PDA

View Full Version : Целувката според вас изневяра ли е?



t0d1t0
08-12-2009, 00:12
Та извинете ако се повтаря темата. :) Въпроса е дали считате целувката за изневяра? Преди доста време бяха дали този въпрос на 1 игра. И сега да ви попитам и аз :)

http://www.pic4ever.com/images/jealous.gif

Hilary_
08-12-2009, 00:13
Ако целувката е без повод ии е по устата или с език да ... :?

bathory
08-12-2009, 00:27
зависи, но по-скоро да :S :(

storex
08-12-2009, 02:09
Целувка по устата = край :booooomb:

sh3_1s_7h3_0n3
08-12-2009, 02:40
Целувка, направена с желание и чувство, си е чиста изневяра за мен.

Sh@d0w
08-12-2009, 04:26
Целувката...сама по себе си не е,но е предпоставка за изневяра ;)

Tokra
08-12-2009, 04:29
Да, то и един дълбок поглед също стига..

Sh@d0w
08-12-2009, 04:37
Да, то и един дълбок поглед също стига..

Наясно ли си за какво говориш :shock:

valdesbg
08-12-2009, 04:41
Сама по себе си целувката не е изневяра. Но е достатъчно категоричен начин да разбереш колко интересуваш партньора ти.

Sh@d0w
08-12-2009, 04:42
Сама по себе си целувката не е изневяра. Но е достатъчно категоричен начин да разбереш колко интересуваш партньора ти.

Великите умове мислят еднакво 8-)

Tokra
08-12-2009, 06:21
Да, то и един дълбок поглед също стига..

Наясно ли си за какво говориш :shock:

Дам, и то пределно. Ако видиш партньорката ти да гледа друго момче по същия начин, както те е гледала, когато сте започнали връзката си. Едно такова влюбено, дори не мопга да го опиша как ще се почувстваш? Не ти говоря за броените девойки, а някоя заради която ще направиш всичко?

Priceless
08-12-2009, 06:24
В една целувка понякога се влага повече чувство, отколкото в секса :?

Sh@d0w
08-12-2009, 06:25
Да, то и един дълбок поглед също стига..

Наясно ли си за какво говориш :shock:

Дам, и то пределно. Ако видиш партньорката ти да гледа друго момче по същия начин, както те е гледала, когато сте започнали връзката си. Едно такова влюбено, дори не мопга да го опиша как ще се почувстваш? Не ти говоря за броените девойки, а някоя заради която ще направиш всичко?

Не мисля че съм толкова ревнив,че да смятам един поглед за изневяра :shock: Аз не мога да и забраня да се оглежда наоколо или да гледа само напред като кон с капаци.Много си краен като каза тези думи.В една връзка трябва да има свобода,иначе лошо.Също така трябва да и имаш доверие,това е просто съвет.Иначе връзката става задушаваща :? Но наистина не те разбирам явно си доста ревнив,горко на момичето с което се хванете :shock:

valdesbg
08-12-2009, 06:29
Tokra беее и ти не знаеш какво приказваш, ама се правиш на оригинален :)

Няма лошо - действай.

Punisherrr
08-12-2009, 06:53
Изневяра е разбира се. Да не говорим,че самата мисъл за това е по-голямата изневяра.

Tokra
08-12-2009, 07:09
Sh@d0w и valdesbg, Айде дано да не ви се случва, не само това ами и последствията...

0nem0retIme
08-12-2009, 07:10
Целувката...сама по себе си не е,но е предпоставка за изневяра ;)

+1

smiirnoff
08-12-2009, 07:15
дааа , изневяра е :? :?

anonimchetou
08-12-2009, 07:18
целувката винаги значи нещо така че..

