП:Както прочетох в даскало се забранява метъла,т'ва значи ли че аз мога да ида с тениска на някоя рок банда,'щото тя също е черна и има щампа?Ако наистина ''метъла'' е забранен,тия хора в министерството на образованието,са по-необразовани от самите ученици :lol: . Трагедия,братя и сестри :razz: :razz: :razz: ........ мн добре казано, не ми се повтаряше всичко. Просто нямам думи. :x

eveto_xx
08-15-2009, 06:53
Хах,не знам к'во се има предвид под ''нормално облекло''.И какво й е ненормалното на една тениска на Металика?Някой може ли да ми даде логично обяснение с какво една тениска на Металика е по-ненормална от една оранжева тениска,или с какво пречи повече от тази въпросна оранжева тениска?И с какво изобщо пречи нечие облекло?Аз мисля,че само въпросната личност би могла да навреди с нещо,но щом има хора които казват, че облеклото би могло да навреди,наистина ми става смешно.Не няма да си мълчиме,защото тук наистина става въпрос за дискриминация.Защо,питам аз,метъла е забранен,а рапа не?Защо не забранят на фешъните и емотата да ходят облечени на училище както им харесва,а?
ПП:Както прочетох в даскало се забранява метъла,т'ва значи ли че аз мога да ида с тениска на някоя рок банда,'щото тя също е черна и има щампа?Ако наистина ''метъла'' е забранен,тия хора в министерството на образованието,са по-необразовани от самите ученици :lol: . Трагедия,братя и сестри :razz: :razz: :razz: ........

Какво е ненормално на една тениска на Металика (Дистърбд и тн.)? - черна е и има зомбита по нея. От тях сънувам кошмари.

FuCkInBuBbLeGuM
08-15-2009, 08:04
Хах,не знам к'во се има предвид под ''нормално облекло''.И какво й е ненормалното на една тениска на Металика?Някой може ли да ми даде логично обяснение с какво една тениска на Металика е по-ненормална от една оранжева тениска,или с какво пречи повече от тази въпросна оранжева тениска?И с какво изобщо пречи нечие облекло?Аз мисля,че само въпросната личност би могла да навреди с нещо,но щом има хора които казват, че облеклото би могло да навреди,наистина ми става смешно.Не няма да си мълчиме,защото тук наистина става въпрос за дискриминация.Защо,питам аз,метъла е забранен,а рапа не?Защо не забранят на фешъните и емотата да ходят облечени на училище както им харесва,а?
ПП:Както прочетох в даскало се забранява метъла,т'ва значи ли че аз мога да ида с тениска на някоя рок банда,'щото тя също е черна и има щампа?Ако наистина ''метъла'' е забранен,тия хора в министерството на образованието,са по-необразовани от самите ученици :lol: . Трагедия,братя и сестри :razz: :razz: :razz: ........

Какво е ненормално на една тениска на Металика (Дистърбд и тн.)? - черна е и има зомбита по нея. От тях сънувам кошмари.

Ти да не би да мислиш че зомбитата съществуват? :lol: И на черното кво му е ненормално..

eveto_xx
08-15-2009, 08:07
Депресиращо е.

FuCkInBuBbLeGuM
08-15-2009, 08:13
ааааааааааааааааахаа

NeverTheSame
08-15-2009, 08:17
Изтърваха работата и сега се чудят как изобщо да поставят някакви правила...вижда се обаче,че и в тфа не ги бива ;)

AutumnTears
08-15-2009, 08:22
не знам защо някой си мисли, че може да ми направи забележка/ да ме изгони за неприличен вид
бедна им е фантазията.........

хах а ти защо си мислиш,че не може
не ме познаваш нали? 8-)

Slashy
08-15-2009, 08:37
че и аз като видя изрусен педераст с лице, напоено от фон дьо тен, сънувам кошмари

amorfati
08-15-2009, 12:20
Тези хора нямат никаква мислост! Какво ще стане с репутацията ми, ако не се появя с избелялата си тениска на Меноуар, фетските ми джапанки и татуировката ми с пирон на средния пръст на ръката? А? А? Как може да не се замислят за това, как? Безсрамници! http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif

:lol: :lol: - ти ако мислиш за РЕПУТАЦИЯ...мен не ме грее,ако изобщо ми пукаше какво мислят хората,сега щях да съм много по-различен човек,както и да е..
Не знам защо си мислите ,че ''метълите'' ходят само с черни тениски,с щампи,но отново,както и да е...Въпреки това не смятам ,че някой ще ми поставя ограниченията как да се обличам.Джапанки не нося,защото с пътъци е много по-удобно и хигиенично според мен,не ми се ходи в прахоляка с джапанки,обаче хората си ги носят.Хората,които слушат таква музика,и аз познавам,обичат живота и околните,и нямат татуси,от рода на тези,които ти описа.

MadeOfWater
08-15-2009, 12:24
че и аз като видя изрусен гей с лице, напоено от фон дьо тен, сънувам кошмари

Мислех че съм единствена :lol:

eveto_xx
08-15-2009, 13:09
^Не си ,и аз съм така.


Депресиращо е.

:lol: :lol:
Не ти се получи.Депресиращо!?!?По -тъмен цвят е ,и какво?Нима и фешъните не носят черно?Рапъри?Чалгаджии?Кат те депресирва не се обличай така и не ги гледай.Никой не си вре черната тениска във фейса ти.
Изказвам мнение. Това не значи, че държа някой да ме напада само, защото му е скучно :D Не ми харесват тези тениски. Придават на човек тъжно и отчаяно излъчване.

FuCkInBuBbLeGuM
08-15-2009, 14:50
^Не си ,и аз съм така.


Депресиращо е.

:lol: :lol:
Не ти се получи.Депресиращо!?!?По -тъмен цвят е ,и какво?Нима и фешъните не носят черно?Рапъри?Чалгаджии?Кат те депресирва не се обличай така и не ги гледай.Никой не си вре черната тениска във фейса ти.
Изказвам мнение. Това не значи, че държа някой да ме напада само, защото му е скучно :D Не ми харесват тези тениски. Придават на човек тъжно и отчаяно излъчване.

За емотата кво остава тогава :-o

Pliok0019
08-15-2009, 16:25
Джапанките и без това трябва да се носят само в банята и на плажа. Останалото е странно и грозно. Също както и прекалено разсъбличане. Голи кореми, големи деколтета - в Амор, колкото искаш.

В моето училище имаме дрес код - приемливо. Определени цветове за носене, тъмни дънки по избор (или поли под коляното) и...един ужасен половер.

А синьото като част от косата? Забраняват ли го? Зеленото не го харесвам, за розовото...май ще се прежаля.

slowmotion
08-15-2009, 18:28
Не слушам метъл обаче според мене е супер малумно тва да се забрани слушането му... не че ще се спазва тая забрана ма просто е супер тъпо да забраняват каквато и да било музика в училището...относно джапанките...абе не зле да не се носят в даскало...само тва да не значи да забранят всички по отворени обувки от сорта на сандалите щото лятото няма да се живее просто :D

Luscious_Heart
08-15-2009, 20:22
Кое не схвана?
Училището е малко или много официално място, където е абсурд да шляпаш с джапанки по коридорите. Все едно да отидеш на работа в офис с костюм и гумени джапанки отдолу. 8-)
Писна ми да гледам разни шматки все с джапанки из училището.
Крайно време е да се научат.

