PDA

View Full Version : Любов,лудост,грешка,случай ост или всичко това едновременно?



make_you_mine
08-11-2009, 15:32
Запознах се с едно момче преди две години по скайп, от тогава много често си пишем,да не кажа всеки ден(няма да излъжа..). От различни градове сме,но са наблизко. Скоро решихме да се срещнем,защото и на двамата ни беше интересно. Мисля,че си прекарахме добре,аз се чувствах супер..някак си видях,че не ми е различно,когато го виждам пред себе си и докато сме си говорили в чата,усещах същото нещо,а именно,че много ми допада и по странен начин го харесвам,може би ще кажете,че прибързвам-виждала съм го само веднъж,но за мен наистина беше така. Не знам той какво смята,но казва,че всичко е било хубаво и че съжалява,че сме се видяли за толкова малко,но в същото време като му казвам да се видим пак,казва,че не знае и че сигурно ще стане по-нататък. Откакто се видяхме все аз му пиша,а преди не беше точно така..и викам..да не би пък да ме лъже и да не ме харесва,казва,че и наживо всичко е било страхотно,но нещо ме притеснява..и така-не знам има ли изобщо някакъв смисъл в цялата тази работа,аз се измъчвам-харесвам го,а той дори не е от града ми,не знам дали е променил отношението си,искам да го виждам,но..ох,не знам,сложно е. Искам го,а не е до мен,искам го,а не знам той иска ли ме..и така-дали има решение и за това ?

DeNNichkA
08-11-2009, 15:37
Първо се запитай - това ли е любовта, която искаш? Дори да се видите пак след месец, после отново ли ще чакаш да дойде времето за нова среща. Ако наистина много ти харесва не му пиши 2-3 дни да видиш дали той ще те потърси. Ако не те потърси, го забрави, излизай повече и търси приятели от твоя град - така ще ти е много по-комфортно и няма ден и нощ да си мислиш кога ли ще го видиш

anonimchetou
08-11-2009, 15:47
Амии и аз съм на това мнение спри да му пишеш ти .. остави го той да проявява инетерес.. АКо почнеш ти да го гониш.. смятай че всичко в свършено ,ще му играеш по правилата . За това дай малко по безразлично и наблщдавай как ще реагира той.. и така.. ;)

galev90
08-11-2009, 15:50
и аз се придържам към горните мнения :)

PurpleDream
08-11-2009, 16:02
Амии и аз съм на това мнение спри да му пишеш ти .. остави го той да проявява инетерес.. АКо почнеш ти да го гониш.. смятай че всичко в свършено ,ще му играеш по правилата . За това дай малко по безразлично и наблщдавай как ще реагира той.. и така.. ;)

+1 не му пиши,ако той започне да ти пише,значи те харесва,ако ли не забрави го

m0n4yyy
08-11-2009, 16:59
дам и аз мисля като другите .. е така и аз мн харесвах едно момче, с което си пишехме секи ден, но след като му казах, че го харесвам, той спря да ми пише .. първо мислех, че се вманячавам и реших да не му пиша за да видя той, ще ми пише ли ии .. не не ми писа и просто му теглих една дълга и широка иии сега се чувствам по- добре :grin: :grin: пробвай и ти мисля, че ще ти помогне :)

ThePowerOfLove
08-11-2009, 17:18
Може и да се е разочаровал, смисъл да е очаквал нещо различно на срещата.. Остави го за 3-4 дена и ако не прояви интерес - отказваш се. Но дори и да ти пише и да се оправите, знаеш ли колко е кофти връзка от разстояние..

0nem0retIme
08-11-2009, 17:28
Всички са правии ! 8-)

F_CK_all_I_need_is_U
08-11-2009, 19:07
Не го прочетох 8-)

RaZzer
08-11-2009, 20:49
По принцип като съвет - съм съгласен с другите - чакай той да те потърси... Но причините, поради които е престанал да те търси могат да са 2: или не те е харесал и не иска да си го признае, или много те е харесал, но не иска да усложнява нещата с връзка от разстояние и всичките трудности, които я съпътстват... :wink:

DevilWish
08-11-2009, 20:56
Поговорете.Това е единственото решение.Ако овърта, ясна е работата.
Но да знаеш ,че не трябва много да си го слагаш на сърцето ,защото ще има и следващ.
Пък и да знаеш ,че връзка от разстояние е трудна ;) Не знаеш нито той какво прави там, пък и като не го виждаш често първо ,че очи ,които не се виждат се забравят ,второ ,че сама ще срещнеш някой друг и ще го забравиш и след това и приятелството ви ще рухне.
Но ако искаш пробвай.
Успех!

Sh@d0w
08-12-2009, 05:00
Всички са правии ! 8-)

Аз съм седнал в момента 8-)

По темата:

Вместо да се чудиш и тормозиш,просто поговорете.Попитай го какво мисли за теб след срещата,не само да ти се измъква с думите "страхотно беше".Попитай го защо си останала с впечатлението че вече не го интересуваш,говори с него за всички въпроси които те вълнуват.Какво очакваш от нас ние не можем да знаем какво става в главата му.Това си е между Вас ;)

valdesbg
08-12-2009, 05:07
като му казвам да се видим пак,казва,че не знае и че сигурно ще стане по-нататък. Откакто се видяхме все аз му пиша,а преди не беше точно така..и викам..

Ето ти го ключа :)

Много ясно показва че нашия е загубил интерес към теб. Ако решиш да поговориш с него ще се убедиш че е така :)

Решението - местиш го в графа познати и си намираш някой от твоя град.

Успех!

make_you_mine
08-12-2009, 18:11
Говорих с него и казва,че няма нищо такова,даже се учуди,че го питам това..вика кво очакваш да ти кажа,че си мн готина и наживо и че ме кефиш ли ами ти това си го знаеш,че е така..говорихме за малко,после каза,че отива да се къпе и излезе от чата. :D Ама както и да е,поне ми казва,че няма нищо за какво да се притеснявам,дано да е така,че ми е много присърце... и аз май му дадох да го разбере, ама поне ся съм спокойна..е .. има ли смисъл и аз НЕ ЗНАМ, но се надявам,че да. .. :oops:

ThePowerOfLove
08-12-2009, 18:37
Момичее що само се тормозиш :?

make_you_mine
08-12-2009, 18:50
Щото съм мазохистка. :D Не,шегувам се..абе не се тормозя, както и да е.. :)

Sh@d0w
08-13-2009, 04:57
Щото съм мазохистка. :D Не,шегувам се..абе не се тормозя, както и да е.. :)

Е що пускаш тема тогава...да ни тормозиш нас? :shock:

valdesbg
08-13-2009, 05:39
Намират ни работа, колега. Грижат се за нашата заетост.

Хвала на такива граждани!