PDA

View Full Version : ГАФ... ПЛЗ ПОМОЩ (ОТ МОМЧЕТАТА)



Grassh0pper
08-12-2009, 13:35
малко попрекалих и неска оная работа ми е зачервена и има две МАЛКИ като точки обелена "кожа" на главичката... се едно както някаква рана... отдолу кожата и се вижда по червена кожичка.... ! Притесняваме , дали това е сериозно или ще зарасне нормално ?
П.С. - темата не е базик ! просто най-накрая си направих регистрация !

Благодаря за помощта.

Kocha
08-12-2009, 22:03
ами ако чакаш да си зарастне сама ще си останеш с чакането пробвай с крем или нещо друго ако не върви на доктор

П.П не ми се е получавало такова нещо затова само с това мога да помогна

Tokra
08-12-2009, 22:47
Ами ако нямате болести и си поддъражате хигиена, няма за какво да се тревожите, времето е лечителят тук.

Grassh0pper
08-13-2009, 14:02
нямам никакви болести , просто малко експерементирах и съм се тръкнал в нещо и се едно ми се е обелила леко , та кожата отдолу стой леко по зачервена (както като си ожулиш крака) .... ! болеше ме 1вия ден защото бях претъркан , но сега няма болка ... само това нещо.

batkodoki
08-13-2009, 14:07
малко попрекалих и неска оная работа ми е зачервена и има две МАЛКИ като точки обелена "кожа" на главичката... се едно както някаква рана... отдолу кожата и се вижда по червена кожичка.... ! Притесняваме , дали това е сериозно или ще зарасне нормално ?
П.С. - темата не е базик ! просто най-накрая си направих регистрация !

Благодаря за помощта.

на кой език да ентикажа: първо се укзва ВЪЗРАСТ?!
и после се очаква отговор имащ смисъл!

Grassh0pper
08-13-2009, 14:12
Това беше доста смислен и помагащ отговор от твоя страна... ! Направо ме впечатли ! :?

batkodoki
08-13-2009, 14:35
очевидно интелектуалната недостатъчност,
била тя вродена,
придобита,
или ситуативна те възпрепятствува
да осъзнаеш:

БЕЗ УКАЗАНА ВЪЗРАСТ&ПОЛ - здрасти!

и укажи къде да изпращаме аварийките на токсикологията

(мн е дълго да обяснявам, но винаги ми е МН тъжно и болно, когато вадим Деца от наркотично зависима кома...)

Grassh0pper
08-13-2009, 14:41
Ей интелектуално напредналия ! щом имам хуй , значи съм момче , и съм на 15 ! Пише си го като влезеш в профила ми ! Не се надскачай много , защото не си интересен ! ако няма какво да кажеш за целта на темата ... ДОВИЖДАНЕ !

batkodoki
08-13-2009, 14:59
Ей интелектуално напредналия ! щом имам "мъжки полов орган" , значи съм момче , и съм на 15 ! Пише си го като влезеш в профила ми ! Не се надскачай много , защото не си интересен ! ако няма какво да кажеш за целта на темата ... ДОВИЖДАНЕ !

ахам...:)

поредният рекламен гларус...


а ти като си толкова курназ - що не погледнеш и проследиш моя Профил?!

ам?!

в този Форум, с този подход - НЕ ВЯРВАМ НЯКОЙ ДА ТИ ОТГОВОРИ!

а ако изобщо те делнат - ще адмирирам подобна крайна мярка, ТИ с нищо до тук не си полезен никому!!!

благодаря за разбирането

Grassh0pper
08-13-2009, 15:07
мхм.. напълно ПАК съм благодарен за твоя отговор ! Толкова ми помогна че... :? :o

sexita
08-13-2009, 17:04
Ей интелектуално напредналия ! щом имам "мъжки полов орган" , значи съм момче , и съм на 15 ! Пише си го като влезеш в профила ми ! Не се надскачай много , защото не си интересен ! ако няма какво да кажеш за целта на темата ... ДОВИЖДАНЕ !

ахам...:)

поредният рекламен гларус...


а ти като си толкова курназ - що не погледнеш и проследиш моя Профил?!

ам?!

в този Форум, с този подход - НЕ ВЯРВАМ НЯКОЙ ДА ТИ ОТГОВОРИ!

а ако изобщо те делнат - ще адмирирам подобна крайна мярка, ТИ с нищо до тук не си полезен никому!!!

благодаря за разбирането

А ти какъв си, извинявам се??? :lol:


Grassh0pper, купи си крем Бочко от аптеката ( казват му и Лавена, той е за бебета, понеже им се подсича кожата под памперса и е точно за възпаления и подсичане) и се мажи...до другия ден няма да има спомен от раничката ;)

Grassh0pper
08-13-2009, 18:34
Благодаря ! Най-накрая някой с полезен отговор ! :-)

kriskybee
08-14-2009, 02:34
Абе братленце ти луд ли си .. и аз съм бил на този етап .. обаче не съм прекалявал аз а едно момиче.. не се мазах с нищичко , и аз бях оплашен като теб.. изкъпах се 2/3 пъти не съм продължавал и 3 дни и си ми мина като по чудо .. без да разбера дори :D :D

Grassh0pper
08-14-2009, 11:07
ми в момента чакам , да видя дали само ще се оправи... ако не - КРЕМ :( :-o

redbul2
08-14-2009, 12:59
Егати акъла детски.Специалиста който може ти помогне,ти го обиждаш и иронизираш.Отваряш му ееей такава уста.Дето е спец точно по тия проблеми.Очакваш помощ от момчетата,некомпетентни в медицината.Ееех тоз пубертет,мъкааа,мъка. ](*,)

Grassh0pper
08-14-2009, 16:52
нямам нищо против да е специалист , но не смятам , че съм "рекламен гларус" и с нищо не съм го заслужил ! Просто пойсках малко помощ ! А от "специалиста" не получих нищо друго освен конско за "ВЪЗРАСТ И ГОДИНИ" .... ! :? :(