PDA

View Full Version : Говорите ли повреме на секс?



BePoHuKa
08-12-2009, 01:51
Говорите ли докато правите секс? Или по-точно: викате ли, шепнете ли, стенете ли, хлипате ли...или просто си мълчите? Всеки изживява по свой собствен начин този съкровен акт.

Учудващо е как думите, които мълвим по време на секс, може да са толкова объркващи и в същото време така красноречиви.


Сексът ни връща към първичното, позволявайки ни със събличането на дрехите, да разголим и задръжките си. В леглото няма срамни неща и ограничения откъм действия. Хубаво е да не се потиска и словесния поток, защото той е способен да отприщи също толкова голямо удоволствие.

Говоренето по време на секс е много интимен момент. Партньорите могат да се нежни един с друг и да повтарят колко много се обичат, сипейки топли ласкави слова. Това прави сексуалния контакт невероятно чувствен и емоционален. Удоволствието тръгва от вътрешната хармония, за да разтърси накрая телата им.

Другата крайност е, когато двойката отключва в себе си потискани страсти и една по-груба страна. Те си говорят рязко, доста често са цинични, обиждат се или крещят. Обикновено такива изказвания съпътстват един по-страстен, по-животински секс, а усещанията са по-изострени.

Много жени са толкова подвластни на удоволствието по време на секс, че хлипат, скимтят, а понякога дори плачат с глас. Това не е обвързано с физическа болка, а със засилена чувствителност на това, което изпитват. Други пък не издават и стон, макар вътрешно да се разкъсват от викове.
При мъжете често емоциите са по-сподавени. Те по-скоро издават нечленоразделни звуци, ръмжат или в даден изблик извикват някаква фраза или име.

Често звуците и думите, които изговаряме по време на секс са объркващи. Може да крещим „Стига!“, а зад този стон да се крие „Моля те продължавай!“. Много хора, непосредствено преди оргазъм, призовават богове, обръщат се за помощ, или крещят „Умирам!“. Не случайно оргазмът носи и нарицателното „малката смърт“. Защото удоволствието е толкова силно и неконтролируемо, че ние имаме чувството, че се възнасяме някъде извън телата си. Пък било то и за броени секунди.

Леглото и сексът отключват неподозирани страни от същността ни. Всичко, което потискаме в ежедневието си, може да вземе превес в един определен момент. Позволете си да фантазирате на глас. Тоест, говорете това, което искате, не потискайте чувствата или желанията си. Това допълнително ще нажежи обстановката. Ако облечете въображението си в думи,ще възбудите още повече партньора си. И в крайна сметка дори и да не осъществите споделените мечти, те вече ще са разтърсили и двама ви в една вълна, изтъкана от удоволствие, копнеж, болка, наслада и възбуда.

Най-печелившият вариант остава компилацията от всички неща. Не на един път да опитате всичко, разбира се, а да правите любов по различни начини. Редувайте нежен със страстен секс. Милвайте се, а следващият път се нагрубявайте.
Всеки изблик на емоция възбужда и двамата участници в сексуалния контакт. Този, който словом дава воля на усещанията си, и другият, който вижда, че именно той е причинителят на това удоволствие. Неусетно ще се разкрепости сексуалният ви живот и вие допълнително ще се сближите. Правенето на секс е експеримент, игра на нови открития. Така че, играйте си! В тази игра няма губещи, единствено може да спечелите по-голяма сексуална наслада.

Вероятно не сте и подозирали колко много влияе говоренето по време на секс върху самия акт. Ако поставяте под съмнение значимостта му, пробвайте да правите любов без да издадете и един вопъл. Категорично не е същото. Затова ако искате да се отдадете максимално много на усещанията по време на секс, дайте воля и на стоновете си. Викайте, а пък ако ще да ви чуят и съседите. Така или иначе, те само ще могат да ви завиждат.



