PDA

View Full Version : Треваа



lazzza
08-11-2009, 19:56
За или Против тревата ?! И какви са вредите от употребата й :-o

pandaMASSACRE
08-11-2009, 19:59
темата не е за тук :?

GaBiIi__
08-11-2009, 21:47
ако пробваш за ако си пушиш редовно против ..
вредата е това че в началото си във филма и ти е забавно после не ти е достатъчно искаш повече и по силно минаваш на нещо твърдо от там излизане няма :)

bubinkaa
08-11-2009, 22:03
...като пушиш 6-7 пъти трева...и искаш пак, не значи че си зависим, а просто си си внушил,че искаш и тази идея те тласква и те предизвиква да го направиш....всичко е до психика..
Няма нищо лошо в тревата стига да не се прекалява и да не те тласква към нещо друго. :arrow: Тревата пречиства белите дробове, за разлика от тютюна, който ги задръства..
...обаче не е хубаво да пушиш трева,защото се чувстваш така безгрижно и готино,че вършиш всички действия секунди преди да ги обмислиш...

GaBiIi__
08-11-2009, 23:06
...като пушиш 6-7 пъти трева...и искаш пак, не значи че си зависим, а просто си си внушил,че искаш и тази идея те тласква и те предизвиква да го направиш....всичко е до психика..
Няма нищо лошо в тревата стига да не се прекалява и да не те тласква към нещо друго. :arrow: Тревата пречиства белите дробове, за разлика от тютюна, който ги задръства..
...обаче не е хубаво да пушиш трева,защото се чувстваш така безгрижно и готино,че вършиш всички действия секунди преди да ги обмислиш...
няма по хубаво от това да си импулсивен .. жалко е ако неможеш да се отпуснеш и тревата е начина

bubinkaa
08-11-2009, 23:16
наистина е много жалко :? ...

Hysteric_Bitch
08-11-2009, 23:24
За каква трева точно става въпрос? Чувстваш се по-красива и ти е гот.

Офф, ами много са плюсовете и минусите.
Минусите: сънливост (което може да бъде и плюс), забавяне на реакциите, психични проблеми.

t0d1t0
08-12-2009, 03:24
http://img.zamunda.net/pic/smilies/huhsign.gif http://img.zamunda.net/pic/smilies/nono.gif

DarkKisss
08-12-2009, 05:39
ПРОТИВ

harabelka
08-12-2009, 06:42
Аз съм против всички наркотични вещества!

smiirnoff
08-12-2009, 07:22
амии аз съм За , въпреки че въобще не е удачно да се употребява :?
иначе последствията са доста , има както хубави момента , така и гадни
ноо всеки сам си решава дали да направи това или не .. :]

LittleFashionista
08-12-2009, 07:48
Аз съм против всички наркотични вещества!

eveto_xx
08-12-2009, 08:10
Нямам нищо против тревата, но аз лично не я употребявам . Глупава работа.

ANEw
08-12-2009, 08:35
Аз съм против всички наркотични вещества!

MP
08-12-2009, 09:05
Твърдо против.Проблемът е в телевизорите на тези,които не могат да се отпуснат и да си разнообразят усещанията по-друг начин.

Punisherrr
08-12-2009, 09:19
Твърдо против.Проблемът е в телевизорите на тези,които не могат да се отпуснат и да си разнообразят усещанията по-друг начин.

OtherDimension
08-12-2009, 09:39
мразим тревомани

Beautyful
08-12-2009, 09:58
ПРОТИВ

aloveyou
08-12-2009, 12:26
ПРОТИВ

Iria
08-12-2009, 16:13
Против!

Di
08-12-2009, 16:27
Аз съм против всички наркотични вещества!

ZipFail
08-12-2009, 16:39
Ловим бас че поне половината от противниците на 'наркотичните вещества' в темата, не могат да живеят без кафе и цигари..
Всичко е въпрос до количество, а не дали нещо е 'наркотик' ;)

sentry
08-12-2009, 17:38
всичко с мярка е полезно ;)

Momchence
08-12-2009, 17:42
ма големи сте противници бе...