Някой забеляза ли колко пъти употребих джапанки? ;д
В нашето даскало забраниха джапанките към юни месец сега.. Щото една се преби. :( По тия хлъзгави коридори...

А за метъла... Тъпо е бе, аз не слушам метъл, но ако го слушах, кво - бухам едни earbuds в ушите и никой няма да ме разбере. :lol:

Nam3less3
08-17-2009, 13:55
Под метъл едва ли се има предвид самата музика. Ето ми мнението от коментара за новината:

"Както забраняват голите пъпове и странните прически, явно искат да забранят ходенето по някой фенски за метъла начини - с дълга коса, нестандартни дрехи(черни тениски с черепи) и т.н. Това е доста по-крещящо, отколкото "фешън"(lol) дрехите на хората, самоопределящи се за чалгари(и носещи лошата слава на чалгата :@ ). Все пак училището е обществена институция, и трябва всеки да се придържа в нормите и. Каквото и да слуша човек, не трябва да се облича така, както стилът му налага."

ecstazy
08-17-2009, 14:00
Не ми пука.. ще си се обличам както си искам и с каквото си искам кви са тия да ми казват по дяволите КАКВО ДА ОБЛИЧАМ ?!?!?! :shock:

Nam3less3
08-17-2009, 14:04
Не ми пука.. ще си се обличам както си искам и с каквото си искам кви са тия да ми казват по дяволите КАКВО ДА ОБЛИЧАМ ?!?!?! :shock:Безплатно ти дават образование, как кои са :D На работа примерно никой не ходи както си иска, ами си има етика. И си е напълно демократично. То и в западните страни ходят с униформи. Демокрацията не значи свободия. Има си дрехи, които не стават за места като училище или други институции.

Ballbreaker
08-17-2009, 14:05
Аре стига това с институциите го използвате като оправдание.


Ballbreaker:

Знаеш ли какво, ядосвам се когато някой каже 'училището е обществена институция и като такова трябва да го оважаваме'. Училището те оформя по много начини като човек, и основния е социалните контакти. Виж, това не означава да го превърнем в обществен фейсбук. Но все пак е смешно как една такава институция може да налага забрани, касаещи се за това каква музика слуша и как се облича даден човек. И не ми излизай с аргумента, че това е някаква нова програма или защо трябва да се променя закона - по тази логика училището е трябвало да си остане система, принадлежаща на църквата, където са се учили само църковни канони.

Nam3less3
08-17-2009, 14:07
Аре стига това с институциите го използвате като оправдание.


Ballbreaker:

Знаеш ли какво, ядосвам се когато някой каже 'училището е обществена институция и като такова трябва да го оважаваме'. Училището те оформя по много начини като човек, и основния е социалните контакти. Виж, това не означава да го превърнем в обществен фейсбук. Но все пак е смешно как една такава институция може да налага забрани, касаещи се за това каква музика слуша и как се облича даден човек. И не ми излизай с аргумента, че това е някаква нова програма или защо трябва да се променя закона - по тази логика училището е трябвало да си остане система, принадлежаща на църквата, където са се учили само църковни канони."Не мисля, че могат да забранят да се слуша дадена музика, а едва ли това имат предвид. Но човек не трябва да се облича крайно - примерно метълите с крещящи тениски с черепи, рапърите примерно с дрехите, по които ги дават на клипове; чалгарките примерно с къси поли и деколтета. Както като хората ходят на работа, никой не прави така."

Ballbreaker
08-17-2009, 14:19
Даскалото отдавна се е променило и не е 'като на работа'. Докато не разберат това и не направят нещо по въпроса, не променят даскалото според разбиранията за училище, няма и шанс учениците да ги вземат на сериозно. А с тях и образованието.

Пак ти казвам, то вече влияе в много по-голям аспект на социалните ти контакти и решенията ти за бъдеще отколкото на ученето, а и така и трябва. Аз предпочитам не да ме обучават, а да ми помагат с изборите, които правя. А който иска да учи - ще учи.

Anabel
08-17-2009, 14:41
Тва монашески училища ли ще става :-x бахти малко проблеми си имат тия бауши с даржавата и щот ги сърби нещо и като не могат друго да оправят се хващат с най-малкото :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb:

PurpleDream
08-17-2009, 14:55
абе на тия дето тука много им знаят устите и които са недовлни от забраната за облеклото дано да ви сложат униформи и да ви задължат всеки ден да ходите с тях да ви видя тогава...освен това хора приемете го не може да ходиш на училище с дрехите с които ходиш на дискотека примерно...пречи ли ви да ходите на училище с нормално облекло после се прибирайте и се обличайте както искате...пуу голям проблем го направихте,освен това в статията пише,че е за някои училища...

Neopitom3na
08-17-2009, 15:25
Прекалиха с тия тяхните лайна.. примерно момчета(металисти) с по-дълга коса кфо трябва да я отрежат ли?! :? Че момчето така си се харесва, така и ще си ходи. Това за джапанките.. съм ЗА, но с тея тяхни изгъзици кой кфо ще слуша нее.. пф

VerryBerry
08-17-2009, 16:35
крайно време беше!Сега поне няма да гледам полуголи момиченца и момченца с шипове по вратлетата.. 8-)

BaBsYyY_SeXyYy
08-17-2009, 16:42
Ъъ всичко е ... приемливо, като изключим цвета на косите и за музиката, но това с лафката направо ме уби... Ние какво ще ядем?! Солниците- ами всеки си има вкус, дай да не ядем, като ни е безсолно. Или за шоколадите, чипсовете и другите. Аз например ям само пица и много рядко- баничка. Кифли- мразя. Какво ще ям? :-o Много тъпо, но това е, само се чудят какво да измислят, а сериозните проблеми си стоят нерешени!

FuCkInBuBbLeGuM
08-17-2009, 16:44
На мен пък ми е писнало да гледам някви момичета с прически като гнезда в ремонт ... пуу значи.

Ballbreaker
08-17-2009, 17:13
абе на тия дето тука много им знаят устите и които са недовлни от забраната за облеклото дано да ви сложат униформи и да ви задължат всеки ден да ходите с тях да ви видя тогава...освен това хора приемете го не може да ходиш на училище с дрехите с които ходиш на дискотека примерно...пречи ли ви да ходите на училище с нормално облекло после се прибирайте и се обличайте както искате...пуу голям проблем го направихте,освен това в статията пише,че е за някои училища...

пуу, май ти си многознайкото. х)

имам униформа. ето я:

http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/6/l_cd517b7bb91d4bca80ac1b3de5e3b4c9.jpg

остави факта, че се лигавя. униформата ни ми е по размер, ни ми е евтина /риза = 50 лева/, ни ми е хубава - 'риза от естествени материали с 60% полиетен'. зам. директора си прибра парите, педала му с педал мръсен, а ние останахме с пръст в устата.

Да не говорим какъв хубав розовеещ цвят са ни вратовръзките и че ничия униформа не бе по размер. Същия тоя човек дето си прибра парите прави проблем за това как НИЕ организираме протест на международното шосе в същия ден, в който убиха наша съученичка там. Не човек а гъз! И ето такива хора ни дават униформите.

