PDA

View Full Version : И аз да споделя за детството...



Tasto
08-12-2009, 07:10
Исках просто да споделя с някой защото е глупаво да почна да разговарям с някой неизвестен и да не разбере за какво говоря...Та тази година минавам 8-ми клас не влязах в даскалото където исках поня влязах във френската.Искам да се искажа как се забърках в лайната като малък ,но се измъкнах и мина всичко толкова бързо.Помня и когато бях 5 - 6 -7 клас всичко доминирах ,но всичко свърши и сега гледам как 97-98-99 как завладяват детското пространство...просто ми става едно такова тъпо как наследяват децата и аз трябва да порасна ,стои ми са дете ;( :D .Те ще се забавляват както ние се забавлявахме в даскало и всичко ще е към тях.Е т'ва беше от мен.Няколко съвета за децата 96> хаха пичове и пички живейте недейте се скитаите по улиците и не се събирайте в кенефите или зад градинката на блокда да пафнете по някой фас или някой масур т.е не свивайте тревичката малки сте ще го кажа от опит been there done that...Ще ви стане навик и после няма да можете да спрете ;) даже в момента за мое съжаление паля по навик ,абе не ,че ми се пуши ,но просто не мога да се спра да вадя цигари.Разговаряйте с вашите родители те ще ви помогнат ,ако сте се зарибили моите ми купиха електронна цигарка и отмина навикът.Хайде сега като запоследно изживейте своите детски години защото ще ви е за последно. :-)

ThePowerOfLove
08-12-2009, 09:53
Е и ти не си много голям още ;)

CrAzYanDlaZy
08-12-2009, 10:06
Дори и на тази възраст отново можеш да си направиш живота хубав и интересен, зависи от теб. ;)

LiLGrizzly
08-12-2009, 13:53
Радвай са на живота докато можеш ! !!!

Sladurchoo
08-12-2009, 19:59
ае човек тва не е края на детството ти .. живота продължава .. не си нито на 50 нито е края на света .. така че живей и се радвай :grin:

feeloo
08-13-2009, 10:45
Че ти да не си пък много голям .. та целя живот е пред теб .. можеш да го оправиш и да си го живееш както искаш :)