Взето от rozali.com

hamilcar
08-12-2009, 05:41
Понякога изръмжавам или казвам нещо. Така нахъсвам мен, а и партньорката ми.

t0d1t0
08-12-2009, 05:50
не... Засега ... Не знам ... Какво да си кажем? http://www.pic4ever.com/images/89.gif http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/_950/suction.gif

BePoHuKa
08-12-2009, 06:07
не... Засега ... Не знам ... Какво да си кажем? http://www.pic4ever.com/images/89.gif http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/_950/suction.gifНе става въпрос за някакъв интелектуален разговор :-D Нещо от сорта на "обичам те", "о,да" "не спирай", охкания и пъшкания.. такива разни :D също и цинизма в секса влиза в категорията :) :-P :oops: Аз си признавам, че съм бая шумна в леглото и този факт влудява приятеля ми! :oops:

ludiq0maks
08-12-2009, 06:16
Мълчанието е за театъра . Според мене всичко си зависи от партньора , не може аз да креща и да викам като изпуснат от гората и тя да казва колко ме обича всичко трябва да е единно :D :-D

FunnYboY
08-12-2009, 06:43
Кирилицата е задължителна !
hamilcar

bellatrix92
08-12-2009, 07:06
Кирилицата е задължителна !
hamilcar

t0d1t0
08-12-2009, 07:26
ем пъшкането и охкането и т.н. си го има :oops: Ама аз имах предвид да почвам да и говоря на ухо , да и описвам къде искам да бъдем , да опиша пейзажа там и т.н. :oops:

MakeMeLaugh
08-12-2009, 08:53
Стена, охкам, говоря мръсотии, хапя, драскам, а бе от всичко по много :oops:

titinkaa
08-12-2009, 09:21
да :)

Extremescream
08-12-2009, 09:28
Според зависи.Ако съм в мръснишко настроени си плещя какви ли не неща,ама ако ми е романтично или Обичам те,или нищо. :D

golqmumnik
08-12-2009, 09:37
Мяукам като котка :grin:

GodLovesYou
08-12-2009, 09:45
приказвам си сам общо взето ахахаХААХ

l0lz
08-12-2009, 11:05
приказвам си сам общо взето ахахаХААХ

:lol: :lol:

monincetyyy
08-12-2009, 12:39
не... Засега ... Не знам ... Какво да си кажем? http://www.pic4ever.com/images/89.gif http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/_950/suction.gifНе става въпрос за някакъв интелектуален разговор :-D Нещо от сорта на "обичам те", "о,да" "не спирай", охкания и пъшкания.. такива разни :D също и цинизма в секса влиза в категорията :) :-P :oops: Аз си признавам, че съм бая шумна в леглото и този факт влудява приятеля ми! :oops:
еми аз съм същата :)

FunnYboY
08-12-2009, 12:42
Кирилицата е задължителна !
hamilcar

Kato e zaduljitelna bi li mi kazal/a zashto nqma kredor?

V chujbina sum i nqmam kirilica! :o

l0lz
08-12-2009, 12:43
По принцип си говорим за глобалното затопляне и за световната криза.. :lol:

DevilWish
08-12-2009, 13:38
Гласувах за 'да' ,макар че не смятам звуците за говор.
Много крещя чак някой път ми запушва устата :-D а иначе най-много да му кажа "даа" или пък някой път ,коет е много гадно ,ама не разбирам каква поза иска, защото тръгва да ме обръща и аз като мръдна ми цъка, сякаш аз знам какво му е в главата и тогава изцепвам едно "Какво искаш ся?" :razz: Но се стремя да не го правя

BePoHuKa
08-12-2009, 18:01
Гласувах за 'да' ,макар че не смятам звуците за говор.
Много крещя чак някой път ми запушва устата :-D а иначе най-много да му кажа "даа" или пък някой път ,коет е много гадно ,ама не разбирам каква поза иска, защото тръгва да ме обръща и аз като мръдна ми цъка, сякаш аз знам какво му е в главата и тогава изцепвам едно "Какво искаш ся?" :razz: Но се стремя да не го правя :D Аз казвам "искаш ли да сменим позата?" Или ако искам да мина отгоре му викам "айде да се сменим." И някак си като си казваме по някое друга дума с възбудените си гласове и... възбуждаме се още повече. :oops: :oops: :D Обичам да слушам как ми говори с този глас... аа и последния път му казах "хвани ме за ръцете" и след малко "по-здравооо" :D :lol:

sunnymoon
08-12-2009, 19:09
шепнем си, аз пъшкам, понякога викам... даже веднъж и някакъв сериозен разговор водихме

Xitap
08-12-2009, 21:48
Е па говорим... за много неща, но повърхностни... все пак да не се отнасяме много.

