PDA

View Full Version : Забравих си паролата в скайп - гадно



martoxp
08-12-2009, 15:51
Хора значи имам два скайпа в единия в,който си забравих паролата не съм влизал може би около година и половина и проблема ми е,че като дам на забравена парола ми иска емайл адрес,обаче аз на емайла,който съм с регистрирал не го помна,а и вече сигурно е замразен скайпа е : battle60,моля за помощ.
иначе скайпа не са го баннали,защото не е влизано твърде много време токло що видях.Блгадоря предварително :)

slavito007
08-12-2009, 16:33
Търсачка? Очевидно не.
Като си си забравил имейла, с който си направил рег-а, как мислиш, че ще ти помогнем? :(
За замразен акаунт сега чувам.

doomkillerr
08-12-2009, 18:11
Да бе егати въпроса: "Хора помагайте, защото съм си забравил паролата за скайпа, но и Email - адреса не си помня!!!". Еми като ти не помниш ние ли трябва да помним вместо теб?!?! :?

П.С. - Съветвам те да се сетиш за всички електронни пощи, които някога си правил и там да търсиш писмо от "Skype". Айде със здраве и успех!

aloveyou
08-13-2009, 10:54
Съветвам те да се сетиш за всички електронни пощи, които някога си правил и там да търсиш писмо от "Skype". Айде със здраве и успех!

+1..
Ние няма как да ти помогнем,след като си забравил и паролата си и имейла..

И аз ти пожелавам успех и дано се справиш :)

TitinkaBaby
05-23-2010, 09:14
Хораа помощ .. забравих си паса на скайп но знам с кой e-mail съм направила регистрацията знам и паса на мейла.. обаче като натисна ЗАБРАВЕНА ПАРОЛА и изобщо не ме вкарва в никой сайт.. нищо нестава.. хелп мии :neutral: [-o<

doomkillerr
05-23-2010, 11:08
Хораа помощ .. забравих си паса на скайп но знам с кой e-mail съм направила регистрацията знам и паса на мейла.. обаче като натисна ЗАБРАВЕНА ПАРОЛА и изобщо не ме вкарва в никой сайт.. нищо нестава.. хелп мии :neutral: [-o<

Пробвай от >> ТУК << (https://login.skype.com/account/login-form?return_url=https%3A%2F%2Fsecure.skype.com%2Fa ccount%2Flogin) да си въстановиш паролата като щракнеш на "Forgotten your password?". Ще те пита за и-мейла с който си се регистрирала. След това си проверяваш мейла за новата парола и това е! :)

TitinkaBaby
05-23-2010, 15:44
ох.. оправих се.. мерси много ! :)

sladoled
05-27-2010, 14:08
че ми изпращат нова парола, но като я копирам и я приложа все ми дава "Непозната парола". Някаква идея какво да правя за да вляза в акаунта си?

GreenDay
05-27-2010, 14:59
че ми изпращат нова парола, но като я копирам и я приложа все ми дава "Непозната парола". Някаква идея какво да правя за да вляза в акаунта си?
Въведи я ръчно :D

MaGuSs
05-27-2010, 21:33
че ми изпращат нова парола, но като я копирам и я приложа все ми дава "Непозната парола". Някаква идея какво да правя за да вляза в акаунта си?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Хората са създали изобретение наречено "клавитура". Едно такова 70см. дълго с 113 копчета...

П.П.поне аз толкова преброих :lol: