PDA

View Full Version : Омуртаг-Котел



XceSS
08-11-2009, 18:30
Интересува ме, някой ако е минавал скоро по тоя маршрут, да сподели как е пътя и много ли е натоварено движението

ameli
08-11-2009, 18:44
по магистралата не много, ама в самите градове май да :)

KickstartMyHeart
08-11-2009, 21:43
по магистралата не много, ама в самите градове май да :)

Между Котел и Омуртаг няма магистрала.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А в градовете пък още повече. :lol: :lol: :lol: А иначе - ами има доста тирове, но се пътува съвсем спокойно (в неделя минах по този маршрут). Те скоро ще пуснат и Прохода на републиката, така че повечето тирове оттам ще минават.

Iria
08-11-2009, 22:18
по магистралата не много, ама в самите градове май да :)

Между Котел и Омуртаг няма магистрала.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: А в градовете пък още повече. :lol: :lol: :lol: А иначе - ами има доста тирове, но се пътува съвсем спокойно (в неделя минах по този маршрут). Те скоро ще пуснат и Прохода на републиката, така че повечето тирове оттам ще минават.
Аз минавах наскоро. :) Не е много натоварено движението. Мисля, че вече няма тирове, май ги спряха. ;) Най-натоварено е Петолъчката-Карнобат(до магистралата). :)

Nam3less3
08-11-2009, 23:37
От най-добрите пътища към Дунавската равнина. Препоръчаха ми го хора, които постоянно пътуват нагоре. :)

XceSS
08-12-2009, 02:13
Аха, мерси на всички, след час и нещо,два, ще го видя :)

XceSS
08-12-2009, 16:51
Пътят верно си е перфе, ама тея цистерни и тирове, нямат изпреварване по тия завои :x

Iria
08-12-2009, 17:10
Пътят верно си е перфе, ама тея цистерни и тирове, нямат изпреварване по тия завои :x
Да, много гадно. Явно още не са ги спрели тировете. Колко пъти сме минавали от там... :)