PDA

View Full Version : Имам някакво топчее



smiirnoff
08-12-2009, 10:30
ами имам някакво малко топче на врата от лявата страна , мъничко е , но ме дразни , като се извъртя на дясната страна главата и то изпъква и ме дразни .. един приятел има от същата страна такова топче

.. ама не знам от кво е .. четох че било нормално от някакви там натрупвания и се получавало така , ама много ме дразни ..

Вие как мислите ? :-o

EarthShaker
08-12-2009, 10:46
мастно образувание?

elle_123
08-12-2009, 10:49
Ами и аз имам едно топче още от малка.Това е лимфен възел и ми се е получило от някакво възпаление.Важното е да не се увеличава.Твоето обаче може и да е нещо друго.По-добре ще бъде,ако се консултираш с лекар. :-o

sexita
08-12-2009, 16:27
Лимфен възел само се напипва, като си вдигнеш шията нагоре. Едва ли ще изпъкне при нормално положение. Какво е топчето и на каква дълбочина...къде се намира...???
Малко повече инфо

elle_123
08-12-2009, 17:10
Лимфен възел само се напипва, като си вдигнеш шията нагоре. Едва ли ще изпъкне при нормално положение. Какво е топчето и на каква дълбочина...къде се намира...???
Малко повече инфо
Момичето е написало, че това "топче" й изпъква,когато си извърти врата на дясно.И при мен е така.Най-добрият съвет,който според мен можем да й дадем обаче, е да отиде на доктор,а не само да слуша "медиците" от форума.