PDA

View Full Version : възможно ли е от един домашен сок..



ElinoOor
08-12-2009, 10:34
от село донесохме сливи и майка ми направи сок
вчера изпих една чаша и след няколко часа страшно ми призля
сега ме е хванало 'рядкото щастие',повръщам на всеки 15 минути и общо взето едвам гледам..
само при някаква лека миризма на храна ми става три пъти по-лошо и отивам да драйфам
та възможно ли е да е от сока или някакъв грип.. ? :-o
кажете кво да правя не мога така ужасно е :(
а лошото е че и до личната не мога да отида в отпуск е :? :-o

linaXX
08-12-2009, 10:38
сливите попринцип разхлабват :lol: :lol:

bubinkaa
08-12-2009, 10:40
сега има грип...
ако беше от сока щеше само "рядко щастие"да те хване...и примерно да повърнеш...и после е трябвало да ти мине,но ся има грип и щом ти е мн зле ..съмнявам се да е от сока :?

ameli
08-12-2009, 10:45
сливите може да са били развалени
някой друг пил ли е от сока?

p3tinc3t0
08-12-2009, 10:53
сливите може да са били развалени
някой друг пил ли е от сока?

Офф и ако са били развалени, мисля че майка й нямаше да направи сок от тях.. :-o

smiLexaga1n
08-12-2009, 10:58
Според мен е някакъв грип. Миналото лято точно през август не знам от какво, но два дни само повръщане.. Никаква храна не можех да ям, защото ми ставаше лошо и въобще не исках да я гледам (храната ;D). И хапчета пих, не помогнаха. Защото и тях ги повръщах... На всичкото отгоре не можех да спя, защото постоянно през 15 минути, през 30 минути на различен интервал от време, но пак повръщах. Минаха някъде два дни и се оправих от само себе си. :D И така не разбрах какво ми е било. Но доста изплаших нашите. :-o Или ще чакаш докато отмине (поне при мен само си отиде xDD. след 1-2 безсънни нощи), или отиваш при някой лекар (трябва да има все някой, който замества твоята лична лекарка). Успех и да се оправяш. :wink:

NeverTheSame
08-12-2009, 11:08
Грип е това [както казаха и всички останали] !
И мен ме беше хванало преди две седмици,само че без диарията [за щастие]
Не се притеснявай ще ти мине...специално тоя грип не държи много,но е супер гаден.
Не че има някакъв грип,който да не е неприятен,но този специално е мн кофти.
Оправяй се ! :-D

pandaMASSACRE
08-12-2009, 11:42
и аз го хванах това ама на морето.
много кофти.

j_adore2
08-12-2009, 11:53
и аз го хванах това ама на морето.
много кофти.
Ауу да и аз на морето миналата година 2 дни не можах да стана от леглото.Ужасно беше.
И според мен е грип : )

Beautyful
08-12-2009, 12:08
Ако имаш температура е грип,но иначе ако е само повръщане и рядкото щастие е от сливите...сто процента 8-)

ri41
08-12-2009, 13:03
иди при доктора, т'ва е грип, патила съм много от това и всеки път като се разболея ми се иска Света да свърши или аз да свърша, небивали мъки, даже и като ми говорят ми призлява :(

katericArofl
08-12-2009, 13:08
Според мен е някакъв грип. Миналото лято точно през август не знам от какво, но два дни само повръщане.. Никаква храна не можех да ям, защото ми ставаше лошо и въобще не исках да я гледам (храната ;D). И хапчета пих, не помогнаха. Защото и тях ги повръщах... На всичкото отгоре не можех да спя, защото постоянно през 15 минути, през 30 минути на различен интервал от време, но пак повръщах. Минаха някъде два дни и се оправих от само себе си. :D И така не разбрах какво ми е било. Но доста изплаших нашите. :-o Или ще чакаш докато отмине (поне при мен само си отиде xDD. след 1-2 безсънни нощи), или отиваш при някой лекар (трябва да има все някой, който замества твоята лична лекарка). Успех и да се оправяш. :wink:

до оня ден бях така.. ужас :? вчера проспах деня и така .. :-o

Black_Fyed_Peas
08-12-2009, 13:12
мен ме хвана на морето и се оправих за два дни. дано се оправиш бързо, защото е много кофти

ElinoOor
08-12-2009, 14:27
явно не е от сока и майка ми е пила и нищо и няма..
аз живея на морето така че грипове бол
попринцип не боледувам много ама.. :-o
последните часове прекарах в банята над мивката 8-)
ще си седя,ще драйфам и ще чакам :D :D

DarkKisss
08-12-2009, 15:48
от село донесохме сливи и майка ми направи сок
вчера изпих една чаша и след няколко часа страшно ми призля
сега ме е хванало 'рядкото щастие',повръщам на всеки 15 минути и общо взето едвам гледам..
само при някаква лека миризма на храна ми става три пъти по-лошо и отивам да драйфам
та възможно ли е да е от сока или някакъв грип.. ? :-o
кажете кво да правя не мога така ужасно е :(
а лошото е че и до личната не мога да отида в отпуск е :? :-o

Момиче, пази се, защото има ужасен грип, който се свързва със стомашни болки и чревно-стомашни разстройства, така че според мен отиди на лекар да те прегледа :)

mysticinside
08-12-2009, 16:25
Грип е. А сока е бил предпоставка за да ти се дорабута стомаха,може нещо да ти са се ушашкали червата и с този сок да си ги раздразнила и грипа е причината за дразненето! Миналата година аз към Август месец бях ей така..беше ми малко тежко маика ми ми направи - вода със сода(домашна) и лимонтозо,уж обирало вътрешните газове а само докато го изпия отидох да повръщам.Оказа се вирус една инжекция в дупето и до няколко дни бях добре :grin:

Zaharinka
08-12-2009, 16:46
Мда ама тоя грип минава бързо.Аз съм с температура и втрисане ама ще мине. :-)