PDA

View Full Version : Колко често?



Bebeto666
08-12-2009, 11:36
Колко често се виждате с вашите гаджета?Мислите ли ,че ще си омръзнете ако се виждате всеки ден?

ShtrudeL
08-12-2009, 11:42
Всеки ден. Но обикновено за по 3-4 часа (ест не винаги)
Инече е имало и случай в които е нямало време и няма как да се видим.
А до омръзването...зависи.
На мен не ми е омръзнало да го виждам всеки ден за година и малко. Оо И той не се оплаква.

0nem0retIme
08-12-2009, 11:47
Амии различно...
Все пак той ходи на работа,а и аз като ходя на даскало,иначе сега през ваканцията малко по-често,ама зависи..различно е..

anonimchetou
08-12-2009, 12:03
ами всеки ден за по 3-4 часа понякога повече.. но като се сетя първият месец живяхме заедно.. и не сме си омръзнали ...

Hilary_
08-12-2009, 12:06
Ммм ако в всеки ден двама човека наистина си омръзват рано или късно ... :? :? Може би на седмица по 2-3 пъти е добре ... :-o

anonimchetou
08-12-2009, 12:08
аз пък не мога да си представя да си виждам момчето 2-3 пъти в седмицата.. ами останалите дни. . няма да знам как му е минал деня.. ала бала по тела не е съшото .. поне тва е моето мнение :?

FiRe_LaDy
08-12-2009, 12:14
Всеки ден се виждаме.Понякога целия ден сме заедно.Друг път само за няколко часа.Рядко се случва да пропуснем да се видим.В месеца може би 3 - 4 дена да се събират да не сме се виждали.
А що се отнася до омръзването.Нито на мен ми е омръзвало,нито на него.Дори винаги ни е малко и ни се е искало още и още да сме заедно .. без да се разделяме :D

loveisgonee
08-12-2009, 12:21
Виждаме се всеки ден.Понякога за по 7-8 часа понякога 48 понякога 72 а понякога дори и цяла седмица не се разделяме.Заедно сме от 2 години и половина и не сме си омръзнали...

Hilary_
08-12-2009, 12:41
аз пък не мога да си представя да си виждам момчето 2-3 пъти в седмицата.. ами останалите дни. . няма да знам как му е минал деня.. ала бала по тела не е съшото .. поне тва е моето мнение :?

Останалите дни си имаш личен живот евентуално ??? :-o

Пък и под виждане имам на предвид поне 5-6 часа .. но когато е нужно може дори и за два часа да се виждате в някои от останалите дни... :? За мен всеки ден е прекалено пресилено ... :?

П.С. Не се заяждам .. да не си помислиш нещо ... :wink:

LovelyGirl
08-12-2009, 13:50
Аз не бих била щастлива, ако го виждам само 2 или 3 пъти.
Не само, защото съм свикнала да го виждам всеки ден, но и изпитвам нужда от това.
Мисля, че няма да го чувствам толкова близък, колкото сега, ако се виждаме толкова рядко.

TheDuchess
08-12-2009, 14:05
Аз не бих била щастлива, ако го виждам само 2 или 3 пъти.
Не само, защото съм свикнала да го виждам всеки ден, но и изпитвам нужда от това.
Мисля, че няма да го чувствам толкова близък, колкото сега, ако се виждаме толкова рядко.

+1

H8_mE
08-12-2009, 16:58
Колко често се виждате с вашите гаджета?Мислите ли ,че ще си омръзнете ако се виждате всеки ден?


Ми не се виждаме много често,особено сега през ваканцията.Градчетата ни са малко далече,но това не е проблем да продължаваме връзката си.И не мисля,че ще си омръзнем,ако се виждаме всеки ден,знам го,защото в предишната връзка ми се случи.Дали защото много време бяхме заедно или защото се виждахме често,абе и двете,квото е ... едно и също ли е,омръзва... освен ,ако не се разнообразява - с други хора,други места,други занимания и така :)

lastdaywithme
08-12-2009, 18:00
По 24/7 Ние живеем заедно въпреки това че сме малки ... Не мисля че с гаджето бихте си омръзнали... Ако се обичат истински хората това никога няма да стане ... (:

anito0
08-12-2009, 18:53
ами виждаме се винаги,когато можем,което се стараем да е по-често иии не мисля,че скоро ще си омръзнем :-)