JekoV
08-12-2009, 07:19
Мм не смятам че е изневяра, само ако са вложени чувства в нея е такава иначе мне.Примерно една проста целувка на подараци или каквато и да е подобна игра не я помниш не ти прави впечатление и такам щото е без чувста(е в някой случаи със но говорим примерно) същото се отнася и за някоя импулсивна целувка ако е без чувства и е станала просто е така штото двама души импулсивно са искали да се целунат в определена ситуация,атмосфера под точно определени фактори ,и примерно целувката е била колкото да разберат как ще с другия но ако е просто така,ква изневяра е ако няма влечение и тн.Но иначе от морална гледна точка си е изневяра че даже предателство към човека който обичаш.

FunnYboY
08-12-2009, 07:20
Dokato ne go topne6 ne e iznevqra... a i samo priznatata iznevqra e losho neshto ;) 8)

JekoV
08-12-2009, 07:33
Токра мани ги кво говорят точно така е.. Един поглед е достатъчен понякога, а някой каза че не тре да е толко ревнив ли нещо такова тук дори не става въпрос за ревност,достаатачно е да си седиш с компанията и жената и да я видиш как се загледала втренчено или влюбено в някой ,как флиртуват примерно и сичко е ясно ;) от там само от теб зависи да я накаш да се чувства по добре с теб и да не и позволиш да си мисли за друг и такам.

Sh@d0w
08-12-2009, 08:28
Токра мани ги кво говорят точно така е.. Един поглед е достатъчен понякога, а някой каза че не тре да е толко ревнив ли нещо такова тук дори не става въпрос за ревност,достаатачно е да си седиш с компанията и жената и да я видиш как се загледала втренчено или влюбено в някой ,как флиртуват примерно и сичко е ясно ;)

Мисля че бъркаш нещата.Купи си тълковен речник и потърси думичката изневяра.Това че приятелката ти заглежда примерно друг мъж незначи нищо,може да го прави по ред други причини-да те кара да ревнуваш,да те изпитва.Това не значи че 100% ще отиде и ще си легне с него.Аман от ревнивци ето такива връзки нямат бъдеще :?

mitakavg
08-12-2009, 09:21
да ест. че е :)

mrtn
08-12-2009, 09:45
Зависи, ако е спонтанна не мисля, че е изневяра, но ако тая целувка е породена от някакво привличане си е изневяра..но в крайна сметка тва е една целувка :)

love_enrique
08-12-2009, 10:17
Зависи...ако съм аз не е изневяра,ако е той-изневяра е :D

smiirnoff
08-12-2009, 10:25
Зависи...ако съм аз не е изневяра,ако е той-изневяра е :D

ъхх , тва ми хареса ^^

JekoV
08-12-2009, 10:35
Токра мани ги кво говорят точно така е.. Един поглед е достатъчен понякога, а някой каза че не тре да е толко ревнив ли нещо такова тук дори не става въпрос за ревност,достаатачно е да си седиш с компанията и жената и да я видиш как се загледала втренчено или влюбено в някой ,как флиртуват примерно и сичко е ясно ;)

Мисля че бъркаш нещата.Купи си тълковен речник и потърси думичката изневяра.Това че приятелката ти заглежда примерно друг мъж незначи нищо,може да го прави по ред други причини-да те кара да ревнуваш,да те изпитва.Това не значи че 100% ще отиде и ще си легне с него.Аман от ревнивци ето такива връзки нямат бъдеще :?

Дам и ти си прав ,но говоря за онзи поглед който не е просто флирт нито изпитание нито нищо от гореспоменатитие говоря за истински влюбения поглед който се усеща!Усета това е - за това говореше токра защото знае че зад един такъв поглед седи мисел за изневяра- която мисел не е нищо друго освен нереализирана изневяра(затова казва че поглед е достатачно няма нужда дори от целувка която ще дойде в последствие).. Токра го каза така завоелирано че мн трудно се разбира но смятам че точно това визираше.!

JekoV
08-12-2009, 10:37
Токра мани ги кво говорят точно така е.. Един поглед е достатъчен понякога, а някой каза че не тре да е толко ревнив ли нещо такова тук дори не става въпрос за ревност,достаатачно е да си седиш с компанията и жената и да я видиш как се загледала втренчено или влюбено в някой ,как флиртуват примерно и сичко е ясно ;)

Мисля че бъркаш нещата.Купи си тълковен речник и потърси думичката изневяра.Това че приятелката ти заглежда примерно друг мъж незначи нищо,може да го прави по ред други причини-да те кара да ревнуваш,да те изпитва.Това не значи че 100% ще отиде и ще си легне с него.Аман от ревнивци ето такива връзки нямат бъдеще :?

И не съм от ревнивите е ревнyвам но не съм толкова ревнив колко ме изкара..

Sladurchoo
08-12-2009, 10:47
даа, изневяра е ..

JekoV
08-12-2009, 10:47
Да, то и един дълбок поглед също стига..

Наясно ли си за какво говориш :shock:

Дам, и то пределно. Ако видиш партньорката ти да гледа друго момче по същия начин, както те е гледала, когато сте започнали връзката си. Едно такова влюбено, дори не мопга да го опиша как ще се почувстваш? Не ти говоря за броените девойки, а някоя заради която ще направиш всичко?

Не мисля че съм толкова ревнив,че да смятам един поглед за изневяра :shock: Аз не мога да и забраня да се оглежда наоколо или да гледа само напред като кон с капаци.Много си краен като каза тези думи.В една връзка трябва да има свобода,иначе лошо.Също така трябва да и имаш доверие,това е просто съвет.Иначе връзката става задушаваща :? Но наистина не те разбирам явно си доста ревнив,горко на момичето с което се хванете :shock:

Толкова повърхностно мислиш... Въобще не става дума за ревност.. ам нема значение нема да разбереш туко така.В думите на токра имаше подтекст или нещо над което да се замислиш да си го представиш и да се попиташ защо той смята така и ако се замислиш ще разбереш.А е напълно прав напълно.

bmwsasho
08-12-2009, 10:47
За мен си е чиста изневяра :(

XiPiXoPiGiRL
08-12-2009, 11:00
А според вас полезно ли е все едно и също да ядем? Всеки човек се нуждае от различни храни, следователно и от различни устни :-) Е, ако гаджето е твърде резервирано и ревниво, а вие искате да го задържите, трябва да се позамислите малко... :booooomb:

ShtrudeL
08-12-2009, 11:05
А според вас полезно ли е все едно и също да ядем? Всеки човек се нуждае от различни храни, следователно и от различни устни :-) Е, ако гаджето е твърде резервирано и ревниво, а вие искате да го задържите, трябва да се позамислите малко... :booooomb:

Глупаво е да свързваш устните с храната. Оо Не,не е полезно да ядем едно и също,но какво нездравословно има в това да си с един човек да целуваш само неговите устни? Оо

JekoV
08-12-2009, 11:12
А според вас полезно ли е все едно и също да ядем? Всеки човек се нуждае от различни храни, следователно и от различни устни :-) Е, ако гаджето е твърде резервирано и ревниво, а вие искате да го задържите, трябва да се позамислите малко... :booooomb:

Кифличка

Assshley
08-12-2009, 11:14
зависи, но по-скоро да :S :(

Snickers
08-12-2009, 11:52
не.

golqmumnik
08-12-2009, 11:56
Дори един дълбок поглед,изпълнен със сексуално желание си е изневяра.

Marrisa
08-12-2009, 11:59
според мен една целувка е много повече изневяра от колкото едно ебане :)

Hysteric_Bitch
08-12-2009, 11:59
Да естествено. И както казаха- погледи, и всякакъв вид контакт било то писмен, мислен или физически си е изневяра!

8992LIGHTER
08-12-2009, 12:05
Ако е имал желание да го направи тва за мене е изневяра .. и е достатъчно да прекратя всичко .. значи че не съм му достатъчна и очевидно има нужда от нещо друго ..

FunnYboY
08-12-2009, 12:47
Зависи, ако е спонтанна не мисля, че е изневяра, но ако тая целувка е породена от някакво привличане си е изневяра..но в крайна сметка тва е една целувка :)

+1 !!!

Sh@d0w
08-12-2009, 14:44
Да, то и един дълбок поглед също стига..

