PDA

View Full Version : Сега накъде?



hitriq
08-12-2009, 14:30
Бях луднал по едно момиче и то много, и тя също ме харесваше, но я разочаровах и дори не разговаряше с мене.Но леко-полека се оправиха уж нещата пишем си чуваме се, но не сме се виждали от 6 месеца, и сега аз не съм в нейния град, но скоро ще се прибирам.И дали да и звънна да се видим, не че не искам, даже и казах преди, че я обичам и не можах да я забравя, проблема е там че тя се вижда с някой сега и не знам??? :cry: :cry:

bmwsasho
08-12-2009, 14:34
На твое място не бих се занимавал...щом ще си ходиш невиждам смисъл, освен ако не търсищ летния флирт :)

sladur4etyYy
08-12-2009, 14:41
На твое място не бих се занимавал...щом ще си ходиш невиждам смисъл, освен ако не търсищ летния флирт :)

не си хванал темата, баце ;д

авторе, щом си й казал, че я обичаш и т.н. според мен вече нямаш шанс. що бързате да се обяснявате, бе? тя излиза с друг, ти й казваш, че я обичаш- къде е логиката?! 8-) а ако си й казал, че я обичаш, преди да почне да се среща със егашния, и тя все пак е тръгнала с него, сам си прави изводите колко й пука кво си й казал.

bmwsasho
08-12-2009, 14:47
На твое място не бих се занимавал...щом ще си ходиш невиждам смисъл, освен ако не търсищ летния флирт :)

не си хванал темата, баце ;д

авторе, щом си й казал, че я обичаш и т.н. според мен вече нямаш шанс. що бързате да се обяснявате, бе? тя излиза с друг, ти й казваш, че я обичаш- къде е логиката?! 8-) а ако си й казал, че я обичаш, преди да почне да се среща със егашния, и тя все пак е тръгнала с него, сам си прави изводите колко й пука кво си й казал.

Какво не съм хванал!??

По темата, на мнение съм, че няма смисъл в това да я търси...Първо тя си има друг второ той щял да си тръгва...Айде в най-добрия случай да се получат нещата и после като си тръгне какво !? Ще мисли за нея и само ще се тормози...затова мисля, че няма смисъл да се захваща :)

Hilary_
08-12-2009, 14:50
Потърси я ако не искаш после да се чудиш какво би станало ако я беше потърсил .. пък тя ще прецени дали иска да те види или не ... щом я обичаш се бори за нея!! :)

hitriq
08-12-2009, 14:50
И двамата не сте схванали, казах че се прибирам в нейния град и аз там живея и също казал съм и че я обичам много преди да се вижда с това момче, но оклепах тогава нещата

sladur4etyYy
08-12-2009, 14:50
той пише, че сега не е в нейния град, но скоро ще се прибере, тоест с момичето са от един град :)

bmwsasho
08-12-2009, 14:52
Еее в такъв случай се бори за нея :) няма какво да изгубиш...УСпех

hitriq
08-12-2009, 14:55
Еее в такъв случай се бори за нея :) няма какво да изгубиш...УСпех
Сега малко ми е странно, ако и кажа хайде на кафе то всеки така може да и каже :shock:

ThePowerOfLove
08-12-2009, 15:22
Според мен не я закачай щом вече си има друг.. Какво очакваш? Да го зареже и да тръгне с теб? Щом не го е направила когато си й казал, че я обичаш, едва ли сега ще го направи. Най-много пак да страдаш и т.н.

ravita
08-12-2009, 16:28
Според мен се пробвай ако откаже - откаже , но ако се съгласи и се видите пак може да пламне искрата . Нямаш нищо за губене . И естествено не я кани с намерението да я разделяш от приятеля и защото така още повече ще се отдръпне . Остави я тя да води нещата за да я разбереш по-добре .[/b]

hitriq
08-12-2009, 16:51
Според мен се пробвай ако откаже - откаже , но ако се съгласи и се видите пак може да пламне искрата . Нямаш нищо за губене . И естествено не я кани с намерението да я разделяш от приятеля и защото така още повече ще се отдръпне . Остави я тя да води нещата за да я разбереш по-добре .[/b]
Честно казано, аз не знам дали има наистина приятел, само ми казаха, че се вижда.А и нямам намерение да я разделям само искам да я видя, че доста време мина :-o

Sh@d0w
08-13-2009, 05:22
Според мен се пробвай ако откаже - откаже , но ако се съгласи и се видите пак може да пламне искрата . Нямаш нищо за губене . И естествено не я кани с намерението да я разделяш от приятеля и защото така още повече ще се отдръпне . Остави я тя да води нещата за да я разбереш по-добре .[/b]
Честно казано, аз не знам дали има наистина приятел, само ми казаха, че се вижда.А и нямам намерение да я разделям само искам да я видя, че доста време мина :-o

Ми виж я,поговорете си но не си храни празни надежди :? Изпуснал си времето когато е трябвало да я спечелиш.

valdesbg
08-13-2009, 05:28
Аман от льольовци.... :?

Priceless
08-13-2009, 06:06
Аман от льольовци.... :?

:smt023

И какво ще оставиш момичето да ти се изплъзне, само щото " ся се вижда с някой" ли ? Ебахти .. ми направи нещо, за да си с нея :?

0nem0retIme
08-13-2009, 07:25
Според мен се пробвай ако откаже - откаже , но ако се съгласи и се видите пак може да пламне искрата . Нямаш нищо за губене . И естествено не я кани с намерението да я разделяш от приятеля и защото така още повече ще се отдръпне . Остави я тя да води нещата за да я разбереш по-добре .[/b]

+1

anonimchetou
08-13-2009, 07:28
мисля че щом си я разочаровал 100 % си я наранил..то от разочарованието боли.. Сега тя е продължила.. вижда се с друг ала бала.. и мисля че ако я потърсиш пак ще му объркаш мислите и живота на момичето :) Аама ти си знаеш..

bloodymirror
08-13-2009, 09:36
да,не е късно (предполагам) не я изпускай,може да стане нещо (дано) :-D :)