предпочитам един масур пред кафето, цигарите и алкохола на куп

Momchence
08-12-2009, 18:10
тревоманите - обществен проблем номер едно :?

emityyyyyyyyyyyyy
08-12-2009, 18:24
Против .

guinessgirl
08-12-2009, 21:43
е безвредна не е,но определено е по-добро от секвите синтетични боклуци 8-)

PainMonopoly
08-13-2009, 14:57
Твърдо против.Проблемът е в телевизорите на тези,които не могат да се отпуснат и да си разнообразят усещанията по-друг начин.Ами, представи си, понякога наистина не можем.

Аз лично често попадам на места с музика, която не ми харесва и за да не ми прави впечатление, пия алкохол или в по-редки случаи, пуша коз. И не, не мога да се отпусна без такива неща. :)

anonimchetou
08-13-2009, 17:24
постоянната употреба ма трева ме отвръщава.. иначе рядко или понякога може : )

woshata
08-13-2009, 17:28
За. И тва че пушиш примерно един два пъти в месеца, не те прави тревоман ебаси :-o

PainMonopoly
08-13-2009, 17:46
Аз като чуя тревоман си представям някакво хипи с расти, което по цял ден лежи в тревата в Борисова и пуши коз. :D Което си е доста противна картинка, де...

marily
08-14-2009, 17:35
Писането на кирилица е задължително!
Punisherrr

woshata
08-14-2009, 17:47
Za! Super relaxirashto mi deistva i mi dostavq udovolstvie, no ne trqbva da se prekalqva razbirase При тебе явно има и старинични ефекти.

hamilcar
08-14-2009, 18:48
Веднъж или два пъти пуша в месеца, но понякога пропускам. Не е нищо особено.

KiLLeR_InSTiNkT
08-14-2009, 23:47
мразим тревомани
Моля да не ме мразиш :-P

FockidyFockFock
08-15-2009, 00:12
И аз мразим тревомани, но па пушим трева... 8-)

psychopath
08-15-2009, 00:18
И аз мразим тревомани, но па пушим трева... 8-)+1 8-)

са не пуша, щото треньоро каза, че съм курвар и пияница, остава да каже, че съм и наркоман и край с футболната ми кариера :razz:

XceSS
08-15-2009, 00:58
Най-много мразя е такива мърши, да започнат да ми говорят, че един път пушиш и си тревоман, наркоман, пропаднал и т.н.
Значи преди 2-3 години съм стигал и до 30-35 пъти на седмица да се напушвам, но си спрях, сега пуша макс по 1 път на месец.
Иначе тревата не те прави тъп.Или си си тъп или не...

SuMmEr_KiSS
08-17-2009, 09:10
Бог я е създал,защото тя е за нас!
ЗА

hint
08-17-2009, 09:25
А замисляли ли сте се, като си купувате трева, при кого отиват парите? На кого плащате за забавлението си и релакса и какво му плащате?

SuMmEr_KiSS
08-17-2009, 12:39
А замисляли ли сте се, като си купувате трева, при кого отиват парите? На кого плащате за забавлението си и релакса и какво му плащате?
Неразбирам смисала на въпросите ти ? Плащаме на този,който ни я носи ии му плащаме му в пари..пхаа Или това трябваше да е интелектуален въпрос ,който трябваше да ни наведе на сериозни мисли ? Неразбрах..

woshata
08-17-2009, 12:53
Аз се чудя hint за чий хуй ще ми държи сметка за какво точно си давам парите.. :-o
А пък и някои могат да си гледат на терасата, примерно.. :D

hint
08-17-2009, 14:47
А замисляли ли сте се, като си купувате трева, при кого отиват парите? На кого плащате за забавлението си и релакса и какво му плащате?
Неразбирам смисала на въпросите ти ? Плащаме на този,който ни я носи ии му плащаме му в пари..пхаа Или това трябваше да е интелектуален въпрос ,който трябваше да ни наведе на сериозни мисли ? Неразбрах..
А този, който ти я носи, как се нарича, знаеш ли? И с какво се занимава знаеш ли?