BePoHuKa
08-12-2009, 22:01
шепнем си, аз пъшкам, понякога викам... даже веднъж и някакъв сериозен разговор водихмеЕ какъв е бил този сериозен разговор? :-o :lol:

zzztop
08-13-2009, 17:44
НЕ - Понеже смятам, че говоренето и разговорът трябва да води до мисъл и до нещо разуммно, а охканео пъшкането и айде врътни си задника, не смятам че разговор. Сексът е инстинкт и той самият е вид комуникация при, която думите са излишни освен ако не ни насочват за по-добряване на усещането.

Ако си говорим и се клатим - секс няма - просто спорт.

Това с глобалното затопляне ми хареса, бих добавил, че добра тема за разговор по време на секс е бюджетната макро рамка и мулеколярната микробиология ... :razz:

zobdog
08-13-2009, 18:22
попрнцип обичам да решавам уравнения или да чертая триъгълници,но последно време обсъждаме Обама :D

Undying
08-13-2009, 19:23
Ами говорим си, не си мълчим (освен ако не трябва да сме тихи), пъшкания, мърсотийки, и ей такива работи, не през целия секс но се случва.

sunnymoon
08-13-2009, 19:39
шепнем си, аз пъшкам, понякога викам... даже веднъж и някакъв сериозен разговор водихмеЕ какъв е бил този сериозен разговор? :-o :lol:

ставаше въпрос къй къде ще учи изпити и такива неща... звъчи станно, но факт... друг път се хилим... не като се замисля колко честно сме се хилили наистина почвам да се чудя дали не ни има нещо.... :-o

Ilikeliljon
08-13-2009, 19:48
Стена, охкам, говоря мръсотии, хапя, драскам, а бе от всичко по много :oops:

Абе ти нали си момче, какви са тия хапания и драскания :D :D :D (дано не съм се излъгал де :oops: :oops: ) Това за плакането и хлипането са глупости, не мисля че трябва да е така. Според мен се получава при жени, които са натрупали достатъчно отрицателни преживявания и емоции и тъй като секс действа освобождаващо в този момент те излизат наяве, тоест както беше казал един мой колега да се изхвърли стреса :lol: :lol: :lol:

TiffLacey
08-13-2009, 23:21
Да :) Но понякога се случва той да изръси някой майтап и ме разсейва :-D

guinessgirl
08-13-2009, 23:26
Стена, охкам, говоря мръсотии, хапя, драскам, а бе от всичко по много :oops:
+1

thespark
08-14-2009, 00:54
ние говорим за футбол xD

bathory
08-14-2009, 00:54
Говорим бе..
То иначе да гадая каква поза иска или да сменим, как е и т.н. епа да не съм Едуард!! :?

BePoHuKa
08-15-2009, 07:10
Говорим бе..
То иначе да гадая каква поза иска или да сменим, как е и т.н. епа да не съм Едуард!! :? :D Какъв Едуард какви 5 лева? :-o 8-)

eveto_xx
08-15-2009, 07:11
Аз не млъквам, непрекъснато говоря някакви простотии. Скучна работа е мълчанието :o

l0lz
08-15-2009, 07:12
Стена, охкам, говоря мръсотии, хапя, драскам, а бе от всичко по много :oops:

Абе ти нали си момче, какви са тия хапания и драскания :D :D :D (дано не съм се излъгал де :oops: :oops: ) Това за плакането и хлипането са глупости, не мисля че трябва да е така. Според мен се получава при жени, които са натрупали достатъчно отрицателни преживявания и емоции и тъй като секс действа освобождаващо в този момент те излизат наяве, тоест както беше казал един мой колега да се изхвърли стреса :lol: :lol: :lol:

Mоже да е по мъжеНствен.. :smt047 :lol:

BePoHuKa
08-15-2009, 07:12
Стена, охкам, говоря мръсотии, хапя, драскам, а бе от всичко по много :oops:

Абе ти нали си момче, какви са тия хапания и драскания :D :D :D (дано не съм се излъгал де :oops: :oops: ) Това за плакането и хлипането са глупости, не мисля че трябва да е така. Според мен се получава при жени, които са натрупали достатъчно отрицателни преживявания и емоции и тъй като секс действа освобождаващо в този момент те излизат наяве, тоест както беше казал един мой колега да се изхвърли стреса :lol: :lol: :lol:

Mоже да е по мъжеНствен.. :smt047 :lol: :razz:

playaa
08-15-2009, 10:01
Зависи от момичето 8)

MakeMeLaugh
08-15-2009, 10:06
Не, просто не съм толкова ограничен и въздействам по-силно така ;) :smt079

А иначе за плакането и аз не го вярвах, ама скоро ми се случи момичето да свърши толкова мощно, че й се насълзиха очите.. ;-)

Ilikeliljon
08-15-2009, 10:09
Е как, то ако не се говори по време на секс, кога друг път ще се говори. Обикновено обсъждам докъде е стигнала глобалната война на Сащ с тероризма. Какви са последните индекси на борсата в Уолстрийт и всякакви такива интересни неща :D :D :D

playaa
08-15-2009, 10:13
Е как, то ако не се говори по време на секс, кога друг път ще се говори. Обикновено обсъждам докъде е стигнала глобалната война на Сащ с тероризма. Какви са последните индекси на борсата в Уолстрийт и всякакви такива интересни неща :D :D :D

+5,7 :lol:

LovelyGirl
08-15-2009, 10:23
Това за плакането и хлипането са глупости, не мисля че трябва да е така. Според мен се получава при жени, които са натрупали достатъчно отрицателни преживявания и емоции и тъй като секс действа освобождаващо в този момент те излизат наяве, тоест както беше казал един мой колега да се изхвърли стреса :lol: :lol: :lol:

В заблуда си ;)
Не е заради отрицателни емоции, а заради самия оргазъм.Той е толкова силен и разтърсващ (не знам още какви определения да му сложа), че цялото ти тяло реагира.Толкова е мощно, че, ако ти потече сълза, то е от удоволствието.А то не е плакане, защото плачеш, когато си тъжен и т.н. Просто вмомента сама се спуска сълзата, без да можеш да се контролираш.
Не знам дали разбра, ама това е истината.

BlackBunny
08-15-2009, 10:59
Стена, охкам, говоря мръсотии, хапя, драскам, а бе от всичко по много :oops:
+1 +1 :-) ама аз наблягам на драскането, нз защо ама ми става много яко тка :D :D :oops:

devi
08-15-2009, 11:22
Говоря си некви глупости. Не мога да понасям да е тихо, понеже ще се онеса и колкото и да ме лашка момчето в 4/5 сутринта накрая ще заспя. :D

laila_94
08-15-2009, 12:52
:D :D :D Е,ти пък как ще заспиш

devi
08-15-2009, 13:50
:D :D :D Е,ти пък как ще заспиш
Ми лесно-по два пъти на ден го правим като 2рия е към 4/5 сутринта след цял ден каране на блейд в парка и обикаляне из София. Човек няма как да не се чувства изтощен пък и гаджето издържа по няколко часа, а това понякога ми идва в много. След няколко оргазма вече нямам сила за нищо, а той иска още и още.

BePoHuKa
08-15-2009, 16:48
Не, просто не съм толкова ограничен и въздействам по-силно така ;) :smt079

А иначе за плакането и аз не го вярвах, ама скоро ми се случи момичето да свърши толкова мощно, че й се насълзиха очите.. ;-)Брей, брей... :grin: И между другото и аз бих се накефила много, ако приятеля ми не беше така тих..издава някакви звуци, но тихо. Знае, че много би ме възбудило това, но... > "аз съм момче" . :neutral: #-o #-o

jujit0
08-15-2009, 20:11
Вероника дали ще мога да задам един въпрос към теб? :D На колко години си? (питам от чисто любопитство) :-)

puhco
08-15-2009, 20:17
ми да ние с моята приятелка си говорим по време на сех при нас е нормално :D :P

ubuntureload
08-15-2009, 20:27
ооо да обикновено рицитирам "О! Шипка!" или "Аз съм българче" а когато се празня си пея "зайченцето бяло" ....

uBo
08-15-2009, 21:37
ооо да обикновено рицитирам "О! Шипка!" или "Аз съм българче" а когато се празня си пея "зайченцето бяло" .... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

theworldleader
08-15-2009, 21:45
Душко, за мен секса без емоция, тоест пъшкане, говорене на мърсотии, които са в главата и на двамата не е нормален секс. Колко скучно би било да лижа жена и тя да седи като труп ( с извинение за израза ). Или да ми правят френска любов и да си мълча като пукел. Грозно е.