Наясно ли си за какво говориш :shock:

Дам, и то пределно. Ако видиш партньорката ти да гледа друго момче по същия начин, както те е гледала, когато сте започнали връзката си. Едно такова влюбено, дори не мопга да го опиша как ще се почувстваш? Не ти говоря за броените девойки, а някоя заради която ще направиш всичко?

Не мисля че съм толкова ревнив,че да смятам един поглед за изневяра :shock: Аз не мога да и забраня да се оглежда наоколо или да гледа само напред като кон с капаци.Много си краен като каза тези думи.В една връзка трябва да има свобода,иначе лошо.Също така трябва да и имаш доверие,това е просто съвет.Иначе връзката става задушаваща :? Но наистина не те разбирам явно си доста ревнив,горко на момичето с което се хванете :shock:

Толкова повърхностно мислиш... Въобще не става дума за ревност.. ам нема значение нема да разбереш туко така.В думите на токра имаше подтекст или нещо над което да се замислиш да си го представиш и да се попиташ защо той смята така и ако се замислиш ще разбереш.А е напълно прав напълно.

Щом мислиш че имам повърхностно мислене,давай обясни това което торка е имал предвид,слушам те?

CTOMAHA
08-12-2009, 15:47
засии.. :P

Tokra
08-12-2009, 22:03
Това, което ти каза JekoV е това, което мисля аз, Sh@d0w. Разни хора, разни идеали, де*а...

Sh@d0w
08-12-2009, 22:08
Така е,попринцип.Но в случая мисля че вие просто драматизирате.Това ващо е просто преувеличение на ситуацията.Прочетете темата-въпроса е съвсем прост: Изневяра ли е целувката.Всеки си има мнение,но да казваш че щом загледа друг е изневяра...дедазнам малко странно ми звучи да оставиш гаджето само защото се е загледала.Вие не се ли заглеждате по хубави момичета?

sladur4etyYy
08-12-2009, 22:15
изневяра е, естествено. на никого не би му било приятно гаджето му да се мляска с друг/ а, нали? :?

eminemfenka
08-12-2009, 22:24
Сама по себе си целувката не е изневяра. Но е достатъчно категоричен начин да разбереш колко интересуваш партньора ти.

Tokra
08-12-2009, 23:05
Така е,попринцип.Но в случая мисля че вие просто драматизирате.Това ващо е прдото преувеличение на ситуацията.Прочетете темата-въпроса е съвсем прост: Изневяра ли е целувката.Всеки си има мнение,но да казваш че щом загледа друг е изневяра...дедазнам малко странно ми звучи да оставиш гаджето само защото се е загледала.Вие не се ли заглуждате по хубави момичета?

Аз не. Първо, за мен, фигурата на прителката е перфектна. Второ, вярно е, че първият път виждам външната красота, но в последствие започвам да виждам вътрешната, тази, за която си струва да продължиш да се бориш за нея. Трето, ако загледам някоя, това е защото съвпада или не съвпада с МОИТЕ рамки за перфектност (за мене, те са на половинката ми (стил на обличане, поведение и т.н.). Тъй, за темата... аз просто исказах мнение, че дори и дълбок поглед, пълен с любов, не към теб, а към друг, е изневяра... Лично мнение, всеки си го има. Иначе си гласувах за "Зависи", защото зависи колко и какво чувство е заложено в нея.

Di
08-12-2009, 23:33
Целувка по устата = край :booooomb:
ако те хванат

Tokra
08-12-2009, 23:46
Целувка по устата = край :booooomb:
ако те хванат

Но ако те хванат, започват едни истории из момчешкото общество-о..

IndependentGirl
08-12-2009, 23:47
Целувката е начин да изразим чувствата и желанията си.. така че според мен си е изневяра.. :?

ShtrudeL
08-12-2009, 23:52
Ако целунеш ти...е изневяра.
Ако те целунат... не е.
Ако те целунат защото си дал повод/и - изневяра.

Мое мнение.

l0lz
08-12-2009, 23:54
Че им чупим зъбите и на двамата..