Така че мълчи. Ти както гледам не си в системата вече, аз съм - по-запознат съм.

bathory
08-17-2009, 17:27
По дяволите!!
Какво ви бърка пък метълът??
Значи каквото искам това ще слушам.. ае ще еба майката на всички!
Джапанките ще се преживеят и без това само с кецове си ходя, ама за метълът не съм съгласна!!!
Дискриминация дева мама му! ;(
Абе не стига, че униформи въведоха ами и музика, чехли и т.н. ще забраняват!
Ще се махна от БГ писна ми вече от тая скапана държава!
Мангали, Турци... какво още няма??
Проваля се всичко!! И турския да въведът да се учи и ще я фтасаме!! :x :x :x

Leksi23
08-17-2009, 18:24
Малееее насушах се на простотии в тая тема :lol: . Абе хора не разбрахте ли, че не става дума да не слушаш музиката която ти харесва, а за неподходящо облекло. И да-размъкнатите тениски са неподходящи, какво ви харесва да ходите с чували не мога да разбера(не визирам някой конкретно, а по тва което виждам по улиците)? Има си тениски по мярка-примерно за даскало да си земете такава и пак да си има групичка отпред, оставете веригите и кубинките поне за даскало, после си ходете както ви душа иска. И да- късите поли, потници за диско, гащи, джапанки, и прически тип бръкнах в контакта или аз съм фешънообразен педераст, 50 тона грим като на проститутка от околовръсното също не са за училище. Не можете ли да си намъкнете едни дънки, тениска и маратонки, кецки, обувки и т.н, чантичката и на школо, барабар със слушалките от които може да звучи Металика или Андреа и тем подобните му там изпълнители които ви харесват. Никой не ви казва да не сте индивидуални, индивидуалността не се показва чрез дрехите, когато един човек е различен от масата, повярвайте ми личи му, дори и да е облечен в униформа!
И все пак това не важи за всички училища, така че дишайте спокойно :)

xHARDCANDYx
08-17-2009, 19:01
Добре мамка му...Защо не спрат чалгата??? Нима метълът е нещо по-лошо???
Това дали имам пиърсинг,татуировка или кичур не е ли мой избор.
Мисля,че щом родителите ми са съгласни няма от кого друг да се допитвам...И какво само щото съм татуирана ще ме изхвърлят от даскало или какво...?
За облеклото Ок..Имаме униформи и се избягва т.нар неприлично облекло...
После...Откъде измислиха че ще казват на учениците какво да ядат..?
Не съм отишла в училище да ме превъзпитават !!!
Ако толкова пък ще защитаваме имената на училищата по такъв начин да ни закичат и по един девствен пояс...?!

PurpleDream
08-17-2009, 19:42
м да и точно защото всеки се облича както си иска-неприлично,неподходящо и т.н. за това вкарват забрани и униформи,защото всички искат да се правят на итересни,слушайте си музиката бе никой не ви спира,ама на училище може да ходите нормално облечени,а не като тези които слушате....вие сте си виновни за забраните,щом могат хората ще забраняват и вие ще изпълнявате,лично мен не ме бъркат тия забрани,защото не правя нито едно от забранените неща,но се дразня на такива като вас които се имат за много важни и интересни и ето го резултата...то и други неща ще забранят... :wink:

knadoi
08-17-2009, 19:46
:lol: кво са тръгнали да забраняват метъла?ми чалгата?!? явно им е приятно да гледат как малките кИфЛичКииИИи слушат селска музика
хах остана и да си махна лилавото от косата
освен да не
тея от министерството ..май друсат яко :?

Goddess
08-17-2009, 20:11
Не, наистина сте яко ТЪПИ и неразбрани ! Не разбрахте ли, по дяволите, че забраните са относно ВЪНШНИЯТ ВИД ?! 100 пъти се каза, че просто се забранява метълското обличане...обаче всеки втори продължава да си повтаря "как ще ми забраняват да слушам метъл, 'що не забранят чалгата ??"
Малоумни ли сте ? Разголеното облекло се вписва в представите ви за чалга стайл, нали ?
Е, тогава приемете, че и чалгата е забранена и то преди въшливия ви метъл.

Ballbreaker
08-17-2009, 20:13
м да и точно защото всеки се облича както си иска-неприлично,неподходящо и т.н. за това вкарват забрани и униформи,защото всички искат да се правят на итересни,слушайте си музиката бе никой не ви спира,ама на училище може да ходите нормално облечени,а не като тези които слушате....вие сте си виновни за забраните,щом могат хората ще забраняват и вие ще изпълнявате,лично мен не ме бъркат тия забрани,защото не правя нито едно от забранените неща,но се дразня на такива като вас които се имат за много важни и интересни и ето го резултата...то и други неща ще забранят... :wink:

Обществото в цялата си многомилионна сила е това, което трябва да реагира на 'смешни' хора, които се 'правят на оригинални'. А не шайка 'експерти'.

И се правиш на интересен ти, нали?

balon4eee
08-17-2009, 20:13
аХАХА Доста тъпо бих казала . Никой не може да ми забране да слушам музиката си бе леле Въпреки че не съм метъл фенка тва е егати тъпата гавраа Ако накой даскал дойде и ми каже нещо за музиката ми ще му се смея многоо и ще си увелича музиката за да не го чуваам . Изветряла работа леле ...

Goddess
08-17-2009, 20:15
аХАХА Доста тъпо бих казала . Никой не може да ми забране да слушам музиката си бе леле Въпреки че не съм метъл фенка тва е егати тъпата гавраа Ако накой даскал дойде и ми каже нещо за музиката ми ще му се смея многоо и ще си увелича музиката за да не го чуваам . Изветряла работа леле ...

Айде още една...абе наистина сте отчайващи...

BladeOfMySoul
08-17-2009, 20:15
Айде да видим как ще накарат учениците от художествената в моя град да не се обличат с тениски на групи да не слагат кубинки и т.н. (90% от учениците са си метъли там.)

PurpleDream
08-17-2009, 20:23
аХАХА Доста тъпо бих казала . Никой не може да ми забране да слушам музиката си бе леле Въпреки че не съм метъл фенка тва е егати тъпата гавраа Ако накой даскал дойде и ми каже нещо за музиката ми ще му се смея многоо и ще си увелича музиката за да не го чуваам . Изветряла работа леле ...

Айде още една...абе наистина сте отчайващи...

ами на такива хора как да им набиеш нещо в главите ми кажи,то обясняваш обясняваш,ама то жОвотно не възприема...
Ballbreaker, тая "шайка 'експерти'" са хората които създават правилата и законите :wink: а и съм момиче...

PurpleDream
08-17-2009, 20:24
Айде да видим как ще накарат учениците от художествената в моя град да не се обличат с тениски на групи да не слагат кубинки и т.н. (90% от учениците са си метъли там.)

с униформи :wink:

uNvaLuabL3
08-17-2009, 20:58
в моето училище 2 години имаше униформи, в началото беше по строго и ги носехме, но после ни отпуснаха и спряхме ии така в края на 2-рата година много рядко се виждаше ученик с униформа. Сега казаха, че от началото на новата година ще има нови униформи и ще ни държат по строго...но ще видим. А относно джапанките и метъла, нас сигурно няма да ни хване...надявам се...

FuCkInBuBbLeGuM
08-17-2009, 21:12
Айде да видим как ще накарат учениците от художествената в моя град да не се обличат с тениски на групи да не слагат кубинки и т.н. (90% от учениците са си метъли там.)