Bixel
08-15-2009, 21:46
аз си говоря на пениса

Anabel
08-15-2009, 23:35
То секса без викове стенения пъшкания и др. такива подробности е като таратор без краставица :D

Acrobat
08-16-2009, 00:30
^ Ми да, аз една секунда тишина не оставям. Тя като спре да пъшка, започвам аз 8-) редуваме се.

ivana0895
08-16-2009, 02:55
Ами то зависи от партньора :)

MakeMeLaugh
08-16-2009, 08:59
То секса без викове стенения пъшкания и др. такива подробности е като таратор без краставица :D

Точно го каза \:D/


-=-
Само да вметна, че тук не става дума за пъшкането/драскането/хапането/охкането да се прави, щото трябва да го има - тоест да го правиш фалшиво без да имаш нужда от него и да го чувстваш...
Тези неща трябва просто като ти идват отвътре да си ги пуснеш на воля и да си ги изразиш, да го правиш, щото едва ли не не издържаш на кефа.
Тогава е истината :)

Мен редовно си ми тропаха и хлопаха съседите като се развихрим, ама май посвикнаха, че имат горещ съсед :grin: :P

Ilikeliljon
08-16-2009, 20:21
Това за плакането и хлипането са глупости, не мисля че трябва да е така. Според мен се получава при жени, които са натрупали достатъчно отрицателни преживявания и емоции и тъй като секс действа освобождаващо в този момент те излизат наяве, тоест както беше казал един мой колега да се изхвърли стреса :lol: :lol: :lol:

В заблуда си ;)
Не е заради отрицателни емоции, а заради самия оргазъм.Той е толкова силен и разтърсващ (не знам още какви определения да му сложа), че цялото ти тяло реагира.Толкова е мощно, че, ако ти потече сълза, то е от удоволствието.А то не е плакане, защото плачеш, когато си тъжен и т.н. Просто вмомента сама се спуска сълзата, без да можеш да се контролираш.
Не знам дали разбра, ама това е истината.

Ясни са ми обясненията, неведнъж съм ги чувал, но винаги хората си мислят че е от удоволствие, защото им се струва тъпо да е от друго. И в твоя случай е така. Именно без да разбираш ти си го каза, че тялото ти реагира, то реагира на стреса, който в този момент излиза, тоест организма се пречиства. Това е нещо подобно като да ти правят масаж, само че в случая става по други причини :)

MakeMeLaugh
08-16-2009, 20:26
Ти държиш да си ги стряскаш и толкова, ей.. :D

Ти ги плаши, аз ше ги карам избухват от кеф :-P

Ilikeliljon
08-16-2009, 20:47
Ти държиш да си ги стряскаш и толкова, ей.. :D

Ти ги плаши, аз ше ги карам избухват от кеф :-P

Хахаха, стига бе човек, то да не е от това, че аз стресирам, говоря, че е от натрупаните отрицателни емоции и преживявания на човек през деня, седмицата и така нататък :D :D

MakeMeLaugh
08-16-2009, 21:09
^ Не е така.
Бях го гледал по Дискавъри по едно предаване преди години и съм убеден, че обяснението беше друго.
По-биологично е, не е от ежедневието :)

Както и да е.
Стреснати нестраснати, разревавам 8)
хахаха

Passi0n
08-21-2009, 22:03
приказвам си сам общо взето ахахаХААХ

:lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: Горкия :lol:

therichbitch
08-21-2009, 23:11
аз толкова много говоря, че и по време на секс не спирам, обикновено си репетирам речта на Хитлер от 22 юни 41' :lol:

slome
08-21-2009, 23:16
Аз чатя . :?

_crazy_baby_
08-22-2009, 20:13
деа знам различно

08-23-2009, 15:14
Преди мълчах или стенех съвсем тихо,ама вече...не е така :-D Доста съм шумна и додлудявам приятеля си така,дори започнах с леки цинизми,който по принцип ме отвращават,но в секса звъчат съвсем различно... :smt057 :twisted: