PDA

View Full Version : Космати гърди и бирени коремчета



Extremescream
08-12-2009, 10:11
Косми по гърдите, разрошена коса и бирено коремче правят мъжете по-чаровни, по атрактивни. Метросексуалните мъже въобще не са на мода, твърди най-ново изследване.

Според допитването, в което са участвали над 5000 жени, само една петта от тях обичат добре обръснатия мъж - метросексуалния. А 10 на сто от анкетираните признават, че при своя любим обичат аромата на бира. Голяма част от жените са заявили, че не им харесват загладените мъже, които по цял ден стоят пред огледалото, не работят и пият коктейли край басейна и се мажат с най-различни слънцезащитни кремове. Учените от своя страна пък твърдят, че с метросексуалния вид се е отшило твърде далеч. Така мъжете станаха прекалено феминизирани и застрашават жените на собствената им територия, смятат експертите. /БГНЕС


Алелуя!Метросексуалните излязоха от мода.Въпреки,че не искам бай Ганьовци.
Един въпрос само-защо се минава от едната в другата крайност?Или повече гей от хомосексуалните,или като неандерталец.Къде отидоха нормалните мъже,че по улиците виждам само от тези два типа....Отплеснах се,сори :D
Та,споделете мнението си за тази информация,на вас какви ви харесват,защо според вас на метротата им мина времето и общо взето каквото ви дойде на ум по темата.

MP
08-12-2009, 10:14
И каде пише,че жените харесвали бирени коремчета?Пълни глупости.

Extremescream
08-12-2009, 10:17
И каде пише,че жените харесвали бирени коремчета?Пълни глупости.
Ми кЪде го пише-в първото изречение.
'Косми по гърдите, разрошена коса и бирено коремче правят мъжете по-чаровни, по атрактивни'

Ох,усещам какво идва...'Ама аз не харесвам такива'
Темата е базирана на изледване,затова нека коментираме изследването,според вас така ли е,не е ли,защо и тн.

MP
08-12-2009, 10:20
Пише го само в заглавието.Никаде в текста не е споменато такова нещо.И слава богу,защото това ще направи тези изследвания още по-смешни неправдоподобни.

Extremescream
08-12-2009, 10:22
'Косми по гърдите, разрошена коса и бирено коремче правят мъжете по-чаровни, по атрактивни'

Sham
08-12-2009, 10:24
2 са любимите неща на българина - генерализациите и деленето. Това е сигурно.

Не съм от тези >5000 жени, но да, харесвам космати мъже с коремчета.

OtherDimension
08-12-2009, 10:25
само за разяснение....
новината е от миналата седмица, отразиха я в bTV и са анкетирани само англичанки

моля, продължавайте, не ми обръщайте внимание

Extremescream
08-12-2009, 10:26
2 са любимите неща на българина - генерализациите и деленето. Това е сигурно.

Не съм от тези >5000 жени, но да, харесвам космати мъже с коремчета.

Mдам,не може да кажем,че всяка жена харесва метрота или космясали,ама обсъждаме на база на изследване.Това не пречи да си кажем личните предпочитания 8-)

AutumnTears
08-12-2009, 10:26
Има ли някакво значение кое е на мода в момента? :shock:

Extremescream
08-12-2009, 10:30
Има ли някакво значение кое е на мода в момента? :shock:
Да,че как 8-)

Dennitsa
08-12-2009, 10:32
Аз харесвам косматите гърди и крака при мъжете. Не искам като пипна да е гладко.
` а познавам момчета,които си купуват лентички "Veet"...

Lucho
08-12-2009, 10:34
http://pic-bg.net/files/flzv8ywnfz8ofdnrutery2v175bmjn93kwhjbde2.jpg

AutumnTears
08-12-2009, 10:35
Има ли някакво значение кое е на мода в момента? :shock:
Да,че как 8-)
да де за мен няма
отдавна такива неща не ми правят впечетление :D

DarkKisss
08-12-2009, 10:58
Харесвам МЪЖЕ, не жени, не маймуни, а МЪЖЕ! Това ясно ли беше? Сигурна съм,че повечето жени би трябвало да харесват мъже. Поддържани, но не по-добре от жените, мъжествени, хубаво мускулесто тяло, спортяги.

MP
08-12-2009, 11:00
Пише го само в заглавието.Никаде в текста не е споменато такова нещо.И слава богу,защото това ще направи тези изследвания още по-смешни неправдоподобни.

Що пък да са неправдоподобни....Яд те е,че не си от тези мъже ли?