с униформи :wink:

А ако родителите им нямат пари за униформи? В моето училище трябваше да отделим към 220 лева само за униформи

PurpleDream
08-17-2009, 21:17
ами от къде да знам тогава какво става, да не съм медиум :D :P

FuCkInBuBbLeGuM
08-17-2009, 21:21
еми ето... щом толкова държат да ги правят тия реформи- държавата да плаща униформите... а представи си една година носиш 1 размер на другата вече униформата ти е малка... и айде още толкова пари...

ама тва е друга тема.

Lucey
08-17-2009, 21:23
Метъл... :D :D джапанки... :lol: :lol: :lol: какво им пречат пък джапанките?? :lol: А пък дано не ги досърби за униформи, защото чак тогава ще е пълен ад. Да давам пари за нещо което не искам да нося не е добра идея!

PurpleDream
08-17-2009, 21:29
Метъл... :D :D джапанки... :lol: :lol: :lol: какво им пречат пък джапанките?? :lol:

джапанките не са за училище,а за банята и за навън щом толкова ти харесват...

FuCkInBuBbLeGuM
08-17-2009, 21:43
Метъл... :D :D джапанки... :lol: :lol: :lol: какво им пречат пък джапанките?? :lol:

джапанките не са за училище,а за банята и за навън щом толкова ти харесват...

наистина е мн смешно да ходиш из училище по джапанки... айде някакви хубави чехли/сандали да - през лятото е малко топло с кецове/обувки/ ботуши :D макар че аз си ходя с кецове без проблем.

stoyanskiq
08-17-2009, 22:39
ее вече няма да гледам секси краченца 8-) 8-) 8-) 8)

Rofl4e
08-17-2009, 23:26
Най-сетне без гнусните метъли

faststep
08-18-2009, 05:56
Много ги обичам тея, дето се правят на голяма работа, като кажат "Кой са тея да ми казват как ще се обличам....". Това е училище, не плаж, не дискотека, не метъл концерт, а училище. Няма да спазвате правилата ли, ще ги спазвате, не, ами ще си и пеете. :smt011

faststep
08-18-2009, 06:24
Ела гледай само! Чалгиите дето ходят голи тях никои няма да ги спре а? Малчи там че да не ти пея на погребението :D
П.С Можеш да ми видиш даскалото ^^^^^^^^^ новините горе...
Много ясно, че ще ги спрат, бе, не чети ли статията?

FuCkInBuBbLeGuM
08-18-2009, 06:31
Много ги обичам тея, дето се правят на голяма работа, като кажат "Кой са тея да ми казват как ще се обличам....". Това е училище, не плаж, не дискотека, не метъл концерт, а училище. Няма да спазвате правилата ли, ще ги спазвате, не, ами ще си и пеете. :smt011

по тая твойта логика - не е и чалга "концерт" , нито магистрала :x

LittleFashionista
08-18-2009, 06:50
Айде да видим как ще накарат учениците от художествената в моя град да не се обличат с тениски на групи да не слагат кубинки и т.н. (90% от учениците са си метъли там.)

с униформи :wink:

А ако родителите им нямат пари за униформи? В моето училище трябваше да отделим към 220 лева само за униформихах :D Излиза по-ефтино да купиш на детето си една униформа която да носи всеки ден отколкото десетките дрехи, които му копуваш през учебната година. Но и аз съм съгласна, че би било по-хубаво униформите да се дават от държавата.
Иначе джапанки, метъл,пъпчета :D Ами д/г съм съгласна. Стига сте се оплаквали, училището е да се УЧИ!!!! Отивате там за да учите, а не за да раздувате клюки за разни известни личности, или да слушате музика през часовете!
За метъла не знам как ще го забраня, но :-o Ако забранят примерно да се слуша в час, трябва да забранят и мазните чалгии, рапа и т.н. Но ако забранят само метъла са егати държавата :? А ако става дума за тениските...като не искат да ги гледат да наложат в цяла България униформи :) на мен така най би ми харесало, но няма да стане :?
Но според мен, тея правила ще се забравят за месец и после всичко ще си бъде както преди :? Жалко... много са ми противни кифлите, мазните чалгарки и лигли които са с по-малко плат от една кърпа :?
Е, и както казах - това е училище и там се отива да се учи !!!!

faststep
08-18-2009, 07:09
по тая твойта логика - не е и чалга "концерт" , нито магистрала :x
Не, не е. Точно затова са забранени и голите пъпчета.

FuCkInBuBbLeGuM
08-18-2009, 07:17
по тая твойта логика - не е и чалга "концерт" , нито магистрала :x
Не, не е. Точно затова са забранени и голите пъпчета.

Не само голите пъпчета са присъщи за чалгаджииките. Пък и като монахини да са облечени - пак не им пречи да надуват гнусната чалга по коридорите.

rauwkost
08-18-2009, 08:04
Не ми дреме изобщо. Нито слушам метъл, нито ходя с джапанки, нито ходя с гол пъп. :lol:

faststep
08-18-2009, 08:12
Не само голите пъпчета са присъщи за чалгаджииките. Пък и като монахини да са облечени - пак не им пречи да надуват гнусната чалга по коридорите.
В старото ми училище никой не е надувал чалга по коридорите. Имаш проблем, оплачи се на някого.

FuCkInBuBbLeGuM
08-18-2009, 08:24
Не само голите пъпчета са присъщи за чалгаджииките. Пък и като монахини да са облечени - пак не им пречи да надуват гнусната чалга по коридорите.
В старото ми училище никой не е надувал чалга по коридорите. Имаш проблем, оплачи се на някого.

На някой щото му пука. В моето предишно училище пък само чалга се чуваше.. :x

MaLkaTa_LaDy
08-18-2009, 08:25
За джапанките и разголения пъп - окей. Но пък защо да нямаш собствен стил?

your_secret
08-18-2009, 09:23
ЗАБРАНЕТЕ ЧАЛГАТА БЕ ИДИОТИ! СМОТАНЯЦИ ЩЕ СЕ ОПЛАЧА АЗ В МОН! ТЪПИ КИФЛИИИИИИИ! :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

+ 354654
Аз не съм метълка, нито слушам тази музика, но от чалгарки и фешъни ми писна!! Пък и кво им пречи на учителите ако искам да си ходя с кичури?!?! Веднъж бях с лилава коса и те повечето учители ми казаха, че им харесва и някви такива неща.... Ако забранят метъли и пънкари да се обличат както си искат, то трябва да се забрани и на рапъри и кифли и на фешънчета и т.н., просто защото не е честно спрямо тях!!!!

Ballbreaker
08-18-2009, 10:01
Е, и както казах - това е училище и там се отива да се учи !!!!

И както казах аз:


Даскалото отдавна се е променило и не е 'като на работа'. Докато не разберат това и не направят нещо по въпроса, не променят даскалото според разбиранията за училище, няма и шанс учениците да ги вземат на сериозно. А с тях и образованието.

Пак ти казвам, то вече влияе в много по-голям аспект на социалните ти контакти и решенията ти за бъдеще отколкото на ученето, а и така и трябва. Аз предпочитам не да ме обучават, а да ми помагат с изборите, които правя. А който иска да учи - ще учи.



Ballbreaker, тая "шайка 'експерти'" са хората които създават правилата и законите[/size] :wink: а и съм момиче...

