PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата : )



anonimchetou
08-12-2009, 08:34
Значи.. Много често ми се случва да се държа с моя по-студено.. да съм малко по безразлична, но не зашото не го обичам а може би си изграждам няква защитна стена..Оставям го той да ме гони...Примерно казва ми звънни ми едиси кога аз не му звъня чакам той да се обади.. Случвало ли ви се е и вие да се държите така.. да сте по студената част от половинката? Дали това е наистина защитна стена която си изграждаме.. ? Как мислите?Дали от части така е по-добре? Защото когато едно момче види че му играеш по свирката и почва да си прай паса..

Sh@d0w
08-12-2009, 09:04
И закакво е тоя Firewall,за каква защита говориш...?


Защото когато едно момче види че му играеш по свирката и почва да си прай паса..

Това пък откакво го отсъди,няма такова нещо.Лично мен ако с мен едно момиче се държи по-студено,естествено че ще "тичам по тея",но не бива да се прекалява.В даден момент просто ще си помисля че не я интересувам и ще я зарежа.Точно обратното,мъжете обичаме жени които са по-отзивчиви,готови са да те разбират,да са винаги до теб,а не да се правят на недостъпни и студени.Така си вкарвате автогол :?

anonimchetou
08-12-2009, 09:09
да тва ми е ясно . Аз не говоря за постоянно такова държание то е ясно че всеки би си помислил " на нея не и пука" . Нормално е да предпочитате да ви се обръща внимание ала бала. Но когато ние започнем да се държим прекалено добре вие започвате да се правите квото си поискате. Естествено не говоря постоянно да се държим така .. а на моменти за да ви покажем че не сме толкова "вързани" за да не си позволявате да си иргаете с нас

mysticinside
08-12-2009, 09:09
Не не ми се е случвало, а и нали знаеш че не си единствена. На него по някое време ще му писне, ще спре да те търси а ти понеже му се правиш на интересна и ти няма да му звъннеш и ще останеш без гадже.А и какво значи играеш му по свирката.По твоята логика щом го обичаш му играеш по свирката.Нали за това сте двама в една връзка за да си угаждате един на друг и да се обичате,не да се правите на интересни :) по-добре си промени малко отношението към момчето :)

smiirnoff
08-12-2009, 09:12
ами всъщност и аз се държа така понякога ( не токова често .. ) , но това ни най - малко не е защита стена , реакция или нещо от сорта ..
просто понякога го правя несъзнателно и чак след това усещам как съм се държала
понякога и съжалявам , но понякога си има причина да се държа така
но за всеки е индивидуално
за някои това е защитна стена
за други е ежедневие да са тка
а трети си мислят , че така е по - добре ( всъщност не е )
не мисля , че е правилно някой да се държи така с човек когото обича
но понякога наистина става просто несъзнателно , породено от нещо , което дори аз не мога си обясня защо се случва така ( поне защо се случва понякога с мен )
но както казах е относително за всеки

пийс ^^

anonimchetou
08-12-2009, 09:12
абе хора аз не ви говоря за постоянно и безсприно такова държание. Естестевно че си го обичам че се държа мило.. звъня му .. пиша му смс-и сичко си е ок .. Говоря ви за определени моменти. А ти замисляш ли се че когато започнеш да се държиш преклено добре с едно момче ама прекалено добре има случеи в котио ти се качва на главата. Винаги човека до теб трябва да знае че има вариант да те загуби а не да е на 100 % защото тогава си прави квото си поиска. Но не говоря че винаги е така.. давам примери : )

ShtrudeL
08-12-2009, 09:13
Какви защитни стени,какво?
Няма такива неща...

anonimchetou
08-12-2009, 09:15
Мисля че на доста от нас се е случвало да прави всичко за човека до него.. той да се качи на главата му и накрая този който е давал да страда.. Нормално е в следващата връзка да си по- предпазлив.

mysticinside
08-12-2009, 09:15
Ами да не трябва да му отпускаш юздите.Трябваше с това да започнеш, но лично на мен не ми се е случвало да се държа студено с него и да ти кажа откровенно не ми се е качвал на главата.Незнам може би е до типа момчета . Всеки е различен :)

vampirekiss
08-12-2009, 09:15
Не е хубаво да търчиш след г**а на момчетата,но в един момент и на тях им омръзва непрестанно да те гонят.От многото гонитби и игрички в един момент и двете страни може да изгбят интерес.(казвам го до някъде от личен опит)

Sh@d0w
08-12-2009, 09:15
А ти замисляш ли се че когато започнеш да се държиш преклено добре с едно момче ама прекалено добре има случеи в котио ти се качва на главата.

В какъв смисъл ти се качва на главата,поясни?Аз не намирам логика в такова държание :shock:

0nem0retIme
08-12-2009, 09:21
Аз съм момиче и в моята връзка той е по-студения...
Винаги чака аз да му звънна ( разбира се,и той ме търси,но не толкова,колкото аз),да го потърся да излезем,да му пиша и т.н. и нито един път не съм се замисляла дали вече не ме обича..той просто си е такъв..доказал ми е,че ме иска и това ми стига,а и като добавим,че е зодия Дева и е ясно..
Та мисълта ми беше,че това е нормално и да,защитна стена е..Много често хората ги поставят тия стени,дали защото са били лъгани,или нещо друго..нз,ама често има такива хора...
Ако си му доказала,че го обичаш,и си му обяснила защо си по-студена..няма да има проблеми.. :)
Но те предупреждавам,че може да се почувства малко пренебрегнат,защото ти не проявяваш интерес,а само той те търси,и може да му писне...
Имай си граница за всичко,защото може да прекалиш и да е фатално.. :)

anonimchetou
08-12-2009, 09:21
Пример: Момиче и момче ходят си и сичко е ок . Момичето се държи прекрасно.. обспипва го с внимание .. угажда му.. тя го обича и прощава. Ами той.. примерно е сгрешил и си казва.. " а тя ми прости един път .. и този ще прости нали ме обича.." " Закво да и звъня сега тя ще звънне.. " Ето за това качване на главата говоря.. Но по темата аз не ви казвам че момичето трябва нон-стоп да се държи някво студено и неебателно а по скоро уморено.. не постояно да му скача на врата.. То и аз да съм едно момче ще ми писне приятелката ми да се държи студено.. нямам тва предвид. Той знае колко много го обичам .. аз му го показвам достатъчно :) И това горе е просто пример не е част от връзката ми

Sh@d0w
08-12-2009, 09:27
Пример: Момиче и момче ходят си и сичко е ок . Момичето се държи прекрасно.. обспипва го с внимание .. угажда му.. тя го обича и прощава. Ами той.. примерно е сгрешил и си казва.. " а тя ми прости един път .. и този ще прости нали ме обича.." " Закво да и звъня сега тя ще звънне.. "

Това вече си е до човека.Ако начина на мислене му е такъв,детински много ясно че ще си каже така,но това не зависи от това как се държиш с него.Един мъж който знае какво иска,че иска теб и че не иска да те загуби никога не би разсъждавал така.Няма нужда да му показваш че може да те загуби,той просто си го знае.Така че всичко си е до човека,но този ако не му пука за теб както и да се държиш с него той винаги ще си каже "Тя ще ми прости и този път"...Тва е моята гледна точка :)

anonimchetou
08-12-2009, 09:31
Всичко ди е до човека прав си .. Но в една връзка се случват толкова много неща.. хубави моменти.. трудни.. подкрепяме се обичаме се.. страдаме и сме щастливи заедно ... Аз со му покавзам колко много си го обичам и държа на него.. както и той ми го показва може би уловката е отношенията да са умерени,а не единият да бяга след другия.. а лично за мене си мисля че е защитна стена .. която съм си "построила" на базата на предишна връзка , но в никакъв случай не позволявам заради миналото човека до мен да страда,,

ThisIsMe
08-12-2009, 09:40
Това изобщо не може да се нарече ''студената половинка'' според мен ;)аз почти винаги правя така,като теб.Винаги чакам той да ме догони,той да ме потърси пръв и винаги съм мислила,че момчето е този,който трябва да направи първата крачка.Просто съм инат и не се оставям той да ме води за носа,а иначе го обичам мн но принципите ми са на 1-во място поне за сега ;)

anonimchetou
08-12-2009, 09:43
може би и при мен е точно това.. непоносим инат съм и не позволявам на никой дааа ме води по някакъ начин , но все пак и ината си има граници .. от ината също писва знам го ; )

XiPiXoPiGiRL
08-12-2009, 11:09
Миличка, тъпо е да се правиш на недостъпна, щом си минала първоначалния етап :?

l0lz
08-12-2009, 11:11
А ти замисляш ли се че когато започнеш да се държиш преклено добре с едно момче ама прекалено добре има случеи в котио ти се качва на главата.

В какъв смисъл ти се качва на главата,поясни?Аз не намирам логика в такова държание :shock:

По принцип тва повече се получава при момичетата, не при момчетата..

anonimchetou
08-12-2009, 11:16
аз не се правя на недостъпна просто не му скачам на врата и не му позволявам да си прай квот му е кеф спрямо мен :)

Assshley
08-12-2009, 11:17
Случвало ми се е да го правя понякога несъзнателно понякога не.Попринцип се случва,когато съм му бясна за нещо,а не мога да му кажа ии .. се държа по студено докато накрая не избухна.Има го и другия вариант при мен,при който,когато не съм в настроение се държа студено или грубо,за което после съжелявам,но съм си такава просто.

