PDA

View Full Version : Корем - Проблем |-(



Neadekvatnia
08-12-2009, 14:03
Абе хора имам един проблем с корема.. Значи не е нищо страшно, но дразни... Значи преди бях пълен, но отслабнах нали и следователно като свалих преблизително 20 кг. и почнах да тринирам ( в къщи ), и сигурно в продължение на 9 месеца правих упражнения във къщи и преди 1 месец почнах сериозно да ходя на фитнес, та относно проблема... Когато съм във изправено състояние корема ми е добре, стегнат така, плочки се виждат (уж), но когато река да се наведа и корема като че ли се сбръчква, имам предвид като седя например и се появяват все едно бръчки ли мазнини ли, не знам какво, но просто все едно съм дебел в тази област :shock: :shock: :shock: .. Направо шокиращо... Какво да направя? Предложения? Благодаря ви за отговорите! :)

П.С На 15 години съм.

neznaq
08-12-2009, 14:45
Ами аз имам много стегнат корем и релефен ама като седна и се сбръчква, това показва,че нямаш много подкожни мазнини ако имаще щеше да стои като една надута топка

H8_mE
08-12-2009, 17:08
Проблема ти е в мозъка!
Хубаво си отслабнал,хубаво си се стегнал,но лошо си се вманиачил.Нищо ти няма,карай го по-спокойно и не се вглеждай толкова подробно във всичко!Добре си си ,просто се отпусни!

xplay
08-12-2009, 20:12
Нормално е. :)

Neadekvatnia
08-12-2009, 21:12
Нормално е. :)

Оправя ли се със възрастта и продължителните тренировки?

ArrowsOfDeath
08-12-2009, 21:46
Я се замисли малко. Ако корема ти беше изпънат и когато си наведен, как тогава ще се изправиш? Кожата на прегъвките на пръстите ти не е ли нагъната като е изправен пръста и изпъната като го свиеш? Малко мислене иска...

BePoHuKa
08-12-2009, 23:07
Я се замисли малко. Ако корема ти беше изпънат и когато си наведен, как тогава ще се изправиш? Кожата на прегъвките на пръстите ти не е ли нагъната като е изправен пръста и изпъната като го свиеш? Малко мислене иска... Каквото той каза ;-)

Tokra
08-12-2009, 23:11
Боже, перфекционисти...

Neadekvatnia
08-13-2009, 05:24
Я се замисли малко. Ако корема ти беше изпънат и когато си наведен, как тогава ще се изправиш? Кожата на прегъвките на пръстите ти не е ли нагъната като е изправен пръста и изпъната като го свиеш? Малко мислене иска... Каквото той каза ;-)

Да, но по принцип, някои хора като седнат и гънките просто са им по малко и във седнало положение пак си личи, че имат хубав корем, а при мен е по нагънат така как да го обясня... :-o .. Мисля, че с времето и продължителни тренировки ще си го стегна и ще се оправи :?

EarthShaker
08-13-2009, 05:48
просто кожата ти е поотпусната... и моята е така

Stani46
08-13-2009, 08:21
Пробелма ти е в мозъка :) :) Вманиечен си :) :)

TheMusicoholic
08-13-2009, 08:29
Пробелма ти е в мозъка :) :) Вманиечен си :) :)
+1

xplay
08-13-2009, 09:09
Нормално е. :)

Оправя ли се със възрастта и продължителните тренировки?

При всеки е индивидуално, а и не можеш да си идеално плосък. Непостижимо е. И това не е защото си мислиш, че си дебел, а такава е природата.
С възрастта - не мисля.
С тренировките - ще разбереш след време, ако продължиш да тренираш. :) :)

T72
08-13-2009, 09:14
Нормално е, просто някой хора имат по-дебела кожа, други по-търка, а това си е природно с никакви тренировки не можеш да го промениш.

batkodoki
08-13-2009, 14:40
Абе хора имам един проблем с корема.. Значи не е нищо страшно, но дразни... Значи преди бях пълен, но отслабнах нали и следователно като свалих преблизително 20 кг. и почнах да тринирам ( в къщи ), и сигурно в продължение на 9 месеца правих упражнения във къщи и преди 1 месец почнах сериозно да ходя на фитнес, та относно проблема... Когато съм във изправено състояние корема ми е добре, стегнат така, плочки се виждат (уж), но когато река да се наведа и корема като че ли се сбръчква, имам предвид като седя например и се появяват все едно бръчки ли мазнини ли, не знам какво, но просто все едно съм дебел в тази област :shock: :shock: :shock: .. Направо шокиращо... Какво да направя? Предложения? Благодаря ви за отговорите! :)

П.С На 15 години съм.

много ми е интересно Баща ти как гледа на тези опасни практики?!?!?!


нищо няма да правиш!

ако е коректно и вярно описаното от теб - след време козметчният дефект ще изчезне.

Neadekvatnia
08-13-2009, 19:21
Абе хора имам един проблем с корема.. Значи не е нищо страшно, но дразни... Значи преди бях пълен, но отслабнах нали и следователно като свалих преблизително 20 кг. и почнах да тринирам ( в къщи ), и сигурно в продължение на 9 месеца правих упражнения във къщи и преди 1 месец почнах сериозно да ходя на фитнес, та относно проблема... Когато съм във изправено състояние корема ми е добре, стегнат така, плочки се виждат (уж), но когато река да се наведа и корема като че ли се сбръчква, имам предвид като седя например и се появяват все едно бръчки ли мазнини ли, не знам какво, но просто все едно съм дебел в тази област :shock: :shock: :shock: .. Направо шокиращо... Какво да направя? Предложения? Благодаря ви за отговорите! :)

П.С На 15 години съм.

много ми е интересно Баща ти как гледа на тези опасни практики?!?!?!


нищо няма да правиш!

ако е коректно и вярно описаното от теб - след време козметчният дефект ще изчезне.

Благодаря. :)

Vali0
08-16-2009, 18:11
ако казваш че като си изправен е релефен и си свалил наистина 20кг (евала) е невазможно да го стегнеш като си сгънат...
ТОВА Е КОЖА БЕ!!!!! разтегне ли се веднъж край.... до там... неможеш да я свиеш освен да я напомпиш с мн мускули или отново 20-то кг. мазнини затова мислете докато сте малки за фигурата си не после... както и да е.. дано да съм помогнал

Neadekvatnia
08-16-2009, 19:53
ако казваш че като си изправен е релефен и си свалил наистина 20кг (евала) е невазможно да го стегнеш като си сгънат...
ТОВА Е КОЖА БЕ!!!!! разтегне ли се веднъж край.... до там... неможеш да я свиеш освен да я напомпиш с мн мускули или отново 20-то кг. мазнини затова мислете докато сте малки за фигурата си не после... както и да е.. дано да съм помогнал

Ти не можа да ме разбереш.. Няма нищо общо с твоите неща, които говориш! Според тебе ако ми беше разтегната кожата на корема щеше ли да ми е релефен в изправено състояние? :o :-x .. Просто като съм отслабнал с толкова и се предполага, че самия корем ии не само корема, но и тялото трябва да го стегна с някви спортове. Все пак ходя на фитнес, играя футбол, както и тенис.. На 15 години съм не мога да имам корем-мечта :x .. Всичко с времето си, пак дано стане! :)

Lucey
08-16-2009, 20:13
Напълно нормално, няма как да не стане така, защото това е кожата която в изправено състояние е изпната по тялото, а когато се сгънеш площта намалява, а тя не.

t0d1t0
08-17-2009, 20:42
http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif OMFG ... Злетаци http://img.zamunda.net/pic/smilies/dots.gif Помислете малко с главите си що сте така мутирали http://img.zamunda.net/pic/smilies/slap.gif