Имаш впредвид същите, които решиха да разделят шофьорите на добри и лоши не на база стаж зад волана а на база възраст. Да, шайка псевдо-експерти (http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/01/15/nepylnoletnite-mogat-da-se-shliaiat-po-ulicite-do-22-chasa.64185) са.

И не ми пука, че си момиче. Научи се да прилагаш аргументи, че иначе става като оня епизод на Монти Пайтън (http://www.youtube.com/watch?v=kQFKtI6gn9Y).

А за всички други - пука ми какво ви кефи и какво не и как ви е писнало от голи пъпчета и вериги. Мен ми е писнало от смешни блузки с фалшиви надписи от рода на "Bolche & Dabanna", но тях няма да ги забранят, нали?

А за джапанките - потресен съм, какъв ви е проблема с джапанките? Може би в селските училища децата имат пари да си купят кожени чехли през лятото, а? Плюс, че не съм ама ВЪОБЩЕ сигурен, че тая заповед ще си остане само за джапанките.

D12Respect
08-18-2009, 10:14
По добре чалга да слушам отколкото 2 грачещи се маймуни.... А пък за късите панталонки как ще ми ги забранят? хахаха нещо не са познали :o

Ballbreaker
08-18-2009, 10:24
По добре чалга да слушам отколкото 2 грачещи се маймуни.... А пък за късите панталонки как ще ми ги забранят? хахаха нещо не са познали :o

Много знаеш бе, грачеща маймуно (http://www.codeodor.com/images/spider_monkey.jpg).

По-добре да гледам Rage Against the Machine (http://www.youtube.com/watch?v=-58-36lSqG4) голи на протест (http://malecelebsblog.com/wp-content/uploads/2009/07/rage-against-the-machine.jpg), отколкото в даскало отново да се върти поредното домашно порно на поредната чалга гърла (http://www.bulfax.com/?q=node/56476).

rihanna344
08-18-2009, 12:25
oo нее без метъл?

Leksi23
08-18-2009, 18:31
Не само голите пъпчета са присъщи за чалгаджииките. Пък и като монахини да са облечени - пак не им пречи да надуват гнусната чалга по коридорите.
В старото ми училище никой не е надувал чалга по коридорите. Имаш проблем, оплачи се на някого.

Човече тя може да е със закрито пъпче (омг що за простотии говоря), но тя ще си разголи задника ако поиска или ще носи фанелки с имената на чалгарките и азис ТАКА ЧЕ ЗА МЕН ЧАЛГАТА ТРЯБВА ДА СЕ ЗАБРАНИ СЪС ЗАКОН! . :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097
Малоумен ли си? Забраняват неприличното обелкло, голите задници влизат в тая графа!!! Абе как не разбрахте, че става въпрос са ОБЛЕКЛО!!
Пуууу значи, музика та музика, никой не ви забранява да си я слушате хорааа, и тва за чалгата е голяма простотия еейй, към чалга-облеклото според вас влизат късите полички, потничета, токове до небето и т.н еми в моето даскало и те бяха забранени :? . Големи мрънкала! Споко няма да умрете ако спазвате дрес код за околко 7-8 часа.
П.П.Сега да ви обясня защо в даскалото бяха забранили късите гащи за момчетата- щото имали неестетични крака т.е КОСМАТИ :lol: ( поне така ни обясни една даскалка :D ) . Ами то много момчета вече се обезкосмяват ама хората са решили, че момчешките крачета са неестетични :razz: :lol:

z1n4i7y
08-18-2009, 18:39
То в моето даскало отдавна са забранени голите пъпчета и тн.. и съм съгласна с хората , които казаха, че няма причина да не можем да слушаме метъл в училище, след като е забранен само този вид музика :?

Slashy
08-18-2009, 18:44
oo нее без метъл?

да, рианке :cry:

Ballbreaker
08-18-2009, 18:50
ОФТОПИК:

току-що осъзнах, че няма да мога да се нося ТАКА:

http://www.thegym.org/fanpics/rivethead2.jpg

faststep
08-18-2009, 18:53
Не ти е лесно определено. 8-)

FuCkInBuBbLeGuM
08-18-2009, 18:54
Аууу тия са мн секси :lol: :lol:

eXpl0d3
08-18-2009, 18:56
да еба педалите ... те ше ми казват ко и кога ще слушам - тъй ли :razz: я в устата

du4eto_9
08-18-2009, 19:30
Ми...аз мисля че вече за джапанките е прекаленоо :D какво лошо има да носиш джапанки..??? :x :) :D

PurpleDream
08-18-2009, 21:32
офффф писна миии защо мамка му не прочетете шибаната статия като хората,не по диагонал...защо забранявали метъла,а не чалгата...ами нали пискате всички,че чалгарите ходели разголени-АМИ ЗАБРАНА ЗА ГОЛИ ПЪПЧЕТА ЕХООО СЛЕПИ ЛИ СТЕЕЕЕ!!! освен това метъла не е забранен за слушане, а е забранено да се обличате като любимите ви метълски групи, забраните са за да се въведе по- прилично облекло!!!! някой беше писал,че ще се оплаче в МОН,ми оплачи се бе да видим колко ще те вземат на сериозно, мислиш ли че им пука на хората какво искат тоя и оня....
"...Те фигурират в забранителните списъци на доста от училищата, като част от изискванията за ДОБЪР ВЪНШЕН ВИД . ..."
никой не ви казва да не си слушате шибаната музика... :x

Ballbreaker
08-18-2009, 21:45
И никой не ти казва да не си пишеш 'шибаните' мнения, нали? Но ти казваш на другите да не го правят.

PurpleDream
08-18-2009, 21:48
ами не са прочели шибаната статия като хората и бързат да се оплакват...

Ballbreaker
08-18-2009, 21:50
Никъде в проклетата статия не пише 'не забраняват музиката'. Пише 'забраняват метъла'. Как да разбера това? А?

Егати и човека дето си, не те познавам, но не правиш впечатление, повярвай.

Moonchild
08-18-2009, 21:53
Кой подяволите мисли,че има право да ми забранява метъла и защо аз трябва да се оправдавам.Горда съм с тази музика,харесвам я и виждам смисъл в нея.Защо не забранят тъпите кифленски очила и тъпата чалга звучаща по коридорите от телефона на някой безмозъчен чалгар.ДА ЖИВЕЕ РОКА !!!!!!!!!! :smt002

PurpleDream
08-18-2009, 21:59
Никъде в проклетата статия не пише 'не забраняват музиката'. Пише 'забраняват метъла'. Как да разбера това? А?

Егати и човека дето си, не те познавам, но не правиш впечатление, повярвай.

прочети ми пак по- горния пост и ще видиш, че има цитат от статията- виж главните букви в цитата :wink:
п.п. не се старая да правя впечатление, а да спрат с тъпите си коментари, че никой не можел да им забрани да слушат метъл,защото и ниокой не им го забранява просто не могат да четат :wink:

Ballbreaker
08-18-2009, 22:03
Никъде в проклетата статия не пише 'не забраняват музиката'. Пише 'забраняват метъла'. Как да разбера това? А?

Егати и човека дето си, не те познавам, но не правиш впечатление, повярвай.

прочети ми пак по- горния пост и ще видиш, че има цитат от статията- виж главните букви в цитата :wink:
п.п. не се старая да правя впечатление, а да спрат с тъпите си коментари, че никой не можел да им забрани да слушат метъл,защото и ниокой не им го забранява просто не могат да четат :wink:

отказвам се да споря просто, безсмислено е. пак ти казвам - въобще никъде не казват, че не се отнася за музиката, а ти ми говориш за голи пъпове.

