PDA

View Full Version : Първата ми среща



puhi14
08-11-2009, 14:41
Харесвах дълго едно момче и не му казвах и най-накрая му казах и се оказа че и тои ме харесваа ..станахме гаджета .. всичко ОК .. ок ама..и двамата много ни е срам .. утре ще ни е първата среща с една моя ФР,гаджету й,аз и той ще излизаме и сме решили като се видим да се целунем .. всичко д0 тука е добре мене това освен първа среща ще ми е и първа целувка .. :oops: ии ..ми ни е много притеснено на двамата .. мойе ли съветии,за да не се изложа .. ?? :oops:

Sh@d0w
08-11-2009, 14:45
лал яка тема :shock:

Еми бъди естествена,няма от какво да се срамуваш...Това е което мога да ти кажа,другото ще дойде от самосебе си ;)

EDIT: Не очаквай всичко да се случи по график,останах с това впечатление-"решихме да се срещнем...и да се целунем".Това са импулсивни неща,стават от самосебе си,ти ако отидеш на срещата с тая нагласа много ясно че през цялото време ще ти е напрегнато просто не го мисли и се пусни по течението.

shandio
08-11-2009, 14:46
излезте без твоята приятелка и гаджето й. нека сте си само двамата. и не се притеснявай толкоз няма нищо страшно 8-) няма да те изяде

PurpleDream
08-11-2009, 15:03
излезте без твоята приятелка и гаджето й. нека сте си само двамата. и не се притеснявай толкоз няма нищо страшно 8-) няма да те изяде
;-)

haritov
08-11-2009, 15:14
Харесвах дълго едно момче и не му казвах и най-накрая му казах и се оказа че и тои ме харесваа ..станахме гаджета .. всичко ОК .. ок ама..и двамата много ни е срам .. утре ще ни е първата среща с една моя ФР,гаджету й,аз и той ще излизаме и сме решили като се видим да се целунем .. всичко д0 тука е добре мене това освен първа среща ще ми е и първа целувка .. :oops: ии ..ми ни е много притеснено на двамата .. мойе ли съветии,за да не се изложа .. ?? :oops:

Няма страшно всеки минаво по този път.Даже и да сгафиш нещо,повече ще се смеете от колкото ще се срамувате.

SmiLe1
08-11-2009, 15:19
По-добре да излезете сами щом ще ви е първа среща.А иначе п.т:бъди себе си и не се притеснявай.Ако все пак сгафиш нещо:обърни го на шега..
8) Успех... :) :P

Hilary_
08-11-2009, 15:22
Амии срам не срам се ще трябва да стане ... :D :D Овладей се и гледай да не се притесняваш толкова ... няма от какво ... :wink:

RaZzer
08-11-2009, 15:24
Явно вече сте решили, че няма да сте само двамата, но не е лошо като идея да се срещнете двамата малко по-рано от групата или по някое време да оставите останалите... За лично успокоение не се целувайте за първи път пред приятелите си, щото самите вие повече ще се притесните, а като цяло - няма смисъл от притеснение - всичко ще се нареди само! :)

Assshley
08-11-2009, 15:33
Абе аз не бих изляза на първа среща с гаджето ми и с още хора ама щом така сте решили. :) Не се притеснявай,всичко ще е ок. Не е толкова страшна тая първа целувка . Просто толкова запланувани нещата едва ли ще се случат както ги искате.По-хубаво е да е импулсивно всичко.

galev90
08-11-2009, 15:36
Колкото по го мислиш,толкова ще ти е по-притеснено.Както ти казаха вече остави се на течението,ще си дойде времето за тая целувка :)

Snickers
08-11-2009, 17:32
Нормално е да те е срам.
Предполагам си малка и нямаш опит. Няма нищо страшно-даже ще ти е хубаво.
Относно първата целувка - не се притеснявай, в най-добрия случай ще ти хареса. 8-)

tuzaro
08-11-2009, 17:37
яката раута майна, то и на него сигурно ше му е за първи път, така че квото и да направиш ше му ареса.

0nem0retIme
08-11-2009, 17:42
Да,наистина,няма ли да е по-добре да сте сами ?
Както ви е срам все още да сте само двамата,а сега и с компанийката,въобще няма да се отпуснете.. :)

cv3t3linda
08-11-2009, 17:42
ауе квото и да стане не показваи че те е срам от нещо :grin: по скоро го обръщаи на шега .. ще изглеждаш естествена :-)

EritYy
08-11-2009, 17:45
недей да си правиш планове точно какво да си кажете ,какво да направите като се видите, никакви такива... просто бъди себе си и прави нещата импулсивно 8)

m0n4yyy
08-11-2009, 17:45
аа кво ще се притесняваш щом ще сте и с други хора дишай спокойно :grin: :grin:

Sexy_boy_94
08-11-2009, 17:48
По-добре да излезете сами щом ще ви е първа среща.А иначе п.т:бъди себе си и не се притеснявай.Ако все пак сгафиш нещо:обърни го на шега..
8) Успех... :) :P
Съгласен 8)