Amateur
08-13-2009, 01:00
Целувка по устата :-x :smt021 :evil:

valdesbg
08-13-2009, 05:14
Радко - не се нерви мой човек. Акъл море, а главата - шамандура. Това е нагласата на малчовците :)

galu6a
08-13-2009, 09:46
мн ясно ако я целуне по устата дори без език според мен пак е изневяра :)

3oPuTy
08-13-2009, 09:50
Зависи от целувката :)
Целувка по бузата - не ;) :-D
Целувка с език или дори само по устните - да!!! :o

Slave4You
08-13-2009, 11:09
Според мен си е точно изневяра.. ако тя не е тогава какво е? Ръкостискането?

Punisherrr
08-13-2009, 11:22
А според вас полезно ли е все едно и също да ядем? Всеки човек се нуждае от различни храни, следователно и от различни устни :-) Е, ако гаджето е твърде резервирано и ревниво, а вие искате да го задържите, трябва да се позамислите малко... :booooomb:


:shock: пффф не бях чувала по-нелепо изказване... както и да е. Всеки с акъла си.

Вече май писах по темата...
А тука като кажете някои ''ако е с език'' ''ако е без език'' ... :lol: пхаха... в езици ли се измерват чувствата и изневярата..

time_remember15
08-13-2009, 12:53
мн яясно че да.. :(

soul1199
08-13-2009, 13:11
da

guinessgirl
08-13-2009, 23:49
да

InnchetO
08-14-2009, 00:16
Зависи.
Едно момиче ми беше казало "Изневеряваш на някого, когото обичаш. Не можеш да изневериш, когато не обичаш човека, с когото си."
Доста правилно, според мен. А пък една безпричинна целувка за мен не е изневяра. Виж, ако знам, че той е искал тази целувка, дори да не я е получил, ще се почувствам много по-зле..

Sexy_boy_94
08-14-2009, 09:49
ДА!

baby_dolly
08-14-2009, 10:35
Изневяра е щом може да разбие една връзка

BlueFace
08-14-2009, 13:33
Естествено че е .... Като целуваш друг/а все едно предаваш половинката си.... :? :?

Ballbreaker
08-14-2009, 14:21
Сега за всички момчета, които отговориха да:

Ако приятелката ви почне да се натиска с друго момиче изневяра ли е?

NaNa_SladuRana
08-14-2009, 14:38
всичко е относително

t0d1t0
08-15-2009, 10:54
А според вас полезно ли е все едно и също да ядем? Всеки човек се нуждае от различни храни, следователно и от различни устни :-) Е, ако гаджето е твърде резервирано и ревниво, а вие искате да го задържите, трябва да се позамислите малко... :booooomb:

ей на това се вика нестандартно мислене http://www.laymark.com/i/m/m146.gif

producenta
08-15-2009, 11:09
Аз ако си имам гадже дето го хвана да целува някъв,ще ги пратя право при сатаната да му лижат ануса докъто сере!

antonia93
08-15-2009, 12:32
зависи...ако е с чувство---да

myHeartIsOnlyForYou
08-15-2009, 12:47
В сегашната ми връзка би означавало изневяра,защото нито аз нито приятелят ми бихме целунали някой от противоположния пол без да има физическо привличане и интерес....

sladur4etyYy
08-15-2009, 12:50
А според вас полезно ли е все едно и също да ядем? Всеки човек се нуждае от различни храни, следователно и от различни устни :-) Е, ако гаджето е твърде резервирано и ревниво, а вие искате да го задържите, трябва да се позамислите малко... :booooomb:

ааахаха, а споделяла ли си с приятеля си философията си? интересно ми е той какво мисли по въпроса 8-)

NeverTheSame
08-15-2009, 12:51
Да!

lifelesscorpse
08-15-2009, 13:15
Зависи от човека,зависи от обстоятелствата,зависи от много неща...За мен една целувка е изневяра само,ако е с чувство...Ако не е-значи не е изневяра...