Защо трябва, за да се забавлявате, да поддържате финансово система, която е вън от закона. Паричките от вашата тревица, макар и да са по-дребна сума, всъщност са достатъчно сериозен финансов източник за хората, които се занимават с наркотици и проституция и търгаш на деца. Това са същите хора, и всички вие поддържате системата им, докато си чакат да отмине луфта между големите доставки на другите гнусотии, с които се занимават.

Ако пиете алкохол, кафе или пушите цигари, поне поддържате друга система, от която има данъци, които влизат в хазната. Дълга тема е, и ако никога не сте се замисляли, няма смисъл да говорим.

Всеки сам си решава, само помнете, че с всяка дозичка, правите по-силен някой чичко, който ще плати на някой после за още едно момиче в бардака си.

OtherDimension
08-17-2009, 15:06
Най-много мразя е такива мърши, да започнат да ми говорят, че един път пушиш и си тревоман, наркоман, пропаднал и т.н.
Значи преди 2-3 години съм стигал и до 30-35 пъти на седмица да се напушвам, но си спрях, сега пуша макс по 1 път на месец.
Иначе тревата не те прави тъп.Или си си тъп или не...
знаеш ли колко ме боли за тебе?
иди се напуфкай, за да избягаш от проблемите и сивото ежедневие
релаксирай копелееее, релаксирай
и не ми ги обяснявай тия, човек който пуши 3 години в момента има една кофа мозък без капка ум, а му сечеше пипето....

SuMmEr_KiSS
08-19-2009, 12:04
А замисляли ли сте се, като си купувате трева, при кого отиват парите? На кого плащате за забавлението си и релакса и какво му плащате?
Неразбирам смисала на въпросите ти ? Плащаме на този,който ни я носи ии му плащаме му в пари..пхаа Или това трябваше да е интелектуален въпрос ,който трябваше да ни наведе на сериозни мисли ? Неразбрах..
А този, който ти я носи, как се нарича, знаеш ли? И с какво се занимава знаеш ли?

Защо трябва, за да се забавлявате, да поддържате финансово система, която е вън от закона. Паричките от вашата тревица, макар и да са по-дребна сума, всъщност са достатъчно сериозен финансов източник за хората, които се занимават с наркотици и проституция и търгаш на деца. Това са същите хора, и всички вие поддържате системата им, докато си чакат да отмине луфта между големите доставки на другите гнусотии, с които се занимават.

Ако пиете алкохол, кафе или пушите цигари, поне поддържате друга система, от която има данъци, които влизат в хазната. Дълга тема е, и ако никога не сте се замисляли, няма смисъл да говорим.

Всеки сам си решава, само помнете, че с всяка дозичка, правите по-силен някой чичко, който ще плати на някой после за още едно момиче в бардака си.

И какво ще ми кажеш ,че от таз хазна не ги крадът ли парите ? Еми нека да са финансов източник на хората,какво ме интересува дали на тях или на другите ,който крадът директно от хазната! Имаш си мнение до някаде е правилно ..моето е малко по различно както и да е много добре знаеш ,че с това мнение няма да спреш никой да си пуши. И все пак по добре трева отколкото хероин! Пък за това,че безобидния студент ,който цяла седмица блъска и учи и работи събота и неделя сенашушва има нещо общо с проституцията моляя те....а по-добре ли е кварталния алкохолик дето от сутрин до вечер пии и бии жена си ??!

pattRiikk
08-19-2009, 15:07
Честно казано ПРОТИВ!
Познавам супер много тревоманчета, вечер в Индианското в Люлин 8 става страшноо :D
Иначе съм чувал много хора да казват, че вреди по-малко от цигарите, но скоро четох, че някви Новозеландски учени направили експеримент и доказали, че изпушването на една цигара канабис има същия ефект върху белите дробове както и 5 цигари. Знае ли човек? :neutral:
Преебана работа, още по-преебано ако пушиш друсан коз! :?

Assshley
08-19-2009, 16:28
Нито съм против нито съм за. Незнам .. просто е въпрос на личен избор.Против съм пушенето на 10 масета на ден,но съм за рядкото пушене .. В смисъл такъв защо да не пушиш примерно 1 или 2 пъти в месеца ей така за развлечение.Мисълта ми е просто,че всичко трябва да е с мярка независимо,че тревата се води "лек наркотик".