PurpleDream
08-18-2009, 22:10
ами именно- не се отнася за музиката,а за облеклото а всички се оплакват, че им забранявали музиката (затъпяващо човече)

Ballbreaker
08-18-2009, 22:14
Добре, ако кажат 'забраняват рока в училище' или 'забраняват техното в училище' ти какво ще разбереш? Дрехите ли? Живота не е само Гучи, Долче и Габана.

PurpleDream
08-18-2009, 22:17
оф както и да е не можем да се разберем с теб :neutral:

crazyhair
08-19-2009, 06:18
:P пф ... аз пак сам против Bси4ки които са правят на интересни с думите Чалгарите долу или кBаи таз сме6на музика -хаус ..теXно и тн.
ии забраната за слу6ането мЕтал си е са6то опраждана .. аз ли4но предпо4итам моми4е с каса пола и голямо деколте отколкото моми4е с кубинки 4ерен грим или там кBото е ...да ми слу6а някои си дарBар на мп3-то си O:) :smt021

mrtn
08-19-2009, 06:35
Тая забрана изобщо не ма топли.. да му мислят хората, които слушат метъл :-D

MadeOfWater
08-19-2009, 06:36
:P пф ... аз пак сам против Bси4ки които са правят на интересни с думите Чалгарите долу или кBаи таз сме6на музика -хаус ..теXно и тн.
ии забраната за слу6ането мЕтал си е са6то опраждана .. аз ли4но предпо4итам моми4е с каса пола и голямо деколте отколкото моми4е с кубинки 4ерен грим или там кBото е ...да ми слу6а някои си дарBар на мп3-то си O:) :smt021

предпочиташ я,защото вечерта се появява в мокрите ти сънища нали :D и дървар си ти ,не някой друг :P

vampire_girl_
08-19-2009, 08:30
В Русия,мисля че беше,още преди време беше забранено емото и готиката,но какво по дяволите им пречат!?
Не ми пука за забраната,да говорят каквото искат.
Ако нямаме униформи ще се обличам както искам,а какво ще слушам с моите слушалки,какво ще слушам аз,не е им влиза в работата.

FuCkInBuBbLeGuM
08-19-2009, 10:12
:P пф ... аз пак сам против Bси4ки които са правят на интересни с думите Чалгарите долу или кBаи таз сме6на музика -хаус ..теXно и тн.
ии забраната за слу6ането мЕтал си е са6то опраждана .. аз ли4но предпо4итам моми4е с каса пола и голямо деколте отколкото моми4е с кубинки 4ерен грим или там кBото е ...да ми слу6а някои си дарBар на мп3-то си O:) :smt021

шибан цицоман и гъзоман... ей от такива като тебе ми е писнало... ама те вече някои момичета срам нямат... задника й навънка от полата, циците и преливат от деколтето... аман боже...

Wildchildd
08-19-2009, 14:13
:P пф ... аз пак сам против Bси4ки които са правят на интересни с думите Чалгарите долу или кBаи таз сме6на музика -хаус ..теXно и тн.
ии забраната за слу6ането мЕтал си е са6то опраждана .. аз ли4но предпо4итам моми4е с каса пола и голямо деколте отколкото моми4е с кубинки 4ерен грим или там кBото е ...да ми слу6а някои си дарBар на мп3-то си O:) :smt021

Аз пък предпочитам да умреш.Вие какво мислите?
На колегите, които се притесняват, ще им кажа, че забраната е неизпълнима и абсурдна.Тва е
:)

FuCkInBuBbLeGuM
08-19-2009, 14:55
:P пф ... аз пак сам против Bси4ки които са правят на интересни с думите Чалгарите долу или кBаи таз сме6на музика -хаус ..теXно и тн.
ии забраната за слу6ането мЕтал си е са6то опраждана .. аз ли4но предпо4итам моми4е с каса пола и голямо деколте отколкото моми4е с кубинки 4ерен грим или там кBото е ...да ми слу6а някои си дарBар на мп3-то си O:) :smt021

Аз пък предпочитам да умреш.Вие какво мислите?
На колегите, които се притесняват, ще им кажа, че забраната е неизпълнима и абсурдна.Тва е
:)

;-)

Moonchild
08-19-2009, 16:40
:P пф ... аз пак сам против Bси4ки които са правят на интересни с думите Чалгарите долу или кBаи таз сме6на музика -хаус ..теXно и тн.
ии забраната за слу6ането мЕтал си е са6то опраждана .. аз ли4но предпо4итам моми4е с каса пола и голямо деколте отколкото моми4е с кубинки 4ерен грим или там кBото е ...да ми слу6а някои си дарBар на мп3-то си O:) :smt021

Аз пък предпочитам да умреш.Вие какво мислите?
На колегите, които се притесняват, ще им кажа, че забраната е неизпълнима и абсурдна.Тва е
:)

;-)
И аз съм на мнение,че ще мреш :grin:

rihanna344
08-19-2009, 18:31
Ами защо чалгата да е забранена? (не че я харесвам де) но все пак и чалгарките които пеят са хора като нас . е модата им е доста мангалска (не обиждам никого 8-) ) но пък нищо не ви пречи да си слушате друго!!! Нали? :) 8) :-) :-) :-) :-)

flip95
08-19-2009, 18:54
Един приятел ходи с костюм (униформата) и гуменки на даскало :D

remix1912
08-19-2009, 20:53
Един приятел ходи с костюм (униформата) и гуменки на даскало :D
Кажи му да се заколи
А пък от къде на къде ще ми казват какво да нося на даскало аз ходя по шорти потник и джапанки като е топло те какво искат да ходя с пуловер?

skailer
08-21-2009, 15:24
Най-сетне без гнусните метъли
DIE !!!!!!!!!!!!!!! :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097


О велика тъпотия! Дали някой учител ще може да различи метъл от рок или пънк ?

Мислите ли, че някой ще спазва тоя закон?! :smt012

Никой не може да ти каже какво да слушаш или да ядеш ...
Обичам кола, чипс и мазните сандвичи. Ако не ги продават в даскало, ще си купя от магазина пред нас и ще си ги сложа в раницата...
Ще си нося черните тениски и кожените гривни,
никой не може да ме накара да се променя...
:booooomb:

дразните ме

Loshotia
08-21-2009, 15:30
Умници, забраната за някакво училище в Перник!!!! Вие малоумни ли сте?! Или всички учите в Перник?

Ballbreaker
08-21-2009, 15:49
Бе то и дългата коса уж само за едно училище беше, пък един мой приятел трябваше да си реже косата, която цял живот бе гледал - и не, не говорим за 'гнусен метъл' а за къдрава коса до раменете.

MartyParty
08-21-2009, 18:40
Да,значи пънк тениските още са в играта. 8-)

Sisito941
08-21-2009, 19:18
Нее, на момичетата забраняват само минижупите (и без тва не нося .. не ме интересува .. ;д) а момчетата, к'во ще ходят в жегите с дълги панталони ли .. отново дискриминация ! :D А може и с шотлански полички да ходят, какво ще правят :lol:

Ами момичетата,като не носят чехли маратонки ли да си обуват? :o

CryButWhy
08-21-2009, 19:33
Няма да ходя със къси гащи лятото ли ? Те кво искат със дънки ли да ходя ?!??ЕБАТИ ТАПАЦИТЕ С А !