Marrisa
08-12-2009, 11:43
да аз винаги правя така...същата работа чакам той ми звънне,закаснявамм той ме чака и не,че на мен ми е хубаво просто за да може като тръгнеме да се разделяме и да няма изречения от сорта наа "аа тая каква беше балъчкаа" пък и съм сигурна,че той ме иска повече така,когато съм "недостъпна"

ShtrudeL
08-12-2009, 11:45
...
*няма емотка описваща емоционалното ми възмущение в момента* ^

Едит: Добре не разбирам защо трябва да сте "недостъпни" пред гаджетата си. О.о

anonimchetou
08-12-2009, 11:55
не става въпрос да съм недостъпна а просто той да знае че си има граници които не може да прекрачи да не си помисли че съм поредната идиотка , да ме зарязва и да ме тъпче и кво ли не и аз пак да съм него. Аз не ти говоря че се прая на няква шматка да го разигравам размотавам да се правя на недостъпна. Обичам го показвам го, но ясно му показвам какво може да си позволи и какво не .. да не прекрачва границите защото няма да го търпя.. ето за това става върпос .. да не си мисли че при скандал (когато той е виновен) аз ще грабна телефона и ще звъня.. напротив точно обратното..

Hilary_
08-12-2009, 12:10
Амиии според мен "ходиш по много тънък лед" ... :? Ако наистина го обичаш значи му имаш доверие ии не е нужно да изграждаш разни защитни стени ... :? :? Пък и след като той търчи по гъза ти то тогава надали ще почне да се прави "на прасе" ... :?

anonimchetou
08-12-2009, 12:14
когато имаш предишна провалена връзка точно заради това че си го оставила той да се държи както иска би била по - предпазлива не мислиш ли..?

Sh@d0w
08-13-2009, 05:15
когато имаш предишна провалена връзка точно заради това че си го оставила той да се държи както иска би била по - предпазлива не мислиш ли..?

Да.Би следвало да не се хващаш с лигльовци повече.

valdesbg
08-13-2009, 05:38
Радко ви го каза, ама що се правите на интересни не знам.

anonimchetou
08-13-2009, 07:33
едно момче може да стане "лигльо" единствено ако момичето му позволи той да е такъв и да се държи така с нея ; )

DevilWish
08-13-2009, 09:12
Това се получава (пооне при мен) ,ако човека до теб ти е омръзнал ;)

Niakoitam
08-13-2009, 10:12
едно момче може да стане "лигльо" единствено ако момичето му позволи той да е такъв и да се държи така с нея ; )

Едно момче НЕ може да стане лигльо, ако не е бил лигльо преди това.
Друг е въпроса че често момичетата се увличате по най-големите лигльовци, защото често те са по оборотните и вървежни с напомпано самочувствие до небето.

Това не означава да се държиш като мекотело с него, но не означава и да се правиш на еднственото момиче на света, защото рано или късно на момчето ще му писне и ще бъдеш доста изненадана.

Е, ако попаднеш на плейбой може и да ти тича по гъза докато не си постигне целта и айде чао, довиждане до нови срещи.

Все пак си има някакви граници

anonimchetou
08-13-2009, 10:27
Така понеже не се изказах правилно и не можах да обясня правилно какво искам да ви кажа ето едно мнение мое което писах днес в една тема подобна на моята.. тук съм се изразила наий-добре какво искам да кажа.. anonimchetou
Фен



Регистриран на: 04 Май 2009
Мнения: 110

Пуснато на: Чет Авг 13, 2009 10:24 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

супер прави си и браво за темичката. Надявам се повечко мнения да бъдат изказани понеже и аз много съм мислила по този върпос.Първо давах всичко и той изведнъж реши че не иска да е с мен бях супееерр наранена.. сега с момчето с което съм съм по - предпазлива. Той супер много ми показва че държи на мен че има чуства..ноо страха от предишната връзка си е в мен.. За това се научих вече да не бъда няква си лигла дето му тичка след гъза.. дето плаче след него..дето винаги е готова да прости.. не искам да бъда онази която забрави за себе си..и живееше за него..Аз вече гледам по-различен начин на нещата.Не позволявам дори и за секунда да ме манипулира по какъвто и да е начин.Показвам му че го обичам, не му липсва и внимание но всичко с границите.. Когато днес не го целунеш на изпращане .. утре ще си поиска 2 целувки.. " е вчера бях пуснала една тема Въпрос към момичетата..имаше разни върпоси ако някой не ме е разбрал.. да прочете това..