mechtaq_za_teb
08-15-2009, 13:42
Твърдо ДА

MartyParty
08-15-2009, 14:04
Изневяра,неизневяра-важно е с каква мисъл е станала.Изневяра ми се струва прекалено силна дума,подходяща по-скоро за друга случка.Какво фактически включва тази дума:вяра,прекрачване на определени граници(принципи),нарушени ,предателство.
Въпрос на уважение е да кажеш на партньора си,ако изпитваш силно привличане към някой друг,дори и да знаеш,че ще го нараниш.Често обаче това се оказва прекалено трудно, т. е. превръща целувката в лъжа.Лъжа е и ако си признаеш за целувката ,но не и за чувствата.А ние знаем,че лъжата поражда загуба на доверие или иначе казано-безверие.Проблемине се радпалват един-друг и в най-лошия случай се стига до раздяла...
Но замислете се,дали ако имахте семейство и деца с въпросния човек,щяхте да го приемате по този начин.Сега ви се струва непростимо,разбира се,но след някоя друга година,когато нещата не са само черни и само бели,дали ще прекъснете всичко заради една целувка?

elena_k
08-15-2009, 17:17
Да

Kostadin_682
08-15-2009, 18:05
мхм

Neftochimic
08-15-2009, 18:16
зависи, но по-скоро да :S :(

PHaNToM373
08-15-2009, 18:35
Зависи и начина , по който целуваш човека. :) Ако целунеш най - добрия си приятел по бузата примерно като изневяра ли ще се приеме?

.. DeViL mAy CrY ..
08-15-2009, 20:43
За мен е изневяра,въпреки че аз го направих и се чуестевам отвратително,и не толкова за това че го направих а за това,че не казах на момчето.Според мен ако си признаеш е много по добре и не е толкова кофти

n3v3r4z
08-16-2009, 00:28
Ако целунеш ти...е изневяра.
Ако те целунат... не е.
Ако те целунат защото си дал повод/и - изневяра.

Мое мнение.

Не съм съгласен с последното .... Ами, ако човека, който те целуне само си мисли, че му даваш повод, а действително ти не го правиш ? Тогава какво ?

Иначе ... според мен много зависи какви точно са обстоятелствата ...

ivana0895
08-16-2009, 03:24
ДА ! :)

KoRnFlAkE
08-16-2009, 15:50
да.

bunbona
08-16-2009, 20:26
Целувката...сама по себе си не е,но е предпоставка за изневяра ;) +1

batko19
08-16-2009, 22:23
Ами аз ?а с бузата не го поставям, защото целувка там за мен поне е по-скоро приятелска (мом4ето целува моми4ето, или обратното). А за по устата дали с или без език си е изневяра отвсякъде, аи както е казал колегата отгоре си е предпоставка за дори по-сериозен проблем

sexy_for_you
08-16-2009, 22:33
Щом се е стигнало до целувка..явно тя е повлияна от някакви чувства.Значи е изневяра или поне достатъчно основание да се изтъкне сериозността на връзката.

marti93
08-17-2009, 10:53
зависи от колко време сам с този човек и имам ли му доверие !ако е сериозен ще го побъркам ще е вид изневяра ,иначе не е ,абе тва е една целувка :-)

anSsito
08-17-2009, 12:04
За мен е изневяра..
Все пак и една целувка говори много, а и щом ще нарани някого.. Няма как да е нещо нормално..

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-17-2009, 14:31
разбира се че е! ти как би се почувствала ако приятеля ти се целуне с друго момиче ?!?!

MP
08-17-2009, 14:38
Изневярата става в мислите и съзнанието.Целувката е само проява.Зависи от причината за целувка,но лошото е,че партньорът трудно може да ти прочете мислите.

sweet4esf
08-17-2009, 16:16
Целувката...сама по себе си не е,но е предпоставка за изневяра ;)

точно :-D :)

sweety_blondy
08-17-2009, 16:21
Целувката...сама по себе си не е,но е предпоставка за изневяра ;)

съгласна съм,макар че ако видя приятеля ми да целуне друга не изневяра ами незнам какво още ще си помисля и ще полудея

co0L_gIrL
08-17-2009, 20:48
В една целувка понякога се влага повече чувство, отколкото в секса :?