Hayashi
08-21-2009, 23:49
Едва ли .. Защо тогава не забранят и всички останали стилове музика ? И това ако не е дискриминация ?! :D

Нашата учителка ни пъдеше от час и ни пращаше да се обличаме подобаващо. Добре, че дрехите в гардероба ми се водят за прилични.

Raven23
08-23-2009, 11:55
абе на тия дето тука много им знаят устите и които са недовлни от забраната за облеклото дано да ви сложат униформи и да ви задължат всеки ден да ходите с тях да ви видя тогава...освен това хора приемете го не може да ходиш на училище с дрехите с които ходиш на дискотека примерно...пречи ли ви да ходите на училище с нормално облекло после се прибирайте и се обличайте както искате...пуу голям проблем го направихте,освен това в статията пише,че е за някои училища...

пуу, май ти си многознайкото. х)

имам униформа. ето я:

http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/6/l_cd517b7bb91d4bca80ac1b3de5e3b4c9.jpg

остави факта, че се лигавя. униформата ни ми е по размер, ни ми е евтина /риза = 50 лева/, ни ми е хубава - 'риза от естествени материали с 60% полиетен'. зам. директора си прибра парите, педала му с педал мръсен, а ние останахме с пръст в устата.

Да не говорим какъв хубав розовеещ цвят са ни вратовръзките и че ничия униформа не бе по размер. Същия тоя човек дето си прибра парите прави проблем за това как НИЕ организираме протест на международното шосе в същия ден, в който убиха наша съученичка там. Не човек а "задни части"! И ето такива хора ни дават униформите.

Така че мълчи. Ти както гледам не си в системата вече, аз съм - по-запознат съм.
И аз съм от същото даскало със същите униформи. Прав си за всичко. йде униформата ще я преодолея, а и директора все някога ще си тръгне. Но кой мойе да ми каже нещо ако съм с гривна с капси или висулка на някоя група примерно. Не мога да разбера на кого му пречи ?! Сиг догодина и кецовете ще забранят :x

freakrocker
08-23-2009, 12:47
егати терористите :shock: :shock: :shock: и кфо кат нося метъл или хард рок тениски ?! Кат толкоа не ги кефии да не ме глеат ! шо не забраняят мчалгарките да се обличат кат курви а точно тениска ке ми забранат да нося :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

BrainlessROCKBABY
08-23-2009, 12:59
как ще забранят кецовете, веее..тогава ще организирам протести пред министерството :?

remix1912
08-23-2009, 13:01
ДЪлга коса немам.Метал не съм,обаче това с джапанките,шортите,късите блузи и т.н. няма да го понеса,да не говорим за колата,после защо има толкова деца терористи :grin:

gab4eto_gr
08-23-2009, 13:46
Крайно време беше! :grin:

:)

+1

PurpleDream
08-23-2009, 13:52
егати терористите :shock: :shock: :shock: и кфо кат нося метъл или хард рок тениски ?! Кат толкоа не ги кефии да не ме глеат ! шо не забраняят мчалгарките да се обличат кат к**ви а точно тениска ке ми забранат да нося :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

ако по "да се обличат като к**ви" разбираш да са разголени, прочети пак статията и ще видиш, че и това е забранено :wink:

glorka94
08-23-2009, 14:08
Най-сетне без гнусните метъли
DIE !!!!!!!!!!!!!!! :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097


О велика тъпотия! Дали някой учител ще може да различи метъл от рок или пънк ?

Мислите ли, че някой ще спазва тоя закон?! :smt012

Никой не може да ти каже какво да слушаш или да ядеш ...
Обичам кола, чипс и мазните сандвичи. Ако не ги продават в даскало, ще си купя от магазина пред нас и ще си ги сложа в раницата...
Ще си нося черните тениски и кожените гривни,
никой не може да ме накара да се променя...
:booooomb:

дразните ме

:D кефиш ме :grin:

idioticallystupid_
08-23-2009, 18:18
Аз живея във Франция, и тук имат много изисквания.Миналата година, когато още не бях в гимназия, не ни позволяваха въобще да влизаме в сградата с телефони, мп3-ки и т.н.
Иначе по принцип е забранено да ходиш с джапанки, да носиш поли и панталони от коляното нагоре...

Ballbreaker
08-23-2009, 20:38
Аз живея във Франция, и тук имат много изисквания.Миналата година, когато още не бях в гимназия, не ни позволяваха въобще да влизаме в сградата с телефони, мп3-ки и т.н.
Иначе по принцип е забранено да ходиш с джапанки, да носиш поли и панталони от коляното нагоре...

Да-а-а, после защо англичаните имали по-добро чувство за хумор...

missionimpossible
08-23-2009, 21:01
Аз живея във Франция, и тук имат много изисквания.Миналата година, когато още не бях в гимназия, не ни позволяваха въобще да влизаме в сградата с телефони, мп3-ки и т.н.
Иначе по принцип е забранено да ходиш с джапанки, да носиш поли и панталони от коляното нагоре...
И много правилно от тяхна страна.С джапанките и късите панталонки на басейн , на плаж ... в училище нямаме място с тях.Да и на мен не ми е приятно , че лятото като навън е 30 градуса трябва да съм с дънки , но ще трябва да го изтърпим.
Замислете се дали на Запад в ущилищата и ВУЗ-овете има такъв произвол от страна учещите се - еми няма , защото има правила и тези правила се спазват.Аз съм за промените въведени от новия кабинет и стискам палци да успеят :)

Ballbreaker
08-23-2009, 21:05
http://graphics8.nytimes.com/images/2008/03/24/us/bully4.jpg

Толкова са послушни западните дечица и са толкова щастливи да не избиват агресията си на блузки на Cannibal Corpse...

missionimpossible
08-23-2009, 21:27
оо я стига :D с тази снимка не се доказва нищо

Ballbreaker
08-23-2009, 21:29
Намери ми една снимка на пребит в училище български ученик. В България нямаме отдел срещу училищните побойници просто поради факта, че те почти не съществуват.

PurpleDream
08-23-2009, 21:33
Намери ми една снимка на пребит в училище български ученик. В България нямаме отдел срещу училищните побойници просто поради факта, че те почти не съществуват.

така е ПОЧТИ не съществуват, но ги има и не мисля че трябва да се чака побоищата да зачестят и тогава да се предприеме нещо...

Ballbreaker
08-23-2009, 21:52
И какви показатели дават училищата, че побойниците се увеличават?

Не е ли странно, че точно на запад, където училищата имат стриктни правила и ограничения, стават такива неща (http://kriminalnidosieta.com/index.php?option=com_content&task=view&id=210&Itemid=114).