Да,биреното коремче е истински еталон за красота,за който мечтая. ;-)

SouthStandServiceLad
08-12-2009, 11:08
Един мъж трябва да се поддържа - да е винаги чист и изкъпан. Да си бръсне лицето, оная работа и др. стратегически места, но да тръгна да си бръсна задника, гърдите и краката, заради някаква пача... ще ми лапа кура и от удоволствие ще квичи даже :D

crust5
08-12-2009, 11:08
Да го лигавите - имам си косми по гърдите, имам си бирено шкембе и не ме е'бе за мнението на няколко потни вулви...

!!!

MP
08-12-2009, 11:08
Ако пък нямаш шкембе,значи си метро?Можеш да си имаш косми и без шкембе,то е резултат от други действия,но всеки сам си преценява какво да прави и как иска да изглежда.

DarkKisss
08-12-2009, 11:10
Оле, трябва да се спазват елементарни хигиенни навици и да се поддържаш във форма, какво толкова??? :neutral:

SouthStandServiceLad
08-12-2009, 11:14
ДаркКис, точно така. Същото важи и за момичетата. Също толкова неприятно е да видиш плоска дъска с плочки по корема, която се мисли за яка мацка. :o

Pedigree
08-12-2009, 11:34
ДаркКис, точно така. Същото важи и за момичетата. Също толкова неприятно е да видиш плоска дъска с плочки по корема, която се мисли за яка мацка. :o

8-)

Иначе мен не ме бърка. Даже всъщност не се кефя на мускулести, трябва да е средно положението. Пък ако ще и бирено коремче, придружено с косми по гърдите да има, не ми е проблем. Ебати, колко яко дразните, като почнете 'трябва да се поддържат'. За мен поддържането не е да си бръснат краката, ръцете и да се гелосват.

OtherDimension
08-12-2009, 11:46
^ и на мен тази думичка ми е любима
умирам като видя някоя натокана госпожичка с косаттааа, гримаааа, полатааа, чехличкитеее и ...... черни пети

хигиена, дами и господа, хигиена!

Swinkenhoffer
08-12-2009, 11:49
Оо, косми! По корема, по гърдите, по краката! Как обичам. 8-) Е, да не е като мечок, нали...
Шкембето също е може да има своя чар. Ако като цяло е готин, дреме ти за корема.
Но да мирише на смърт, няма нужда. :?

PainMonopoly
08-12-2009, 13:11
Ми значи съм много секси. :D

Riot
08-12-2009, 17:46
'Косми по гърдите, разрошена коса и бирено коремче правят мъжете по-чаровни, по атрактивни'


Бих казал по-гнусни и по-мазни.
Придава един селски (примитивен) облик, никакъв вид на изглед.

TERRORMACHINE
08-12-2009, 18:20
имало светлина в тунела :)

Riot
08-12-2009, 18:24
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2831203/2/istockphoto_2831203-fat-man-holding-his-beer-belly.jpg
die

DarkKisss
08-12-2009, 18:28
ДаркКис, точно така. Същото важи и за момичетата. Също толкова неприятно е да видиш плоска дъска с плочки по корема, която се мисли за яка мацка. :o

Лол нападки ли бяха тва?
Забелязвам, че някои мъжки вземат да се комплексират нещо :wink:
А това дали съм плоска или не не го решаваш ти, скъпи))

DarkKisss
08-12-2009, 18:30
ДаркКис, точно така. Същото важи и за момичетата. Също толкова неприятно е да видиш плоска дъска с плочки по корема, която се мисли за яка мацка. :o

8-)

Иначе мен не ме бърка. Даже всъщност не се кефя на мускулести, трябва да е средно положението. Пък ако ще и бирено коремче, придружено с косми по гърдите да има, не ми е проблем. Ебати, колко яко дразните, като почнете 'трябва да се поддържат'. За мен поддържането не е да си бръснат краката, ръцете и да се гелосват.

Човече не го очаквах от теб. Нима си мислиш, че под "поддържане" съм имал впредвид да се обръсне по-гладко от мен и да се гелоса и да си скубне веждите? Поддържане означава да не вони, да се къпе, да си мие ръцете след тоалетна деазнам елементарни неща и да си бръсне оная работа все пак ... :-o

Romance
08-12-2009, 18:58
Oсобено секси са онези косми по корема, които хората наричат "Пътят към Рая" :-D

oasis
08-12-2009, 19:31
^ Съгласна съм, онези точно под пъпа мм.. :smt079 :smt112

DarkKisss
08-12-2009, 20:27
Лол знеш ли през къде ми минава за мнението му? :lol:

Cloud77
08-12-2009, 21:08
Ето го бъдещето.Същата работа кат в статията е :D http://vbox7.com/play:5e5147c2 :D

SouthStandServiceLad
08-12-2009, 21:24
Шшш спортягата, я се стегай и не обсъждай теми, където си за публично осмиване ;)