PDA

View Full Version : След почистване на лице



Bender
08-12-2009, 15:04
не откривам особена разлика още ,всмисъл такъв имам още доста пъпки или поне така изглежда ,а козметика уж ми изчисти цялото лице.. или то така е попринцип в началото и трябва сега да се мажа с други лосиони о кремове?

Beautyful
08-12-2009, 15:11
Мажи се след като си почистиш лицето с гел със някакъв хидратиращ крем. :)
Аз лично използвам Арома краставичен,много е добър 8-)

Axel_f
08-12-2009, 15:16
От 1 път на козметик не очаквай ефект, особено ако имаш пъпки, а не само черни точки. Освен това кожата непосредствено след е доста раздразнена (червенини, подутини) и може да отнеме 1-2 дена да се успокои. На всеки му понася различно, а и не на последно място ефектът зависи и от кадърността на козметика :-)

rachel_billson
08-12-2009, 17:19
Лицето се почиства всеки ден с тоник без значение дали си имала грим или не,защото вредните емисии от въздуха също запушват порите.
Всяка седмица ексфолирай лицето и след това нанасяй подходящ хидратиращ крем.

Bender
08-12-2009, 22:35
Лицето се почиства всеки ден с тоник без значение дали си имала грим или не,защото вредните емисии от въздуха също запушват порите.
Всяка седмица ексфолирай лицето и след това нанасяй подходящ хидратиращ крем.не съм момиче > не нося грим :) иначе за тоя тоник счита ли се Гарниер и как всеки ден с него като пише че на 2 дни трябва а и козметика ми каза така

rachel_billson
08-13-2009, 10:29
Е щом си момче е друго...за тоника не виждам нищо лошо ако го ползваш всеки ден,ти си решаваш. :)

Bender
08-13-2009, 13:32
Е щом си момче е друго...за тоника не виждам нищо лошо ако го ползваш всеки ден,ти си решаваш. :)ами всмисъл козметика ми каза че ако го ползвам всеки ден ще си изсуша кожата ..

xterm
08-14-2009, 00:23
Е щом си момче е друго...за тоника не виждам нищо лошо ако го ползваш всеки ден,ти си решаваш. :)ами всмисъл козметика ми каза че ако го ползвам всеки ден ще си изсуша кожата ..А Тоник-а - това напитката ли е или е марка крем?

heiress
08-14-2009, 00:36
Розовата вода върши чудеса. :)

plamka
08-14-2009, 08:14
Е щом си момче е друго...за тоника не виждам нищо лошо ако го ползваш всеки ден,ти си решаваш. :)ами всмисъл козметика ми каза че ако го ползвам всеки ден ще си изсуша кожата ..А Тоник-а - това напитката ли е или е марка крем?
Това е течност ( като спирт, но има и такива които не съдържат спирт ), с която си почистваш лицето. :D Има милиони марки.

heiress
08-15-2009, 00:17
Е, милиони не са. :)

djuki
08-15-2009, 13:08
Е щом си момче е друго...за тоника не виждам нищо лошо ако го ползваш всеки ден,ти си решаваш. :)ами всмисъл козметика ми каза че ако го ползвам всеки ден ще си изсуша кожата ..да защото е със спирт и изсушава вземи си ето това - > http://www.ivis-bg.com/images/garnier-%20esens-%20clean%20milk%20-%20norm-combin%20skin%20copy.jpg
и слагай тоника два пъти седмично както са ти казали а горното поне по веднъж на ден може и сутрин и вечер

myHeartIsOnlyForYou
08-15-2009, 16:31
Розовата вода върши чудеса. :)
+1
Евтина е и може да се използва като тоник :) .