+1

MaLkaTa_LaDy
08-17-2009, 21:17
Зависи от предпоставката. Първото, за което се сещам е играта на шише. Не би ми било никакъв проблем приятелят ми да се целува с някое момиче, дори и момче, на шише. Дори бих му се кефела, особено ако се целува с момче. Не бих го счела за гнусно, а за разкрепостено, което за мен е положителна кочество. Сори, отклоних се малко от темата.

ShtrudeL
08-17-2009, 21:40
Зависи от предпоставката. Първото, за което се сещам е играта на шише. Не би ми било никакъв проблем приятелят ми да се целува с някое момиче, дори и момче, на шише. Дори бих му се кефела, особено ако се целува с момче. Не бих го счела за гнусно, а за разкрепостено, което за мен е положителна кочество. Сори, отклоних се малко от темата.

Човече... ако всички женски мислеха като теб,сега повечето момчета отдавна да са зарязали CS-a и да са почнали да цъкат "шише". Оо
^^

Riva
08-17-2009, 21:46
Зависи от предпоставката. Първото, за което се сещам е играта на шише. Не би ми било никакъв проблем приятелят ми да се целува с някое момиче, дори и момче, на шише. Дори бих му се кефела, особено ако се целува с момче. Не бих го счела за гнусно, а за разкрепостено, което за мен е положителна кочество. Сори, отклоних се малко от темата.

Човече... ако всички женски мислеха като теб,сега повечето момчета отдавна да са зарязали CS-a и да са почнали да цъкат "шише". Оо
^^
CS-a е игра от миналото!

ShtrudeL
08-17-2009, 21:48
Зависи от предпоставката. Първото, за което се сещам е играта на шише. Не би ми било никакъв проблем приятелят ми да се целува с някое момиче, дори и момче, на шише. Дори бих му се кефела, особено ако се целува с момче. Не бих го счела за гнусно, а за разкрепостено, което за мен е положителна кочество. Сори, отклоних се малко от темата.

Човече... ако всички женски мислеха като теб,сега повечето момчета отдавна да са зарязали CS-a и да са почнали да цъкат "шише". Оо
^^
CS-a е игра от миналото!

Голяма работа :-P

Riva
08-17-2009, 21:51
Почувствах се длъжен да го отбележа :(

BaBsYyY_SeXyYy
08-18-2009, 09:45
Не.

LovelyGirl
08-18-2009, 10:15
Той, ако целуне - Да
Него, ако го целунат - Да
С език, без език, все си е изневяра.

stup1fy
08-18-2009, 11:05
Целувката не е изневяра,
ако ритниците не са насилие

t0d1t0
08-25-2009, 08:42
CS-a е игра от миналото!
лъжаааа еееее http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/a060.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/schmoll.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/crybaby.gif


Целувката не е изневяра,
ако ритниците не са насилие
http://img.zamunda.net/pic/smilies/rocknroll.gifhttp://img.zamunda.net/pic/smilies/good.gif

miss_asi
08-25-2009, 08:50
Целувка, направена с желание и чувство, си е чиста изневяра за мен.

+1

xXxMixXx
08-25-2009, 08:52
Изневяра е разбира се. Да не говорим,че самата мисъл за това е по-голямата изневяра.

+1 :?

Converse333
08-25-2009, 08:55
Ами ако не се е*ете,това си е изневяра.Ако се е*ете,може да мине за приятелска целувка ... :lol: :oops:

differentbynature
08-25-2009, 13:11
ДА.. хората които не я смятат за изневяра не ги разбирам честно.. дори да не са вложени чувства става дума за ЦЕЛУВКА.. :o

bubinkaa
08-25-2009, 13:15
не

peteto_love
08-25-2009, 13:19
Целувката е знак за любов,за някакви чувства..Все си мисля,че човек който обича половинката си и държи на нея ,няма да се награби с някой друг.

mynichka09
08-25-2009, 14:11
Зависи,но по-скоро не