3oPuTy
08-12-2009, 19:13
Със сегашния ми приятел се виждаме на седмица-две по два дена,като тия два дена ги прекарваме нон-стоп заедно :) Е к'во да се прави :) Сладура бачка във Варна,а аз съм си в Силистра и няма как да се виждаме по-често,но и така ми е добре :-)

Punisherrr
08-12-2009, 19:18
Понякога два пъти в месеца...Друг път ако имам късмет по 1 път в седмица... имало е и щастливи,но кратки периоди,в които се виждахме всеки ден,но... :smt102

Дали ще ми омръзне ако се виждаме всеки ден?? ....та аз това да се сбъдне от както сме тръгнали

Assshley
08-12-2009, 19:26
Не особено често ама все ми е тая вече. :)

Sh@d0w
08-13-2009, 04:29
аз пък не мога да си представя да си виждам момчето 2-3 пъти в седмицата.. ами останалите дни. . няма да знам как му е минал деня.. ала бала по тела не е съшото .. поне тва е моето мнение :?

Останалите дни си имаш личен живот евентуално ??? :-o

Пък и под виждане имам на предвид поне 5-6 часа .. но когато е нужно може дори и за два часа да се виждате в някои от останалите дни... :? За мен всеки ден е прекалено пресилено ... :?

П.С. Не се заяждам .. да не си помислиш нещо ... :wink:

Когато обичаш някой истински,времето когато не си с него ти е някак празно и скучно.Очакваш момента,в който ще се видите пак,ще се прегърнете,ще се погледнете в очите,имаш чувството че имаш да му разказваш толкова много,а времето все не стига.Аз немисля че честите срещи биха довели до отегчение в някой от партньорите,освен ако връзката им е задушаваща.Права си трябва да си имаш лично пространство,но не бива то да е за сметка за приятните мигове прекарани с гаджето :P ;)

valdesbg
08-13-2009, 04:51
Ивенце, личния ти живот е с гаджето. Освен ако нямаш любовник де :)

Свободно време винаги можеш да имаш. Това че виждаш гаджето ти всеки ден само по себе си не те задушава по никакъв начин ;) Даже е страхотно. Ако имате наистина връзка - няма как да си омръзнете.

И аз не се заяждам.

Sh@d0w
08-13-2009, 04:59
Ивенце, личния ти живот е с гаджето. Освен ако нямаш любовник де :)

Свободно време винаги можеш да имаш. Това че виждаш гаджето ти всеки ден само по себе си не те задушава по никакъв начин ;) Даже е страхотно. Ако имате наистина връзка - няма как да си омръзнете.

И аз не се заяждам.

Да както вече съм казвал великите умове мислят еднакво.Подкрепи ме че после ще каже че съм и се заял с поста :D

ПП.Оф още 40 поста до 1000...къде ще ги трупам сега 8-)

valdesbg
08-13-2009, 05:24
А споко мой човек, Ивето ще схване за какво приказвам. Готино девойче е ама защо попада все на отрепки, да и развалят психиката не знам.. :)

Sh@d0w
08-13-2009, 05:33
А споко мой човек, Ивето ще схване за какво приказвам. Готино девойче е ама защо попада все на отрепки, да и развалят психиката не знам.. :)

И аз тва се чудя,и съм и го казвал :? Амаа какво да ти кажа тя си избира с какви да се събира,лошото е че тъкмо когато си мислиш че този път е различно точно тогава всичко се прецаква...Както и да е не е сега времето и мястото да обсъждаме това :D Пък и ивето спинка и няма да е честно да говориме в нейно отсъствие :-D

valdesbg
08-13-2009, 05:35
Ивееее обичаме те! :-) :-) :-)

anonimchetou
08-13-2009, 08:37
Аз не бих била щастлива, ако го виждам само 2 или 3 пъти.
Не само, защото съм свикнала да го виждам всеки ден, но и изпитвам нужда от това.
Мисля, че няма да го чувствам толкова близък, колкото сега, ако се виждаме толкова рядко.

точно това имах предвид ама някои хора не ме разбраха както и да е..

TheMusicoholic
08-13-2009, 08:41
Хората не могат да си омръзнат, ако се обичат истински, а аз си нямам гадже.. притрябвало ми е. :D

Dollystar
08-13-2009, 08:43
аз пък не мога да си представя да си виждам момчето 2-3 пъти в седмицата.. ами останалите дни. . няма да знам как му е минал деня.. ала бала по тела не е съшото .. поне тва е моето мнение :? И аз така мисля :-o