PurpleDream
08-23-2009, 21:54
абе те там са психично болни, ама тука наще от злоба го правят :?

missionimpossible
08-23-2009, 21:54
Намери ми една снимка на пребит в училище български ученик. В България нямаме отдел срещу училищните побойници просто поради факта, че те почти не съществуват.
Почти не съществуват?Или просто не им се отдава толкова голяма гласност.
В училището което уча съм от 2 години вече и съм ставал свидетел на бой 4 пъти ... а колко пъти не съм? В старото даскало едни момчета си спретнаха бой между класовете след часовете в училищния двор , след това не ги и наказаха даже ;)

Ballbreaker
08-23-2009, 22:04
Едно е да си спретнеш бой по всеобщо съгласие, друго е да крадеш парите на малките за обяд. И трето е да влезеш с пушка и да гръмнеш онова маце, с което искаше да се чукаш.

missionimpossible
08-23-2009, 22:07
Добре , имаш право. Но смятам че не можеш да отречеш твърдението ми за джапанките и късите гащи - те са за басейн , плаж и т.н. не за в даскало

Ballbreaker
08-23-2009, 22:13
Джапанки и къси гащи едва ли е точно нещото, което очакваш да видиш в градска гимназия.

Ако някой се появи така то той ще бъде доста бързо осмян, поне в моето училище.

Но представи си някой да забрани на децата в село Имренчево (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BC%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D 0%BE) да ходят на училище с джапанки... те най-вероятно боси ходят, те - без джапанки.

Поредната безсмислена заповед. По-добре да забранят пушенето в даскало или да намалят автоматите за кафе, защото това са проблемите в днешно време.

PurpleDream
08-23-2009, 22:23
пушенето в даскало винаги е било забранено, просто не се спазва, както най - вероятно няма да се спазват и тия нови закони, а тва с джапанките е супер тъпо както каза missionimpossible те са за плаж, за разходка, за в банята, но не и за училище, в моето училище до сега не съм виждала хора с джапанки, нито в старото ми даскало, но ако някой носи, то това наистина е тъпо

mey_si
08-24-2009, 10:12
Ми не знам. Смисъл, едно е да си ходиш с маратонките и гуменките, друго да шляпаш с джапанки.
На мен и до магазина не ми е удобно да отида с джапанки, тея на училище тръгнали така. 8-)
+11111

fAshi0nche7o
08-30-2009, 00:11
аа д0бре че дават чалга да са слуша дан0 да пр0дължават да дават де ;дд

leoparda93sl
09-01-2009, 08:18
аа д0бре че дават чалга да са слуша дан0 да пр0дължават да дават де ;дд

А пък ти продължавай да си пишеш на "прекрасната" шлйокавица и ще ви дават.Не виждат,че проблема не е в метъла,а в тъпата чалгия :-x Това министерство със всеки нов закон,който въввеждат доказват колко повече изпростяват :? Както казаха по-рано,ако ще забраняват нещо да забранят всичко.По-добре така от колкото дискриминация :?

FlipY
09-01-2009, 13:02
аа д0бре че дават чалга да са слуша дан0 да пр0дължават да дават де ;дд

А пък ти продължавай да си пишеш на "прекрасната" шлйокавица и ще ви дават.Не виждат,че проблема не е в метъла,а в тъпата чалгия :-x Това министерство със всеки нов закон,който въввеждат доказват колко повече изпростяват :? Както казаха по-рано,ако ще забраняват нещо да забранят всичко.По-добре така от колкото дискриминация :?Kва дискриминация , това за метъла е САМО в едно у-ще , стига сте преувеличавали :? И да , тениските трябва да се забранят , защото има СОУ-та , къде не е много удачно първолаците да гледат черепи и кървища по тениските

kykyto
09-01-2009, 15:54
защо точн метълаааааа кво става с емо глупаците със скъсаните дрехи и значките :o

babyt0o12
09-01-2009, 19:48
хаха нека нека :D :D иначе на мен ми е по удобно с чехли да си шляпкам :D :D а за метъла неутрална съм.. :-P

North
09-01-2009, 19:51
аа д0бре че дават чалга да са слуша дан0 да пр0дължават да дават де ;дд

А пък ти продължавай да си пишеш на "прекрасната" шлйокавица и ще ви дават.Не виждат,че проблема не е в метъла,а в тъпата чалгия :-x Това министерство със всеки нов закон,който въввеждат доказват колко повече изпростяват :? Както казаха по-рано,ако ще забраняват нещо да забранят всичко.По-добре така от колкото дискриминация :?Kва дискриминация , това за метъла е САМО в едно у-ще , стига сте преувеличавали :? И да , тениските трябва да се забранят , защото има СОУ-та , къде не е много удачно първолаците да гледат черепи и кървища по тениските

Хм...същите тези "първолаци" гледат същите тези "черепи и кървища" по телевизията денонощно,играят игри отново свързани с "кървища и черепи" и като цяло от ежедневието им не липсват "кървища и черепи",така че тениските са им най-малкия проблем.Това оправдание леко се изтърка.Пък и на мен не ми влияят добре на психиката топирани,лакиросани коси до тавана и ноздри и очи под 10 пласта фон дю тен,ама никой не предприема мерки,за да ме предпази,нали?
Джапанките и късите гащи са си забранени от много време,при положение,че аз от 5ти клас си го знам това правило (а сега ще съм 9ти).Малко ми е пресилена тая забрана,въпреки че наистина не е подходящо да шляпаш по коридора,а и където и да е,на улицата също.Така че предполагам повечето момичета имат сандали или друг тип чехли и един чифт джапанки за плаж.
Ама най ме издразни това за косите.Какъв им е проблема с цвета на косата ми?О.о
Така де,толкова и ще се прилагат тия правила...няма повод за паника (:

kalinadelinda
09-02-2009, 09:46
този път се отказах да чета цялата тема 8-) а хора шейнин по принцип го бие тока ама нека не коментираме ( не уча в строителния , но знам що за стока са там и училището изобщо не е толкова добро , колкото го представят ) това за джапанките го разбирам , също така да забранят много късите поли с които само си покриват кръста или понякога свръхдълбоките деколтета , склонна съм да се съглася че и гребените може да минат под ножа и като цяло нещата които се приеммат за малко по-фрапиращи , аз съм за компромиса , но ако някой му каже на шейнин да не влиза в даскалото докато не си купи перука щото е плешив той как ще реагита , по сящия начин по който би реагирал всеки на който са му казали че да имаш лилав кичур те прави по-малко човек от другите ти съученици и съученички които слушат мазна чалга , метат гюбеци и ходат с 3 парчета плат по тях , на ви са :o 8-)

devi
09-02-2009, 19:15
Ако забранят метъла в моето училище съм сигурна, че или всички ученици от 8 до 12 клас ще екзекутират виновниците или, че всички ще напуснем, понеже всички слушат метъл до 1. Защо трябва да е забранен метъла, а чалгата не. Та чалгарките ходят на училище като курви. :-D

psycho13
09-02-2009, 19:53
Тва е баси тъпотията :? В моето даскало поне няма метъли /2-3 човека само/ и няма да си праят труда да забраняват квото и да било... Ама не мога да разбера къде толкова им бърка метъл музиката??

D12Respect
09-02-2009, 20:45
Тва е баси тъпотията :? В моето даскало поне няма метъли /2-3 човека само/ и няма да си праят труда да забраняват квото и да било... Ама не мога да разбера къде толкова им бърка метъл музиката??
Виж си подписа и ще разбереш ....

DJ_Mrav4o
09-02-2009, 21:11
Музиките и гребените остваи, ама к'во прайвами с джапанките.. юни месец цялото даскало да мирише на спарени крака?! :shock: 8-) 8-) Е да се надяваме да не променят такива нещща в моето даскало. :-)

eXpl0d3
09-02-2009, 21:23
ебал съм им путката майна ко ше ми кажат